Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Mióta olvastam, hogy várhatóan leigazoljunk Haskinst, csak az jár a fejemben, hogy lehet a szerződés után Ben visszavonul. Csak megkértük, hogy addig maradjon, amíg nincs szerződés alatt valaki, hogy ne kérhessen többet 😊

Közben már nem is várható...aláírt Haskins!!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
The #Steelers are expected to sign Dwayne Hawkins today.

Örülnek a lányok 😀
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Komolyan mondom hogy sírok. Már az is bohózat hogy interjúra sor kerülhet Hue Jackson és a Steelers között. Haskins más tészta, Rudinál biztos hogy nem rosszabb.
pfefe8
Amúgy valszeg a Rooney rule miatt volt csak ez az interjú.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
Klaci79
És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?
Jan
Egyértelmű Dobbs amúgy, ő majd edzőnek kurvajó lesz...
De amúgy Haskins nem kellene rohadtul, max cserének...egy interception gyár...mondjuk lehet úgy számol a FO, hogy átmenetileg egy évre jobb, mint a semmi, de nem biztos, hogy jobb Rudinál amúgy.
Rudi csak lassú, mint a csiga...de még így is képes jobban vigyázni a labdára.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
Klaci79
És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Komolyan mondom hogy sírok. Már az is bohózat hogy interjúra sor kerülhet Hue Jackson és a Steelers között. Haskins más tészta, Rudinál biztos hogy nem rosszabb.

Steelers fan
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Jah, arra nem is gondoltam, hogy ő a kötelező néger. Remélem tényleg csak azért.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
több mint 3 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 519 — kheanton@gmail.com

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Hát most kinek lehet nagyobb upside ja Harkinsnek vagy Rudinak?
több mint 3 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 519 — kheanton@gmail.com

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Rooney Rule😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
Spy
Őt kifejezettem sajnálnám ha elmenne.
Az OL (Lions szinthez mérten) jól dolgozott idén.

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tetézem:






Szerkesztette: Spy
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 652
...
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...
Reggio1914
Itt a csapat van kenyszerben, a dontes toluk fugg. BB ulni fog a seggen es megvarja hogy akarjak ot es rabeszelteti magat nagy sohajtozasok kozepette.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
Spy
Igazából azt mondják ez is csak egy interjú. Bár mi szeretjük az ilyen jelölteket, pedig aki igazán bejött, az már feljebb bukott valamit, de OL edzőnek tökéletes volt.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Mivel Rivers visszavonult és a Colts amúgy is ilyen klasszis QB visszavonultató lett, mi lenne ha BB átmenne 1 évre összes pénzzel mindennel, mi meg új lapozhatunk Rudival, fiatal QB-val, Új OC-val... Na? 😀
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...

Szerkesztette: Reggio1914
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Butler aláírt 1 év
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Ez konkret vicc lenne, ha igy lenne...jo, hogy nem mar egy assistant coach szisztemajahoz igazodunk....

Az OCnak van elkepzelese es ehhez kellene mindennek klappolnia. Egyebkent szart sem er a dolog
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Állítólag azért várunk, mert Tomlin előbb OL coach-ot akar, hogy a filozófia stimmeljen aztán az OC-vel.
Hát ebben nem tudom mi a jó...
Klaci79
Campen-t pl most rakták ki a LAC-ból, talán lehetne interjúztatni a futójáték feltámasztása kapcsán.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Állítólag azért várunk, mert Tomlin előbb OL coach-ot akar, hogy a filozófia stimmeljen aztán az OC-vel.
Hát ebben nem tudom mi a jó...
több mint 3 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
NFL Network GMFB vendége volt 3. QB-nk Josh Dobbs.
Tényleg egy zseni a srác imádták. Beszélt a 2020-as szezonról, Benről és a tudásáról, a Tomlinizmusokról, valamint a QB és a mérnöki munka közös vonásairól, illetve miben segít a végzettsége az irányítói feladataival kapcsolatban.

Nem mondott igazából semmi különös dolgot, de minden kérdésre egy esszében válaszolt folyékonyan, összefüggően, szórakoztatóan.

Komoly IQ-val bír a srác, ismét bizonyította.
Spy
Szívesen látnám OC-nak pár év múlva, bár fiknernél már most jobb lett volna