Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
Szokol
Részünkről ez egyáltalán nem csak rólunk szól. Az egész nő visszhangja borzasztó. Rengeteg téves információt ad át szülőknek. Nem mindenki születik 12 unokás nagymamának, hogy a fing hangjáról is tudja, hogy a gyerek most épp rosszat evett, vagy nem lát a fél szemére. Egyáltalán nem mindegy. És igen, a jól szituált, értelmes emberek valószínűleg ezt megoldják, de ez megint nem fedi le a teljes társadalmat, sőt.
dugo93
Erre jut eszembe h a minap egy lako panaszkodott h a kozutrol befolyik a viz a kertjehez.hozatott homokot vagy mit es megcsinalta h ne legyen tobb problema aztan mondta h a szomszedjai nyugatiak es ok nem hozatnak homokot pedig van penz.mondom bazz a kizteruletet rendbe rakni nem az i felelosseguk es nem nekik kell kolteni ra mikor ezert is fizetnek a telepulesen adot.

Masik sztori.temetes kifizetnek x 100ezret.a temetes elott par oraval kiderul h nincs kiasva a hely es a gaz nyakig er.dikkk a "vevo" kezebe adtak egy lapatot es ok nyirtak le a fuvet is.ilyen van!es nem szoltak vissza am bazz nem a mi dokgounk.mire fizetunk ennyit.
De valszeg szokol, warr es sobri is vigan asna mert igy mukodik.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
Szokol
Részünkről ez egyáltalán nem csak rólunk szól. Az egész nő visszhangja borzasztó. Rengeteg téves információt ad át szülőknek. Nem mindenki születik 12 unokás nagymamának, hogy a fing hangjáról is tudja, hogy a gyerek most épp rosszat evett, vagy nem lát a fél szemére. Egyáltalán nem mindegy. És igen, a jól szituált, értelmes emberek valószínűleg ezt megoldják, de ez megint nem fedi le a teljes társadalmat, sőt.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
Szokol
Igen de kotelezo a vedono es megiscsak ert hozza h mi miert es mondjuk nem a netpatika.hu rol es a gykrol szedi a valaszokat.
YoungZeeZee
Látom nem sok védőnőnél vagy gyerekorvosnál jártál még saját gyerekkel 😀
warr_b
De mivel van gyerek volt hozzank szerencsenk es nem volt a legszimpatikusabb de a kozos hangot megtalaltuk es nem volt gond.adott olyan tanacsot ami jo volt es nem a haverod felesege ad tippeket.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 746 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
Szokol
Igen de kotelezo a vedono es megiscsak ert hozza h mi miert es mondjuk nem a netpatika.hu rol es a gykrol szedi a valaszokat.
YoungZeeZee
Látom nem sok védőnőnél vagy gyerekorvosnál jártál még saját gyerekkel 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
Szokol
Igen de kotelezo a vedono es megiscsak ert hozza h mi miert es mondjuk nem a netpatika.hu rol es a gykrol szedi a valaszokat.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
Hogy ez miért van? Ez a kiskunhalasi kórház, aminek az elmúlt pár évben elég jól felújították a szülészetét és elég jó orvosokat hoztak el Szegedről. Nyilván ennek híre ment és kb az ország minden pontjáról jön ide mindenki szülni, mert hogy ez milyen kurvajó. Ja kurvajó bazdmeg, csak van 3 szülőszoba és naponta lenyomnak vagy 15 szülést, mert mindenki jön a kibaszott borítékjával mindenhonnan és azt aki ide tartozna meg leszarják... És persze, vihetnék én is borítékot... De bazdmeg ez a kibaszott korrupicó így soha a büdös életbe nem fog eltünni. Tudom naív vagyok, de közben az a fajta is, aki hisz abban is, hogy ha a magam részéről megteszek mindent pl a klímakatasztrófa ellen, akkor annak van értelme és egyszer lehet hatása...

dugo93
Én ezt a részt nem értem.
Ha tudod hogy valami miként működik hatékonyan, akkor miért nem úgy működteted?
A kerti csaptól se várod el, hogy kinyissa magát, csak mert megkéred, odamész, elfordítod, az autódba is tankolsz benzint, nem győzködöd, hogy most az egyszer ugyan üres tankkal, levegővel vigyen A-ból B-be.
Én is szeretném ha mondjuk valamit el lehetne egy telefonnal intézni, de nem lehet, ordibálni kell, fenyegetőzni, így bár nem vagyok ordibalós, fenyegetőzős típus, de ha a folyamat ezt a fajta attitűdöt igényli, akkor megteszem. Vagy szeretném ha egy ügyintézésnél nem kéne előtte ismerőst keresni és felhívni, de így működik a világ, legalábbis az a része amiben élek, így logikus, így az az érdekem, hogy a meglévő rendszerben megtaláljam a legoptimálisabb metodikát, nem az, hogy nekiálljak a rendszert bütykölgetni, ezerszer annyi erőforrás elpazarlásával.
Azt írod naív vagy, de nem vagy, hiszen tudod miként hatékony a rendszer, csak valamiért nem akarod úgy csinálni.
Ez nem inkább hübrisz?
Őszentsége Sobri Jóska
Mert pont ezert tortenik ez mert visznak boritekot.
A kerti csap ugy mukodik h te nyitod ki nincs 3. Opcio.
Itt van mert az emberek ahhoz szoktak balfasz modon h igy oldjak meg.
Minden tisztelettel mondom h az irasom korabban pont az ilyen hozzaallas miatt nem valtozik sot rosszabbodik.
O azert fizet x ezreket tbre h ne jusson hozza ALAPLLATASHOZ.

ez geci szomoru.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Én azt nem értem, hogy jól szituált, értelmes emberek miért foglalkoznak egyáltalán a védőnővel? Teljesen értelmetlen a jelenléte, számunkra csak egy nyűg volt a jelenléte.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Hogy ez miért van? Ez a kiskunhalasi kórház, aminek az elmúlt pár évben elég jól felújították a szülészetét és elég jó orvosokat hoztak el Szegedről. Nyilván ennek híre ment és kb az ország minden pontjáról jön ide mindenki szülni, mert hogy ez milyen kurvajó. Ja kurvajó bazdmeg, csak van 3 szülőszoba és naponta lenyomnak vagy 15 szülést, mert mindenki jön a kibaszott borítékjával mindenhonnan és azt aki ide tartozna meg leszarják... És persze, vihetnék én is borítékot... De bazdmeg ez a kibaszott korrupicó így soha a büdös életbe nem fog eltünni. Tudom naív vagyok, de közben az a fajta is, aki hisz abban is, hogy ha a magam részéről megteszek mindent pl a klímakatasztrófa ellen, akkor annak van értelme és egyszer lehet hatása...

dugo93
Én ezt a részt nem értem.
Ha tudod hogy valami miként működik hatékonyan, akkor miért nem úgy működteted?
A kerti csaptól se várod el, hogy kinyissa magát, csak mert megkéred, odamész, elfordítod, az autódba is tankolsz benzint, nem győzködöd, hogy most az egyszer ugyan üres tankkal, levegővel vigyen A-ból B-be.
Én is szeretném ha mondjuk valamit el lehetne egy telefonnal intézni, de nem lehet, ordibálni kell, fenyegetőzni, így bár nem vagyok ordibalós, fenyegetőzős típus, de ha a folyamat ezt a fajta attitűdöt igényli, akkor megteszem. Vagy szeretném ha egy ügyintézésnél nem kéne előtte ismerőst keresni és felhívni, de így működik a világ, legalábbis az a része amiben élek, így logikus, így az az érdekem, hogy a meglévő rendszerben megtaláljam a legoptimálisabb metodikát, nem az, hogy nekiálljak a rendszert bütykölgetni, ezerszer annyi erőforrás elpazarlásával.
Azt írod naív vagy, de nem vagy, hiszen tudod miként hatékony a rendszer, csak valamiért nem akarod úgy csinálni.
Ez nem inkább hübrisz?

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 930
Kibaszottul ledobta az ékszíjat az agyam így reggel. 2 sztori a magyar EÜ-ből az elmúlt 12 órából:

Mi egy kisebb településen élünk (amit alapból amúgy imádunk), ahol mindenki ismer mindenkit. Egy jó ismerősünk volt a védőnő, aki tényleg tök jól végezte a munkáját. Az előző védőnőnek viszont lejárt a 3x gyes, ezért visszajött dolgozni 7 év után. Röviden leírva előadja, hogy ő mekkora munka hőse és hogy mennyire gyerekközpontú. Tök szimpi is volt először. Aztán elkezdtek kibújni a dolgai. A havi státuszokat 2 perc(!) alatt intézi el, kb egy súly és hosszmérés. Azt is szarul. Gyakorlatilag minden egyes alkalommal vét egy kisebb-nagyobb hibát. Minimum egy elírás. Múltkor az egyik ismerősünknek pl adott nov 31-re időpontot. Nálunk amikor necces volt a gyerek hallása, a 2 percbe besűrített még egy kulcscsörgetést a gyerek fülénél, amire nem is reagált. Rá is írta a papírra, hogy nem reagál a gyerek, na viszont látásra. Másik ismerősnél a laposfejűségre azt mondta, hogy majd megnő a haja aztán eltakarja. Tényleg mindenki szidja, nem csak mi. Tele lett a faszom, mert bazdmeg nem árufeltöltő a tescoban, hogy beleférjen ez a hanyagság, hanem gyerekekkel foglalkozik... Gyerekek egészségével sok esetben kezdő szülőkkel. Írtam egy panaszlevelet a vezető védőnőnek, aki be is fogadta és vizsgálatot indított. Bíztattam a többi anyukát (akikkel másról már nem is lehet beszélni, csak hogy szidják ezt a kretént), hogy ők is adják be, írják le a tapasztalataikat. Persze rajtunk kívül senki nem tette meg... Na de a lényeg, tegnap jött a kivizsgálás eredménye és bazdmeg akkor álszent mosdatás van leírva, hogy az hihetetlen. A leírt válaszok gyakorlatilag nem a mi panaszunkra reflektálnak. Csak egy példa: Leírtuk, hogy felületesen vagy nem vizsgálja meg a gyereket és sokszor pontatlanul végzi azt el. Válasz: "A Védőnő az egészségügyi dokumentációt elektronikusan és nyomtatványalapon
pontosan vezeti." Hát bazdmeg leírni én is le tudok dolgokat, attól még mi a bizonyíték, hogy az egy normális vizsgálat eredménye...?
dugo93
nekunk az eredeti vedono volt olyan, hogy falra masztunk tole. nem volt szimpi sem, es ugy viselkedett a lanyunkkal, mint egy aktaszammal. kb csak egy aktaszam volt neki, merest nem mindig jol csinalta, es nagyon nem foglalkozott vele.
aztan szerencsere jott egy uj, aki fiatal, es tok lelkes volt, rank szanta az idot, nem csak le akarta tudni, meg volt, hogy Maltarol is felhivhattuk es segitett.
csebi
Nekünk is az a mázlink, hogy 3 közelebbi ismerősünk is védőnő és hozzájuk lehet fordulni. Csak hát ez nem az ő feladatuk lenne.
dugo93
Itt ilyen a mind set.felig tele de negativ ertelemben.szar de legalabb van.kussolas jajj jo ez igy kozben tolunk 100kmre nem is ertik mi ez.en is szolok ha vmi nem kerek. Sot felsobb szintre is emeltem vmit...sokan azt nem ertik h minek rak bele az ember energiat...kb ha nem szol senki semmit akkor marad mindrn a sok birka meg azt mondja h legalabb van szar.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Kibaszottul ledobta az ékszíjat az agyam így reggel. 2 sztori a magyar EÜ-ből az elmúlt 12 órából:

Mi egy kisebb településen élünk (amit alapból amúgy imádunk), ahol mindenki ismer mindenkit. Egy jó ismerősünk volt a védőnő, aki tényleg tök jól végezte a munkáját. Az előző védőnőnek viszont lejárt a 3x gyes, ezért visszajött dolgozni 7 év után. Röviden leírva előadja, hogy ő mekkora munka hőse és hogy mennyire gyerekközpontú. Tök szimpi is volt először. Aztán elkezdtek kibújni a dolgai. A havi státuszokat 2 perc(!) alatt intézi el, kb egy súly és hosszmérés. Azt is szarul. Gyakorlatilag minden egyes alkalommal vét egy kisebb-nagyobb hibát. Minimum egy elírás. Múltkor az egyik ismerősünknek pl adott nov 31-re időpontot. Nálunk amikor necces volt a gyerek hallása, a 2 percbe besűrített még egy kulcscsörgetést a gyerek fülénél, amire nem is reagált. Rá is írta a papírra, hogy nem reagál a gyerek, na viszont látásra. Másik ismerősnél a laposfejűségre azt mondta, hogy majd megnő a haja aztán eltakarja. Tényleg mindenki szidja, nem csak mi. Tele lett a faszom, mert bazdmeg nem árufeltöltő a tescoban, hogy beleférjen ez a hanyagság, hanem gyerekekkel foglalkozik... Gyerekek egészségével sok esetben kezdő szülőkkel. Írtam egy panaszlevelet a vezető védőnőnek, aki be is fogadta és vizsgálatot indított. Bíztattam a többi anyukát (akikkel másról már nem is lehet beszélni, csak hogy szidják ezt a kretént), hogy ők is adják be, írják le a tapasztalataikat. Persze rajtunk kívül senki nem tette meg... Na de a lényeg, tegnap jött a kivizsgálás eredménye és bazdmeg akkor álszent mosdatás van leírva, hogy az hihetetlen. A leírt válaszok gyakorlatilag nem a mi panaszunkra reflektálnak. Csak egy példa: Leírtuk, hogy felületesen vagy nem vizsgálja meg a gyereket és sokszor pontatlanul végzi azt el. Válasz: "A Védőnő az egészségügyi dokumentációt elektronikusan és nyomtatványalapon
pontosan vezeti." Hát bazdmeg leírni én is le tudok dolgokat, attól még mi a bizonyíték, hogy az egy normális vizsgálat eredménye...?
dugo93
nekunk az eredeti vedono volt olyan, hogy falra masztunk tole. nem volt szimpi sem, es ugy viselkedett a lanyunkkal, mint egy aktaszammal. kb csak egy aktaszam volt neki, merest nem mindig jol csinalta, es nagyon nem foglalkozott vele.
aztan szerencsere jott egy uj, aki fiatal, es tok lelkes volt, rank szanta az idot, nem csak le akarta tudni, meg volt, hogy Maltarol is felhivhattuk es segitett.
csebi
Nekünk is az a mázlink, hogy 3 közelebbi ismerősünk is védőnő és hozzájuk lehet fordulni. Csak hát ez nem az ő feladatuk lenne.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
Kibaszottul ledobta az ékszíjat az agyam így reggel. 2 sztori a magyar EÜ-ből az elmúlt 12 órából:

Mi egy kisebb településen élünk (amit alapból amúgy imádunk), ahol mindenki ismer mindenkit. Egy jó ismerősünk volt a védőnő, aki tényleg tök jól végezte a munkáját. Az előző védőnőnek viszont lejárt a 3x gyes, ezért visszajött dolgozni 7 év után. Röviden leírva előadja, hogy ő mekkora munka hőse és hogy mennyire gyerekközpontú. Tök szimpi is volt először. Aztán elkezdtek kibújni a dolgai. A havi státuszokat 2 perc(!) alatt intézi el, kb egy súly és hosszmérés. Azt is szarul. Gyakorlatilag minden egyes alkalommal vét egy kisebb-nagyobb hibát. Minimum egy elírás. Múltkor az egyik ismerősünknek pl adott nov 31-re időpontot. Nálunk amikor necces volt a gyerek hallása, a 2 percbe besűrített még egy kulcscsörgetést a gyerek fülénél, amire nem is reagált. Rá is írta a papírra, hogy nem reagál a gyerek, na viszont látásra. Másik ismerősnél a laposfejűségre azt mondta, hogy majd megnő a haja aztán eltakarja. Tényleg mindenki szidja, nem csak mi. Tele lett a faszom, mert bazdmeg nem árufeltöltő a tescoban, hogy beleférjen ez a hanyagság, hanem gyerekekkel foglalkozik... Gyerekek egészségével sok esetben kezdő szülőkkel. Írtam egy panaszlevelet a vezető védőnőnek, aki be is fogadta és vizsgálatot indított. Bíztattam a többi anyukát (akikkel másról már nem is lehet beszélni, csak hogy szidják ezt a kretént), hogy ők is adják be, írják le a tapasztalataikat. Persze rajtunk kívül senki nem tette meg... Na de a lényeg, tegnap jött a kivizsgálás eredménye és bazdmeg akkor álszent mosdatás van leírva, hogy az hihetetlen. A leírt válaszok gyakorlatilag nem a mi panaszunkra reflektálnak. Csak egy példa: Leírtuk, hogy felületesen vagy nem vizsgálja meg a gyereket és sokszor pontatlanul végzi azt el. Válasz: "A Védőnő az egészségügyi dokumentációt elektronikusan és nyomtatványalapon
pontosan vezeti." Hát bazdmeg leírni én is le tudok dolgokat, attól még mi a bizonyíték, hogy az egy normális vizsgálat eredménye...?
dugo93
nekunk az eredeti vedono volt olyan, hogy falra masztunk tole. nem volt szimpi sem, es ugy viselkedett a lanyunkkal, mint egy aktaszammal. kb csak egy aktaszam volt neki, merest nem mindig jol csinalta, es nagyon nem foglalkozott vele.
aztan szerencsere jott egy uj, aki fiatal, es tok lelkes volt, rank szanta az idot, nem csak le akarta tudni, meg volt, hogy Maltarol is felhivhattuk es segitett.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Kibaszottul ledobta az ékszíjat az agyam így reggel. 2 sztori a magyar EÜ-ből az elmúlt 12 órából:

Mi egy kisebb településen élünk (amit alapból amúgy imádunk), ahol mindenki ismer mindenkit. Egy jó ismerősünk volt a védőnő, aki tényleg tök jól végezte a munkáját. Az előző védőnőnek viszont lejárt a 3x gyes, ezért visszajött dolgozni 7 év után. Röviden leírva előadja, hogy ő mekkora munka hőse és hogy mennyire gyerekközpontú. Tök szimpi is volt először. Aztán elkezdtek kibújni a dolgai. A havi státuszokat 2 perc(!) alatt intézi el, kb egy súly és hosszmérés. Azt is szarul. Gyakorlatilag minden egyes alkalommal vét egy kisebb-nagyobb hibát. Minimum egy elírás. Múltkor az egyik ismerősünknek pl adott nov 31-re időpontot. Nálunk amikor necces volt a gyerek hallása, a 2 percbe besűrített még egy kulcscsörgetést a gyerek fülénél, amire nem is reagált. Rá is írta a papírra, hogy nem reagál a gyerek, na viszont látásra. Másik ismerősnél a laposfejűségre azt mondta, hogy majd megnő a haja aztán eltakarja. Tényleg mindenki szidja, nem csak mi. Tele lett a faszom, mert bazdmeg nem árufeltöltő a tescoban, hogy beleférjen ez a hanyagság, hanem gyerekekkel foglalkozik... Gyerekek egészségével sok esetben kezdő szülőkkel. Írtam egy panaszlevelet a vezető védőnőnek, aki be is fogadta és vizsgálatot indított. Bíztattam a többi anyukát (akikkel másról már nem is lehet beszélni, csak hogy szidják ezt a kretént), hogy ők is adják be, írják le a tapasztalataikat. Persze rajtunk kívül senki nem tette meg... Na de a lényeg, tegnap jött a kivizsgálás eredménye és bazdmeg akkor álszent mosdatás van leírva, hogy az hihetetlen. A leírt válaszok gyakorlatilag nem a mi panaszunkra reflektálnak. Csak egy példa: Leírtuk, hogy felületesen vagy nem vizsgálja meg a gyereket és sokszor pontatlanul végzi azt el. Válasz: "A Védőnő az egészségügyi dokumentációt elektronikusan és nyomtatványalapon
pontosan vezeti." Hát bazdmeg leírni én is le tudok dolgokat, attól még mi a bizonyíték, hogy az egy normális vizsgálat eredménye...?

A másik sztori amúgy még idegesítőbb. Egy haverommal történt meg, de gyakorlatilag márciusban velünk is egy az egyben ugyanezt sikerült megcsinálni.

Tegnap befektették a feleségét szülni (mára volt kiírva). Azt mondták, hogy ma megindítják a szülést. Erre reggel közölték vele, hogy akkor lehet hazamenni, mert nincs hely. Közben se vacsora, se reggeli. Velünk gyakorlatilag ugyanez. Reggel 6kor azt mondták, hogy itt ma mindenképp gyerek lesz. Délelőtt 11-kor pedig elköszöntek, hogy akkor lehet hazamenni.

Hogy ez miért van? Ez a kiskunhalasi kórház, aminek az elmúlt pár évben elég jól felújították a szülészetét és elég jó orvosokat hoztak el Szegedről. Nyilván ennek híre ment és kb az ország minden pontjáról jön ide mindenki szülni, mert hogy ez milyen kurvajó. Ja kurvajó bazdmeg, csak van 3 szülőszoba és naponta lenyomnak vagy 15 szülést, mert mindenki jön a kibaszott borítékjával mindenhonnan és azt aki ide tartozna meg leszarják... És persze, vihetnék én is borítékot... De bazdmeg ez a kibaszott korrupicó így soha a büdös életbe nem fog eltünni. Tudom naív vagyok, de közben az a fajta is, aki hisz abban is, hogy ha a magam részéről megteszek mindent pl a klímakatasztrófa ellen, akkor annak van értelme és egyszer lehet hatása...

Ugyan nem lesz ma tejfakasztó, de azért lehet bebaszok ma

Kösz te fasz orbán

#ittjolmennekadolgok

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
vegyél telket a holdon ...


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Egy fát kivágtak, vágjuk ketté aki tette.
Logikus...
Nekem nem.
Mások vagyunk.

több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...
somoskovig
Mert körbefűrészelt egy fát? 😊
Én a nyáron agyonnyomtam vagy száz poloskát, engem meg ipari présgépbe vagy egy óriási satuba raknál ezért?
Az oké, hogy védjük a természetet, de azért ne essünk át a ló túloldalára, egy fáról beszélünk egy település közepén, egy növényről, egy valamiről, nem egy valakiről, ami a cikk szerint rossz helyen volt valakik számára, akik nyilávn elakadván a bürokráciában, hatáskörüket átlépték, és jól kibasztak sok strandolóval, akik a fa alatt üldögéltek eddig az árnyékban, és ez így egyértelműen rongálás, jár a pénzbüntetés érte, de akkoris egy fa baszki.
Őszentsége Sobri Jóska
Mindig van egy fa/erdő/hegy/óvoda/stadion/gyár/város ami zavarja valami gazdag, nárcisztikus, szociopata fasz kilátását, de azért nem kéne mindent kiírtani, hogy őfelsége a teraszáról gyönyörködhessen a naplementében augusztusban 2 hétig...

Ilyen alapon a Mona Lisa is csak szövet meg festék, a gizai piramisok is csak kő meg homok, vagy a magyar zászló is csak posztó
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...
somoskovig
Mert körbefűrészelt egy fát? 😊
Én a nyáron agyonnyomtam vagy száz poloskát, engem meg ipari présgépbe vagy egy óriási satuba raknál ezért?
Az oké, hogy védjük a természetet, de azért ne essünk át a ló túloldalára, egy fáról beszélünk egy település közepén, egy növényről, egy valamiről, nem egy valakiről, ami a cikk szerint rossz helyen volt valakik számára, akik nyilávn elakadván a bürokráciában, hatáskörüket átlépték, és jól kibasztak sok strandolóval, akik a fa alatt üldögéltek eddig az árnyékban, és ez így egyértelműen rongálás, jár a pénzbüntetés érte, de akkoris egy fa baszki.
Őszentsége Sobri Jóska
Bezzeg ha egy vasbeton épületet kezdtek volna el kalapáccsal bontani már ott lennél😃
Te vagy köztünk a legelfogadóbb, miért zavar téged, ha valakinek egy cserepes kaktusz élete is komoly jelentőséggel bír? Kihat az életedre? Ne engedd be.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 746 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...
somoskovig
Mert körbefűrészelt egy fát? 😊
Én a nyáron agyonnyomtam vagy száz poloskát, engem meg ipari présgépbe vagy egy óriási satuba raknál ezért?
Az oké, hogy védjük a természetet, de azért ne essünk át a ló túloldalára, egy fáról beszélünk egy település közepén, egy növényről, egy valamiről, nem egy valakiről, ami a cikk szerint rossz helyen volt valakik számára, akik nyilávn elakadván a bürokráciában, hatáskörüket átlépték, és jól kibasztak sok strandolóval, akik a fa alatt üldögéltek eddig az árnyékban, és ez így egyértelműen rongálás, jár a pénzbüntetés érte, de akkoris egy fa baszki.
Őszentsége Sobri Jóska
Úgy sajnálom, hogy te már nem fogod megérni, amikor az egész Föld egy nagy, kibaszott szürke betonmassza lesz, sehol egy centi zölddel. Neked biztos tetszene.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...
somoskovig
Mert körbefűrészelt egy fát? 😊
Én a nyáron agyonnyomtam vagy száz poloskát, engem meg ipari présgépbe vagy egy óriási satuba raknál ezért?
Az oké, hogy védjük a természetet, de azért ne essünk át a ló túloldalára, egy fáról beszélünk egy település közepén, egy növényről, egy valamiről, nem egy valakiről, ami a cikk szerint rossz helyen volt valakik számára, akik nyilávn elakadván a bürokráciában, hatáskörüket átlépték, és jól kibasztak sok strandolóval, akik a fa alatt üldögéltek eddig az árnyékban, és ez így egyértelműen rongálás, jár a pénzbüntetés érte, de akkoris egy fa baszki.

több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 136 — Saturday Night Lights
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...
somoskovig
Ahogyan kitakarja a Balatonra a kilátást, én a mögötte álló nyaralók tulajai körében kezdeném a vizsgálódást. Ez nem szimpla vandalizmus.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
 telex.hu/belfold/2022/11/24/csopak-strand-tolgyfa-ambrus-tibor

De szívesen körbefűrészelném derékban azt is, aki tette...

több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
MVM új fejezet:

kiállít egy 72kbm és egy 128 kbm fogyasztású szlát, 7600 és 13700 ft-ról, befizetem őket

ma küld értesítőt, h tartozom 1944 ft-tal, mert ennyivel többet kellett volna fizetnem, tehát 21300 helyett 23300-at ugyanarra a kbm mennyiségre

De akkor mér nem arról adott számlát????
Willie Parker
Minek mentél oda?!?! 😀

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
MVM új fejezet:

kiállít egy 72kbm és egy 128 kbm fogyasztású szlát, 7600 és 13700 ft-ról, befizetem őket

ma küld értesítőt, h tartozom 1944 ft-tal, mert ennyivel többet kellett volna fizetnem, tehát 21300 helyett 23300-at ugyanarra a kbm mennyiségre

De akkor mér nem arról adott számlát????
Willie Parker
jujj, nekem is küldtek a szokásosakon felül két vagy három számlát, de ilyen fiszfasz összegekkel, csak még nem volt érkezésem arra, hogy átnézzem.

az MVM villanyrészlege amúgy nagy kabaré, átállították a szarul beállított díjszabásomat, és az utolsó egy évet kiszámlázták (az azt megelőző kettőt meg az E-on).
na az E-on visszafizetése frankón megérkezett. az MVM tizenkét számlára kiállított tíz helyesbítőt, a rendszerben kettőnél szerepel, hogy ki van egyenlítve, de csak az egyik érkezett meg.
még fogalmazom a kedvesen megírt levelet, hogy a többivel mégis mi a fasz lesz, és a kipipált, de meg nem érkezett tétel mégis hol a toszban van elakadva?

szerk: na a gázrész megnézve, sikeresen visszasírtam magam diktálásosba, több fogyasztást számoltak ki a jelleggörbével, mint amit diktáltam, az egyik a sztornószámla volt, a másik ugyanarra az időszakra a diktált mennyiség arányosított része, a harmadik pedig a maradék két napra a fennmaradó fogyasztás (nov 2-ig szólt az eredeti számla, nov 4-én diktáltam, két napra külön számlát állítottak ki. hát, ha ők akarják... kár, hogy nem fehér csekken adom fel, már ha van még ilyen). szóval az a része ha nehézkesen is, de rendezve van.

akkor már csak a villany miatt kell plusz köröket futni.


Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
MVM új fejezet:

kiállít egy 72kbm és egy 128 kbm fogyasztású szlát, 7600 és 13700 ft-ról, befizetem őket

ma küld értesítőt, h tartozom 1944 ft-tal, mert ennyivel többet kellett volna fizetnem, tehát 21300 helyett 23300-at ugyanarra a kbm mennyiségre

De akkor mér nem arról adott számlát????
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogyaza....

 telex.hu/gazdasag/2022/11/22/napelem-napelemes-rendszer-elszamolas-modositas

Nagyon remélem hogy addig lesz váltás...
dande2
Ez brutal szopatas es nem ertem a mogottes szandekot.
Mi okt 29-an adtunk be orszagosan kb 600 hmke igenybejelentot, mely megterulesere eddig se volt igazan remeny az arfolyam es a brutal kereslet miatt, de így meg aztan...De ismerek sok olyan csaladot is, akinel mar volt napelem es direkt atalltak most full elektromos uzemre a gazár miatt (elektromos futes-melegviz, gepkocsi, stb) na most ok is baromi idegesek lettek
Pari
Nem loptak mèg eleget....
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
most meg fél 9-kor fúrnak, hát beszarok
Löfli
Akkor lesznek gólok