Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.
gyeek
Lehet, hogy még ő várta te adj neki gratisba csókot 😉
dande
Ami az én lelkem nyomja, hogy nem dobtam vissza neki csuklóból a rendelést, hogy "edd meg a bankkártyád". Én küldtem fel a kollégámat aki ugyan megcsinálta mert pro, de furdal a lelkiismeret.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.
gyeek
lehet, hogy a sok ilyen kis borravaló-megspórolásból gyűjtötték össze a ház árát, nem?
slowmotion
Erről beszéltünk amúgy, közeli. Ezek azok akik dölyfösen bemennek a praktikerbe és alkudozni kezdenek 3 ajtóra és biza meg is kapják, mert a szarszagú pénzüket máshova vinnék különben. Haverom régi csizma boltjában szegény csóró rokker fél évig spórol hogy kifizesse a lépőt és meg is teszi, cigó strici, egyéb kivagyi alja patkány alkudozik. Tényleg ezért kapaszkodtak fel ezek a helóták, mert gusztustalanul önzőek és pofátlanok tudnak lenni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.
gyeek
lehet, hogy a sok ilyen kis borravaló-megspórolásból gyűjtötték össze a ház árát, nem?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.
gyeek
Oboa se volt? 😳🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.
gyeek
Lehet, hogy még ő várta te adj neki gratisba csókot 😉
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Más, vendéglátás rant. Megrendeli a város legpuccosabb részére a mecsekoldalba a csajszi a kaját ahol kb a kerítés árából kijönne egy panel. Brutálisan szakad az eső, fent a hó. A legkézenfekvőbb útvonal nem ajánlatos mert a meredek dőlésszögű leözönlő víz nem tréfa, kerülő út. A látótáv circa 5 méter. És ilyenkor jön át, hogy mennyire kicsinyes, ostoba szarrágók tudnak lenni az emberek, jatt 0Ft.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
. Meg a desztvizes ballonban tárolt gyilkos alföldikről persze.
gyeek
azok katasztrófálisak
faternak Szőregen (szeged része) van bérfőzdéje, csinálunk magunknak is
50-52°-ra van belőve és kegyetlen jó

33 éves vagyok, és a gyomrom arra szoktatott rá hogy csak pálinkázzak mert a sör-bor jobban árt
Negritis
akkor kézimeccsek után csak fel a hatvanasra a csarnoknál, és le a főzdénél?
slowmotion
malomnál a végállomás onnan kübek felé 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
. Meg a desztvizes ballonban tárolt gyilkos alföldikről persze.
gyeek
azok katasztrófálisak
faternak Szőregen (szeged része) van bérfőzdéje, csinálunk magunknak is
50-52°-ra van belőve és kegyetlen jó

33 éves vagyok, és a gyomrom arra szoktatott rá hogy csak pálinkázzak mert a sör-bor jobban árt
Negritis
akkor kézimeccsek után csak fel a hatvanasra a csarnoknál, és le a főzdénél?
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
@Toca
Itthon vettem igen, viszont nem újként hanem használtan.
De az előző tulaja is használta a mobilneten, megkérdeztem nem volt baja, ugyan ő nem telenoros volt.
@peterk2005
Azt nézegetem én is, lehet megpróbálom kitudja.

Upd: nem nyert. Esetleg van olyan itt köztetek aki telenoros, és szifonja van ?

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
. Meg a desztvizes ballonban tárolt gyilkos alföldikről persze.
gyeek
azok katasztrófálisak
faternak Szőregen (szeged része) van bérfőzdéje, csinálunk magunknak is
50-52°-ra van belőve és kegyetlen jó

33 éves vagyok, és a gyomrom arra szoktatott rá hogy csak pálinkázzak mert a sör-bor jobban árt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyári reseten túl vagy? Ha nem, talán próbáld meg azt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Ma kötöttem a meglévő dolgozói számlához egy mobilinternetet is.
Dolgozói számlában vagyok, egy másik számon 4-5 hónapja már lett egy ilyen kötve, az működik is faszán, teszi a dolgát. Na most kötöttem a sajátomra is egy ilyet, mindent faszán megcsináltak ugyanúgy ahogy eddig sbtsbt. Mondom fasza. Vígan ki is jöttem, 1-2 óra múlva rá is próbáltam hogy na nézzük mit tud. Lószart sem. Pontosabban az istenért sem akarja a mobilhálózat felismerni a lehetőséget hogy én aktiváltam rá egy ilyet. Igazából automatikusan beállt a telefon azokra a beállításokra amiket megadtak neki bent az irodában de valamiért nem akar megjelenni a 4g ikon felül, tehát nem látja, nem érzékeli. Na gyorsan vissza be a boltba, elmondom a nyűgöm, majd egy jó 45 perc találgatás telefonálgatás után arra jutottak hogy ők még ilyet nem láttak és nem tudják mi legyen vele. Szóval nem lett megoldva az ügy..Se másik telefonba beletéve a sim kártyám nem veszi a hálózatot, se semmi, viszont a kiscsajét meg érzékelte az enyém amit ideadott hogy nézzük meg nem-e esetleg a készülék a szar. 3 különböző kártyát kaptam gondolván hátha a z a szar. Nem nyert az se. Nem tudom hogyan tovább, esetleg egy csomagváltás, vagy szolgáltatóváltás megoldhatná a problémát? Vagy nektek volt valaha is ilyen gondotok hogy nem működött a mobilinternet? Iphone 7 Plus a készülék egyébként, kártyafüggetlen.
Ebbe csak az a szomorú és ha esetleg most azonnal kellett volna már a net mert kint vagyok és dolgozok vagy valami akkor meg meghalok?
Coolearie
Mobilos 4G chipje milyen? Ott lehet probléma. Mondjuk hol vetted itthon? Mert akkor nem.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ma kötöttem a meglévő dolgozói számlához egy mobilinternetet is.
Dolgozói számlában vagyok, egy másik számon 4-5 hónapja már lett egy ilyen kötve, az működik is faszán, teszi a dolgát. Na most kötöttem a sajátomra is egy ilyet, mindent faszán megcsináltak ugyanúgy ahogy eddig sbtsbt. Mondom fasza. Vígan ki is jöttem, 1-2 óra múlva rá is próbáltam hogy na nézzük mit tud. Lószart sem. Pontosabban az istenért sem akarja a mobilhálózat felismerni a lehetőséget hogy én aktiváltam rá egy ilyet. Igazából automatikusan beállt a telefon azokra a beállításokra amiket megadtak neki bent az irodában de valamiért nem akar megjelenni a 4g ikon felül, tehát nem látja, nem érzékeli. Na gyorsan vissza be a boltba, elmondom a nyűgöm, majd egy jó 45 perc találgatás telefonálgatás után arra jutottak hogy ők még ilyet nem láttak és nem tudják mi legyen vele. Szóval nem lett megoldva az ügy..Se másik telefonba beletéve a sim kártyám nem veszi a hálózatot, se semmi, viszont a kiscsajét meg érzékelte az enyém amit ideadott hogy nézzük meg nem-e esetleg a készülék a szar. 3 különböző kártyát kaptam gondolván hátha a z a szar. Nem nyert az se. Nem tudom hogyan tovább, esetleg egy csomagváltás, vagy szolgáltatóváltás megoldhatná a problémát? Vagy nektek volt valaha is ilyen gondotok hogy nem működött a mobilinternet? Iphone 7 Plus a készülék egyébként, kártyafüggetlen.
Ebbe csak az a szomorú és ha esetleg most azonnal kellett volna már a net mert kint vagyok és dolgozok vagy valami akkor meg meghalok?

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.
gyeek
a jó pálinka derékszögű
Negritis
Egyszer ittam 80 fokos Stroch rumot, hát mit mondjak rendesen végig égette a nyelőcsövemet.
BigBaltazar
Amikor céges bulin a 82es Tatrateat a gyökér gyerek intő szavam ellenére feles mennyiségen porciózta ki... volt nemulass a pertu után. Az egyik folt fél évig sötétlett az aszfalton. Hiába, a legtöbb embert hamar leszoktatja a szervezete az ilyen teákról, puerto ricokról meg abszintokról. Meg a desztvizes ballonban tárolt gyilkos alföldikről persze.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.
gyeek
a jó pálinka derékszögű
Negritis
Egyszer ittam 80 fokos Stroch rumot, hát mit mondjak rendesen végig égette a nyelőcsövemet.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.
gyeek
a jó pálinka derékszögű

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
...
“Itt? Mindenki!”
Coolearie
 www.youtube.com/watch?v=j9dAAFIZeUM
Atari
Csak leesett valakinek 😀

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
“Itt? Mindenki!”
Coolearie
 www.youtube.com/watch?v=j9dAAFIZeUM

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Ez a nagyobb baj, mert van bőven munkás, aki behozza ide...nem kicsit nő meg a kockázat ha valós ez a vírus balhé...

 karpathir.com/2020/01/27/ukrajnaban-is-megjelent-a-veszelyes-koronavirus/
ozibozi
 twitter.com/iusmurmurandi69/status/1221498738956521472

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
A "Gyűlölködjünk" témának te akarod bemutatni a "Békességet"? Gyanús vagy te nekem... Mesélj, milyen vallásokkal találkoztál Koreában! 😀
gyeek
Épp nyomom a szederlikőrt, ami a helyi buddhista szerzeteseknél a misebornak felel meg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Ez a nagyobb baj, mert van bőven munkás, aki behozza ide...nem kicsit nő meg a kockázat ha valós ez a vírus balhé...

 karpathir.com/2020/01/27/ukrajnaban-is-megjelent-a-veszelyes-koronavirus/
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Per pillanat Dél-Koreában tartózkodom, itt meg megy a para a koronavírusról, amit ugye mint megtudtam elpusztít az alkohol.
empty taxi
De a hordozóval együtt. 😉