NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.napi.hu/ingatlan/ki_nem_talalna_ki_epiti_38_milliardert_az_uj_uszopalotat.599347.html
ügyes....Klaci79
Majd ez a Garancsi v. hogyhíjják is meggazdagszik - mármint százmilliárdos kategóriára, nem csak úgy párszázmillácskára -, aztán lesz neki is tévéje meg rádiója meg újságja, hogy mondja hálábul a szépet. Aztán egyszer véletlenül rosszat mond, kiesik a pixisbül és jön a következő akiből százmilliárdost faragnak. Orbán meg ismét geci lesz. És leszarja. 😊

Nincs új a nap alatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 238
 www.napi.hu/ingatlan/ki_nem_talalna_ki_epiti_38_milliardert_az_uj_uszopalotat.599347.html

ügyes....
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 238
a menekültügy és a kerítés margójára, nemrég (=tegnap) jártam Szerbiában és a határátkelőkön/belvárosokban (2-őt is használtam, és a nagyobbakat+ottani városok terei), egy darab albán/szír/akármilyen menekült sem volt
vagy elmentek mire odaértünk, vagy nem is nagyon voltak arrafelé; akkor minek is a kerítés?sapka
ha egyébként lenne ott bevándorló (és biztosan valahol van, ha nem is a városokban, mert naponta fogják el őket a határon) akkor számítana a kerítés? maximum valaki üzletet csinálna a drótvágóból, mint ahogy a kormány a kerítéssel is teszi...szerintem sokkal ésszerűbb lenne, ha a rendőrséget erősítenék meg ebből a pénzből és valamit lebeszélnének a németekkel, mert mindenki rajtunk keresztül oda akar menni. valahogy a mi munkánk nem kell egyiknek se
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
a menekültügy és a kerítés margójára, nemrég (=tegnap) jártam Szerbiában és a határátkelőkön/belvárosokban (2-őt is használtam, és a nagyobbakat+ottani városok terei), egy darab albán/szír/akármilyen menekült sem volt
vagy elmentek mire odaértünk, vagy nem is nagyon voltak arrafelé; akkor minek is a kerítés?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
A nyílvánosan csinálr korrupciós ügyeket, a mértéktelen emberektől történő lopásokat és a vérlázító csalásokat ki ne felejtsd 😊peach
#true

Csak tényleg, ezeken is mit lehet vitatkozni? Szerintem szélső jobbtól szélső balig ebben mindenki egyetért.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
A nyílvánosan csinálr korrupciós ügyeket, a mértéktelen emberektől történő lopásokat és a vérlázító csalásokat ki ne felejtsd 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Semmit. Két mondatban össze lehet foglalni az említett témákat: koncepció nélküli, populista vagdalkozás, évekkel elkésett módosítások, valódi hatás nélküli adócsökkentésnek látszó intézkedések. Tovább késik az államreform, ígértet szintjén megragadt adórefrom megint nem halad sehova, az Uniós pénzek 60%-os lehívása is csoda lenne 2020-ig, annyira késésben vagyunk.

Ez egy olyan dolog, amiben kb. mindenki egyetért, ezen maximum hőzöngeni lehet, beszélgetni elég keveset.

több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
ez igenis egy fontos téma sztem, és nem baj, hogy beszélünk róla szvsz.csebi
Nem értetted meg amit írtam, de nem baj. 😊peterk2005
de megértettem, és továbbmegyek akkor konkrétan. az általad említett itthoni dolgok szvsz eltörpülnek sztem a menekültkérdésnél - nem csak Magyarországon, hanem az egész világon-
sokkal fontosabb, jelentősebb téma, mint pl a forintosítás, vagy az adójogi változások. ettől még megértem, hogy te nem így látod, nekem meg ez a véleményem.

(húúúú ezért mit fogok itt kapni.)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Milyen hulyen fog kinezni egy uj Szomszedok sorozat...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 444.hu/2015/06/18/lengyelorszaggal-allamszovetsegben-vasarolna-vissza-karpataljat-torgyan-jozsef/
Józsi bá' nagyot mentAmadeus91
Osztán mér? Ha az amerikaiaknak sikerült, akkor mi miért is ne vásárolhatnánk össze magunknak az országot? Az Ukránok most éppen úgyis benne vannak a határszabászatban, szerintem simán vevők lennének az ötletre. MI meg úszunk a pénzben, a puma már majdnem tigris, miaznekünk kipengetni pár megyényit.

Az ottlakókak meg kinevezzük bevándorlónak, és máris túlteljesítjük a ránk szabott kvótát is. Sőt, még mi küldhetünk ki majd az EU-ba olyan alakokak akiknek a fizimiskája nekünk nem tetszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 970
 444.hu/2015/06/18/lengyelorszaggal-allamszovetsegben-vasarolna-vissza-karpataljat-torgyan-jozsef/

Józsi bá' nagyot ment

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 970
Kezdünk pokolbélázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Lehet szavazni:  www.portfolio.hu/gazdasag/jo_dolog_a_kerites_a_hatarra_szavazz.3.215654.html?utm_source=index_main&utm_medium=portfolio_box&utm_campaign=portfolioboxempty taxi
Ez kemény. És pedig még a portfóliót alapvetően intelligensebb emberek olvassák...Schleck
1. kint van a zindex főoldalon, az autós meg a bulváros rész között
2. minden közvéleménykutatás csak a szavazásra hajlandók véleményét mutatja, nem az oldal álláspontját, és nem is feltétlenül az oldal olvasóinak az átlagos véleményét
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
 index.hu/kulfold/2015/06/18/lovoldozes_egy_amerikai_templomban/
Ha fordítva történt volna, gondolom már lett volna linkelve valamelyik okos által...Schleck
Így is linkelve lett. 😉

Amúgy én a kuruc szerkesztője helyében direkt betenném, aztán verném a mellem, hogy nesztek, megírjuk mi ezt is, nem csak ha "rétinéger" lop dinnyét. 😀 Csak hát a gyűlölet és az önirónia / humorérzék az nem szokja megtűrni egymást. 😉peterk2005
Cö-cö-cö. Azért csak más, hogy ő linkelte, mintha egy "okos" linkelte volna....
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 515 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olyanok vagyunk, mint a kiscica, amelyiknek belógatják a gombolyagot, és kész, megszűnt a világ, oda vezetgetik ahová akarják...peterk2005
Az ember, aki megértette a Fidesz politizálásának lényegét 😉 😛
több mint 8 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Dub
Annak azért van egy szolid bája, amikor te az élettér elmélet felemlegetése után ostobasággal vádolsz bárkit.

De egyébként, itt a te bajod alapvetően: képtelen vagy egyénekben gondolkodni még mindig, csak az a kibaszott általánosítás. Olyanokkal dobálózol, hogy "ostoba liberális", pedig ilyen kategória nincs, nem létezik. Lehet valaki ostoba, de nem minden liberális az, bármennyire is szeretnéd, hogy azok legyenek.

Milyen alapon ítéled el te azokat, akik nem ragaszkodnak egy földdarabhoz, hanem szeretnének máshol élni? Ahol nem kell minden nap a bürokratikus rémálmot átélni, ahol nem az az állam célja, hogy minél jobban megnehezítse az életed? Eleve felháborítóan primitívnek tartom a nacionalizmust, ugyanis az, hogy hova születtél, SEMMIT sem kell, hogy meghatározzon az életeddel kapcsolatban. Tudom ajánlani Schopenhauer klasszikusát, ami nem mellesleg a kedvenc idézetem ever, a nacionalizmusról: “Every miserable fool who has nothing at all of which he can be proud, adopts as a last resource pride in the nation to which he belongs; he is ready and happy to defend all its faults and follies tooth and nail, thus reimbursing himself for his own inferiority.” . Nem véletlenül mondta azt, amit.

Pont az az élet lényege, hogy megismerj minél több embert, kultúrát, szokást, bármit. Miért félsz ennyire az ismeretlentől?dankodavid
Miért te/ti nem általánosítotok? Te is itt frusztrált, csökött agyúztál (láttam, kár volt szerkeszteni, csak épp nem volt időm reagálni), az idézeted is alapban abból indul ki, hogy akinek nincs semmire büszkének lenni. De nem csak te, hanem Schleck meg a többi "okosozó" is... Lehet nagyon meglepődnél, ha tudnád hol és milyen körülmények között élek. Hidd el, olyan nagyon sok okom nem lehetne a frusztráltságra, ha nem szeretném a hazámat és nem aggódnék a jövőjéért. Persze, ha olyan lennék mint te, akinek semmit sem jelent az, hogy hova született, akkor valószínűleg magasról tennék az egészre. Honnan tudod, hogy nekem hányféle emberrel kultúrával volt már dolgom? Voltam én már üzleti kapcsolatban LA-i feketékkel is, megsúgom neked, semmivel se kevésbé rasszisták mint én, pedig ők már a feltörekvő "rapper-énekes" fajtából valók voltak, nem is az igazi sötét gettóarcok. Nem volt ezzel probléma, nem kellett hogy szeressük egymást az üzlethez, de nem látnám szívesen őket a szomszédban, meg valószínűleg ők se engem. Honnan tudod, hogy nekem mondjuk milyen rálátásom van a bevándorlókra? Nyilván most itt minden leírására nincsen lehetőség, de az szerintem még szélesebb körökben is köztudott, hogy pl a kokain-biznisz jó része már most nigériaiakon keresztül megy Pesten, vagy hogy a marihuánát meg a távol-keletiek viszik. Vagy például keress rá az utóbbi években mondjuk a Sziget fesztiválon letartóztatott drogkereskedőkre, ha szerencséd van még képet/videót is találsz... mit ad isten ők is szegény elesett afrikai bevándorlók nagyrészben, nosza engedjünk be még belőlük. És ezeket úgy produkálják, hogy még szerencsére, viszonylag kevés van itt belőlük. Összességében csak arra akartam kilyukadni, hogy itt sírtok az általánosítás ellen, közben ti is ugyanezt teszitek, csak éppen a hozzám hasonlókkal szemben, meg itt kisebb-nagyobb módon próbáltok sértegetni meg minősítgetni össze-vissza (amit gondolom a szemembe is mernétek mondani, ha véletlenül összefutnánk). Nekem egyébként nincsen problémám a ti általánosításotokkal sem, még ha most speciel engem nem is jól érint. Mint mindegyiknek, ennek is van alapja. Sajnos a mi köreinkben is akad jópár olyan egyén, akik elég primitív módon tudnak viselkedni, főleg ha esetleg isznak is. De mentségükre legyen mondva (mégha olykor kissé primitívek is), mind dolgozó, adót fizető ember, nem tőlük kell tarts hogy kirabolnak éjszaka a sötét utcán. Sőt nem egyszer volt rá példa, hogy mondjuk cigányok által vegzált szerencsétleneket védtek be. Tegye fel az a kezét, aki ha választhat, hogy mondjuk egy random skinhead vagy egy random cigány család költözzön a szomszédjába, az utóbbit választaná... Ezzel együtt is azt mondom inkább ez, minthogy bejöjjön ide mindenféle idegen, azzal a címszóval, hogy nem lehet általánosítani, meg biztosan van köztük rendes ember is (amit nem is kétlek egyébként, csak azzal az egy rendessel együtt bejön mondjuk 10 másik, akivel meg később csak a baj lesz).

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, azt tudnám javasolni, hogy holnaptól bontsd le a házad körül is a kerítést, sőt, hagyd az ajtót is tárva-nyitva. Hadd járjon-kelljen be és ki, aki akar, hiszen te milyen alapon ragaszkodsz ahhoz a földdarabhoz? Sok elesett szegény sorsú ember van, aki biztosan szívesen be is költözne hozzád, milyen alapon zárod te ki őket? Hiszen biztosan jobb sorsa lenne egy csomó hajléktalannak is, ha hozzád menekülhetnének az utcán lévő sanyarú sorsuk elől, hát nem szégyenled magad, hogy te meg kerítéssel, ajtóval elzárod őket egy jobb élet lehetőségétől?
Te primitívségnek tartod a nacionalizmust, én meg nem. Te még mindig könnyebb helyzetben vagy, hiszen "világpolgárként" (akinek semmit sem határoz meg ez a föld) mehetsz bárhova ahova akarsz, akad jónéhány ország ahol szívesen látják a hozzád hasonlókat, mi viszont itt szeretnénk boldogulni.

Részemről tényleg szeretném a dolgot lezárni, amit le akartam írni ezzel kapcsolatban, már bőven leírtam. Gyurmának az írására reagálnék még annyit, hogy értem amit mond, de nem értek vele egyet, továbbra is az a véleményem, hogy több bajt hoznának mint hasznot. Ha felvázolunk két verziót, az egyik esetben nem engedjük be őket (szerencsére úgy néz ki, a társadalom többsége emellett van és talán még a kormány is lép az ügyben), a másikban a beengedjük őket és mellérakjuk a lehetséges legrosszabb szcenáriót, még mindíg kisebb a kockázat a nem-el. Maximum problémák lehetnek a nyugdíjrendszerrel, míg a másik oldalon kb Marseille... Inkább legyen gond a nyugdíjakkal mint ez utóbbi, egyébként a gyermeknemzés mellett ennek kezelésére hasznos lenne az előtakarékosság szükségességét is hangsúlyozni, de ez már egy másik téma.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 index.hu/kulfold/2015/06/18/lovoldozes_egy_amerikai_templomban/
Ha fordítva történt volna, gondolom már lett volna linkelve valamelyik okos által...Schleck
Így is linkelve lett. 😉

Amúgy én a kuruc szerkesztője helyében direkt betenném, aztán verném a mellem, hogy nesztek, megírjuk mi ezt is, nem csak ha "rétinéger" lop dinnyét. 😀 Csak hát a gyűlölet és az önirónia / humorérzék az nem szokja megtűrni egymást. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/kulfold/2015/06/18/lovoldozes_egy_amerikai_templomban/
Ha fordítva történt volna, gondolom már lett volna linkelve valamelyik okos által...

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
ez igenis egy fontos téma sztem, és nem baj, hogy beszélünk róla szvsz.csebi
Nem értetted meg amit írtam, de nem baj. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
ez igenis egy fontos téma sztem, és nem baj, hogy beszélünk róla szvsz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
olyan kitételt nem lehetne bevezetni, hogy csak az jöhet ide aki tud focizni?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A vita alapvetően úgy gondolom előremutató jelen esetben, de a személyeskedést hagyjuk ki belőle.empty taxi
Bevallom én éppen kezdem megunni. 😊 Vagy inkább kezdem cikinek érezni magunkra (úgy általában mindannyiunkra) nézve. Arra gondolok, hogy feljövök a bólhura, és pár napja minden nap a legnépszerűbb topic - amelyiben lassan mindenkinek van mondanivalója - ez a topic, lekörözve az OTA híreket, a vicctopicot, meg mindegyiket. És mi a téma? A plakát ügy, és rajta keresztül egy valóságértelmezési vita egy olyan valóságról, amit - Sobri szavaival élve - százból kilencvenöten a tévéből ismernek, az életben sose találkoztak vele.

Igazából nem ezt érzem cikinek - mert miért is ne beszéljünk róla -, hanem azt, hogy ez az ami postrekordot dönt, miközben úgy röpülnek el a fejünk fölött a forintosítástól a végkielégítés megnyirbálásán át az adórendeletektől a munkajogi szabályváltozásokig a mindennapjainkat érintő fontos döntések, hogy ehhez a plakátügyhöz képest a kutyát nem érdekli. Olyanok vagyunk, mint a kiscica, amelyiknek belógatják a gombolyagot, és kész, megszűnt a világ, oda vezetgetik ahová akarják...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Én nem állok egyik oldal pártjára sem, de sokak véleménye meg fog változni ha majd nem csak Ásotthalomnál másznak be a házakba vagy nem csak Mórahalomnál foglalnak el tanyákat. Budapestről (meg egyelőre innen Vásárhelyről is) könnyen elemezzük a helyzetet, de nem lesz olyan vicces ha a sokszáz/ezer éhesszájú vándor megvadul mint az olaszoknál.
Reméljük nem lesz így, de már Szeged szélében is vannak gondok.Bazzani
Te jobban leírtad mint én, köszi. Egyébként sem volt szándékomban személyeskedni, tisztelem azokat akik tesznek az ügyben, persze ehhez az kell, hogy olyanokkal legyen kapcsolatban akik akarják is, hogy tegyenek értük. Azokkal meg akik a legsötétebb szabolcsi putris romák szintjén vannak majd lesz valami. Sajnos én utóbbiakat tapasztalom csőstül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem állok egyik oldal pártjára sem, de sokak véleménye meg fog változni ha majd nem csak Ásotthalomnál másznak be a házakba vagy nem csak Mórahalomnál foglalnak el tanyákat. Budapestről (meg egyelőre innen Vásárhelyről is) könnyen elemezzük a helyzetet, de nem lesz olyan vicces ha a sokszáz/ezer éhesszájú vándor megvadul mint az olaszoknál.
Reméljük nem lesz így, de már Szeged szélében is vannak gondok.