Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
feleségem bnője szavazatszámláló, "csókolom nem tudok olvasni melyik a fidesz?"

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Azért jó látni h február 24 óta most újra először harcias szellemben van

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 604 — Kinek mit intézett a kormánya
Ok, most konkrétan kiállt az ukrán elnök ellen, kérdés se legyen hogy az oroszok oldalán vagyunk.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
És belerúg az ukrán elnökbe is hát beszarok 😀

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedves orbán, szerintem te magad vagy gyuribácsi legrosszabb befektetése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
soros emeli a benzinárat majd, érzem

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?
Borbinho
Fontosabb kérdés: hány demokratikus ország van még a Földön?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 003 — Lucas Scott
Na soros végre

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szekunderszégyen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én nem találok szavakat, nálam ezzel kb biztossá vált, hogy ismét külföld.
És az ismerettségi köröm nagyrésze is elkezd nézelődni, erre várt.
Konkrétan hidegzuhany, én Fidesz győzelmet vártam, de hogy megint 2/3, ez annyira szomorú, hogy szavakat nem találok.
tenorx
Sok sikert külföldön, de ebből is azért vegye már észre mindenki a nagy tanulságot: vajon miért van az, hogy így szétszakadt az ország bp-re és vidékre?

Mert a kiábrándult szavazók előbb felköltöznek a fővárosra majd/vagy külföldre, így az arányok egyre rosszabbak lesznek, brutális öngerjesztő folyamat ami nem most kezdődött el
r.baggio
Te összekevered az okot az okozattal.
Azért ilyenek az arányok a fővárosban, mert ott vannak a fiatalok, és nem fordítva. Nem azért mennek oda a fiatalok, mert ilyenek az arányok.
És azért vannak BPn egyértelműen, mert ott vannak értelmes munkák Magyarországon (tisztelet a kivételnek, de nagyrészt).
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?
Borbinho
VLADIMIR-VLADIMIR
Kenny
Össze ne keverjék, hogy Vladimir-Volodimir 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?
Borbinho
usa? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?
Borbinho
ja nem azt skandálták hogy sieg heil? akkor szarul hallottam

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?
Borbinho
VLADIMIR-VLADIMIR

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
mi a fing győzelme? nem hallottam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Viszlát EU. szia USSR!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Amúgy vicces belegondolni, hogy mikor Gulyás Marci kierőszakolta MZP-ből az akár katonákat is küldünk mondatot, akkor gyakorlatilag eldöntötte a választást. Oké nyilván MZP volt a fasz, hogy belement, mert nem kellett volna semmit se mondani erre, hiszen úgyse ő döntene ebben, de Marci a nagyobb nézettség/súlyosabb mondatok érdekében ezt csak kihúzta belőle.
Jughead
Ostobaság. A Fidesz által kiépített autokrácia döntötte el a választást. Mint az előzőt, vagy a következőt, egészen addig, amíg valami katasztrofális válság el nem pusztítja a rendszert, mint Horthynál a háború, Kádárnál a szovjet összeomlás.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hany demokratikus orszagban szokta az elnok/vezeto keresztnevet skandalni a nep?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Nehogy már én legyek a hibás 😃 tessék tenni a Fidesz ellen. Vagy így vagy úgy. Adva volt 12 évig a lehetőség, erre lesz 55 mandátum kb. Grat
#JC6
Az ellenzéknek is kellett volna utalnia neked pénzt, hogy eléggé hálás legyél?
r.baggio
Pont te beszélsz öcsém, aki felkapott vagy 30 millió állami támogatást az új kecora 😂😂😂
#JC6
Ez az infó kubatovtól vagy kitől van?

10 millió babavárót vettünk fel amit teljesen vissza is kell fizetni, ezen kívül még 2 millió a csok támogatás, ami meglehetősen elényésző része a 80+ milliós vételárnak, és kb el is megy csak az illetékekre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
meg kell kérdezni a jóistent, hát bazdmeg menjé oszt kérdezd

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
rogán arcán látszik hogy vége az országnak, mi volt az a bánatos arc
Adirotor
elvonási tünet
Tactful Cactus
Az nem elvonási. Rajta van a cuccon inkább!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Nehogy már én legyek a hibás 😃 tessék tenni a Fidesz ellen. Vagy így vagy úgy. Adva volt 12 évig a lehetőség, erre lesz 55 mandátum kb. Grat
#JC6
Az ellenzéknek is kellett volna utalnia neked pénzt, hogy eléggé hálás legyél?
r.baggio
Pont te beszélsz öcsém, aki felkapott vagy 30 millió állami támogatást az új kecora 😂😂😂
#JC6
Attól még nem rájuk szavazott.

Azt hittem hívő emberként vagy ahogy az ukránoknak meg a szegényeknek segítesz, átlátod, hogy mi a helyes döntés, de úgy látszik csalódnom kellett.

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Nehogy már én legyek a hibás 😃 tessék tenni a Fidesz ellen. Vagy így vagy úgy. Adva volt 12 évig a lehetőség, erre lesz 55 mandátum kb. Grat
#JC6
Az ellenzéknek is kellett volna utalnia neked pénzt, hogy eléggé hálás legyél?
r.baggio
Pont te beszélsz öcsém, aki felkapott vagy 30 millió állami támogatást az új kecora 😂😂😂
#JC6
arra a kecóra ami negyvennel olcsóbb lenne ha nem találják ki ezt a sok fost 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Pedig ő szerény. Neki nincs pénze, nincs megtakarítása. Ennél szerényebben nem lehet 😀
shagi0206
Ja, meg sose volt vagyonos ember...
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
rogán arcán látszik hogy vége az országnak, mi volt az a bánatos arc
Adirotor
azt hittem én is h mindjárt elsirja magát.
ilyen az amikor szar kokótól trippelsz, ezt még leveri deutschon