Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.
Gyurma Pappa
Egyrészt teljesen igazat adok.
Másrészt Péter sajnos kibaszott sok butaságot beszélt + kibaszott sok olyat beszélt amit ki lehet forgatni.
De jelenleg nincs olyan és nem is lesz akinek szemernyi esélye is lenne ezellen a médiahatalom ellen.
Bazzani
És? Ez elég 1 millió szavazót elveszíteni? Ugyan
Gyurma Pappa
Kezdhetik ott a számolást, h a bp-i egyéni kerületekben 55 ezer szavazatot vertek csak a Fideszre, ebből Hiszékeny hozott 16 ezer különbséget.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nyilvan csalnak, de jelen helyzetben semmi sem mulik rajta. Meg egyszer leirom, kozel 1 millios szavazatnyi kulonbseg listan. Biztos volt vagy 10-20ezer kamu levelszavazat meg ugyanennyi buszoztatott cigany.
De legyen 100-200ezer. Es?
Semmit nem jelent az osszkepet tekintve, ezt kene mar felfognia az ellenzeknek, nem mindig mas kifogast keresni.
Szar amit csinalnak, nem vevok ra a valasztok, ugy, hogy a kormanyt botranyok hegye lengte korbe, vilagjarvany volt, haboru van es az inflacio az egekben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.
Gyurma Pappa
Egyrészt teljesen igazat adok.
Másrészt Péter sajnos kibaszott sok butaságot beszélt + kibaszott sok olyat beszélt amit ki lehet forgatni.
De jelenleg nincs olyan és nem is lesz akinek szemernyi esélye is lenne ezellen a médiahatalom ellen.
Bazzani
És? Ez elég 1 millió szavazót elveszíteni? Ugyan

több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Azt gondolom, hogyha a csalást, mint lehetőséget kizárja az ember, csak egyetlen lényegi magyarázata, gyökéroka van az újabb fideszes kétharmadnak, az, hogy Orbán ismeri az emberi természet működését, konkrétan, hogy ő olyannak látja az embereket, amilyenek, nem pedig olyannak, amilyennek mutatni akarják magukat.
Röviden és egyszerűen butáknak és ostobáknak.

És vette a fáradtságot 2002 és 2010 között, és megtanulta a politikát, vagyis a rengeteg ostoba és buta ember manipulálását és irányítását, vagyis a gyakorlatot, és nem bassza a rezet elméleti, ideológiai, erkölcsi faszságokkal, ahogy Cseh Tamás énekli egy dalában, "a miért helyett a hogyant" részesíti előnyben, mivel pragmatikában, eredményességben ténylegesen zseni.
Mert lehet cinizmussal jönni, hazaárulással, meg lehülyézni a fideszszavazókat (hülyék, nyilván, de a nemfideszszavazók 99 százaléka is), de a világ nem úgy működik ahogyan a legtöbben vélik vagy szeretnék, hanem így, hogy a szavazók kétharmadának (illetve mindazoknak, akik el se mentek) ténylegesen jó Orbán, mint miniszterelnök.

És bár a topicarányok nem ezt mutatják, de a sokszor olvasott helikopteres hasonlattal élve az ellenzékre szavazó uszkve másfélmillió megy szembe az autópályán (akik itt sokszorosan túlreprezentaltak), amennyiben persze az az elfogadott irány amerre a többség megy.
Mert a többség egyértelműen boldogan és örömmel megy Orbánnal még mindig.
Ezt megkérdőjelezni, őket lehülyézni lehet, csak ezzel paralel magunkat demokratának gondolni meg nem.
Mert ez a demokrácia, -hogy sok hülye döntést hoz-, ami így hackelhető, használható, és ha valaki okosabb, mint azok voltak, akik ezt a modellt megalkották, akkor bizony meg is hackeli.
Aki meg ezt nem érti, nem fogadja el, és a hülyéket hülyezi, annak igaza lesz, csak demokrata nem lesz.
Lehet választani.

És mindezt nem Fidesz-szavazóként írom, hisz ahogy ígertem, nem szavaztam rájuk, az más kérdés, hogy nagy öröm így se lett belőle(m).
Sobri Jóska
De minek zárnád ki a csalást? Az, hogy teljesen különböző körülmények között (más részvételi arányok, ellenzéki pártok folyton változó viselkedése, jobb-rosszabb társadalmi helyzet) a Fidesz minden egyes alkalommal nemhogy győz, de mindig átlépi a kétharmadot egy kicsivel, az inkább utal az ellenkezőjére, a folytonos csalásra.

Szerkesztette: ender1112
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.
Gyurma Pappa
Egyrészt teljesen igazat adok.
Másrészt Péter sajnos kibaszott sok butaságot beszélt + kibaszott sok olyat beszélt amit ki lehet forgatni.
De jelenleg nincs olyan és nem is lesz akinek szemernyi esélye is lenne ezellen a médiahatalom ellen.
Bazzani
Teljesen mindegy volt mit mondott vagy mit csinalt.
Mint ahogy az se szamitott hogy itt ott ilyen olyan stikliket csinalt a fidesz.
Listan kozel 1 millios kulonbseg.
Mirol beszelunk?
Jakab is gyurcsany is mar a valasztas estejen odadobta mzp-t a busz ala ahelyett, hogy felalltak volna es megkoszonnek mint 4 eve vona.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.
Gyurma Pappa
Egyrészt teljesen igazat adok.
Másrészt Péter sajnos kibaszott sok butaságot beszélt + kibaszott sok olyat beszélt amit ki lehet forgatni.
De jelenleg nincs olyan és nem is lesz akinek szemernyi esélye is lenne ezellen a médiahatalom ellen.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.
Gyurma Pappa
Remelem 26ban klara all az osszefogas elere 😊

Amugy remelem azok akik most orrbefogva szavaztak az ellenzeki listara a jovben nyugodt lelkiismerettel szavaznak majd a kutyakra

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Eltűnt 935e ellenzéki szavazó. Ebből felszívott 300-t a MH, meg valami aprót a kutyák. A Fidesznek 50e-rel lett több szavazója.

Biztos csak az MZP miatt.

Amíg nem néznek ezzel szembe, addig ez így is marad.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na ahogy olvasom feriek bedobtak mzp-t a busz ala, nem fog itt valtozni semmi.
Sajat gondolataikban politizalnak, az hogy mi kell a valasztoknak nem erdekli oket.

A mi hazank miatt sztem felseleges aggodni, eleg megnezni a rendszervaltas ota megtartott valasztasokat, mimdig is megvolt a szelsojobboldalnak egy bizonyos bazisa, amihez csatlakoztak olyanok akik hanynak mindket oldaltol. A masik - kisebb - hanyaduk meg a kutyapartra szavazott.

Az elet megy tovabb, sajnos az most nem lesz igaz hogy a kenyer nem lesz dragabb, mert dragabb lesz, dd valahogy tuleljuk, csak ugy mint a korabbi valsagot is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Az ország, amelyben a nagyszülők megfojtják az unokákat, a képzetlenek a tanárokat, a betegek az ápolóikat, büszkék erre, és észre sem veszik, hogy kinek a nyakából szorítják ki a szuszt."

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A szélsőjobb megerősödése mellet nekem két dolog van ami aggasztó.
1 Ki lesz aki legközelebb oda mer állni és ezellen a teljes médiafölény ellen küzdeni akar vállalva a teljes arcvesztést? Senki értelmes.
2. Ennyire ezt akarják a fiatalok vagy ennyire keveset ér a szavazatuk?

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
twitteren már van pár ismerős, aki szerint a kutyapárt miatt lett megint 2/3...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Búcsúzzunk el a tanároktól és az orvosoktól.
Sziasztok, szebb új életet nyugaton.

A mihazánk bejutása pedig a legnagyobb szégyen. Annál csak a koalíció tagjainak viselkedése nagyobb.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Azt gondolom, hogyha a csalást, mint lehetőséget kizárja az ember, csak egyetlen lényegi magyarázata, gyökéroka van az újabb fideszes kétharmadnak, az, hogy Orbán ismeri az emberi természet működését, konkrétan, hogy ő olyannak látja az embereket, amilyenek, nem pedig olyannak, amilyennek mutatni akarják magukat.
Röviden és egyszerűen butáknak és ostobáknak.

És vette a fáradtságot 2002 és 2010 között, és megtanulta a politikát, vagyis a rengeteg ostoba és buta ember manipulálását és irányítását, vagyis a gyakorlatot, és nem bassza a rezet elméleti, ideológiai, erkölcsi faszságokkal, ahogy Cseh Tamás énekli egy dalában, "a miért helyett a hogyant" részesíti előnyben, mivel pragmatikában, eredményességben ténylegesen zseni.
Mert lehet cinizmussal jönni, hazaárulással, meg lehülyézni a fideszszavazókat (hülyék, nyilván, de a nemfideszszavazók 99 százaléka is), de a világ nem úgy működik ahogyan a legtöbben vélik vagy szeretnék, hanem így, hogy a szavazók kétharmadának (illetve mindazoknak, akik el se mentek) ténylegesen jó Orbán, mint miniszterelnök.

És bár a topicarányok nem ezt mutatják, de a sokszor olvasott helikopteres hasonlattal élve az ellenzékre szavazó uszkve másfélmillió megy szembe az autópályán (akik itt sokszorosan túlreprezentaltak), amennyiben persze az az elfogadott irány amerre a többség megy.
Mert a többség egyértelműen boldogan és örömmel megy Orbánnal még mindig.
Ezt megkérdőjelezni, őket lehülyézni lehet, csak ezzel paralel magunkat demokratának gondolni meg nem.
Mert ez a demokrácia, -hogy sok hülye döntést hoz-, ami így hackelhető, használható, és ha valaki okosabb, mint azok voltak, akik ezt a modellt megalkották, akkor bizony meg is hackeli.
Aki meg ezt nem érti, nem fogadja el, és a hülyéket hülyezi, annak igaza lesz, csak demokrata nem lesz.
Lehet választani.

És mindezt nem Fidesz-szavazóként írom, hisz ahogy ígertem, nem szavaztam rájuk, az más kérdés, hogy nagy öröm így se lett belőle(m).

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
egy biztos hogy mégegy Ferikére nem fognak rávenni, meg orrbefogott szavazósdira - ugyhogy a fasiszták is kihúzva

kutyás leszek amíg bírják

na és a fanteknikus népszavazás - annak reszeltek, még az éjjel átírják a törvényt hogy mindig lehessen a népesség negyedével sakkbatartani a többieket

gratula és gratula a nemes győztesnek, ja gyuriemberre futotta, mezei büdösbunkó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Bazmeg, 97 százalékos feldolgozottságnál 18 ellenzéki mandátum egyéniben? Az ész megáll.
nagylaza
Soknak érzed? 😊
Jakehomer
Ahhoz képest, hogy csak Bp-re jósoltak ennyit, nem annyira. A túl pesszimistának tartott Róna Dániel is azt mondta nemrég, hogy "30-nál több, de 40-nél kevesebb".
nagylaza
Tulajdonképpen választásról választásra javulnak, 10, 15, 18.
A kisvárosi körzeteket (nem Bp, nem megyeszékhely, nem megyei jogú város) végtelenül simán vesztették el, még 2018-ban sem voltak ilyen különbségek.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Bazmeg, 97 százalékos feldolgozottságnál 18 ellenzéki mandátum egyéniben? Az ész megáll.
nagylaza
Soknak érzed? 😊
Jakehomer
Ahhoz képest, hogy csak Bp-re jósoltak ennyit, nem annyira. A túl pesszimistának tartott Róna Dániel is azt mondta nemrég, hogy "30-nál több, de 40-nél kevesebb".
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Nagyon sok urban legend dőlt meg ma este. Pl hogy össze lehet adni a nem Fidesz szavazók szavazatait
MC12
Pár hete hogy megmondták itt nekem, hogy márpedig össze lehet őket adni, a ballib média is naponta harangozta tele a nyilvánosságot, hogy 30-40 billegő meg csatatér körzet van (még azokon kívül, amiket nyilvánvalóan ők nyernek, pl Budapesten.)

Miközben az a 2018-as ellenzék már 2019-ben teljesen más struktúrájú volt, de ebbe már tényleg kár belemenni.

Jakab megmondta, hogy az összefogásnak nincs alternatívája, 2026-ban jön az újabb felvonás.
Kampman
Utolag konnyu okosnak lenni.
Igenis megvolt a hit h kozosen sikerulhet.

De ugy latszik h az ellenzeknek se sikerult rendesen felmerni a sajat szavazoit, mert sztem sokan emiatt az MZP, stb. kavaras miatt maradtak tavol.

Ami valahogy szegyen, mert pont az volt a mantra h jelenleg tokmindegy h ki meg hogyan, csak ne legyen ujabb 2/3-ad, legyen esely.

De ugy latszik sokan alomvilagban elnek, meghat a fideszes propaganda ott is megteszi hatasat es amint latjuk a CSOK, adokedvezmeny es a tobbi juttatas is segit.

A tobbi meg legyen az osszefogas hibaja, mert miert nem csinaltak profibban.

Csak a szavazo nem hibas sosem, o lehet okos…sokak szerint…

Kerdes h a kovetkezo 4 evben lesz-e esely vagy jonnek megint ujabb torvenymodositasok, huxit, stb.

Bele lehet am faradni az allando szelmalomharcba az ellenzek oldalan is, meg ezutan meg nagyobb arc lesz a tuloldalon.

több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bazmeg, 97 százalékos feldolgozottságnál 18 ellenzéki mandátum egyéniben? Az ész megáll.
nagylaza
Soknak érzed? 😊

Perception is reality.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
Bazmeg, 97 százalékos feldolgozottságnál 18 ellenzéki mandátum egyéniben? Az ész megáll.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 019 — beers & Packers
a jobbik átment a mihazánkba meg vissza fideszbe.
ozibozi
Én is így látom, legalábbis egyelőre nincs más épkézláb magyarázatom. (Azt inkább nem írom le, hogyan érzem magam. 110 százalékig biztos voltam benne, hogy nem lesz kétharmad.)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
Én meg azokat nem értem akik Orbán p.csét szopják, (pl Erdélyben, minimum 95% kb fidesz ugye), és ennek ellenére a fiatalok kb 70%-a (nem túlzás) mind Svájcba, Auztriába, Németországba mennek ki dolgozni, de ilyenkor hazamennek Autóval fél Európán, hogy lehessen szavazni levélben. Az a maradék 1-2 % aki véletlen ide jönne, az vagy gyorsan visszatakarodik, vagy megszűnik fideszes szavazónak lenni, mert "itt Pesten a libsik kimossák az agyát".

De ez van, mindenki nem lehet egyforma. Személy szerint őket is meg kell értenem, figyelmen kívül hagynom, és kevésbé fog felbaszni a szituáció.
Az is tény viszont, hogy aki le akar lépni, az nem fog nyafogni, fogja magát és lelép kb. szó nélkül.
eaglesmcnabb
mai nap után azért nem bántam meg a "lelépést". EU-ból ne vigyen ki, aztán én megleszek, nincs nyafogás

lehet nyerni, lehet szavazni plusz pénzért, krumpliért, dehogy a gyerekedet/unokádat évi 2-3-szor látod az is biztos
Heisman
Van internyet, legalabb azon latja.
Meg nekik mar jo odakint, az a lenyeg, ok meg ellesznek itthon addig a kis ideig amig meg elnek.

Azert a haluluk elott az onokat meg hadd lassak eccer.

Nem valtozott itt semmi ‘56 ota…
Volt talan 10-15 ev amig ugy tunt h talan, fe visszatalalt a partallami rendszer.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 727 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azt láttátok egyébként Viktor a beszéd végén Zelenszkinek is beszólt mert lepaktált az ellenzékkel...?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Nagyon sok urban legend dőlt meg ma este. Pl hogy össze lehet adni a nem Fidesz szavazók szavazatait
MC12
Pár hete hogy megmondták itt nekem, hogy márpedig össze lehet őket adni, a ballib média is naponta harangozta tele a nyilvánosságot, hogy 30-40 billegő meg csatatér körzet van (még azokon kívül, amiket nyilvánvalóan ők nyernek, pl Budapesten.)

Miközben az a 2018-as ellenzék már 2019-ben teljesen más struktúrájú volt, de ebbe már tényleg kár belemenni.

Jakab megmondta, hogy az összefogásnak nincs alternatívája, 2026-ban jön az újabb felvonás.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
A jobbikos szavazók faképnél hagyták az összefosást.
Annyira, hogy ennyire vlsz ők sem várták.
Nem csak egyéniben nem szavaztak sehol a dékás.emeszpés-momentumos közös jelöltre, de még listán is átálltak a migatyánkhoz.
Most az van, hogy a sok behülyített liberális és baloldali szavazó listán beszavazza a jobbik képviselőit, miközben a jobbik átment a mihazánkba meg vissza fideszbe.

Nem csak hogy bukott rajtuk a "hatosfogat", de eközben a sok balek még megszavaz egy frakciónyi képviselőt egy már nem is létező pártot.
Az LMP és az PM nem szavazott be senkit.
Ők de facto nem is léteznek.