Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
te a második házad építed, mi az elsőt sem. Ezért fogunk elmenni, nem a miniszterelnököd miatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
 www.facebook.com/jakab.peter.miskolc/posts/532343298247515
ervinator
Ez nem
Selyem zsinór, ez guillotine.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyszerű a gondolat: nem rossz a Fidesz, de lehetne még jobb 😉 ezt kellene vhogy megfogalmazni 😊
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
nem is tudom melyik a rosszabb, az újabb fidesz 2/3 vagy a mi hazánk parlamentbe jutása
Löfli
ráadásul a miskolci közgyűlésből elviszik Pakuszát, szerettem hallgatni, és ezt most komolyan írom

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 335 — Omar's Coming Yo!
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Finn példa?? Donáth a finneknél jobboldali-konzervatívnak számítana. Ha valaki itt lehozná azt a választási programot amivel nyert a finn szociáldemokrata párt, akkor itt a fél fórum szívinfarktust kapna hogy mi ez a bolsevik uszítás. És ez a volt keleti blokk fő problémája, harminc éve egymást váltják a neolibsi, jobboldali elitista gazdaságpolitikát megvalósító kormányok és még mindig a komcsik a hibásak, akik kb hogyhogy nem 30 éve halottak. Az elmúlt 30 évben csak jobboldali államfője volt az országnak (mivel a liberálisok is igazság szerint oda számítanak, csak itt a sajátos körülmények miatt ezt elfelejtik). Ha valaki nálunk a finn szocik programjával elindul, be se jut a parlamentbe. Itt az ország kb 2/3-a kimondott jobber, és amit baloldalnak csúfolnak, az Nyugat-Európában legfeljebb egy centrista, jobbközép vonalnak felelne meg. Szóval nem érdemes külföldi példákat felhozni, mert Kelet-Európában teljesen máshogy gondolkodnak az emberek. Itt az individualizmus a nyerő, a dögöljön meg a szomszéd tehene. Ha valaki erős közösségekkel, meg egalitárius intézkedéssel kampányol azt úgy elkerülik mint a leprást. És épp emiatt igazából mindegy ki nyer, mert úgyis ezt az elitista, korrupt szarkupacot viszi tovább. legfeljebb más retorikával. Ez egy diszfunkcionális társadalom, és ez lecsapódik a politikában, ezt az eredményt látjuk a választási eredményekben is. Ahhoz hogy változás legyen, maguknak az embereknek kell megváltozni, de erre egyelőre semmi nem utal, szerintem nem is fognak belátható időn belül.
Baba Yaga
Én elolvasnám azt a programot, linkeld már be kérlek.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Finn példa?? Donáth a finneknél jobboldali-konzervatívnak számítana. Ha valaki itt lehozná azt a választási programot amivel nyert a finn szociáldemokrata párt, akkor itt a fél fórum szívinfarktust kapna hogy mi ez a bolsevik uszítás. És ez a volt keleti blokk fő problémája, harminc éve egymást váltják a neolibsi, jobboldali elitista gazdaságpolitikát megvalósító kormányok és még mindig a komcsik a hibásak, akik kb hogyhogy nem 30 éve halottak. Az elmúlt 30 évben csak jobboldali államfője volt az országnak (mivel a liberálisok is igazság szerint oda számítanak, csak itt a sajátos körülmények miatt ezt elfelejtik). Ha valaki nálunk a finn szocik programjával elindul, be se jut a parlamentbe. Itt az ország kb 2/3-a kimondott jobber, és amit baloldalnak csúfolnak, az Nyugat-Európában legfeljebb egy centrista, jobbközép vonalnak felelne meg. Szóval nem érdemes külföldi példákat felhozni, mert Kelet-Európában teljesen máshogy gondolkodnak az emberek. Itt az individualizmus a nyerő, a dögöljön meg a szomszéd tehene. Ha valaki erős közösségekkel, meg egalitárius intézkedéssel kampányol azt úgy elkerülik mint a leprást. És épp emiatt igazából mindegy ki nyer, mert úgyis ezt az elitista, korrupt szarkupacot viszi tovább. legfeljebb más retorikával. Ez egy diszfunkcionális társadalom, és ez lecsapódik a politikában, ezt az eredményt látjuk a választási eredményekben is. Ahhoz hogy változás legyen, maguknak az embereknek kell megváltozni, de erre egyelőre semmi nem utal, szerintem nem is fognak belátható időn belül.
Baba Yaga
Words!

Mondjuk a Jámbor echte szocdem, de ugye ki számolja

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nem is tudom melyik a rosszabb, az újabb fidesz 2/3 vagy a mi hazánk parlamentbe jutása


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
ugye azért lesz ősszel fudanos népszavazás?
Tactful Cactus
persze, 40%-os részvétellel
Löfli
Ugyancsak túlbecsülöd.
40%-os részvétele az EU-s népszavazásnak volt, a teljes mainstream politikai elit által csontig tolt propagandakampány után.
több mint 2 éve
vhsboxer 102
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Finn példa?? Donáth a finneknél jobboldali-konzervatívnak számítana. Ha valaki itt lehozná azt a választási programot amivel nyert a finn szociáldemokrata párt, akkor itt a fél fórum szívinfarktust kapna hogy mi ez a bolsevik uszítás. És ez a volt keleti blokk fő problémája, harminc éve egymást váltják a neolibsi, jobboldali elitista gazdaságpolitikát megvalósító kormányok és még mindig a komcsik a hibásak, akik kb hogyhogy nem 30 éve halottak. Az elmúlt 30 évben csak jobboldali államfője volt az országnak (mivel a liberálisok is igazság szerint oda számítanak, csak itt a sajátos körülmények miatt ezt elfelejtik). Ha valaki nálunk a finn szocik programjával elindul, be se jut a parlamentbe. Itt az ország kb 2/3-a kimondott jobber, és amit baloldalnak csúfolnak, az Nyugat-Európában legfeljebb egy centrista, jobbközép vonalnak felelne meg. Szóval nem érdemes külföldi példákat felhozni, mert Kelet-Európában teljesen máshogy gondolkodnak az emberek. Itt az individualizmus a nyerő, a dögöljön meg a szomszéd tehene. Ha valaki erős közösségekkel, meg egalitárius intézkedéssel kampányol azt úgy elkerülik mint a leprást. És épp emiatt igazából mindegy ki nyer, mert úgyis ezt az elitista, korrupt szarkupacot viszi tovább. legfeljebb más retorikával. Ez egy diszfunkcionális társadalom, és ez lecsapódik a politikában, ezt az eredményt látjuk a választási eredményekben is. Ahhoz hogy változás legyen, maguknak az embereknek kell megváltozni, de erre egyelőre semmi nem utal, szerintem nem is fognak belátható időn belül.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
ugye azért lesz ősszel fudanos népszavazás?
Tactful Cactus
persze, 40%-os részvétellel
Löfli
Annyian nem fognak elmenni.
Vagy ha a kutatasok szerint elmennenek akkor nem lesz megtartva

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ugye azért lesz ősszel fudanos népszavazás?
Tactful Cactus
persze, 40%-os részvétellel


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
ugye azért lesz ősszel fudanos népszavazás?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Finn példa Magyarországon? 😀
Jakehomer
Ahhoz kéne 80 év pozitív tapasztalat a baloldallal

több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/277400576_5172774562783897_1908451079576979865_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=L_9Bu0tmXQcQ7kNvgFjFLee&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDOQ6UklFL7gwfAde8skOnllD_dR9Q9z2vOGQxJTll46w&oe=663CD7F4
Köszönöm! | Soha nem adhatjuk fel! Soha! | By Jakab Péter - Nép PártjánFacebook
Soha nem adhatjuk fel! Soha!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Ezt 2010 óta mantrázzák baloldali bloggerek.
Nem zárom ki, hogy egyszer tényleg így lesz vége, csak ilyeneket már tényleg akkor is lehetett olvasni.
Kampman
Boltban azért jártál mostanában gondolom
r.baggio
Igen, szerencsére azért a legszükségesebbeket mindig meg tudom engedni magamnak, és ez így is marad.
Az utóbbi években egyre jobb a fizetésem is, bár ezt nem kifejezetten a kormánynak tulajdonítom, hanem inkább magamnak. Súlyos anyagi gondjaim nincsenek, és szerintem nem is lesznek.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ezt 2010 óta mantrázzák baloldali bloggerek.
Nem zárom ki, hogy egyszer tényleg így lesz vége, csak ilyeneket már tényleg akkor is lehetett olvasni.
Kampman
Boltban azért jártál mostanában gondolom
r.baggio
De nem fog valtozast hozni.
Hiaba lesz 800 Ft egy liter benzin, hiaba derul ki, hogy az oroszok/kinaiak zsebeben vagyunk, nem fogja erdekelni az embereket.
Ugyanugy a fideszre fognak szavazni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Le kell számolni azzal az illúzióval, hogy a Fidesz társadalmi szerződése rossz. A Fidesz társadalmi szerződése arról szól, hogy ha elmész ránk szavazni, akkor nem változik semmi. És a legtöbb ember nem akarja hogy bármi változzon.

Nem hülye itt mindenki. Nem 2,5 ember nézi az M1-t. A fidesz ígérete így is eljut mindenkihez. Nekik lejt a pálya? OFC. De ez kevés lenne, ha nem lenne egyértelmű az ígéret.

Nem lehet Belpesten választást nyerni. Amíg az ellenzék nem tesz le valódi ígéretet az asztalra, addig ez így is marad. MZP-nek egy dologban nagyon igaza van: át kell törni a buborékot. De ezt azzal nem lehet, hogy OV lop. Senkit nem érdekel.

Kell egy valódi ajánlat. Ami több, mint az eddigiek. Erre nem képesek. És ez így is marad.

Részemről a választások mindig ünnepek. Én szeretem a demokráciát, a fékeket és ellensúlyokat (tier 1-es dolgok). Azt gondolni, hogy az ellenzék nem éppen olyan elrontója ennek, mint a Fidesz: tévedés.

Kicsit örülök, nyugodtan leírhatom, hogy Feri a kurva anyád. Huu ez jól esett.

Én maradok, aki voltam. Jámborra ráírok két hét múlva, ha lenyugodott, de szerencsére a magyar politikához ennyi közöm marad 😊 Végre van értékben közelálló ember hozzám a parlamentben.

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Ezt 2010 óta mantrázzák baloldali bloggerek.
Nem zárom ki, hogy egyszer tényleg így lesz vége, csak ilyeneket már tényleg akkor is lehetett olvasni.
Kampman
Boltban azért jártál mostanában gondolom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
Magyarország lelke valahol a 2000-es évek elején végleg elveszett, mi csak egy jól elnyújtott haláltusa szemlelői vagyunk az első sorokból.
r.baggio
Ennyivel egyet tudok érteni.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Magyarorszgon eselytelen.
Itt egy tekintelyekvu hatalomra van igeny, ala hortgs kadar most meg viktor.
Majd egy liberalis no fog valasztast nyerni....
50 ev mulva talan
gabokocka
Donáth jól néz ki, azzal sok férfit fog megnyerni.
Kampman
mondjuk ahogy nyilatkozik, az nekem dobrev 2.0, brr
Löfli
Igen, ez sajnos igaz.
Nálunk ez a butch thatcheri karakter annyira nem jött be. Itt a Novák Katalini, kedves, cuki anyáskodó női politikusok voltak népszerűek mindig is.
Kampman
A lényeg kimaradt, az a karekter aki sose mond ellent az urának

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kár ezt erőltetni ezután.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
LOL - Partizán: Fidesz mint nemzetegyesítő XDDDD

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Abban az országban, ahol 12 év ilyen év, csak az elmúlt hetek botrányai után valakit újra kétharmaddal megválasztanak, míg az ellenzék legfőbb embere az elmúlt 30 év leggyűlöltebb figurája, minimum minden ötből három ember végtelenül sötét, ez nem gőg, hanem itt és most ez történik velünk.

Igazából nincs meglepetés, mert az élet számos más területén tapasztalható a minőségromlás, a szolidaritás irmagjának is a kiírtása, csak vannak dolgok amiről nem lehet beszélni, nem lehet megfelően artikulálni a problémát és felfedni annak gyökérokait, hiszen a valóság ennél jóval komplexebb.

Magyarország lelke valahol a 2000-es évek elején végleg elveszett, mi csak egy jól elnyújtott haláltusa szemlelői vagyunk az első sorokból.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 435
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Magyarorszgon eselytelen.
Itt egy tekintelyekvu hatalomra van igeny, ala hortgs kadar most meg viktor.
Majd egy liberalis no fog valasztast nyerni....
50 ev mulva talan
gabokocka
Donáth jól néz ki, azzal sok férfit fog megnyerni.
Kampman
mondjuk ahogy nyilatkozik, az nekem dobrev 2.0, brr
Löfli
Igen, ez sajnos igaz.
Nálunk ez a butch thatcheri karakter annyira nem jött be. Itt a Novák Katalini, kedves, cuki anyáskodó női politikusok voltak népszerűek mindig is.

Szerkesztette: Kampman