Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
MZP kérte hogy csak a családja legyen mögötte? Egy fokkal jobb.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kovács gergely nincs ám szarkészen 😀
hiteles
és volt kurvára köszönjük is, azért kell ez.
az önkormányzati választásoknál (talán) a kotkodács performance still all time best
briareos
partizán stúdióban hogy megvoltak sértődve az elemzők, hát mi ez az interjú 😀 mondjuk nem tudom mit vártak?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Április 4 kedves ünnepünk!
Legalább a köztársasági elnök hozzá méltó köztársaságot kap.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 727 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
Én meg azokat nem értem akik Orbán p.csét szopják, (pl Erdélyben, minimum 95% kb fidesz ugye), és ennek ellenére a fiatalok kb 70%-a (nem túlzás) mind Svájcba, Auztriába, Németországba mennek ki dolgozni, de ilyenkor hazamennek Autóval fél Európán, hogy lehessen szavazni levélben. Az a maradék 1-2 % aki véletlen ide jönne, az vagy gyorsan visszatakarodik, vagy megszűnik fideszes szavazónak lenni, mert "itt Pesten a libsik kimossák az agyát".

De ez van, mindenki nem lehet egyforma. Személy szerint őket is meg kell értenem, figyelmen kívül hagynom, és kevésbé fog felbaszni a szituáció.
Az is tény viszont, hogy aki le akar lépni, az nem fog nyafogni, fogja magát és lelép kb. szó nélkül.
eaglesmcnabb
mai nap után azért nem bántam meg a "lelépést". EU-ból ne vigyen ki, aztán én megleszek, nincs nyafogás

lehet nyerni, lehet szavazni plusz pénzért, krumpliért, dehogy a gyerekedet/unokádat évi 2-3-szor látod az is biztos

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.facebook.com/jakab.peter.miskolc/posts/532343298247515
ervinator
Ez nem
Selyem zsinór, ez guillotine.
MC12
😂😂😂😂

Jakab kapta a feladatot. Na, ki a mini Feri?

Nevetséges faszok
Gyurma Pappa
Ezeket számokat nem láttam jönni. De nemcsak én, pl. Somogy 1ben meg a hoppál körzetében a helyi kampány-emberek se látták jönni. Nagyon sok gondolkodni való van mindkét oldalon a választás után. Híva tűnt egy millió ellenzéki szavazó? Hova tűnt 400 ezer fideszes?

Ha az ellenzék csak egy 2018as mozgósítást tud tolni, akkor minimum felesen de inkább 2/3al nyer.

Nagyon sok urban legend dőlt meg ma este. Pl hogy össze lehet adni a nem Fidesz szavazók szavazatait vagy hogy van olyan, hogy kiábrándult fideszes, vagy hogy sokat számít, ha miniszerelnok jelölt is vagy.

Érdekes hetek elé nézünk.
MC12
Nyilván pont arról híres ez az ország, hogy következmények vannak...
Ne vicceljunk már, semmi se változik majd, a plebsz elé dobnak pár hullát és megy tovább a show

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 888 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
 www.facebook.com/jakab.peter.miskolc/posts/532343298247515
ervinator
Ez nem
Selyem zsinór, ez guillotine.
MC12
😂😂😂😂

Jakab kapta a feladatot. Na, ki a mini Feri?

Nevetséges faszok
Gyurma Pappa
Ezeket számokat nem láttam jönni. De nemcsak én, pl. Somogy 1ben meg a hoppál körzetében a helyi kampány-emberek se látták jönni. Nagyon sok gondolkodni való van mindkét oldalon a választás után. Híva tűnt egy millió ellenzéki szavazó? Hova tűnt 400 ezer fideszes?

Ha az ellenzék csak egy 2018as mozgósítást tud tolni, akkor minimum felesen de inkább 2/3al nyer.

Nagyon sok urban legend dőlt meg ma este. Pl hogy össze lehet adni a nem Fidesz szavazók szavazatait vagy hogy van olyan, hogy kiábrándult fideszes, vagy hogy sokat számít, ha miniszerelnok jelölt is vagy.

Érdekes hetek elé nézünk.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kovács gergely nincs ám szarkészen 😀
hiteles
és volt kurvára köszönjük is, azért kell ez.
az önkormányzati választásoknál (talán) a kotkodács performance still all time best

Szerkesztette: Kúrfürst briareos

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
Én meg azokat nem értem akik Orbán p.csét szopják, (pl Erdélyben, minimum 95% kb fidesz ugye), és ennek ellenére a fiatalok kb 70%-a (nem túlzás) mind Svájcba, Auztriába, Németországba mennek ki dolgozni, de ilyenkor hazamennek Autóval fél Európán, hogy lehessen szavazni levélben. Az a maradék 1-2 % aki véletlen ide jönne, az vagy gyorsan visszatakarodik, vagy megszűnik fideszes szavazónak lenni, mert "itt Pesten a libsik kimossák az agyát".

De ez van, mindenki nem lehet egyforma. Személy szerint őket is meg kell értenem, figyelmen kívül hagynom, és kevésbé fog felbaszni a szituáció.
Az is tény viszont, hogy aki le akar lépni, az nem fog nyafogni, fogja magát és lelép kb. szó nélkül.
eaglesmcnabb
Miert kell oket megerteni?
Ha latjak h kulfoldon mi van, akkor megis hogy all nekik ossze az, hogy a Fideszre szavaznak?

Vagy valojaban nem is latnak, csak elnek a Nyugat nyujtotta lehetoseggel, megfogtak az isten labat, de ennyi.

több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Finn példa?? Donáth a finneknél jobboldali-konzervatívnak számítana. Ha valaki itt lehozná azt a választási programot amivel nyert a finn szociáldemokrata párt, akkor itt a fél fórum szívinfarktust kapna hogy mi ez a bolsevik uszítás. És ez a volt keleti blokk fő problémája, harminc éve egymást váltják a neolibsi, jobboldali elitista gazdaságpolitikát megvalósító kormányok és még mindig a komcsik a hibásak, akik kb hogyhogy nem 30 éve halottak. Az elmúlt 30 évben csak jobboldali államfője volt az országnak (mivel a liberálisok is igazság szerint oda számítanak, csak itt a sajátos körülmények miatt ezt elfelejtik). Ha valaki nálunk a finn szocik programjával elindul, be se jut a parlamentbe. Itt az ország kb 2/3-a kimondott jobber, és amit baloldalnak csúfolnak, az Nyugat-Európában legfeljebb egy centrista, jobbközép vonalnak felelne meg. Szóval nem érdemes külföldi példákat felhozni, mert Kelet-Európában teljesen máshogy gondolkodnak az emberek. Itt az individualizmus a nyerő, a dögöljön meg a szomszéd tehene. Ha valaki erős közösségekkel, meg egalitárius intézkedéssel kampányol azt úgy elkerülik mint a leprást. És épp emiatt igazából mindegy ki nyer, mert úgyis ezt az elitista, korrupt szarkupacot viszi tovább. legfeljebb más retorikával. Ez egy diszfunkcionális társadalom, és ez lecsapódik a politikában, ezt az eredményt látjuk a választási eredményekben is. Ahhoz hogy változás legyen, maguknak az embereknek kell megváltozni, de erre egyelőre semmi nem utal, szerintem nem is fognak belátható időn belül.
Baba Yaga
Én elolvasnám azt a programot, linkeld már be kérlek.
Kenny
Most szavamon fogtál 😀 De amúgy hirtelen a tavalyi önkormányzat választási kiáltványukat találtam meg, elég máshol van a hangsúly, konkrát számok nincsenek benne.
 sdp.fi/en/municipal-elections-2021-sdps-election-manifesto/
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
Én meg azokat nem értem akik Orbán p.csét szopják, (pl Erdélyben, minimum 95% kb fidesz ugye), és ennek ellenére a fiatalok kb 70%-a (nem túlzás) mind Svájcba, Auztriába, Németországba mennek ki dolgozni, de ilyenkor hazamennek Autóval fél Európán, hogy lehessen szavazni levélben. Az a maradék 1-2 % aki véletlen ide jönne, az vagy gyorsan visszatakarodik, vagy megszűnik fideszes szavazónak lenni, mert "itt Pesten a libsik kimossák az agyát".

De ez van, mindenki nem lehet egyforma. Személy szerint őket is meg kell értenem, figyelmen kívül hagynom, és kevésbé fog felbaszni a szituáció.
Az is tény viszont, hogy aki le akar lépni, az nem fog nyafogni, fogja magát és lelép kb. szó nélkül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
úgy néz ki 2/3 megint. vicc
Heisman
Akkor Magyarország elköszönhet az összes pénztől és lehetőségtől, itt bakker kiszerveznek mindent az állam alól és innentől kezdve marad Orbán amíg meg nem pusztul, utána meg a Fidesz lesz, mert az eddig is bevált.

Legalábbis ameddig a mostani szavazóbázisuk él...valszeg én meg addig nem élek, hogy változást lássak...

De lehet, hogy az lenne a legjobb számomra, hogyha elengedném ezt az országot végleg.
Ezekkel az emberekkel én nem akarok közösséget vállalni, akár tetszik, akár nem.
Solymi
Menj már ezzel a nyafogással...
vhsboxer
Miért, mert a múltból kiindulva nem ez a jövő rajzolódik ki?
Nem lehet éppen magam alatt az eredményt látva?
Én nyafogok, de mások meg mondhatják itt, hogy akkor pakolnak és elengedik ezt az országot?
Solymi
Ők is nyafognak . Én őszintén nem tudom kit érint annyira az ,hogy ki a miniszterelnök ,hogy emiatt felszámolja a barátait a kapcsolatait és lelépjen .
Ha ma nyert volna az ellenzék is szépen mentem volna a munkahelyemre ,reggel ovi a srácokkal és tovabb intézem az életem .

Akkor is ,ha benne voltam a most kurva nagyot nyert Fideszes képviselő csapatában és bár pont most nem nagyon tudtam menni az üzemanyag miéria miatt ,de szeptemberben végigtrappoltam két területileg marha nagy települést és elvégeztem amit vállaltam és amit kértek tőlem . De holnap már vége ennek és szépen újra csak a családra és a munkára koncentràlnék bármilyen eredénynél .
Építjük a második házunkat sejtheted ,hogy az a kevés hajam is lassan kihullik ami még így megvan 47 évesen.egyszóval komolyan nem értem azokat ,akik egy választási eredménynél lelépésröl írnak és világvégét kiáltanak .
vhsboxer
Aham, szoval benne vagy a nyero korben vagy mi?
Masodik haz?
Ahogy fentebb is emlitettek valaki meg az elso lakashoz se jut hozza, en se, mert ezekkel a tamogatasokkal szetcseszik az egesz rendszert.
Ezert is szamit h ki a minoszterelnok.

Majd azert a ne nyafogj ha a gyereked oktatasanak a szinvonala a beka segge alatt lesz vagy fizetned kell magansulit h legyen ertelme is.

Ja, meg a benzinmizeria miatt se nyafogj, hisz arra sincs a minielnoknek rahatasa.

Igazabol ha barmi rossz lesz az elkovetkezendo 4 evben, ki se merd nyitni a szad, mert a minielnoknek meg a politikanak semmi rahatasa nincs.

Latod, a te feleddel van baj, mert picit egy picit magasabban allsz mint a tobbiek igy csak neha-neha csapkodja meg a bokadat a szartenger, mikozben korulotted lassan mindenki elsullyed benne.

De igazabol feleslegesen koptatom itt a betuket, mert ha az elmult 12 evbol csak ennyi szurodott le neked, akkor tobb kesobb se fog.

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
na szép hetet mindenkinek, ettől még a covid topic is vígabb volt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
azért lehet köpködni, de navrasicsot értelmesnek tartom, jó lehet még h hazajött

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Négy év múlva már nem lesz elég jócsaj Donáth.
Cubehor
most sem elég jócsaj szvsz
értem én h van lábsubfandom redditje de haggyjuk már
briareos
Egy latens Gál Kinga fanatikussal van akkor dolgunk 🙂
FLZOLI
fúj

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az ellenzéki "összefogás" szereplői amúgy gondolom most mélyen magukba szállnak és elgondolkoznak, mit is ronthattak el, ha már a választás estéjén sem bírják megállni, hogy ne essenek egymás torkának, vajon miért is nem hittek bennük úgy igazán a választók?!
r.baggio
és hányszor kikérték maguknak a moslékkoalíciót?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
 www.facebook.com/jakab.peter.miskolc/posts/532343298247515
ervinator
Ez nem
Selyem zsinór, ez guillotine.
MC12
😂😂😂😂

Jakab kapta a feladatot. Na, ki a mini Feri?

Nevetséges faszok

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Négy év múlva már nem lesz elég jócsaj Donáth.
Cubehor
most sem elég jócsaj szvsz
értem én h van lábsubfandom redditje de haggyjuk már
briareos
Egy latens Gál Kinga fanatikussal van akkor dolgunk 🙂

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Az ellenzéki "összefogás" szereplői amúgy gondolom most mélyen magukba szállnak és elgondolkoznak, mit is ronthattak el, ha már a választás estéjén sem bírják megállni, hogy ne essenek egymás torkának, vajon miért is nem hittek bennük úgy igazán a választók?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
kurvaanyádjakab vótmá?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyszerű a gondolat: nem rossz a Fidesz, de lehetne még jobb 😉 ezt kellene vhogy megfogalmazni 😊
dande
te is a Tóni szerét tolod? 😊
Tactful Cactus
Nem a magamèt 😉, hanem csak arra utalok, hogy mit kellene pozitív módon megfogalmazni a másik fèlnek 😛
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Négy év múlva már nem lesz elég jócsaj Donáth.
Cubehor
most sem elég jócsaj szvsz
értem én h van lábsubfandom redditje de haggyjuk már

több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
na és ki lesz a következö próbálkozó szerintetek?
briareos
donáth anna?
Löfli
Finn példa mentén lehetne is esélye.
De ez a Fidesz bázis nem fog 4 év alatt zsugorodni annyit, hogy legyen esélye.

Most nem 4 hanem 8 évre választottunk sajnos.
Kenny
Négy év múlva már nem lesz elég jócsaj Donáth.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
btw a Jobbik most megszűnik?
gyakorlatilag a Mi Hazánk elvitte a szavazóikat, legalábbis egy komoly részét
a törzsbázist, a fanatikus jobbot elvesztették, 4 év múlva ki fog rájuk szavazni?
sapka
Le lett sajnálva a mihazánk itt is, de okosban behúzták az oltáselleneseket is, kibaszott sok ember van ebben az országban akinek a gyomr nem veszi be az oltást, én is ismerek olyan balost akit ezzel húztak be, gondolom nem ő az egyetlen, simán lehet hogy azzal nyerték be magukat a parlamentbe.
eaglesmcnabb
igen, és azért a Toroczkai-Dúró párosból ezt nem néztem ki 😊

kíváncsi leszek a parlamenti munkájukra, lol
sapka
Remélem bejut abba a 7 emberbe Fekete Laci is, a tegnapi beszéde 10/10-ees volt nálam, megígérte hogy ha beszavazzák, a parlamenti adás lesz a legnézettebb műsor a tv-ben, kiváncsian várom!!!
eaglesmcnabb
Asszem 20. a listájukon.
somoskovig
kár érte 😕

Abban az országban, ahol 12 év ilyen év, csak az elmúlt hetek botrányai után valakit újra kétharmaddal megválasztanak, míg az ellenzék legfőbb embere az elmúlt 30 év leggyűlöltebb figurája, minimum minden ötből három ember végtelenül sötét, ez nem gőg, hanem itt és most ez történik velünk.

Igazából nincs meglepetés, mert az élet számos más területén tapasztalható a minőségromlás, a szolidaritás irmagjának is a kiírtása, csak vannak dolgok amiről nem lehet beszélni, nem lehet megfelően artikulálni a problémát és felfedni annak gyökérokait, hiszen a valóság ennél jóval komplexebb.

Magyarország lelke valahol a 2000-es évek elején végleg elveszett, mi csak egy jól elnyújtott haláltusa szemlelői vagyunk az első sorokból.
r.baggio
Részemről a tanulság egyértelmű. Kevesebb időt kell fordítani a politikára, mert kb. nulla a ráhatásom. A fejem tetejére is állhatok, meggyőzhetem a maradék rokonomat aki még mindig másképp látja mint én, de egyrészt nem vagyok hittérítő, másrészt itt nem 2-3 %-on áll, vagy bukik a történet.
Meg ugye eddig azon ment a duma, hogy össze kell fognia az ellenzéknek, és jönnie kell egy újnak, aki kívülállóként teljesen más mint a többiek. Mindkettő megtörtént, az eredmény ugyanaz, vagyis nem, még szarabb.
Lehet gyurcsányozni is, de ha kiszednénk a storyból őt és a nőjét, akkor a majd 3 millió fideszes szavazó fele átszavazna, vagy a maradék 3 millió aki most, 4 éve, vagy akármikor baszott elmenni szavazni, az most rögtön szaladna az elenzékre szavazni? Hagyjuk már. Az ország kétharmada teljesen másképp látja ezt az egészet mint én, ez van, el kell fogadni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Egyszerű a gondolat: nem rossz a Fidesz, de lehetne még jobb 😉 ezt kellene vhogy megfogalmazni 😊
dande
te is a Tóni szerét tolod? 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!