Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
Mindkét kispárt majdnem bejutott volna? Én nem hiszem, sokallom mindkettőt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
Mi a fucknak kellett ez a 2 kis párt?
Jól jöhetett volna az ellenzéknek!
steelwolf
Én biztos soha nem szavaztam volna a ballib ellenzékre, ha a kutyák nem indulnak, szóval ez nem ilyen egyszerű.
Kampman
Jogos!
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 665
Amúgy azt tényleg mondja már meg nekem valaki, hogy fogja az elkövetkezendő 4 évet lemenedzselni a Fidesz gazdaságilag, ha mondjuk az EU nem ad pénzt?

Vagy rá lesz az is fogva Brüsszelre, USÁ-ra meg Ukrajnára?
Eladjuk az országot végleg az oroszoknak meg kínaiaknak?

Solymi
Nekem is ez a legfőbb félelemem. A Fidesznek kevés igazán meredek időszaka volt gazdaságilag. Nem is jellemző rájuk a megszorítósdi. Attól félek az ő worst case scenariojuk az országé is. Nem akarják a gyurcsányi utat bejárni, nem fognak lezuhanni 30% alá. Kitartanak végsőkig az orosz gáz mellett, felvesznek egy rakás kínai hitelt, ami ugye az afrikai országoknak is remekül működik és megpróbálnak így lavírozni. Szerintem ettől még szét fognak esni, mert az a pénz ami a NER üzemanyaga, már nem lesz meg. Mindent amit szereznek, valahogy arra kell fordítani, hogy a víz fölött tartsák a választóik fejét.

Bízom benne, hogy nem csak romokat, és egy évtizedekre kiható válságot hagynak maguk után. Számomra ezért lett fontos most egy ellenzéki győzelem. Nem nagyon kötődök az összefogás pártjaihoz, ha belebuktak volna a válságkezelésbe, nem sírtam volna utánuk, de legalább garancia lett volna arra, hogy nem keletre kötjük le magunkat amíg átvészeljük ezt az időszakot.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
első eredmények mikor kezdenek el jönni vagy az OEVK-s győztesek?
Heisman
NVI 9 óra után ígérte első eredményeket
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
első eredmények mikor kezdenek el jönni vagy az OEVK-s győztesek?
Heisman
szerintem hamarosan, végleges győztesek nyilván majd csak 10 körül leghamarabb
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
első eredmények mikor kezdenek el jönni vagy az OEVK-s győztesek?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
Mi a fucknak kellett ez a 2 kis párt?
Jól jöhetett volna az ellenzéknek!
steelwolf
áhh, több mi hazánkos szavazott volna a fideszre, mint kutyás az ellenzékre

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
Mi a fucknak kellett ez a 2 kis párt?
Jól jöhetett volna az ellenzéknek!
steelwolf
A mihazánk a kisfidesz.
Onnan gyün nekik a lóvé.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
Mi a fucknak kellett ez a 2 kis párt?
Jól jöhetett volna az ellenzéknek!
steelwolf
Én biztos soha nem szavaztam volna a ballib ellenzékre, ha a kutyák nem indulnak, szóval ez nem ilyen egyszerű.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mutatom a mai nap nyertesét:


Vrij6
Ez az egyfarkú párt? 🤣
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mutatom a mai nap nyertesét:


Vrij6
2-en nem lehetnek bent a fülkében 😊
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
Mi a fucknak kellett ez a 2 kis párt?
Jól jöhetett volna az ellenzéknek!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
na kezgyetek el inni, me siralmasok vagytok
sutianap
Két rum és 4 sör van már bennem 😊
MC12
Mikor jött meg a fules h több 100 eurós poszt már nem kell?
csebi
Nem írtam 3 óra óta, szeritned? (Keresztelő volt ma, keresztapa lettem, az ivás emiatt van)
MC12
Gratula!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
Kampman
70% a jó, a többi csak a választási rendszer machinációja
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Mutatom a mai nap nyertesét:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy azt tényleg mondja már meg nekem valaki, hogy fogja az elkövetkezendő 4 évet lemenedzselni a Fidesz gazdaságilag, ha mondjuk az EU nem ad pénzt?
Vagy rá lesz az is fogva Brüsszelre, USÁ-ra meg Ukrajnára? Eladjuk az országot végleg az oroszoknak meg kínaiaknak?Solymi
Az EU fog adni pénzt, legfeljebb elhúzzák kicsit az időt.
És igen, beindul a blame game. Más lehetőségük nincs. Megtalálnak majd valakit / valakiket és megpróbálják amennyire csak lehet, rájuk tolni. Az ellenzéknek ha ellenzék marad, meg az lesz a feladata, hogy el tudja-e érni a Fidesz tábornak azt a 10-15%-át, akinek még nincs teljesen zárva a füle. A többi reménytelen, nem is érdemes rájuk energiát pazarolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 810
na kezgyetek el inni, me siralmasok vagytok
sutianap
Két rum és 4 sör van már bennem 😊
MC12
Mikor jött meg a fules h több 100 eurós poszt már nem kell?
csebi
Nem írtam 3 óra óta, szeritned? (Keresztelő volt ma, keresztapa lettem, az ivás emiatt van)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
Ha hasonló lesz, vajon ki lesz az első, aki előveszi a kutyukat? Tippre valamelyik csajszi, mondjuk Széll Betti vagy Kunhalmi Ági.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
deákdani bemondta hogy ynert a fidesz, na megyek inkább fekszek a gecibe

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
na kezgyetek el inni, me siralmasok vagytok
sutianap
Két rum és 4 sör van már bennem 😊
MC12
Mikor jött meg a fules h több 100 eurós poszt már nem kell?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Mondjuk kit érdekel ilyenkor egy közvélemény kutatás? Nem is értem az mire jó 3/4 8-kor. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????
NB2
A 49% nagyon jónak számít, a rekordot a 2010-es Fidesz tartja 52-vel.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 810
na kezgyetek el inni, me siralmasok vagytok
sutianap
Két rum és 4 sör van már bennem 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na kezgyetek el inni, me siralmasok vagytok
sutianap
egy kis Alekosz jöhet? 😀

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Medián: nagyon nyert a Fidesz

A Medián utolsó felmérése szerint a Fidesz-KDNP 49%-ot kaphat a választáson, az Egységben Magyarország listája 41%-ra számíthat. A Magyar Kétfarkú Kutyapárt 4,5%-ot, a Mi Hazánk szintén 4,5%-ot kaphat - derül ki a felmérésből - közölte a Portfolio.

most nem azért, de ez hol a nagyon nyert????