Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Úristen bazdki.
Jelen állások szerint BP-n sem kap ki annyira a Fidesz, mint vártam.
Komolyan bazdki nem hiszem el, hogy közelebb lesz a 2/3, mint a kormányváltás.
tüsi91
és az is érdekes, hogy itt is nagyitoval kell keresni fidesz szimpatizanst tovabba én 5 év alatt ha 5 fideszessel találkoztam az életben akkor sokat mondok
és akkor meg ez történik jelenleg😀
Adirotor
Ezt hívják buboréknak.
Toca
Pontosan.
Több millió ember van ebben az országban, akivel soha az életben nem fogunk találkozni, semmit sem tudunk róluk, a motivációjukról, hogy miért szavaznak erre vagy arra.
Kampman
Ez így van, viszont nyíltan meg se mondják, vállalják, mert simulni kell. Kitanulták már ezt az átkosban meg utána.
Számukra nem változott semmi sem, csak az urak meg a gazda.

Ezeknek nem való a demokrácia, mert nem értik a lényegét.
Solymi
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
De nem tudsz, épp ez a probléma.
Nem tudod elérni őket, párbeszédre hívni, mert süket fülekre találsz, hisz meg se hallgat.

Nekem volt több ilyen ismerősöm, egyik a problémákat úgy rendezte le, hogy meghallgatott, bólogatott, azt mondta, hogy oké, rendben, jól van, aztán csinált mindent tovább úgy ahogy ő gondolta. Kompromisszumkészség nulla, megbeszélni valamit esélytelen.
Te meg azt hitted, hogy lerendeztétek a problémákat, kibeszéltetek mindent, aztán a lófaszt.

Engem az akkor eléggé megdöbbentet és megrémített, mert ezekkel nem lehet beszélni vagy észérvekkel hatni vagy bármit csinálni. Ő elgondolta, hogy neki mi a jó és ennyi.
Solymi
De lehet, hogy az ő szempontjából a saját észérvei tűnnek logikusnak. Szuverén ember, meghallgatott kulturáltan, de végül az életéről ő dönt.

Ezt tudomásul kell venni, nincs más.
Kampman
De a probléma ott van, hogy nem voltak érvek, nem volt párbeszéd.
Én elmondtam, hogy mi a probléma, felvetettem pár ötletet, hogy mit csinálhatnánk másképp meg a többi és erre csak jött a bólogatás, hogy persze ez így oké minden és utána meg később jött, hogy hát ő azt csak úgy mondta, mert nem érdekelte a dolog.

És van ez így munkahelyen is...

Szóval ez így számomra döbbenet és én ezektől az emberektől irtózom, mert nem egyenesek.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Innentol felesleges szerecsenmosdatni, ahogy sobri mondta ennek az orszagnak fidesz kell, akinek meg nem tetszik el tud menni kulfoldre.
Ennyi, teljesen felesleges barmifele egyeb varakozas.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
A levélszavazósdi után ezt demokráciának csúfolni rossz vicc

A nemzeti választási bizottság maga mondta ki, hogy a határon túli szavazatokért nem felelős és nincs felettük jogköre, míg a voksokat egy a fidesz mellett nyíltan kiálló párt gyűjtötte

Miről is beszélünk akkor?
r.baggio
Azon múlik 2-3 mandátum max. Ez kb olyan mint amikor én verem az eredmény követőt 25 pontos cowboys vezetésnél h egy holdingot nem dobtak be a csaló bírók …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
A levélszavazósdi után ezt demokráciának csúfolni rossz vicc

A nemzeti választási bizottság maga mondta ki, hogy a határon túli szavazatokért nem felelős és nincs felettük jogköre, míg a voksokat egy a fidesz mellett nyíltan kiálló párt gyűjtötte

Miről is beszélünk akkor?
r.baggio
Ez nekem sem tetszik, mint ahogy az sem tetszett, amikor demokrata aktivisták tök nyíltan égették a republikánus levélszavazatokat 2020-ban, aztán jött a cinikus "nem volt rendszerszintű csalás" duma.

Whataboutism, tudom.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
eeeezi
igyatok mégtöbbet
11ig nincs semmi dráma


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azért jó, hogy fórumozni lehet határon túlról is akkor végképp kiürülne itt a történet, ahogy nézem....

Olyan depi remélem nem lesz senki, hogy mindjá öngyi is legyen 😉
dande
a draftot még megvárom, majd akkor

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Én megháláltam nekik a CSOK-ot meg a babavárót, anélkül még mindig albérletben laknánk.
Csak a Fidesz!

Ja meg a 2.5M kocsi támogatás 😃
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
A levélszavazósdi után ezt demokráciának csúfolni rossz vicc

A nemzeti választási bizottság maga mondta ki, hogy a határon túli szavazatokért nem felelős és nincs felettük jogköre, míg a voksokat egy a fidesz mellett nyíltan kiálló párt gyűjtötte

Miről is beszélünk akkor?

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Úristen bazdki.
Jelen állások szerint BP-n sem kap ki annyira a Fidesz, mint vártam.
Komolyan bazdki nem hiszem el, hogy közelebb lesz a 2/3, mint a kormányváltás.
tüsi91
és az is érdekes, hogy itt is nagyitoval kell keresni fidesz szimpatizanst tovabba én 5 év alatt ha 5 fideszessel találkoztam az életben akkor sokat mondok
és akkor meg ez történik jelenleg😀
Adirotor
Ezt hívják buboréknak.
Toca
Pontosan.
Több millió ember van ebben az országban, akivel soha az életben nem fogunk találkozni, semmit sem tudunk róluk, a motivációjukról, hogy miért szavaznak erre vagy arra.
Kampman
Ez így van, viszont nyíltan meg se mondják, vállalják, mert simulni kell. Kitanulták már ezt az átkosban meg utána.
Számukra nem változott semmi sem, csak az urak meg a gazda.

Ezeknek nem való a demokrácia, mert nem értik a lényegét.
Solymi
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
De nem tudsz, épp ez a probléma.
Nem tudod elérni őket, párbeszédre hívni, mert süket fülekre találsz, hisz meg se hallgat.

Nekem volt több ilyen ismerősöm, egyik a problémákat úgy rendezte le, hogy meghallgatott, bólogatott, azt mondta, hogy oké, rendben, jól van, aztán csinált mindent tovább úgy ahogy ő gondolta. Kompromisszumkészség nulla, megbeszélni valamit esélytelen.
Te meg azt hitted, hogy lerendeztétek a problémákat, kibeszéltetek mindent, aztán a lófaszt.

Engem az akkor eléggé megdöbbentet és megrémített, mert ezekkel nem lehet beszélni vagy észérvekkel hatni vagy bármit csinálni. Ő elgondolta, hogy neki mi a jó és ennyi.
Solymi
De lehet, hogy az ő szempontjából a saját észérvei tűnnek logikusnak. Szuverén ember, meghallgatott kulturáltan, de végül az életéről ő dönt.

Ezt tudomásul kell venni, nincs más.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Úristen bazdki.
Jelen állások szerint BP-n sem kap ki annyira a Fidesz, mint vártam.
Komolyan bazdki nem hiszem el, hogy közelebb lesz a 2/3, mint a kormányváltás.
tüsi91
és az is érdekes, hogy itt is nagyitoval kell keresni fidesz szimpatizanst tovabba én 5 év alatt ha 5 fideszessel találkoztam az életben akkor sokat mondok
és akkor meg ez történik jelenleg😀
Adirotor
Ezt hívják buboréknak.
Toca
Pontosan.
Több millió ember van ebben az országban, akivel soha az életben nem fogunk találkozni, semmit sem tudunk róluk, a motivációjukról, hogy miért szavaznak erre vagy arra.
Kampman
Apósom ős Fideszes anno ő velük volt jóban, Gyurcsány meg eléggé alábaszott az országnak sok mindenben.
Nyiregyen lakik Kossuth / M1-et hallgat orrbaszajba. Látja, hogy nem tokeltes a Fidesz, de még mindig tartják benne a szikrát, hogy nem lehet jobb. Nyilván 70+osan már nem nehéz.
És ő értelmes ember, csak már öreg. Buta emberekben mennyire eghet a tűz?
Rengeteg ismerősöm Fideszre szavaz, az ok zoldhitel /faluSi CSOK / CSOK / babavaro ezekkel van esélyük normálisabb életkezdésre amiről álmodnak.
Nem poltizalnak, nem néznek utána a dolgoknak, nem érdekli őket csak rahuzzák az X-et arra ami nekik jó.
Ez csak két típus. Tudnék meg többet is. Pedig logikusan ők mind a Fidesz ellen kéne menjenek.
Toca
Apukám teljesen ugyanez.

Csak ő debreceni. 😊 "Kossuth / M1-et hallgat orrbaszajba. Látja, hogy nem tokeltes a Fidesz, de még mindig tartják benne a szikrát, hogy nem lehet jobb. Nyilván 64 évesen már nem nehéz.
És ő értelmes ember, csak már picit öreg. Nem akar nagy változást, na.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért jó, hogy fórumozni lehet határon túlról is akkor végképp kiürülne itt a történet, ahogy nézem....

Olyan depi remélem nem lesz senki, hogy mindjá öngyi is legyen 😉
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ha volt már, bocs, Rajna fórumtársunk elemzése az Indexen

 index.hu/belfold/2022/04/03/elemzo-a-reszvetelrol-ez-a-magyar-politika-maximuma/

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ez nagyon szomorú, de várható volt!
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Dóri remélem benyomott két taktikai pálinkát.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Majd a kiábrándult fideszesek meg fordítják nyugi …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát jöhet a kármentés... Sok mindenre számítottam ,de erre nem baszki
gamerkr
Már megint 2018 van? 😊)

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
nincs már itt ugar, lebetonozták vagy ment a Ner-hez,

A magyar Ugaron

Elvadult tájon gázolok:
Ős, buja földön dudva, muhar.
Ezt a vad mezőt ismerem,
Ez a magyar Ugar.

Lehajlok a szent humuszig:
E szűzi földön valami rág.
Hej, égig-nyúló giz-gazok,
Hát nincsen itt virág?

Vad indák gyűrűznek körül,
Míg a föld alvó lelkét lesem,
Régmult virágok illata
Bódít szerelmesen.

Csönd van. A dudva, a muhar,
A gaz lehúz, altat, befed
S egy kacagó szél suhan el
A nagy Ugar felett.
Vrij6

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Úristen bazdki.
Jelen állások szerint BP-n sem kap ki annyira a Fidesz, mint vártam.
Komolyan bazdki nem hiszem el, hogy közelebb lesz a 2/3, mint a kormányváltás.
tüsi91
és az is érdekes, hogy itt is nagyitoval kell keresni fidesz szimpatizanst tovabba én 5 év alatt ha 5 fideszessel találkoztam az életben akkor sokat mondok
és akkor meg ez történik jelenleg😀
Adirotor
Ezt hívják buboréknak.
Toca
Pontosan.
Több millió ember van ebben az országban, akivel soha az életben nem fogunk találkozni, semmit sem tudunk róluk, a motivációjukról, hogy miért szavaznak erre vagy arra.
Kampman
Ez így van, viszont nyíltan meg se mondják, vállalják, mert simulni kell. Kitanulták már ezt az átkosban meg utána.
Számukra nem változott semmi sem, csak az urak meg a gazda.

Ezeknek nem való a demokrácia, mert nem értik a lényegét.
Solymi
A demokráciának ők is a részei, tetszik vagy nem.
Számolni kell velük minden választásnál.
Kampman
De nem tudsz, épp ez a probléma.
Nem tudod elérni őket, párbeszédre hívni, mert süket fülekre találsz, hisz meg se hallgat.

Nekem volt több ilyen ismerősöm, egyik a problémákat úgy rendezte le, hogy meghallgatott, bólogatott, azt mondta, hogy oké, rendben, jól van, aztán csinált mindent tovább úgy ahogy ő gondolta. Kompromisszumkészség nulla, megbeszélni valamit esélytelen.
Te meg azt hitted, hogy lerendeztétek a problémákat, kibeszéltetek mindent, aztán a lófaszt.

Engem az akkor eléggé megdöbbentet és megrémített, mert ezekkel nem lehet beszélni vagy észérvekkel hatni vagy bármit csinálni. Ő elgondolta, hogy neki mi a jó és ennyi.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Úristen bazdki.
Jelen állások szerint BP-n sem kap ki annyira a Fidesz, mint vártam.
Komolyan bazdki nem hiszem el, hogy közelebb lesz a 2/3, mint a kormányváltás.
tüsi91
és az is érdekes, hogy itt is nagyitoval kell keresni fidesz szimpatizanst tovabba én 5 év alatt ha 5 fideszessel találkoztam az életben akkor sokat mondok
és akkor meg ez történik jelenleg😀
Adirotor
Ezt hívják buboréknak.
Toca
Pontosan.
Több millió ember van ebben az országban, akivel soha az életben nem fogunk találkozni, semmit sem tudunk róluk, a motivációjukról, hogy miért szavaznak erre vagy arra.
Kampman
Apósom ős Fideszes anno ő velük volt jóban, Gyurcsány meg eléggé alábaszott az országnak sok mindenben.
Nyiregyen lakik Kossuth / M1-et hallgat orrbaszajba. Látja, hogy nem tokeltes a Fidesz, de még mindig tartják benne a szikrát, hogy nem lehet jobb. Nyilván 70+osan már nem nehéz.
És ő értelmes ember, csak már öreg. Buta emberekben mennyire eghet a tűz?
Rengeteg ismerősöm Fideszre szavaz, az ok zoldhitel /faluSi CSOK / CSOK / babavaro ezekkel van esélyük normálisabb életkezdésre amiről álmodnak.
Nem poltizalnak, nem néznek utána a dolgoknak, nem érdekli őket csak rahuzzák az X-et arra ami nekik jó.
Ez csak két típus. Tudnék meg többet is. Pedig logikusan ők mind a Fidesz ellen kéne menjenek.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Márki Zay izgulhat, 4k-val áll vesztésre és 63%os feldolgozottság
sapka
nincs ott min izgulni sajnos..
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát jöhet a kármentés... Sok mindenre számítottam ,de erre nem baszki

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Partizánban ez a csaj eléggé hülye, már nem azért..
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Márki Zay izgulhat, 4k-val áll vesztésre és 63%os feldolgozottság

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
A magyar Ugaron

Elvadult tájon gázolok:
Ős, buja földön dudva, muhar.
Ezt a vad mezőt ismerem,
Ez a magyar Ugar.

Lehajlok a szent humuszig:
E szűzi földön valami rág.
Hej, égig-nyúló giz-gazok,
Hát nincsen itt virág?

Vad indák gyűrűznek körül,
Míg a föld alvó lelkét lesem,
Régmult virágok illata
Bódít szerelmesen.

Csönd van. A dudva, a muhar,
A gaz lehúz, altat, befed
S egy kacagó szél suhan el
A nagy Ugar felett.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hatalmas L

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz