Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Én megháláltam nekik a CSOK-ot meg a babavárót, anélkül még mindig albérletben laknánk.
Csak a Fidesz!

Ja meg a 2.5M kocsi támogatás 😃
#JC6
Ja, ezért mentek fel az ingatlanárak az egekbe.
Aki alapból is minimum 4-5 millióért vesz kocsit , annak minek 2,5 Milla támogatás ?? 2,5 m-bol olyan kocsit vehetsz amiben már minden kényelem megvan, a többi úrizálás, minek azt támogatni.
Remelem a kocsidat is a vidám vasárnap használja 😃
Pep71
Mindent beadakoztunk. Szia
#JC6
Én meg egyedülállóként nem tudok lakást venni a CSOK meg babaváró miatt és albérletből átszökkeni saját lakásba barátnővel nem egyszerű, de ugye ezt tudod.

Csak felvetésként teszem fel, jövőben is várható lesz még ilyen program, hogyha ne adj isten oda jutok vagy ez ilyen egyszeri volt és a többi azért nem valósulhat meg, mert Brüsszel, Soros, Gyurcsány, Zelenszkij?

több mint 2 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Budapest legyen független állam, vidék meg örüljön a Fidesznek, amíg tönkre nem megy.
Jughead
Következő négy évben megint semmi fejlesztés nem jön ide…
csebi
Ez még pozitívum is lehet, se kínai se orosz projektek nem jönnek ide, Fudant is viszik Debrecenbe... xd

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azért az is eléggé hihetetlen, hogy alig lesz több szavazata az ellenzéknek, mint összesen volt az előválasztáskor.
Nem baj, jöhet megint 4 évig a tanulságok levonása és '26-ban az újabb 2/3. 😓😓
Mr.Breaker
nem '26 hanem двадцать шесть

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
ugyan már. nem lesznek sehol ha a városokból bejönnek a szavazatok. max 4%
deyell
ebből már stabil bejutás lesz nekik, mint ahogy a 2/3-ad sem tűnik már kérdésnek. 3 körzetet is elvitt a fidesz még pesten is.
Kijelenthetjük, hogy hatalmas pofont kapott az ellenzéki összefogás.
Tarsi
Bp-n még nem olyan magas a feldolgozottság.
deyell
Pest megyét eddigi szint mellett 12-0-ra viszi a Fidesz, ez biztos nem marad így

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
Az a meglepő egyedül benne, hogy nem a fidesztől vettek el sok szavazatot, hiszen alapvetően a szavazótáboruk azokra épül, akik orbánék cigánysághoz való dörgölőzése okán kiábrándultak a fideszből meg konteó hívők


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért az is eléggé hihetetlen, hogy alig lesz több szavazata az ellenzéknek, mint összesen volt az előválasztáskor.
Nem baj, jöhet megint 4 évig a tanulságok levonása és '26-ban az újabb 2/3. 😓😓
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
És az a szomorú, hogy ezzel szemben a pávatáncos meg úgy tűnik mint aki mindig következetesen beszél.
Solymi
ezt te sem gondolod komolyan, max a süketeknek tűnhet úgy

csak a szekta nem gondolkodik, nekik mindig az az igazság ami éppen elhangzik, nem számít hogy fél perccel korábban még az ellenkezője volt igaz
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jakab Péter indult?
steelwolf
nem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
nagyon remélem nem lesz meg a 2/3-d és nemcsk 2-3 emberrel, legalább 5-6 ember mínusz kellene, hogy érjen is valamit
dande
Ott a MHM, ők biztosítják a 2/3-t

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 020
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
ugyan már. nem lesznek sehol ha a városokból bejönnek a szavazatok. max 4%
deyell
ebből már stabil bejutás lesz nekik, mint ahogy a 2/3-ad sem tűnik már kérdésnek. 3 körzetet is elvitt a fidesz még pesten is.
Kijelenthetjük, hogy hatalmas pofont kapott az ellenzéki összefogás.
Tarsi
Bp-n még nem olyan magas a feldolgozottság.
deyell
50-60% körüli már ott is sajnos.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jakab Péter indult?
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
nagyon remélem nem lesz meg a 2/3-d és nemcsk 2-3 emberrel, legalább 5-6 ember mínusz kellene, hogy érjen is valamit
dande
Én is.
De a közvélemény kutatások is nagyon félrementek.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 518
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
ugyan már. nem lesznek sehol ha a városokból bejönnek a szavazatok. max 4%
deyell
ebből már stabil bejutás lesz nekik, mint ahogy a 2/3-ad sem tűnik már kérdésnek. 3 körzetet is elvitt a fidesz még pesten is.
Kijelenthetjük, hogy hatalmas pofont kapott az ellenzéki összefogás.
Tarsi
Bp-n még nem olyan magas a feldolgozottság.

choose life
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
nagyon remélem nem lesz meg a 2/3-d és nemcsk 2-3 emberrel, legalább 5-6 ember mínusz kellene, hogy érjen is valamit
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 518
A nácikhoz (Mi hazánk) ment át a régi jobbikosok egy része. A többi meg a bűnbandához.
ötös műhold
meg a fideszhez, lásd Volner. és megint lehet ilyen "áruló" jobbikos, ha az kell a kétharmadhoz...

choose life
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 331
Én megháláltam nekik a CSOK-ot meg a babavárót, anélkül még mindig albérletben laknánk.
Csak a Fidesz!

Ja meg a 2.5M kocsi támogatás 😃
#JC6
Ja, ezért mentek fel az ingatlanárak az egekbe.
Aki alapból is minimum 4-5 millióért vesz kocsit , annak minek 2,5 Milla támogatás ?? 2,5 m-bol olyan kocsit vehetsz amiben már minden kényelem megvan, a többi úrizálás, minek azt támogatni.
Remelem a kocsidat is a vidám vasárnap használja 😃
Pep71
Mindent beadakoztunk. Szia
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
2/3 talán nem lesz meg nekik? már ennek is tudok örülni.
deyell
Necces, szerintem végül nem lesz meg.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
2/3 talán nem lesz meg nekik? már ennek is tudok örülni.
deyell
Meglesz. Sajnos.

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 020
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
ugyan már. nem lesznek sehol ha a városokból bejönnek a szavazatok. max 4%
deyell
ebből már stabil bejutás lesz nekik, mint ahogy a 2/3-ad sem tűnik már kérdésnek. 3 körzetet is elvitt a fidesz még pesten is.
Kijelenthetjük, hogy hatalmas pofont kapott az ellenzéki összefogás.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 518
2/3 talán nem lesz meg nekik? már ennek is tudok örülni.

choose life
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Amíg nincs RENDES alternatíva, csak ezek addig ez is lesz.
Kenny
Hagyjuk már ezt.
Volt ismerős több is aki ezt tolta.
Valakinek el kell kezdeni, a politikus sem csak úgy terem készen.
Solymi
Aki ezt mondja olyan szinten nem érti, hogy miről szól a politika, mintha a labdarúgásnál a lesszabály megértésénél leragadna
r.baggio
De miért, mit láttunk most?
Próbálkoztak jobbra-balra...

Igen, hamarabb kellett volna összegründolni egy egységes kiállást, kellett volna egy mindenki által elfogadott vezető és megegyezni abban, hogy mire mi legyen a válasz, nem az, hogy csak kb. kirakatban van ott a vezető.
Demokráciában lehet, hogy meg lehet ezt csinálni, de itt nem, mert ez csak elbizonytalanítja a szavazókat és hitelteleníti az ellenzéket.

Nincs még meg vagy már meg az az infrastruktúra ami régen megvolt vagy nincsenek meg a szakemberek vagy nem engedik őket oda.

És az a szomorú, hogy ezzel szemben a pávatáncos meg úgy tűnik mint aki mindig következetesen beszél.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zárul azért az olló a listán, de ha a körzetekben nem lesz radikális változás (és ott már nagyobb a feldolgozottság), akkor ez eldőlt, legfeljebb 2/3 nem lesz.
Kampman
Komolyan még MOST felmerül hogy többségben lesz-e a Fidesz? Nemár...
bobi0092
A Fidesz 62-ről 58-ra ment le, az ellenzék pedig jön fel.
Kampman
Akármikor frissítek, 133-nál kevesebb nem volt még a Fidesznek, most épp 134. Akkor inkább ne menjenek le tovább 😀

több mint 2 éve
ötös műhold New England Patriots 305
A nácikhoz (Mi hazánk) ment át a régi jobbikosok egy része. A többi meg a bűnbandához.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
azt hittem hogy az mkkp jobb lesz tőlük, rájuk szavaztam, de ez kibaszott karcsú

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Engem nem is a Fidesz elsopro sikere ijeszt meg, hanem a Mi hazank eddigi szereplese.
Borbinho
Van egy csomó konteós, oltatlan agyhalott azok nagy része rájuk nyomott. 😀 Több, is, mint gondolná az ember.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv