Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
#sarahjessicaparkerlookslikehorse (van ilyen weboldal ám, fwiw)
rva
Amit jellemzően egy olyan alak csinált, aki szerette volna leszopatni a művésznőt, de esélye sem volt rá.

Az irigység nagy úr.
12 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
Ez a gyerek valakinek k&rja a lányát/fiát az biztos. Máshogy kizárt, hogy kávéfőzésnél többet rábíznának.
peterk2005 udvari bolond
Vagy őt kurjak. A fidessben bármi lehet.
KB23
ahhoz már öreg 😊
NB2
Szajernek nem 😄
12 napja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
Ez a gyerek valakinek k&rja a lányát/fiát az biztos. Máshogy kizárt, hogy kávéfőzésnél többet rábíznának.
peterk2005 udvari bolond
Vagy őt kurjak. A fidessben bármi lehet.
KB23
ahhoz már öreg 😊
12 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
Ez a gyerek valakinek k&rja a lányát/fiát az biztos. Máshogy kizárt, hogy kávéfőzésnél többet rábíznának.
peterk2005 udvari bolond
Vagy őt kurjak. A fidessben bármi lehet.
12 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
Ez a gyerek valakinek k&rja a lányát/fiát az biztos. Máshogy kizárt, hogy kávéfőzésnél többet rábíznának.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
12 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 048 — Saturday Night Lights
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
azt elhiszitek hogy épp ezeket a kommenteket nézegetem melóban a patikában amikor nyílik az ajtó és bejön a pali...😊
yooker
Viagráért vagy Xanaxért?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
12 napja
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
azt elhiszitek hogy épp ezeket a kommenteket nézegetem melóban a patikában amikor nyílik az ajtó és bejön a pali...😊
yooker
ez most egy coming out? 😊
12 napja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
Lúdas Solymi
azt elhiszitek hogy épp ezeket a kommenteket nézegetem melóban a patikában amikor nyílik az ajtó és bejön a pali...😊
12 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Akkor már te is láttad Cowboykarcsit?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
12 napja
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Na ha már kinek ki tetszik, akkor hajrá 🤣

 www.facebook.com/share/v/18vtAqfthZ/
dande2
Azok a csúnya beidegződések. Bajszos szar, közpénz a miénk, aki nem velünk az nem magyar....


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
12 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 482
Gyönyörű, és ne nyíljon ki a bicska az ember zsebében...
'21-ben végzett, nulla hozzáadott értékkel már milliókat keres havonta.

 telex.hu/belfold/2026/06/09/szucs-gabor-fidesz-megafon-alapjogokert-kozpont-szazadveg
12 napja
rva 4 702 — Me for President!
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
#sarahjessicaparkerlookslikehorse (van ilyen weboldal ám, fwiw)
12 napja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 939 — The only discipline that lasts, is self discipline


Tegnap arról ment a vita mennyire kell válaszolni a Fideszeseknek...Ruffról volt szó, amíg az összes ilyen dolog ki nem derül, semennyire. Rács, rács, bilincs a megfelelő válasz.
Milyen fura hogy a régi nagy hármas, Szijjártó, Rogán, Lázár nem jár be a parlamentbe. Pedig olyan szívesen nézném ahogy MP szopatja őket. Takács már kezd unalmas lenni.
Nomac
Remélem Lázár rövidesen tényleg rács mögül nézeget majd ki. Sokadszorra ismétlem magam: sok mindent el tudtam képzelni, de ezt azért nem gondoltam volna. Nem csodálkozom, hogy még a fideszen belül is sokan utálják.

(A vita nem arról ment egyébként, hogy a fideszeseknek - már a politikusoknak - mennyire kell válaszolni. Tőlem úgy ignorálják egymást ahogy akarják. De az országgyűlésben, hivatalos ülésnapon, interpellációra reagálva elsősorban nekünk válaszolnak. És csak másodsorban egymásnak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
12 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha már kinek ki tetszik, akkor hajrá 🤣

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/719804015_3859965180827870_7004428855683887765_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=UkGRn_SNsMgQ7kNvwGFQEw8&_nc_oc=AdrEWW2sru1dGLGQd4HkyBbT59wuKCPnweEWEvlscm2r0mBpMTiORRT3hMfUjPOX2oo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=1FZvBkbLMvFKp850IdlzGg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_QYXc9qcb53vWMboSL2ow7YJaVKcpJj0fdm18NXR3Zsg&oe=6A376CF8
418.552 Aufrufe · 5.049 Reaktionen | Már a parlamentbe is bement a gender propaganda basszameg! | Digitális Polgári Kör Vecsés
Már a parlamentbe is bement a gender propaganda basszameg!
12 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.

 www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
KB23
Azzal a vezetéknévvel, hogy Novák.

B+
resistance is futile
Magyar Hussein Péter miért nem mutatja be a születési anyakönyvi kivonatát??????!!!!!!! /s
Negritis, a vajda
Csapja ki, hogy lássák azt is hogy körbe van-e metélve 😀 Majd a pénisz szakértő DD megállapitja 😀

Szerkesztette: KB23
12 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 388 — Bears & Illinois fan
Csak kérdezem a Tiszától, hogy csodás populista húzással lecsökkenti a közszférában a bértáblát, de így hogyan akarja a piacról a szagértőket visszahozni?
Csak az én szűkebb területemen az utolsó négy évben 90% távozott velem együtt. Mikor mennek a beszélgetések az esetleges visszatérésről, olyan bruttók hangzanak el, aminél a nettó több.
Így nehéz lesz vagy hajrá, pályakezdők.
Dzsokijuing
Ezt honnan? Konkrét hír van?
csi77
Írtam, hogy minisztérium háttérintézmény elnöki pozijára keresnek durván alacsony fizuért, vélhetőleg azért, mert besorolták MP csökkentett fizuja alá.
Dzsokijuing
Végül is csökkenthetik az átlagemberét is, aztán majd fizu helyett belépőt szednek majd....😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
12 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 048 — Saturday Night Lights
Csak kérdezem a Tiszától, hogy csodás populista húzással lecsökkenti a közszférában a bértáblát, de így hogyan akarja a piacról a szagértőket visszahozni?
Csak az én szűkebb területemen az utolsó négy évben 90% távozott velem együtt. Mikor mennek a beszélgetések az esetleges visszatérésről, olyan bruttók hangzanak el, aminél a nettó több.
Így nehéz lesz vagy hajrá, pályakezdők.
Dzsokijuing
Ezt honnan? Konkrét hír van?
csi77
Írtam, hogy minisztérium háttérintézmény elnöki pozijára keresnek durván alacsony fizuért, vélhetőleg azért, mert besorolták MP csökkentett fizuja alá.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
12 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 022 — zászló zászló szív
 telex.hu/belfold/2026/06/09/gyuloletkelto-plakatok-oriasplakatok-parlament-vita-fidesz-tisza-part

Ez felettébb vicces beszélgetés

12 napja
Jan Pittsburgh Steelers 5 690 — Steelers fan
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.

Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
lehetnek zsánerek, és esetleg abba beleillik. nekem pl a barna, egyenes hajú nők (is) a zsánerem. csak legyenek ápoltak.
na mondjuk Szandikának oda kell figyelni arra a szemöldökre, de alapból onnan kezdve egy kellemes kinézetű, kellemes alakú nő tud lenni. szép nagy szájjal 😮
slowmotion
Ezt nem vitatom.
Csak ez önmagában nem indokolja a körülötte kialakult hype-ot.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
12 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 048 — Saturday Night Lights
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Szeletenként kell nézni pl. ronda fej, de jó mell
vagy szép arc, de pöttyök a mellkasán
vagy feszes fenék, a többi átlagos.
Mindenkiben lásd meg a szépet.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
12 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.

 www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
KB23
Azzal a vezetéknévvel, hogy Novák.

B+
resistance is futile
Magyar Hussein Péter miért nem mutatja be a születési anyakönyvi kivonatát??????!!!!!!! /s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.

 www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
KB23
Azzal a vezetéknévvel, hogy Novák.

B+
12 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A kis zsebnáci esetleg nem akarja visszamenőleg megnézni, hogy kinek zsidó a felmenője, vagy már berendelni a vagonokat? Komolyan az eszem megáll ettől a geci puttonytól.

 www.youtube.com/watch?v=Gjeg6e5l13k
12 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Az a baj, hogy a Szentkiralyi Alexandra-sorba alltam be, de hat hiaba visz el egy jelentkezot Benyo, meg igy is marad elottem gy kisebb tomeg.
Stez
Durván túlértékelt a nő. Egy nagyobbacska vidéki városban délután/este a sétálóutcán egy óra alatt 10 jobbat látsz.

Szvsz csak azért vannak ráfeszülve sokan, mert "valaki"
Ha ugyanezzel külsővel az Aldiban lenne pénztáros, észre sem vennétek.😀
Jan
lehetnek zsánerek, és esetleg abba beleillik. nekem pl a barna, egyenes hajú nők (is) a zsánerem. csak legyenek ápoltak.
na mondjuk Szandikának oda kell figyelni arra a szemöldökre, de alapból onnan kezdve egy kellemes kinézetű, kellemes alakú nő tud lenni. szép nagy szájjal 😮
12 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Mi a gond? Semmi prosztót nem írt, voltak itt már sokkal cifrábbak is. Vagy a nő maga nem tetszik, és arra értetted a szintet? 😛
warr_b
Alapvetően nem kedvelem a nyálcsorgatást, de azért nézzen már ki valahogy, na.
szaba
Örülj ha elviszik eloled, neked több jut
Negritis, a vajda
Köszi, magam részéről én megvagyok. 🙂