Politika

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Jelentem közel 2 és fél óra volt a sorbanállás a Bocskaiban. Zseniális szervezés
Jakehomer
4 éve is ott voltak a legtöbben.
Miért oda kérted át magad?
(Őszinte kiváncsiság, hiszen átjelentkezést bárhova lehet kérni. Én is átkértem 3 kerülettel odébb.)

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jelentem közel 2 és fél óra volt a sorbanállás a Bocskaiban. Zseniális szervezés
Jakehomer
Ik ott van még?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
minden évben dögunalom ez a Marrakesh, de valamiért ragaszkodnak hozzá
Norbi autójával valami nem volt okés, már a race2-ben is totál lassú volt
irány Argentína, Spíler, Motogp 😊
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
ATV-mn Ceglédi is van, eddig tűrhető, kilenckor átmegyek a logopédusra úgyis
eaglesmcnabb
Baló Gyuri a választási műsorok Palik Lacija.
Kenny
HOVÁ TŰNT ORBÁN VIKTOR???!!!
Kampman
HÁ' NEMTUD MIT CSINÁLNI.NEMTUD!!!!!444
Kenny
HÁT AGYABETEG...

...HÁ VIGYÉK MÁ ONNAN
eaglesmcnabb
ÚRISTEN, NEM LESZ TÖBB ANGOL NAGYDÍJ! 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jelentem közel 2 és fél óra volt a sorbanállás a Bocskaiban. Zseniális szervezés

Perception is reality.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Stílusosan 1990-ben volt utoljára | Syracuse | Orange 1/1, Rob Moore.
Per pill egyébként a Titans WR-edzője.
empty taxi
remélem idén a 99-es év jön be, és mcnabb papa 1/2 lesz.

Stílusosan 99 mandátummal, meg is lenne a 99 problems

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
csipkelli
volt már korábban is, kuruc.info és társai hamarabb hozták le az eredményeket

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
csipkelli
akkor hasonlítani fog a draftra 😀
elnézve a képeken a sort, itt nem lesz semmi eredmény kb. este 10ig
fodi91
Tényleg, a Parlament összeállhatna draft alapon is. A Fideszé az 1/1, kiválasztják Viktort, aztán jön a Jobbik, és így tovább. Németh Szilárd lehetne a Mr. Irrelevant
Kampman
Stílusosan 1990-ben volt utoljára | Syracuse | Orange 1/1, Rob Moore.
Per pill egyébként a Titans WR-edzője.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/978912112264256/
Willis
Bazd és levették 😀 Istentisztelet volt Orbán Viktor számára.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 www.facebook.com/nemzeti1tv/videos/978912112264256/
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
én ezt a Gőgöst kifejezetten kedvelem, pedig nem vagyok egy szoci párti..
Szesze
no comment 😀
r.baggio
azt hittem már megúszom 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
csipkelli
akkor hasonlítani fog a draftra 😀
elnézve a képeken a sort, itt nem lesz semmi eredmény kb. este 10ig
fodi91
Tényleg, a Parlament összeállhatna draft alapon is. A Fideszé az 1/1, kiválasztják Viktort, aztán jön a Jobbik, és így tovább. Németh Szilárd lehetne a Mr. Irrelevant
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
én ezt a Gőgöst kifejezetten kedvelem, pedig nem vagyok egy szoci párti..
Szesze
no comment 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
fodi91 196
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
csipkelli
akkor hasonlítani fog a draftra 😀
elnézve a képeken a sort, itt nem lesz semmi eredmény kb. este 10ig
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
csipkelli
De nem a TV ből fogjuk megtudni....😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
csipkelli 3 287
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!
zemanla
Az eredmények meglesznek, nem fognak órákig ücsörögni a szavazókörökben. Az NVI-nak hivatalosan kussolnia kell, amíg szavaznak, szerintem simán kiszivárog.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól látom a közben a 2002-es alá esett a részvétel. Talán meglesz a 70%, de necces.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
csipkelli
Az szép lenne, h pártoktól hamarabb lenne nem hivatalos eredmény, mint a NVH tól!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ATV-mn Ceglédi is van, eddig tűrhető, kilenckor átmegyek a logopédusra úgyis
eaglesmcnabb
Baló Gyuri a választási műsorok Palik Lacija.
Kenny
HOVÁ TŰNT ORBÁN VIKTOR???!!!
Kampman
HÁ' NEMTUD MIT CSINÁLNI.NEMTUD!!!!!444
Kenny
HÁT AGYABETEG...

...HÁ VIGYÉK MÁ ONNAN

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ATV-mn Ceglédi is van, eddig tűrhető, kilenckor átmegyek a logopédusra úgyis
eaglesmcnabb
Baló Gyuri a választási műsorok Palik Lacija.
Kenny
HOVÁ TŰNT ORBÁN VIKTOR???!!!
Kampman
HÁ' NEMTUD MIT CSINÁLNI.NEMTUD!!!!!444
Kenny
VONA KÖRBEAUTÓZTA TE ATYAÉG!!!!!négy!!
petey
nem létező íveket használ!!!!!4
gamerkr

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
csipkelli 3 287
Azon gondolkodom, hogy elvileg kaphatunk hamarosan részeredményeket. A szavazókörök pártdelegáltjaitól. Nemsokára kiderül.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ATV-mn Ceglédi is van, eddig tűrhető, kilenckor átmegyek a logopédusra úgyis
eaglesmcnabb
Baló Gyuri a választási műsorok Palik Lacija.
Kenny
HOVÁ TŰNT ORBÁN VIKTOR???!!!
Kampman
HÁ' NEMTUD MIT CSINÁLNI.NEMTUD!!!!!444
Kenny
VONA KÖRBEAUTÓZTA TE ATYAÉG!!!!!négy!!
petey
nem létező íveket használ!!!!!4

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mullert ezért hogy nem zárták ki...ja neki lehet....
dande
Nagyon dirty a csávó
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Idei választások be like:

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ATV-mn Ceglédi is van, eddig tűrhető, kilenckor átmegyek a logopédusra úgyis
eaglesmcnabb
Baló Gyuri a választási műsorok Palik Lacija.
Kenny
HOVÁ TŰNT ORBÁN VIKTOR???!!!
Kampman
HÁ' NEMTUD MIT CSINÁLNI.NEMTUD!!!!!444
Kenny
VONA KÖRBEAUTÓZTA TE ATYAÉG!!!!!négy!!