Politika

44 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Kiegészítve Schlecket: ha van valami, amit eladhatunk, de nem vihetik el, az a föld.
Ezért nem értettem már 10 éve se, hogy mit pampogtak, akik szerint "a magyar föld nem eladó!"
Pont a legjobb biznisz: az osztrák/német/akárki jön, megveszi, és mégis marad ahol volt.Sobri Jóska
nem az a lényeg, hogy milyen nemzetiségű - szerintem -, ha nem ha pályázati úton megy, akkor olyan nyerje már aki (a legjobb pályázatot adja be objektíve - én az idealista) még talán ért is hozzá. Műkörmösnek mi a fasznak termőföld? Ügyvédnek, bankosnak, kb azért amiért Debrecenben egy 16 éves kiscsaj nyert trafikot. A mutyi részével van a baj, nekem legalább is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Kiegészítve Schlecket: ha van valami, amit eladhatunk, de nem vihetik el, az a föld.
Ezért nem értettem már 10 éve se, hogy mit pampogtak, akik szerint "a magyar föld nem eladó!"
Pont a legjobb biznisz: az osztrák/német/akárki jön, megveszi, és mégis marad ahol volt.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De valaki írja már le, hogy ezzel konkrétan mi a gond, vagyis mit csinálhatott volna a kormány? Így is necces, hogy átmegy a törvény az EU-n, de úgy alapvetően, én nem látom, hogy mi a probléma abban, hogy külföldiek is vásárolhatnak földeket. A termőföld ugyanúgy egy magánvagyon a szememben, mint mondjuk egy épület, azért pedig nem szoktak problémázni az emberek, hogy egy külföldi cég megvesz egy irodaházat.. És a nagy birtokokkal való ellenségeskedés is furcsa az én szememben, teljesen magától értetődő, hogy úgy lehet hatékonyan termelni, ha valakinek sok földje van és tud modern gépeket, vegyszereket venni, nem pedig egy tenyérnyi területet gereblyézik.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
azért itt nem ennyire egyértelmű a helyzet szerintemjjncaa
nem, ez még egyértelműbb.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
azért itt nem ennyire egyértelmű a helyzet szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért volt ekkora vita az új földtörvénynél?jjncaa
Lásd: trafikmutyi...
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
miért volt ekkora vita az új földtörvénynél?jjncaa
Pénz, sok pénz. Központi osztogatással. Haver vagy, tessék 100ha. Te meg szépen bérbe is adhatod, ha nem akarsz/tudsz rajta termelni. A támogatások persze a tulajnak járnak.gdavid
A területalapú támogatás annak jár, aki megműveli, függetlenül attól, hogy tulajdonos-e vagy bérlő.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
miért volt ekkora vita az új földtörvénynél?jjncaa
Pénz, sok pénz. Központi osztogatással. Haver vagy, tessék 100ha. Te meg szépen bérbe is adhatod, ha nem akarsz/tudsz rajta termelni. A támogatások persze a tulajnak járnak.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
miért volt ekkora vita az új földtörvénynél?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ettől szép a politika, vigyázz mit csinálsz, mert holnap veled csinálják ugyanezt.
Apropó, Kuncze (vagy nem tudom most ki az aktuális liberális megmondóember) megkérdezte már a szétvert török tüntetőket, hogy miért mentek oda?


engem ez kevésbé zavar, ha végre eljutunk valahova, csak derüljön ki, vagy boruljon be, és ne újrakezdjünk mindent a közepén.
nem látok bele, hogy mennyire jól csinálják, de elhiszem, hogy nem akarnak rosszat, hogy ez mire lesz elég, azt majd meglátjuk.gabtsi
Akadnak olyan új kétharmados szabályok, amelyekre az elmúlt 20 év tükrében csak bólogatni tudok, de sok csak arra lesz jó, hogy a fidesz egy esetleges ellenzéki helyzetből nehezebben megkerülhető legyen.
De benne van az is a pakliban, hogy a fidesz nyer jövőre 55%-kal és beüt egy olyan helyzet, ami miatt nagyon fontos lenne a számára kétharmadosat változtatni, és akkor nekiállhat pitizni az ellenzéknek.atapapa
lehető legjobb forgatókönyv.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ettől szép a politika, vigyázz mit csinálsz, mert holnap veled csinálják ugyanezt.
Apropó, Kuncze (vagy nem tudom most ki az aktuális liberális megmondóember) megkérdezte már a szétvert török tüntetőket, hogy miért mentek oda?


engem ez kevésbé zavar, ha végre eljutunk valahova, csak derüljön ki, vagy boruljon be, és ne újrakezdjünk mindent a közepén.
nem látok bele, hogy mennyire jól csinálják, de elhiszem, hogy nem akarnak rosszat, hogy ez mire lesz elég, azt majd meglátjuk.gabtsi
Akadnak olyan új kétharmados szabályok, amelyekre az elmúlt 20 év tükrében csak bólogatni tudok, de sok csak arra lesz jó, hogy a fidesz egy esetleges ellenzéki helyzetből nehezebben megkerülhető legyen.
De benne van az is a pakliban, hogy a fidesz nyer jövőre 55%-kal és beüt egy olyan helyzet, ami miatt nagyon fontos lenne a számára kétharmadosat változtatni, és akkor nekiállhat pitizni az ellenzéknek.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.origo.hu/itthon/20130620-tevedesbol-a-polgarmester-javaslatat-szavazta-meg-a-fidesz-esztergomban.html

Azért ezen röhögtem egy jót. Balfaszok. 😀Stez
"a város lakossága pedig örüljön, hogy Önök véletlenül jól döntöttek"

gyihá 😀

 mandiner.blog.hu/2013/06/20/mukodo_torok_demokracia_ilyen_orszag_pedig_nincs_ccclxxvii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_06_20&utm_campaign=index

Ezt valaki magyarázza el.zinedine5
2010-ben a franciák is rendőri erővel verték szét az arab meg mittudomén milyen tüntetőket, nemrég a svédek is, 2006-ban Fletó is, most a törökök is. Így működik a világ.

Remélem elfogadod ezt az alapos és minden részletre kiterjedő magyarázatot. 😊Jan
Eléggé kivonatolt válasz volt, de a lényeg benne. Ami 2006-ban nép elleni terrorcselekmény, az 2013-ban a demokrácia példája. OK.zinedine5
Annak megítélése, hogy egy tüntetés (vagy annak feloszlatása) veszély a demokráciára, vagy pont a demokrácia példája, az kizárólag attól függ hogy az általad támogatott politikai erő a gumibot melyik végén tartózkodik.Jan
És persze attól, hogy Révész Mártírusz melyik oldalon van.
Na jó, ez aljas volt.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
En ezt tartom a legfontosabb kulcsnak. Jo lenne ha végre sikerülne legalább egy nemzeti minimumban megállapodni, ugy hogy ahhoz a mindenkori kormany tartsa magát.gabtsi
Persze a legtöbben nem ebben a formában vágytunk rá, de bizonyos szempontból Orbán pont most fekteti le a nemzeti minimum alapjait a kétharmados törvények körének kibővítésével 😀atapapa
engem ez kevésbé zavar, ha végre eljutunk valahova, csak derüljön ki, vagy boruljon be, és ne újrakezdjünk mindent a közepén.
nem látok bele, hogy mennyire jól csinálják, de elhiszem, hogy nem akarnak rosszat, hogy ez mire lesz elég, azt majd meglátjuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2013/06/21/balhe-a-parlamentben-az-orseget-hivjak-a-jobbikra/

Ki szelet vet, vihart arat!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
az megvan, hogy minden most érettségiző a bizonyítványa mellé megkapta a 2011-es magyar alaptörvény díszkiadását? (persze a kiegészítések is benne vannak mellékletként)

jjncaa
ezt dobálták már tavaly is.shawnka
Ez már valószínűleg a bővített kiadás!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
En ezt tartom a legfontosabb kulcsnak. Jo lenne ha végre sikerülne legalább egy nemzeti minimumban megállapodni, ugy hogy ahhoz a mindenkori kormany tartsa magát.gabtsi
Persze a legtöbben nem ebben a formában vágytunk rá, de bizonyos szempontból Orbán pont most fekteti le a nemzeti minimum alapjait a kétharmados törvények körének kibővítésével 😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
az megvan, hogy minden most érettségiző a bizonyítványa mellé megkapta a 2011-es magyar alaptörvény díszkiadását? (persze a kiegészítések is benne vannak mellékletként)

jjncaa
ezt dobálták már tavaly is.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Egy tüntetés erőszakkal történő leverése max addig tekinthető demokratikusnak, ha az épp demokrácia-ellenes zendülés volt

Ez a bajom a fene nagy toleranciával is, mely a pofádba nyomja, hogy minden ember egyenlő, csak azok nem, akik ezzel nem értenek egyet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
 www.origo.hu/itthon/20130620-tevedesbol-a-polgarmester-javaslatat-szavazta-meg-a-fidesz-esztergomban.html

Azért ezen röhögtem egy jót. Balfaszok. 😀Stez
"a város lakossága pedig örüljön, hogy Önök véletlenül jól döntöttek"

gyihá 😀

 mandiner.blog.hu/2013/06/20/mukodo_torok_demokracia_ilyen_orszag_pedig_nincs_ccclxxvii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_06_20&utm_campaign=index

Ezt valaki magyarázza el.zinedine5
2010-ben a franciák is rendőri erővel verték szét az arab meg mittudomén milyen tüntetőket, nemrég a svédek is, 2006-ban Fletó is, most a törökök is. Így működik a világ.

Remélem elfogadod ezt az alapos és minden részletre kiterjedő magyarázatot. 😊Jan
Eléggé kivonatolt válasz volt, de a lényeg benne. Ami 2006-ban nép elleni terrorcselekmény, az 2013-ban a demokrácia példája. OK.zinedine5
Annak megítélése, hogy egy tüntetés (vagy annak feloszlatása) veszély a demokráciára, vagy pont a demokrácia példája, az kizárólag attól függ hogy az általad támogatott politikai erő a gumibot melyik végén tartózkodik.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
 www.origo.hu/itthon/20130620-tevedesbol-a-polgarmester-javaslatat-szavazta-meg-a-fidesz-esztergomban.html

Azért ezen röhögtem egy jót. Balfaszok. 😀Stez
"a város lakossága pedig örüljön, hogy Önök véletlenül jól döntöttek"

gyihá 😀

 mandiner.blog.hu/2013/06/20/mukodo_torok_demokracia_ilyen_orszag_pedig_nincs_ccclxxvii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_06_20&utm_campaign=index

Ezt valaki magyarázza el.zinedine5
2010-ben a franciák is rendőri erővel verték szét az arab meg mittudomén milyen tüntetőket, nemrég a svédek is, 2006-ban Fletó is, most a törökök is. Így működik a világ.

Remélem elfogadod ezt az alapos és minden részletre kiterjedő magyarázatot. 😊Jan
Eléggé kivonatolt válasz volt, de a lényeg benne. Ami 2006-ban nép elleni terrorcselekmény, az 2013-ban a demokrácia példája. OK.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.origo.hu/itthon/20130620-tevedesbol-a-polgarmester-javaslatat-szavazta-meg-a-fidesz-esztergomban.html

Azért ezen röhögtem egy jót. Balfaszok. 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nahát, erről a kis malőrről nem is hallottam itthon:

"Az a történet járt a fejemben, amelyet a közelmúltban olvastam szlovák szomszédaink európai kálváriájáról. Pozsonyban ugyanis egyeurós emlékérmét szerettek volna kibocsátani a kereszténység szlovák földre érkezésének 1150. évfordulója alkalmából. Az unió brüsszeli központja viszont arra kérte a szlovák nemzeti bankot, hogy Szent Cirill és Metód portréjáról vegyék le a glóriát, és a nyakukban se lógjon kereszt, mert Európában ez sokak vallásos vagy „vallástalan” meggyőződését sértheti. A kereszt!"Jan
Akkor neked valszeg kimaradt az Eweida vs British Airways ügy is. Érdemes belemerülni, komoly dolgok történnek ezen a területen EU-szerte.

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
 mandiner.blog.hu/2013/06/20/mukodo_torok_demokracia_ilyen_orszag_pedig_nincs_ccclxxvii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_06_20&utm_campaign=index

Ezt valaki magyarázza el.zinedine5
2010-ben a franciák is rendőri erővel verték szét az arab meg mittudomén milyen tüntetőket, nemrég a svédek is, 2006-ban Fletó is, most a törökök is. Így működik a világ.

Remélem elfogadod ezt az alapos és minden részletre kiterjedő magyarázatot. 😊
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
 mandiner.blog.hu/2013/06/20/mukodo_torok_demokracia_ilyen_orszag_pedig_nincs_ccclxxvii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2013_06_20&utm_campaign=index

Ezt valaki magyarázza el.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Nahát, erről a kis malőrről nem is hallottam itthon:

"Az a történet járt a fejemben, amelyet a közelmúltban olvastam szlovák szomszédaink európai kálváriájáról. Pozsonyban ugyanis egyeurós emlékérmét szerettek volna kibocsátani a kereszténység szlovák földre érkezésének 1150. évfordulója alkalmából. Az unió brüsszeli központja viszont arra kérte a szlovák nemzeti bankot, hogy Szent Cirill és Metód portréjáról vegyék le a glóriát, és a nyakukban se lógjon kereszt, mert Európában ez sokak vallásos vagy „vallástalan” meggyőződését sértheti. A kereszt!"