Politika
68 feliratkozó
18 napja
dawyd728
4 265
Éppen az ő anyagiakat is felhasználó Sargentini jelentése alapján indult meg Magyarország ellen a 7-es cikkely szerinti eljárás.Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Beki
Szóval nem barátai OV-nak.
18 napja
Pont ugyanott, csak Sulyok most jutott egy a V-ig a telefonkönyvben...Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Beki
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
18 napja
Vaaaagy, ami valószínűbb, a VB meg fogja állapítani, hogy nincs rendben a köztársasági elnök konkrét indok nélküli eltávolítása - már a politikai frázispuffogtatáson túl - , de ez nem fogja érdekelni MP-t. Jelenleg minden Sulyok elleni érv politikai, nem véletlenül nem a megfosztás, jelenleg is meglévő eljárását használják ellene, hiszen az egyszerűen nem áll fenn. (Most azt a bullshitet, hogy a hivatal tekintélye miatt nem így csinálják, engedjük el)24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Nem szép, demokratikus, jogállami módszerrel (mivel ilyen nincs), hanem fideszes módszerrel fogja leszedni MP először a közt. elnököt utána a többit, de mivel a nép is ezt akarja, így miért ne így csinálja? Ki fog egy könnycseppet hulljatni Sulyokért? Én a helyében ráadásul egyszerre, egy törvényben csinálnám, bejelenteném, hogy ez egy egyszeri rendszerváltó alkalom, az istenadta nép erre szavazott, ezek loptak - csaltak - hazudtak, ezért július 1-el az összes megbízása a törvény erejénél fogva megszűnik, átmenetileg ez meg ez a hivatal látja el a feladatokat, ez meg ez a személy lesz a helyettes, hamarosan jövünk a részletekkel, stay tune! Jónapot. Szerintem a közönség zabálná.
Nekem ezzel nincs bajom, a 2/3-ad márcsak ilyen, mehetett volna Sulyok meg a többi méltósággal is el, nem ment. Akkor megy csúnyán. Ettől még persze nem lesz jogállami, nem lesz szép és nem lesz "rendben" a dolog, de ez maximum a széplelkeket fogja zavarni, ők meg majd megbékélnek.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
18 napja
Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
18 napja
www.facebook.com/share/r/18pBXBdSns/?mibextid=wwXIfrA beszarok részt elhiszem
ozibozi
Csak ne a 2 füle közt lenne a trágya domb
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
18 napja
24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
18 napja
✌️😂✌️Fontos hogy ezek a marhák tartalmakat gyártsanak.
Lehet őket mutogatni
18 napja
18 napja
24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
18 napja
Összefoglalva: ideális, Assurbanapli által is felvázolt világbanFelvontam a szemöldököm, hogy nahát micsoda felvilágosult Ókori uralkodók voltak ott szíriában, mire a bejegyzés feléhez érve leesett, hogy az itteni fórumtársunk a hivatkozás alapja 😀
Gyurma Pappa
18 napja
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenejj Gór Csabi. Egy jó 8-10 éve ismertem személyesen, már akkor fogták páran a fejüket, hogy mi lesz vele hosszútávon.
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
Amúgy jó gyerek irl, de ez van.
18 napja
Hű gecc, itt a Momentum maradékának is kínos lesz az ügy. Nem lesznek ők sehol 4 év múlva, így hogy néhány honfitársuk is összemosta magát a fidess maffiával. Gratulálok!nepszava.hu/3324747_parkfenntartasi-korrupcio-obuda-letartoztatas-politikusok
18 napja
elmentem volna én is derülni egyet, de Kajáron lesz jelenésemValóban, ez egy érdekes dolog lesz, hogy tudnak-e buszoztatni, mennyi embert és milyen korosztályból tudnak összerántani.Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hányKét fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenmost hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
rvaszázezren lesznek.
Mikey
Nyugdíjasok, fociultrák, fidesz-szimpatizánsok esetleg.
Mondjuk pont vasárnap...fene, arra akartam sétálni egyet, szétnézni.
Lúdas Solymi
18 napja
Valóban, ez egy érdekes dolog lesz, hogy tudnak-e buszoztatni, mennyi embert és milyen korosztályból tudnak összerántani.Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hányKét fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenmost hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
rvaszázezren lesznek.
Mikey
Nyugdíjasok, fociultrák, fidesz-szimpatizánsok esetleg.
Mondjuk pont vasárnap...fene, arra akartam sétálni egyet, szétnézni.
18 napja
Tuti nem fog ott lenni a nagy élharcos, mert akkor a médiának válaszolnia kellene, vagy rohannia előlük.24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/Jó-jó, támogatja, de ott lesz-e? Jah, azt már nem.
na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
Beki
Lúdas Solymi
18 napja
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenkét kishal ellen eljárás indul, Hankó Balázs meg röhög a markába. just Központi Nyomozó Főügyészség things.
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
built for this shit
18 napja
Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hányKét fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenmost hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
rva
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenmost hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
Az első két (befogott) fecske?
Mikey
18 napja
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügybenAz első két (befogott) fecske?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/Jó-jó, támogatja, de ott lesz-e? Jah, azt már nem.
na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
Beki
18 napja
24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
18 napja
Frank nyelvjárásban Bruocsella volt, ami később Broekzele lett (Broeklanden aan de Zenne, vagyis szó szerinti fordításban „település a mocsárban”).Az Berlin nem?BrüsszelHÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!
Gyurma Pappa
Brouwerij van de Vrij
dancogo
Berlin a szláv berl (mocsár, láp) szóból származik, köszi, jogos. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
18 napja
Az Berlin nem?BrüsszelHÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!
Gyurma Pappa
Brouwerij van de Vrij
18 napja
HÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!BrüsszelA nagy abortusz-debate közben (ami egyébként egyáltalán nem haszontalan vagy érdektelen nyilván), elsiklottunk az ukrán hír felett, miszerint MP bejelentése alapján 3 hét alatt sikerült letárgyalni azt, amit a fidesz nem tudott (valszeg nem is akart) 10 év alatt, mégpedig az ottani magyar kisebbség jogainak rendbetételét...most akartam hozni... azért arra nagyon kíváncsi lennék ilyenkor mit mondanak a fideszbirkák???
Kíváncsi leszek majd a KDNP-s szőke csaj fejére, amikor MP felhozza a Parlamentben (mert fel fogja, az biztos), ő ugye Ruff Bálinttal vitatkozott percekig a miniszteri meghallgatáson, hogy mennyire komolyan tárgyaltak és hogy az milyen nehéz és komplikált ügy...
StormST
NB2
Gyurma Pappa
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
18 napja
Meg ennyit számít, hogy olyan politikai párt által küldött emberek tárgyalnak, akik nem plakátolják tele az országot anti-Zelenszkij és anti-ukrán fröcsögéssel, meg nem kiabálják a beszélő fejeik, hogy az ukránok a hibásak mindenért...A nagy abortusz-debate közben (ami egyébként egyáltalán nem haszontalan vagy érdektelen nyilván), elsiklottunk az ukrán hír felett, miszerint MP bejelentése alapján 3 hét alatt sikerült letárgyalni azt, amit a fidesz nem tudott (valszeg nem is akart) 10 év alatt, mégpedig az ottani magyar kisebbség jogainak rendbetételét...Ennyit számít, hogy valaki ténylegesen meg is akar oldani egy problémát, vagy csak politikai hasznot akar húzni belőle.
Kíváncsi leszek majd a KDNP-s szőke csaj fejére, amikor MP felhozza a Parlamentben (mert fel fogja, az biztos), ő ugye Ruff Bálinttal vitatkozott percekig a miniszteri meghallgatáson, hogy mennyire komolyan tárgyaltak és hogy az milyen nehéz és komplikált ügy...
StormST
Nagyon nagy fricska ez a Fidesznek, főleg mert ugyanúgy nem támogatjuk cserébe majd a gyorsított csatlakozásukat, ahogy eddig sem.
Mikey
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
