Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

18 napja
dawyd728 4 265
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.

A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?
Beki
Éppen az ő anyagiakat is felhasználó Sargentini jelentése alapján indult meg Magyarország ellen a 7-es cikkely szerinti eljárás.
Szóval nem barátai OV-nak.
18 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.

A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?
Beki
Pont ugyanott, csak Sulyok most jutott egy a V-ig a telefonkönyvben...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
18 napja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 546
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.

A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Vaaaagy, ami valószínűbb, a VB meg fogja állapítani, hogy nincs rendben a köztársasági elnök konkrét indok nélküli eltávolítása - már a politikai frázispuffogtatáson túl - , de ez nem fogja érdekelni MP-t. Jelenleg minden Sulyok elleni érv politikai, nem véletlenül nem a megfosztás, jelenleg is meglévő eljárását használják ellene, hiszen az egyszerűen nem áll fenn. (Most azt a bullshitet, hogy a hivatal tekintélye miatt nem így csinálják, engedjük el)

Nem szép, demokratikus, jogállami módszerrel (mivel ilyen nincs), hanem fideszes módszerrel fogja leszedni MP először a közt. elnököt utána a többit, de mivel a nép is ezt akarja, így miért ne így csinálja? Ki fog egy könnycseppet hulljatni Sulyokért? Én a helyében ráadásul egyszerre, egy törvényben csinálnám, bejelenteném, hogy ez egy egyszeri rendszerváltó alkalom, az istenadta nép erre szavazott, ezek loptak - csaltak - hazudtak, ezért július 1-el az összes megbízása a törvény erejénél fogva megszűnik, átmenetileg ez meg ez a hivatal látja el a feladatokat, ez meg ez a személy lesz a helyettes, hamarosan jövünk a részletekkel, stay tune! Jónapot. Szerintem a közönség zabálná.

Nekem ezzel nincs bajom, a 2/3-ad márcsak ilyen, mehetett volna Sulyok meg a többi méltósággal is el, nem ment. Akkor megy csúnyán. Ettől még persze nem lesz jogállami, nem lesz szép és nem lesz "rendben" a dolog, de ez maximum a széplelkeket fogja zavarni, ők meg majd megbékélnek.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
18 napja
Beki New York Jets 2 880
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.

A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
Lúdas Solymi
Csak azt nem tudom, hogy hol volt ez a velencei bohócok társasága a Fidesz 16 éve alatt?
18 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 924 — The Mathematician
 www.facebook.com/share/r/18pBXBdSns/?mibextid=wwXIfr
ozibozi
A beszarok részt elhiszem
Csak ne a 2 füle közt lenne a trágya domb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
18 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
Beki
Jól van ez így, legalább ezzel foglalkoznak az emberek és nem esik le az idiótának, hogy csak maga ellen hangolja az ország nagy részét.

A Velencei Bizottság, hacsak nincsenek tele Fidesz, MAGA, stb. által támogatott emberekkel, majd széttárja a kezét, hogy mindent rendben találnak.
18 napja
ozibozi New York Giants 21 720
✌️😂✌️
Fontos hogy ezek a marhák tartalmakat gyártsanak.
Lehet őket mutogatni
18 napja
ozibozi New York Giants 21 720
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/713123336_965145299636417_4209370588656271228_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=63y7vh5wBgsQ7kNvwFzZH10&_nc_oc=AdrIJNqfGxY9Nc9i-Y2WYznB0umrXPVBneTfLtK0gq1dVUfX-mhjewSDv_3RXk8g1eU&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=rkJ1LP5mG7SX0Mpd0Kkmyw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9-dR16SI4crhTqcQIblUFk09ByzgOm5wMzxf61rP0P6A&oe=6A3F538C
39.110 Aufrufe · 1.667 Reaktionen | Kinek a tanácsára írta alá Varga Judit a kegyelmi ügyet? Lehet, hogy Magyar Péter tanácsolta mert lássuk be, ez egy jól felépített és pörgetett történet volt? Csak kérdezzük! | Jeszenszky Zsolt
Kinek a tanácsára írta alá Varga Judit a kegyelmi ügyet? Lehet, hogy Magyar Péter tanácsolta mert lássuk be, ez egy jól felépített és pörgetett történet volt? Csak kérdezzük!
18 napja
Beki New York Jets 2 880
 24.hu/belfold/2026/06/04/sulyok-tamas-velencei-bizottsag-eltavolitas-europai-tanacs-alkotmanyos-valsag/
MP-ék léphetnének gyorsabban, mert ebből a csömörlet nímandból már nagyon elég volt.
18 napja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 731 — Poloska confirmed
Összefoglalva: ideális, Assurbanapli által is felvázolt világban
Gyurma Pappa
Felvontam a szemöldököm, hogy nahát micsoda felvilágosult Ókori uralkodók voltak ott szíriában, mire a bejegyzés feléhez érve leesett, hogy az itteni fórumtársunk a hivatkozás alapja 😀
18 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
ejj Gór Csabi. Egy jó 8-10 éve ismertem személyesen, már akkor fogták páran a fejüket, hogy mi lesz vele hosszútávon.

Amúgy jó gyerek irl, de ez van.
18 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Hű gecc, itt a Momentum maradékának is kínos lesz az ügy. Nem lesznek ők sehol 4 év múlva, így hogy néhány honfitársuk is összemosta magát a fidess maffiával. Gratulálok!

 nepszava.hu/3324747_parkfenntartasi-korrupcio-obuda-letartoztatas-politikusok
18 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 143 — Cowboys fan
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
most hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
rva
Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hány százezren lesznek.
Mikey
Valóban, ez egy érdekes dolog lesz, hogy tudnak-e buszoztatni, mennyi embert és milyen korosztályból tudnak összerántani.
Nyugdíjasok, fociultrák, fidesz-szimpatizánsok esetleg.

Mondjuk pont vasárnap...fene, arra akartam sétálni egyet, szétnézni.
Lúdas Solymi
elmentem volna én is derülni egyet, de Kajáron lesz jelenésem
18 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
most hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
rva
Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hány százezren lesznek.
Mikey
Valóban, ez egy érdekes dolog lesz, hogy tudnak-e buszoztatni, mennyi embert és milyen korosztályból tudnak összerántani.
Nyugdíjasok, fociultrák, fidesz-szimpatizánsok esetleg.

Mondjuk pont vasárnap...fene, arra akartam sétálni egyet, szétnézni.
18 napja
Beki New York Jets 2 880
 24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/
na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
Beki
Jó-jó, támogatja, de ott lesz-e? Jah, azt már nem.
Lúdas Solymi
Tuti nem fog ott lenni a nagy élharcos, mert akkor a médiának válaszolnia kellene, vagy rohannia előlük.
18 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 859 — Sworn to the Dark
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
két kishal ellen eljárás indul, Hankó Balázs meg röhög a markába. just Központi Nyomozó Főügyészség things.

built for this shit

18 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
most hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
rva
Az imént olvastam hogy lesz valami tüntike is hétvégén. Kíváncsian várom hány százezren lesznek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
rva 4 705 — Me for President!
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?
Mikey
most hirtelen fontos lett a Fikusznak az ártatlanság vélelme, meg egyéb jogállamisági dolgok 😀 😀 😀 ROTFL
18 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 820
Két fideszes politikus letartóztatását kezdeményezte az ügyészség az óbudai korrupciós ügyben

Az első két (befogott) fecske?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
18 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 489
 24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/
na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
Beki
Jó-jó, támogatja, de ott lesz-e? Jah, azt már nem.
18 napja
Beki New York Jets 2 880
 24.hu/belfold/2026/06/04/orban-viktor-tuntetes-sandor-palota/
na a kolostor disznó megint nagy dolgot akar xD
18 napja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Brüsszel
Gyurma Pappa
HÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!
Brouwerij van de Vrij
Az Berlin nem?
dancogo
Frank nyelvjárásban Bruocsella volt, ami később Broekzele lett (Broeklanden aan de Zenne, vagyis szó szerinti fordításban „település a mocsárban”).

Berlin a szláv berl (mocsár, láp) szóból származik, köszi, jogos. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
18 napja
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 678 — Big Penix Energy
Brüsszel
Gyurma Pappa
HÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!
Brouwerij van de Vrij
Az Berlin nem?
18 napja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
A nagy abortusz-debate közben (ami egyébként egyáltalán nem haszontalan vagy érdektelen nyilván), elsiklottunk az ukrán hír felett, miszerint MP bejelentése alapján 3 hét alatt sikerült letárgyalni azt, amit a fidesz nem tudott (valszeg nem is akart) 10 év alatt, mégpedig az ottani magyar kisebbség jogainak rendbetételét...

Kíváncsi leszek majd a KDNP-s szőke csaj fejére, amikor MP felhozza a Parlamentben (mert fel fogja, az biztos), ő ugye Ruff Bálinttal vitatkozott percekig a miniszteri meghallgatáson, hogy mennyire komolyan tárgyaltak és hogy az milyen nehéz és komplikált ügy...
StormST
most akartam hozni... azért arra nagyon kíváncsi lennék ilyenkor mit mondanak a fideszbirkák???
NB2
Brüsszel
Gyurma Pappa
HÁT MÉG A VÁROS NEVE IS AZT JELENTI, HOGY 'TELEPÜLÉS A MOCSÁRBAN'!!4!!!4!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
18 napja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
A nagy abortusz-debate közben (ami egyébként egyáltalán nem haszontalan vagy érdektelen nyilván), elsiklottunk az ukrán hír felett, miszerint MP bejelentése alapján 3 hét alatt sikerült letárgyalni azt, amit a fidesz nem tudott (valszeg nem is akart) 10 év alatt, mégpedig az ottani magyar kisebbség jogainak rendbetételét...

Kíváncsi leszek majd a KDNP-s szőke csaj fejére, amikor MP felhozza a Parlamentben (mert fel fogja, az biztos), ő ugye Ruff Bálinttal vitatkozott percekig a miniszteri meghallgatáson, hogy mennyire komolyan tárgyaltak és hogy az milyen nehéz és komplikált ügy...
StormST
Ennyit számít, hogy valaki ténylegesen meg is akar oldani egy problémát, vagy csak politikai hasznot akar húzni belőle.

Nagyon nagy fricska ez a Fidesznek, főleg mert ugyanúgy nem támogatjuk cserébe majd a gyorsított csatlakozásukat, ahogy eddig sem.
Mikey
Meg ennyit számít, hogy olyan politikai párt által küldött emberek tárgyalnak, akik nem plakátolják tele az országot anti-Zelenszkij és anti-ukrán fröcsögéssel, meg nem kiabálják a beszélő fejeik, hogy az ukránok a hibásak mindenért...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint