Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Tudom, hogy le vagyok maradva, meg senkit sem érdekel, de nem bírom visszafojtani a bennem tomboló sznobizmusomat, ezért közlöm:
Dr. Fluck Ákossal, aki a különvélemény szerzője együtt jártam egyetemre.vadibandi
Doktorid rendben?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
A teljes elitváltás nélkül itt nem lesz semmi érdemi változás.Zorddd
mindig csodáltam azokat, akik képesek ebben hinni, bár valamilyen szinten meg is vetem őket, az örök naivitásuk miatt

arab tavasz, rendszerváltás, értem én, hogy az embereknek kell valami fogódzkodó a balsorsban, de hány történelmi példa kell még arra, hogy elfogadjuk, a hatalom egy megszelidíthetetlen állat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom, hogy le vagyok maradva, meg senkit sem érdekel, de nem bírom visszafojtani a bennem tomboló sznobizmusomat, ezért közlöm:
Dr. Fluck Ákossal, aki a különvélemény szerzője együtt jártam egyetemre.




több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://kep.index.hu/1/0/278/2788/27885/2788521_03fa1b5d992f5ad7b575d04637b5fc98_wm.gif

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Besz@rok, ezt nem hiszem el! 😂 😂 Ezeknek a feudalizmus csak szalutálhat.tomi-tomi
😊
http://www.google.hu/#hl=hu&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=22&gs_id=49&xhr=t&q=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&pf=p&biw=1280&bih=605&sclient=psy-ab&oq=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301

http://www.google.hu/#hl=hu&sclient=psy-ab&q=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&oq=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...44413l53857l2l54213l19l19l0l0l0l0l206l2073l5j13j1l19l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301&biw=1280&bih=605atapapa
tudjuk be az újságíró seggnyalás tipikus melléktermékének 😊Gyurma Pappa
Lehet az csak tájékozatlanság is, pl. amikor NFÜ-s Jegyzőkönyvben doktorozzák Bajnait.

A "másik" oldalról a legnagyobb, hasonló témájú ügy a '90-es években volt, amikor Fodor Gábor csendben megtűrte, hogy az ELTÉ-n lévő szobája ajtaján a neve alatt az adjunktus titulus szerepeljen, miközben csak tanársegéd volt.
Talán ekkortájt is volt oktatási miniszter, de a slusszpoén az volt, hogy adjunktusként (tanársegédként) etikát oktatott a fiataloknak 😀

Rajna gondolatmenetéhez hozzászólva, ez még tipikusan az a volumen, amikor világnézettől, vérmérséklettől és pártszimpátiától függően el lehet vitázni azon, hogy lemondjon-e valaki. Schmitt esete nem az.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
"Megkerestük a MOB-ot a következő kérdésekkel:

- A MOB honlapján meddig marad doktor Schmitt Pál?
- Tájékoztatja-e a MOB a Nemzetközi Olimpiai Bizottságot a történtekről?
- Mekkora kárt okozott az ügy a MOB presztízsének, hitelességének?
- Káros-e a magyar olimpiai mozgalomnak, hogy a tisztességet, becsületességet hirdető és ezekben megbukó korábbi elnök képviseli a NOB-ban?


A válasz: a MOB nem kíván nyilatkozni."


Ez is de szép. 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
http://www.vagy.hu/tartalom/cikk/1490_dr._kosa_lajos

nem-e? 😀Gyurma Pappa
Besz@rok, ezt nem hiszem el! 😂 😂 Ezeknek a feudalizmus csak szalutálhat.tomi-tomi
😊
http://www.google.hu/#hl=hu&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=22&gs_id=49&xhr=t&q=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&pf=p&biw=1280&bih=605&sclient=psy-ab&oq=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301

http://www.google.hu/#hl=hu&sclient=psy-ab&q=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&oq=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...44413l53857l2l54213l19l19l0l0l0l0l206l2073l5j13j1l19l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301&biw=1280&bih=605atapapa
tudjuk be az újságíró seggnyalás tipikus melléktermékének 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kósa csak álmodozik arról, hogy doktori címet előlegezzenek neki. Ő - okosan 😀 - diplomamunkát nem írt.tomi-tomi
http://www.vagy.hu/tartalom/cikk/1490_dr._kosa_lajos

nem-e? 😀Gyurma Pappa
Besz@rok, ezt nem hiszem el! 😂 😂 Ezeknek a feudalizmus csak szalutálhat.tomi-tomi
😊
http://www.google.hu/#hl=hu&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=22&gs_id=49&xhr=t&q=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&pf=p&biw=1280&bih=605&sclient=psy-ab&oq=%22dr.+Gyurcs%C3%A1ny+Ferenc%22&aq=&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301

http://www.google.hu/#hl=hu&sclient=psy-ab&q=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&oq=%22dr.+Bajnai+Gordon%22&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...44413l53857l2l54213l19l19l0l0l0l0l206l2073l5j13j1l19l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=5e5684d0cfda0301&biw=1280&bih=605

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A kettő között az éles határ ott van, hogy az első esetnél én nem feltételezem, hogy nagyobb számú erőszakos cselekmény fog történni. A másodiknál viszont pont az hozza meg a fordulatot.Zorddd
Hélló, az nagyon rossz forgatókönyv lenne! 20-30 év lébecolás után szopás az idők végezetéig?!tomi-tomi
Nem mondtam hogy ezek jó forgatókönyvek 😀 😀 Amúgy meg a 20-30 év lébecolás-lecsúszás után fene tudja, hogy mi lesz, azon kívül hogy szopás. Ki mondja meg, hogy lesz-e akkor EU, vagy akár Ensz? 😀Zorddd
Vagy akár én... 😀

Holnap tényleg vége? "A Fideszben többen is biztosra veszik, hogy Schmitt Pál lemondásával indul a pénteki nap.

Orbán Viktor két repülőút között beszélt telefonon a Szöulból Frankfurt érintésével Budapestre érkező Schmitt Pál köztársasági elnökkel, akit alig fél órával korábban fosztott meg a Semmelweis Egyetem a doktori címétől.

Schmitt ekkor kapta meg a selyemzsinórt a miniszterelnöktől – mondta több forrásunk is"
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
javítottam, sajtóhiba volt 😛 megelőlegeztem neki, mint Kósának szokták 😀Gyurma Pappa
Kósa csak álmodozik arról, hogy doktori címet előlegezzenek neki. Ő - okosan 😀 - diplomamunkát nem írt.tomi-tomi
http://www.vagy.hu/tartalom/cikk/1490_dr._kosa_lajos

nem-e? 😀Gyurma Pappa
Besz@rok, ezt nem hiszem el! 😂 😂 Ezeknek a feudalizmus csak szalutálhat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ezekben a vérzivataros napokban nem mindegy, úgy hogy ő dr. De lehet, hogy igazad van, és alanyi jogon e mellé még Dr. is.tomi-tomi
javítottam, sajtóhiba volt 😛 megelőlegeztem neki, mint Kósának szokták 😀Gyurma Pappa
Kósa csak álmodozik arról, hogy doktori címet előlegezzenek neki. Ő - okosan 😀 - diplomamunkát nem írt.tomi-tomi
http://www.vagy.hu/tartalom/cikk/1490_dr._kosa_lajos

nem-e? 😀

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Az egyes az talajdonképp a kettes, csak későbbrehalasztva - amit én nyilvànos és nagy nekifutásból elkövetett seggberúgásokkal hajtatnék végre a végső és megvàltó csigolyarepedésig, vagyonelkobzàs ötödízigleni közügyektől eltiltàssutianap
A kettő között az éles határ ott van, hogy az első esetnél én nem feltételezem, hogy nagyobb számú erőszakos cselekmény fog történni. A másodiknál viszont pont az hozza meg a fordulatot.Zorddd
Hélló, az nagyon rossz forgatókönyv lenne! 20-30 év lébecolás után szopás az idők végezetéig?!tomi-tomi
Nem mondtam hogy ezek jó forgatókönyvek 😀 😀 Amúgy meg a 20-30 év lébecolás-lecsúszás után fene tudja, hogy mi lesz, azon kívül hogy szopás. Ki mondja meg, hogy lesz-e akkor EU, vagy akár Ensz? 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A teljes elitváltás nélkül itt nem lesz semmi érdemi változás. Ezért felesleges szerintem arról beszélni, hogy a jelenleg ismert politikából ki és mire alkalmas.
A teljes elitváltáshoz szerintem három út vezet:
1. Nem változik semmi, és 20-30 évig ellébecolunk, aztán már tényleg tarthatatlan lesz a helyzet minden (gazdasági-társadalmi-politikai-erkölcsi) vonatkozásban, és nagyon megszopjuk.
2. Hirtelen gazdasági-politikai mélyrepülés (mondjuk 1-2-3 éven belül egy államcsőd), félmilliós tüntetések, erőszakkal szépen megtarkítva, a politikai elitnek pedig a Kossuth téren fog lógni.
3. (Ez a legvalószínűbb) Orbán Viktor nem indul a következő, vagy az utáni választáson, a Fidesz érthető módon szétesik, és a helyén keletkező űrt fogják az új mozgalmak megtölteni.Zorddd
Az egyes az talajdonképp a kettes, csak későbbrehalasztva - amit én nyilvànos és nagy nekifutásból elkövetett seggberúgásokkal hajtatnék végre a végső és megvàltó csigolyarepedésig, vagyonelkobzàs ötödízigleni közügyektől eltiltàssutianap
A kettő között az éles határ ott van, hogy az első esetnél én nem feltételezem, hogy nagyobb számú erőszakos cselekmény fog történni. A másodiknál viszont pont az hozza meg a fordulatot.Zorddd
Hélló, az nagyon rossz forgatókönyv lenne! 20-30 év lébecolás után szopás az idők végezetéig?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A teljes elitváltás nélkül itt nem lesz semmi érdemi változás. Ezért felesleges szerintem arról beszélni, hogy a jelenleg ismert politikából ki és mire alkalmas.
A teljes elitváltáshoz szerintem három út vezet:
1. Nem változik semmi, és 20-30 évig ellébecolunk, aztán már tényleg tarthatatlan lesz a helyzet minden (gazdasági-társadalmi-politikai-erkölcsi) vonatkozásban, és nagyon megszopjuk.
2. Hirtelen gazdasági-politikai mélyrepülés (mondjuk 1-2-3 éven belül egy államcsőd), félmilliós tüntetések, erőszakkal szépen megtarkítva, a politikai elitnek pedig a Kossuth téren fog lógni.
3. (Ez a legvalószínűbb) Orbán Viktor nem indul a következő, vagy az utáni választáson, a Fidesz érthető módon szétesik, és a helyén keletkező űrt fogják az új mozgalmak megtölteni.Zorddd
Az egyes az talajdonképp a kettes, csak későbbrehalasztva - amit én nyilvànos és nagy nekifutásból elkövetett seggberúgásokkal hajtatnék végre a végső és megvàltó csigolyarepedésig, vagyonelkobzàs ötödízigleni közügyektől eltiltàssutianap
A kettő között az éles határ ott van, hogy az első esetnél én nem feltételezem, hogy nagyobb számú erőszakos cselekmény fog történni. A másodiknál viszont pont az hozza meg a fordulatot.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezekben a vérzivataros napokban nem mindegy, úgy hogy ő dr. De lehet, hogy igazad van, és alanyi jogon e mellé még Dr. is.tomi-tomi
javítottam, sajtóhiba volt 😛 megelőlegeztem neki, mint Kósának szokták 😀Gyurma Pappa
Kósa csak álmodozik arról, hogy doktori címet előlegezzenek neki. Ő - okosan 😀 - diplomamunkát nem írt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Ezekben a vérzivataros napokban nem mindegy, úgy hogy ő dr. De lehet, hogy igazad van, és alanyi jogon e mellé még Dr. is.tomi-tomi
javítottam, sajtóhiba volt 😛 megelőlegeztem neki, mint Kósának szokták 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mondok egy merészet: OV nagyon is alkalmas államfő lenne, btw.Gyurma Pappa
Mielőtt ilyen merészet nyilatkozunk, nézzük át tüzetesen a szakdolgozatát 😛atapapa
Ja, ő alanyi jogon lett Dr. 😀Gyurma Pappa
szakdolgozatban is lehet plagizálni 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az egyes az talajdonképp a kettes, csak későbbrehalasztva - amit én nyilvànos és nagy nekifutásból elkövetett seggberúgásokkal hajtatnék végre a végső és megvàltó csigolyarepedésig, vagyonelkobzàs ötödízigleni közügyektől eltiltàssutianap
Nekem ez a megoldás tetszik! 😊

Mondok egy merészet: OV nagyon is alkalmas államfő lenne, btw.Gyurma Pappa
Mielőtt ilyen merészet nyilatkozunk, nézzük át tüzetesen a szakdolgozatát 😛atapapa
Ja, ő alanyi jogon lett Dr. 😀Gyurma Pappa
Ezekben a vérzivataros napokban nem mindegy, úgy hogy ő dr. De lehet, hogy igazad van, és alanyi jogon e mellé még Dr. is.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Mondok egy merészet: OV nagyon is alkalmas államfő lenne, btw.Gyurma Pappa
Mielőtt ilyen merészet nyilatkozunk, nézzük át tüzetesen a szakdolgozatát 😛atapapa
Ja, ő alanyi jogon lett dr. 😀

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
A teljes elitváltás nélkül itt nem lesz semmi érdemi változás. Ezért felesleges szerintem arról beszélni, hogy a jelenleg ismert politikából ki és mire alkalmas.
A teljes elitváltáshoz szerintem három út vezet:
1. Nem változik semmi, és 20-30 évig ellébecolunk, aztán már tényleg tarthatatlan lesz a helyzet minden (gazdasági-társadalmi-politikai-erkölcsi) vonatkozásban, és nagyon megszopjuk.
2. Hirtelen gazdasági-politikai mélyrepülés (mondjuk 1-2-3 éven belül egy államcsőd), félmilliós tüntetések, erőszakkal szépen megtarkítva, a politikai elitnek pedig a Kossuth téren fog lógni.
3. (Ez a legvalószínűbb) Orbán Viktor nem indul a következő, vagy az utáni választáson, a Fidesz érthető módon szétesik, és a helyén keletkező űrt fogják az új mozgalmak megtölteni.Zorddd
Az egyes az talajdonképp a kettes, csak későbbrehalasztva - amit én nyilvànos és nagy nekifutásból elkövetett seggberúgásokkal hajtatnék végre a végső és megvàltó csigolyarepedésig, vagyonelkobzàs ötödízigleni közügyektől eltiltàs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mondok egy merészet: OV nagyon is alkalmas államfő lenne, btw.Gyurma Pappa
Mielőtt ilyen merészet nyilatkozunk, nézzük át tüzetesen a szakdolgozatát 😛

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na ez az, ami nem igaz. Orbán Viktor is ember (nehéz elhinni, de így van).
A Fidesz jövőre lesz 25 éves. Ennyi idő a politikában kurvasok. Mármint KURVASOK. Akármennyire hihetetlen, de neki is vannak más fontos dolgai az életben. Ráadásul megnyert már két választást, a másodikat nem is akárhogy, mindent elért, amit egy demokratikus jogállamban politikusként el lehet. Amikor 2002-ben, meg 2006-ban veszített, nem kevés ideig járt pszichiátriai kezelésekre, mert alig bírta feldolgozni a kudarcot. Nem lehet ezt örökké csinálni.Zorddd
Abban tökéletesen igazad van, hogy nekünk KURVASOK volt. 😀
Egyebekben Rajna jól mondja. Nehéz, szinte lehetetlen lejönni az anyagról.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 005 — Egyéb témák lakó
Na ez az, ami nem igaz. Orbán Viktor is ember (nehéz elhinni, de így van).
A Fidesz jövőre lesz 25 éves. Ennyi idő a politikában kurvasok. Mármint KURVASOK. Akármennyire hihetetlen, de neki is vannak más fontos dolgai az életben. Ráadásul megnyert már két választást, a másodikat nem is akárhogy, mindent elért, amit egy demokratikus jogállamban politikusként el lehet. Amikor 2002-ben, meg 2006-ban veszített, nem kevés ideig járt pszichiátriai kezelésekre, mert alig bírta feldolgozni a kudarcot. Nem lehet ezt örökké csinálni.Zorddd
Ezzel én is egyetértek. Ahogy korábban írtam: egyszer csak államfő lesz, és az lesz neki a vége. Mennek az egyik irányba a liberálisabb Pokorni vonal (a centristák), a másikba keresztény vonal, a harmadikba a radikálisok, a megélhetési vonal keres magának megfelelő helyet, de a populizmus gyakorlatilag nem működik Orbán nélkül, nincs ilyen arca a Fidesznek még egy. Ő is öregszik, szereti a gyerekeit (ebben biztos vagyok), ő is inkább írogatna alá törvényeket meg táncolna mulatságokon, meg nézne meccseket.
Mondok egy merészet: OV nagyon is alkalmas államfő lenne, btw.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez az, ami nem igaz. Orbán Viktor is ember (nehéz elhinni, de így van).
A Fidesz jövőre lesz 25 éves. Ennyi idő a politikában kurvasok. Mármint KURVASOK. Akármennyire hihetetlen, de neki is vannak más fontos dolgai az életben. Ráadásul megnyert már két választást, a másodikat nem is akárhogy, mindent elért, amit egy demokratikus jogállamban politikusként el lehet. Amikor 2002-ben, meg 2006-ban veszített, nem kevés ideig járt pszichiátriai kezelésekre, mert alig bírta feldolgozni a kudarcot. Nem lehet ezt örökké csinálni.Zorddd
Abbahagyni sem egyszerű. Azért már lassan 15 éve ő az ország kb. felének a vezére. A sok utálat és kudarc mellett rengeteg nyalást, pénzt és szeretetet kapott (most azt hagyjuk, hogy ezt megérdemelte-e), ettől még akkor is nehéz megválni, ha az ember nem hatalommániás. Márpedig ha nem az, akkor nehezen lesz miniszterelnök.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A teljes elitváltás nélkül itt nem lesz semmi érdemi változás. Ezért felesleges szerintem arról beszélni, hogy a jelenleg ismert politikából ki és mire alkalmas.
A teljes elitváltáshoz szerintem három út vezet:
1. Nem változik semmi, és 20-30 évig ellébecolunk, aztán már tényleg tarthatatlan lesz a helyzet minden (gazdasági-társadalmi-politikai-erkölcsi) vonatkozásban, és nagyon megszopjuk.
2. Hirtelen gazdasági-politikai mélyrepülés (mondjuk 1-2-3 éven belül egy államcsőd), félmilliós tüntetések, erőszakkal szépen megtarkítva, a politikai elitnek pedig a Kossuth téren fog lógni.
3. (Ez a legvalószínűbb) Orbán Viktor nem indul a következő, vagy az utáni választáson, a Fidesz érthető módon szétesik, és a helyén keletkező űrt fogják az új mozgalmak megtölteni.Zorddd
Orbán két kézzel fog kapaszkodni a székébe.Amadeus91
Na ez az, ami nem igaz. Orbán Viktor is ember (nehéz elhinni, de így van).
A Fidesz jövőre lesz 25 éves. Ennyi idő a politikában kurvasok. Mármint KURVASOK. Akármennyire hihetetlen, de neki is vannak más fontos dolgai az életben. Ráadásul megnyert már két választást, a másodikat nem is akárhogy, mindent elért, amit egy demokratikus jogállamban politikusként el lehet. Amikor 2002-ben, meg 2006-ban veszített, nem kevés ideig járt pszichiátriai kezelésekre, mert alig bírta feldolgozni a kudarcot. Nem lehet ezt örökké csinálni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon