Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

20 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
Lehet én emlékszem rosszul, de nem akkor volt szívhang, mikor az abortusz mellett már döntött a kismama? Tehát mintegy utolsó utáni esélyt adni a gyermeknek próbáltak ezzel. Vagyis nekem mintha így sejlene fel.
szaba
Nem tudom, ha valaki akkor nem vagyok abortusz párti (sőt, normál esetben szerintem senki sem, az sem aki elvègezteti...) Hegedűs pedig apja örökségèt is hordozva sem, de le van írva, hogy az a mód ahogy a szívhangot hallhatóvá teszik az anya számára adott esetben mèg veszèlyezteti is a pici èletèt ha jól èrtem. Így pedig aztán nagyon segítettünk az ügyön....de legalább kárt mindenkèpp okozhatunk vele
dande2
Egyébként úgy alapvetően, törvényileg tiltanám meg, hogy orvosokon kívül bármilyen férfi véleményt nyilvánítson ebben a kérdésben. Vagy legalábbis erkölcsi tartás kéne a férfitársaimba, és hagyjuk ezt a vitát a hölgyekre és az őket kezelő orvosokra. Mindenki más, de főleg az egyházak, takarodjanak ki ebből a témából.
Gyurma Pappa
Kellemesen fasiszta gondolat.
szaba
Sikerült felfogni a lényeget.

20 napja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Ma alkalmam volt beszélni néhány percet a szavazat ára egyik rendezőjével.... Sanszos hogy a közeljövőben kiadnak egy újabb dokumentumfilmet/interjút.
Nem akarom elpletykálni a témát, de ha igaz amit mond a benne szereplő alanyról, akkor ez is Telex-címlap lesz...

20 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
Lehet én emlékszem rosszul, de nem akkor volt szívhang, mikor az abortusz mellett már döntött a kismama? Tehát mintegy utolsó utáni esélyt adni a gyermeknek próbáltak ezzel. Vagyis nekem mintha így sejlene fel.
szaba
Nem tudom, ha valaki akkor nem vagyok abortusz párti (sőt, normál esetben szerintem senki sem, az sem aki elvègezteti...) Hegedűs pedig apja örökségèt is hordozva sem, de le van írva, hogy az a mód ahogy a szívhangot hallhatóvá teszik az anya számára adott esetben mèg veszèlyezteti is a pici èletèt ha jól èrtem. Így pedig aztán nagyon segítettünk az ügyön....de legalább kárt mindenkèpp okozhatunk vele
dande2
Egyébként úgy alapvetően, törvényileg tiltanám meg, hogy orvosokon kívül bármilyen férfi véleményt nyilvánítson ebben a kérdésben. Vagy legalábbis erkölcsi tartás kéne a férfitársaimba, és hagyjuk ezt a vitát a hölgyekre és az őket kezelő orvosokra. Mindenki más, de főleg az egyházak, takarodjanak ki ebből a témából.
Gyurma Pappa
Kellemesen fasiszta gondolat.
20 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 037 — zászló zászló szív
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
Lehet én emlékszem rosszul, de nem akkor volt szívhang, mikor az abortusz mellett már döntött a kismama? Tehát mintegy utolsó utáni esélyt adni a gyermeknek próbáltak ezzel. Vagyis nekem mintha így sejlene fel.
szaba
Nem tudom, ha valaki akkor nem vagyok abortusz párti (sőt, normál esetben szerintem senki sem, az sem aki elvègezteti...) Hegedűs pedig apja örökségèt is hordozva sem, de le van írva, hogy az a mód ahogy a szívhangot hallhatóvá teszik az anya számára adott esetben mèg veszèlyezteti is a pici èletèt ha jól èrtem. Így pedig aztán nagyon segítettünk az ügyön....de legalább kárt mindenkèpp okozhatunk vele
dande2
Ez a szívhang dolog egy nőgyülölő, haszontalan, politikailag motivált rendelet. Egyetlen célja van, hogy a közvéleményben erősítse, hogy az abortusz a nők HIBÁJA. A dolgok általában ennél sokkal bonyolultabbak. Ajánlom Annie Ernaux Az esemény című könyvét vagy Tove Ditlevsen Koppenhága trilógiáját esetlen a Czakó Zsófia Szívhang című könyvét.

Egyébként úgy alapvetően, törvényileg tiltanám meg, hogy orvosokon kívül bármilyen férfi véleményt nyilvánítson ebben a kérdésben. Vagy legalábbis erkölcsi tartás kéne a férfitársaimba, és hagyjuk ezt a vitát a hölgyekre és az őket kezelő orvosokra. Mindenki más, de főleg az egyházak, takarodjanak ki ebből a témából.

20 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Érdekes, hogy pont egy olyan volt ellenzéki képviselőt tartóztattak le a leggyorsabban, aki az utóbbi időben rendszeresen jelen volt pl. Tusványoson is.
20 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
Lehet én emlékszem rosszul, de nem akkor volt szívhang, mikor az abortusz mellett már döntött a kismama? Tehát mintegy utolsó utáni esélyt adni a gyermeknek próbáltak ezzel. Vagyis nekem mintha így sejlene fel.
szaba
Nem tudom, ha valaki akkor nem vagyok abortusz párti (sőt, normál esetben szerintem senki sem, az sem aki elvègezteti...) Hegedűs pedig apja örökségèt is hordozva sem, de le van írva, hogy az a mód ahogy a szívhangot hallhatóvá teszik az anya számára adott esetben mèg veszèlyezteti is a pici èletèt ha jól èrtem. Így pedig aztán nagyon segítettünk az ügyön....de legalább kárt mindenkèpp okozhatunk vele
20 napja
szaba Los Angeles Chargers 12 892
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
Lehet én emlékszem rosszul, de nem akkor volt szívhang, mikor az abortusz mellett már döntött a kismama? Tehát mintegy utolsó utáni esélyt adni a gyermeknek próbáltak ezzel. Vagyis nekem mintha így sejlene fel.
20 napja
rva 4 705 — Me for President!
radics ennyire lúzer?
 www.youtube.com/watch?v=TaIkDBZrfOw

b+ felolvasni se tudja a hülyeséget folyékonyan ...
Negritis, a vajda
20 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
radics ennyire lúzer?
 www.youtube.com/watch?v=TaIkDBZrfOw

b+ felolvasni se tudja a hülyeséget folyékonyan ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 318 — #NoStress
Molnár Zsolt MSZP-s versenyzőt elvitték korrupciós ügyben a 24.hu szerint.

Őrsi Gergely a másik, akit vittek vele.
resistance is futile
Molnár Zsolt - végre. Őrsit viszont nem láttam jönni.
deyell
Molnár tud majd kellemesen kompromittálókat Rogánról, Őrsi meg nem hülye, emeszpés, politikus, és ugye "Aki az önkormányzati politikában nem keres évi százmillió forintot, az hülye."

20 napja
Beki New York Jets 2 880
 www.economx.hu/gazdasag/2026/06/02/vitezy-david-hev-flottacsere/
20 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A közmédiával most mi a helyzet? Ki lettek már rúgva a fejesek? Eltűnt az agymosás? Vagy valahol félúton vagyunk?
dugo93
sehol nem vagyunk. a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriuma felügyeli a közszolgálati műsorszolgáltatók működését. a kuratóriumban még mindig ott a két fideszes ember, a jobbikos ugyan lemondott, de még megvan a fidesznek a többség. ezt a két fideszes bábot védi a European Media Freedom Act az eltávolítástól, ahogy a NMHH elnökét is. amíg ezek nincsenek eltávolítva, addig nem változik semmi. esetleg meg lehet próbálni elvágni a közmédia állami finanszírozását és kivéreztetni őket, Tusk is ezt csinálta Lengyelországban.
deyell
A főszerkesztőket nem lehet kibaszni? Papp "hirhamisito" Danira gondolok itt elsősorban.
KB23
 telex.hu/belfold/2026/06/02/tarr-zoltan-kozmedia-atvilagitas-tarsadalmi-egyeztetes
petey
Megelőztél 😀 Köszi!
20 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
Molnár Zsolt MSZP-s versenyzőt elvitték korrupciós ügyben a 24.hu szerint.

Őrsi Gergely a másik, akit vittek vele.
resistance is futile
Molnár Zsolt - végre. Őrsit viszont nem láttam jönni.

built for this shit

20 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
A közmédiával most mi a helyzet? Ki lettek már rúgva a fejesek? Eltűnt az agymosás? Vagy valahol félúton vagyunk?
dugo93
sehol nem vagyunk. a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriuma felügyeli a közszolgálati műsorszolgáltatók működését. a kuratóriumban még mindig ott a két fideszes ember, a jobbikos ugyan lemondott, de még megvan a fidesznek a többség. ezt a két fideszes bábot védi a European Media Freedom Act az eltávolítástól, ahogy a NMHH elnökét is. amíg ezek nincsenek eltávolítva, addig nem változik semmi. esetleg meg lehet próbálni elvágni a közmédia állami finanszírozását és kivéreztetni őket, Tusk is ezt csinálta Lengyelországban.
deyell
A főszerkesztőket nem lehet kibaszni? Papp "hirhamisito" Danira gondolok itt elsősorban.
KB23
 telex.hu/belfold/2026/06/02/tarr-zoltan-kozmedia-atvilagitas-tarsadalmi-egyeztetes

20 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
jah igen

 www.webbeteg.hu/cikkek/fogamzasgatlas/13726/a-nem-kivant-terhessegek-statisztikai

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Molnár Zsolt MSZP-s versenyzőt elvitték korrupciós ügyben a 24.hu szerint.

Őrsi Gergely a másik, akit vittek vele.
20 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
nem az a baj, hogy értelmesen el tudja magyarázni a dolgokat, hanem hogy kinek? egy talicska majmot miről próbálsz meggyőzni?

ami amúgy valahol azért szomorú, mert pl elődember apját ismerem, teljesen értelmes faszi. mondjuk nyilván az, mert mérnök, képes logikusan, rendszerszinten gondolkozni.
ehhez képest Elődke elvégezte a büfészakot a katkó egyetemen, nem csoda, hogy még a testvérei is hülyének tartják.

rétvárira meg a szót sem pazarolom, róla már tizenöt éve elmondtam, hogy egy idióta barom, és azóta egy cseppet sem javult a véleményem. minden egyes lélegzetvétellel csak a gyerekeink elől vesztegeti az értékes oxigént.

Szerkesztette: slowmotion
20 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
dande2
20k abortusz van mostanában
1980ban 90k volt

A megfoganasig se jutnak el kvázi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
20 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bingo, vègre vki gondlokodik is ès èrtelmesem el tudja magyarázni a dolgokat.....

 telex.hu/belfold/2026/06/02/hegedus-zsolt-szivhangrendelet-politikai-dontes-szakmai-aggalyok
20 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 860 — Sworn to the Dark
A közmédiával most mi a helyzet? Ki lettek már rúgva a fejesek? Eltűnt az agymosás? Vagy valahol félúton vagyunk?
dugo93
sehol nem vagyunk. a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriuma felügyeli a közszolgálati műsorszolgáltatók működését. a kuratóriumban még mindig ott a két fideszes ember, a jobbikos ugyan lemondott, de még megvan a fidesznek a többség. ezt a két fideszes bábot védi a European Media Freedom Act az eltávolítástól, ahogy a NMHH elnökét is. amíg ezek nincsenek eltávolítva, addig nem változik semmi. esetleg meg lehet próbálni elvágni a közmédia állami finanszírozását és kivéreztetni őket, Tusk is ezt csinálta Lengyelországban.
deyell
A főszerkesztőket nem lehet kibaszni? Papp "hirhamisito" Danira gondolok itt elsősorban.
KB23
az NMHH Médiatanácsa tudná kirúgni Papp Dánielt, aki az MTVA vezérigazgatója. a Médiatanács tagjai 9 évre vannak megválasztva az Országgyűlés által, megint az a probléma hogy ezek papíron függetlenek (védi őket az EMFA), valójában fideszesek. viszont az a talán jó hír, hogy a jelenlegi magyar médiaszabályozás nem felel meg az EMFA-nak, ezért a Bizottság kötelezettségszegési eljárást indított a fidesz kormánnyal szemben, mert közmédia (MTVA/Duna) irányítása átláthatatlan, az NMHH és a Médiatanácsa politikailag egyoldalú, az állami hirdetések piactorzítóak stb. tehát: egyértelműen kellene egy új médiatörvény, át kell alakítani a közmédia vezetőinek kiválasztási folyamatát, mert az nem felel meg jelenleg az EU jognak, és mellette hát amolyan ahol gyalulnak, ott hullik a forgács jelleggel egy füst alatt kibaszni a fideszes bábokat is. talán meg lehetne ezt tenni, és hivatkozni arra, hogy a fidesz médiatörvénye alapból nem felelt meg az EU jognak, és egy EU jog sértő törvény alapján lettek kiválasztva ezek az emberek. ha ez így nem megy, akkor kivéreztetni őket, ez utóbbi lassabb lesz.

built for this shit

20 napja
ozibozi New York Giants 21 720
Simán sztrájkot kellene szervezniük, aki benne van esetleg maradhat vlm alku révén, megbénulnának azonnal
20 napja
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
A közmédiával most mi a helyzet? Ki lettek már rúgva a fejesek? Eltűnt az agymosás? Vagy valahol félúton vagyunk?
dugo93
sehol nem vagyunk. a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriuma felügyeli a közszolgálati műsorszolgáltatók működését. a kuratóriumban még mindig ott a két fideszes ember, a jobbikos ugyan lemondott, de még megvan a fidesznek a többség. ezt a két fideszes bábot védi a European Media Freedom Act az eltávolítástól, ahogy a NMHH elnökét is. amíg ezek nincsenek eltávolítva, addig nem változik semmi. esetleg meg lehet próbálni elvágni a közmédia állami finanszírozását és kivéreztetni őket, Tusk is ezt csinálta Lengyelországban.
deyell
Mondjuk a pénzcsap elzárása jó eséllyel elegendő is lenne. A rokonságot elnézve lenne rá igény. 😀

20 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
A közmédiával most mi a helyzet? Ki lettek már rúgva a fejesek? Eltűnt az agymosás? Vagy valahol félúton vagyunk?
dugo93
sehol nem vagyunk. a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriuma felügyeli a közszolgálati műsorszolgáltatók működését. a kuratóriumban még mindig ott a két fideszes ember, a jobbikos ugyan lemondott, de még megvan a fidesznek a többség. ezt a két fideszes bábot védi a European Media Freedom Act az eltávolítástól, ahogy a NMHH elnökét is. amíg ezek nincsenek eltávolítva, addig nem változik semmi. esetleg meg lehet próbálni elvágni a közmédia állami finanszírozását és kivéreztetni őket, Tusk is ezt csinálta Lengyelországban.
deyell
A főszerkesztőket nem lehet kibaszni? Papp "hirhamisito" Danira gondolok itt elsősorban.
20 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Hát, azért ezek közül még mindig a Lexike........
csi77
Csak kussoljon...
Matthew99

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
20 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Hát, azért ezek közül még mindig a Lexike........
csi77
Csak kussoljon...
Matthew99
So called "megszólalásig jó nő"...
StormST
Csak be kell tömni a száját

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!