NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.facebook.com/hunbelieveland/

#bandwagon
P@trik
Az oldal létrehozása: 2018. augusztus 18.
És azóta három meccset lejátszva sincs negatív mérleg a csapatnál! Most mondd, hogy nem vonzották be a szerencsét 😀
Wyatt
2012 óta nézek NFL-t és vagyok Browns drukker, de ez az 1-31 után éreztem h eljött az idő egy kis hypera, meme áradatra, statok megosztására, pletyka nyammogás, hátha átértékeli a világ drága csapatomat 😀😀😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/hunbelieveland/

#bandwagon
P@trik
Az oldal létrehozása: 2018. augusztus 18.
És azóta három meccset lejátszva sincs negatív mérleg a csapatnál! Most mondd, hogy nem vonzották be a szerencsét 😀

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Újabb jövőkép az NSO-ról (bocs):

Brady nem lesz fiatalabb, amivel a pontossága/karereje csökken. Nincs egy erőfutó, akivel menne az sokszor hívott középső futás így az opciók csökkennek. Az elkapószekcióból hiányzik a tehetség, Edelman visszatérése javítani fog de egy fecske nem csinál nyarat. Gronk nagyon maximum 8. hétre összeszed egy szezon végét jelentő sérülést. A védelemről egyszerűen nem elég bajnoki címhez, középszerű csak. A Pats wild card vagy esetleg utána lévő körben búcsúzik hiszen reálisan csak az AFC 3-5. legerősebbje közé tartozik. Szezon végén Brady, Gronkowski bejelenti visszavonulását majd a következő évben playoffba sem jut a Pats és az öreg Bill mester is visszavonul. Így múlik el a világ dicsősége.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.facebook.com/hunbelieveland/

#bandwagon
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976
Black_Adder
Jó a videó, de az nevetséges, ahogy ezt az új szabályt alkalmazzák és tényleg Clay Matthews a legnagyobb elszenvedője.
Egon
Eddig, lesz ezen még szopózás főleg a playoffban
több mint 5 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976
Black_Adder
Jó a videó, de az nevetséges, ahogy ezt az új szabályt alkalmazzák és tényleg Clay Matthews a legnagyobb elszenvedője.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
 twitter.com/seanmickeyG14/status/1043959950941310976

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Összefoglalók:
part1:  fuzovelkifele.com/2018/09/vegervenyesen-a-ramse-los-angeles-penzfeldobassal-nyert-a-saints-falcons/
part2:  fuzovelkifele.com/2018/09/ez-meg-mi-volt-minnesota/
part3:  fuzovelkifele.com/2018/09/peterson-feltamadt-mahomes-tovabb-szarnyal/
snf:  fuzovelkifele.com/2018/09/amikor-a-lions-agyondominalta-a-patriotst/
katonadani
Történelmet írtatok! Gúglizz rá az "agyondominálta" szóra! Nekem elsőre egy balul elsült S&M parti jutott róla eszembe... jó meccs volt ezek szerint? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Összefoglalók:
part1:  fuzovelkifele.com/2018/09/vegervenyesen-a-ramse-los-angeles-penzfeldobassal-nyert-a-saints-falcons/
part2:  fuzovelkifele.com/2018/09/ez-meg-mi-volt-minnesota/
part3:  fuzovelkifele.com/2018/09/peterson-feltamadt-mahomes-tovabb-szarnyal/
snf:  fuzovelkifele.com/2018/09/amikor-a-lions-agyondominalta-a-patriotst/
katonadani
nem mertem rákattintani,m azt hittem valami ruszki bot, azok szoktak ennyi linket egyszerre beágyazni :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
MNF beharangozó:  fuzovelkifele.com/2018/09/mi-a-tartosabb-a-fitzmagic-vagy-a-steelers-rossz-szeriaja-mnf-beharangozo/
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Összefoglalók:
part1:  fuzovelkifele.com/2018/09/vegervenyesen-a-ramse-los-angeles-penzfeldobassal-nyert-a-saints-falcons/
part2:  fuzovelkifele.com/2018/09/ez-meg-mi-volt-minnesota/
part3:  fuzovelkifele.com/2018/09/peterson-feltamadt-mahomes-tovabb-szarnyal/
snf:  fuzovelkifele.com/2018/09/amikor-a-lions-agyondominalta-a-patriotst/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komolyan be akartam írni meccs előtt hogy nap megkoronázása az lenne ha még a Pats szívna. Errre mit látol így felkelve 😛?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Még élő közvetítés közben is...
Brávó!

 i.imgur.com/yeGZaPx.jpg?DirtyWindows.jpg

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Halad a cuccos

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez egy tűzvész!
peach
Amit a Falcons RedZone TD-i indítottak be! 😆
steelwolf
Thomas Gabrielt kell letartóztatni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez egy tűzvész!
peach
Amit a Falcons RedZone TD-i indítottak be! 😆
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ez egy tűzvész!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
de baszki, lezárni letudjátok a topikokat időben a meccs után 20 másodperccel, miközben a westworld robotok tivornáyznak és nem kezdtek vele semmit.

come on bruh

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most csináljanak egy önBot támadást és akkor elhisszük nekik 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tamados felelose en vagyok. Varok mindenkit szeretettel a 2nd down nevu forumra!

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 405
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
shawnka
Ez komoly, hogy ők csinálják vagy csak feltételezés?
Solymi
Teljesen komoly, mivel én vagyok.

Btw ne legyetek már ennyire korlároltak, shawnka poénból beírja és ennyire rákattantok. Senkinek sem kívánok rosszat, de szerintem mások nevében is elmondható, hogy a First Down leszarja mi folyik itt. Felnőtt emberek vagyunk felnőtt élettel, a saját házunk táján sepergetünk, nem foglalkozunk egy olyan fórummal amit otthagytunk.
Asbee
Shawnkán kívül senki nem állított ilyet. Az ő kommentjén is éreztem az iróniát. Te nem? 😊
akdestroyer
Nem ismerem annyira shawnkat meg a humorát és azért kérdeztem rá, mert meglepődtem, hogy ilyet tennének, ha meg csak feltételezés volt annak se szép.

Szóval nem kell a kérdésem miatt frászt kapni 😊

több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Szóval ha guglin rakerestek az egyik linkre, akkor ezeket a kepeket hozza a kereso...

 www.google.hu/search?q=%22Watch+NFL+Live%3E%3E%3E:+bit.ly/2ABCt47%22&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwi42p_x-dHdAhWmxIsKHfD1B8wQ7Al6BAgCEA8&biw=1920&bih=889

Mondanom sem kell, hogy Fuligjimmy az elso szamu gyanusitott 😊))))
(illetve a komplett bears topik) 😊)))

Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
shawnka
Ez komoly, hogy ők csinálják vagy csak feltételezés?
Solymi
Nagyjából így néznek ki és valószínűleg regisztráltak korábban (nem kamu névvel) mindkét fórumra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
shawnka
Ez komoly, hogy ők csinálják vagy csak feltételezés?
Solymi
Teljesen komoly, mivel én vagyok.

Btw ne legyetek már ennyire korlároltak, shawnka poénból beírja és ennyire rákattantok. Senkinek sem kívánok rosszat, de szerintem mások nevében is elmondható, hogy a First Down leszarja mi folyik itt. Felnőtt emberek vagyunk felnőtt élettel, a saját házunk táján sepergetünk, nem foglalkozunk egy olyan fórummal amit otthagytunk.
Asbee
Shawnkán kívül senki nem állított ilyet. Az ő kommentjén is éreztem az iróniát. Te nem?

De az tény, hogy ez nem volt véletlen, ez direkt az eredménykövető széttrolkodására volt időzítve. Szóval valaki áll mögötte, és azok nem az oroszok meg nem a szabadkőművesek. Vagy a zsidó gyíkemberek.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
srácok, akinek van hozzáférése az adatbázishoz! valentinx és a first downosok megDDOS-olják az oldalt!

légyszi bannoljátok ki az elmúlt 1 órában regelt felhasználókat, mert szétszedik az eredménykövetőket
shawnka
Ez komoly, hogy ők csinálják vagy csak feltételezés?
Solymi
Teljesen komoly, mivel én vagyok.

Btw ne legyetek már ennyire korlároltak, shawnka poénból beírja és ennyire rákattantok. Senkinek sem kívánok rosszat, de szerintem mások nevében is elmondható, hogy a First Down leszarja mi folyik itt. Felnőtt emberek vagyunk felnőtt élettel, a saját házunk táján sepergetünk, nem foglalkozunk egy olyan fórummal amit otthagytunk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER