NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 747 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegyék meg tétjeiket 😛

dande
Hehh, kötve hiszem, hogy Colt bárhol kezdő lesz.
warr_b
Én most tudtam meg, hogy még a ligában van.
Beszarok, ha kiderül, hogy még Brady Quinn is padozik valahol.
Kampman
Ne viccelj, kezdő is volt a Giantsben, legyőzték vele a Seahawkst 😊
Mármint McCoy 😀

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Tegyék meg tétjeiket 😛

dande
Hehh, kötve hiszem, hogy Colt bárhol kezdő lesz.
warr_b
Én most tudtam meg, hogy még a ligában van.
Beszarok, ha kiderül, hogy még Brady Quinn is padozik valahol.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 747 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegyék meg tétjeiket 😛

dande
Hehh, kötve hiszem, hogy Colt bárhol kezdő lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegyék meg tétjeiket 😛

több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 931

Kampman
Neked is most dobta fel a ytube algoritmus?😀
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 931
Akkor lehetne az uj nev washington noname!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
nem mind1? jövőre úgyis megint cseréléni kell 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nem jó, mert balra megy a bowl.hu és az fk logó, és a stílus se stimmel
r.baggio




Stílusban egyezőt az tud csinálni, aki az eredetit is csinálta.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nem jó, mert balra megy a bowl.hu és az fk logó, és a stílus se stimmel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
valaki egy új fejlécet a Washington új "logójával" le tudna gyártani? ilyen kellene kb stílus és méretügyileg:


r.baggio

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A csapatlehúzók listája 😀


dande
Kéne egy ilyen a szumma fizetésekkel, az lenne a lényeg 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csapatlehúzók listája 😀

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
valaki egy új fejlécet a Washington új "logójával" le tudna gyártani? ilyen kellene kb stílus és méretügyileg:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Fun fact: a 2016-os ESPN NFL draft intróban 6 játékosra fókuszáltak. Wentzel együtt már 5-t elcseréltek belőlük (Tunsil, Ramsey, Buckner, Goff és most Wentz). Az egyedüli játékos, aki még mindig az eredeti csapatánál van? Myles Jack a Jagsben.

További érdekesség, hogy 2 ember került a draftról egyenesen az AFC Southba, de a cserebereék után már 4-en is az AFC Délben játszanak majd, úgy hogy el is cseréltek innen egy játékost(Ramsey).
iktriad
Es a vicc , hogyha akkor megkerdeztel volna ki lesz az utolso mohikan kitalaltam volna 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
Imádom, hogy a Pro Football Reference csinálta ezt a statisztikát, de az emberek 95%-a még arra se képes, hogy értelmezze amit olvasott, már jön a PFF fröcsögés 😀

Szerkesztette: tenorx
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 856 — Deion Sanders for president!
Ennél a PFF-nél nem sok nagyobb szemfényvesztés létezik 🤣 (és nem Brady-t védem)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Túllépve ezen a kecske vitán tudtok valamit a szabály tervezetekről, amikről szavaznak idén? Van tervbe valami radikálisabb?

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van értelme ezen egyáltalán ezen vitázni? De tényleg. Ez egy szubjektív dolog. Az irányító mindig ki fog lógni, ami egyrészt jogos, másrészt meg nyilván ez sem fair. Bradynek van 7 bajnoki címe, szerintem kétszáz év múlva se lesz olyan ember, akinek ennyi összejön. Önmagában ez elég bármihez .... annak, akinek ez a szempont a döntő. Akinek meg nem ez, vagy nem csak ez számít, az meg mond más valakit. Nekem Montana a goat, és soha semmi nem fogja ezt megváltoztatni. Élőben láttam, az életem egy olyan szakaszában, ami az ember számára meghatározó kor. Akkor alakult ki a zenei ízlésem is véglegesen, azóta zenét se tudnak olyant csinálni, ami felérne az akkorival, legyen az pop-rock, jazz, musical, bármi. Nálam már az marad a zene csúcsa.

Az egy más kérdés, hogy sportágakon átívelő összehasonlításnak végképp semmi értelmét nem látom. Nincs mi alapján összehasonlítani. Egy NBA játékos simán nyerhet 4-5 gyűrűt is ha nagyon jó, és még szóba se kerül a legjobb kosárlabdázók között. Ugyanakkor egy focista nem tud "egyedül" nyerni, egy kosárlabdázó viszont igen. A legnagyobbak "egyedül" hozták a címeiket. Vagy pl. Brady a 20 éve alatt mondjuk 3, maximum 4 évben volt éppen a legjobb. Jordan a tizenvalahány évéből tizenvalahány évben volt a liga legjobbja. Viszont Bradytől irreális is lenne elvárni, hogy mondjuk 15 éven keresztül ő legyen minden évben a legjobb, mert ebben a sportban ez lehetetlen. A kosárban nem lehetetlen. Nehéz, de nem lehetetlen. Legalábbis a Jordan, LeBron (esetleg Kobe) féle kiválóságoknak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Ez nem goat formula!

Egyrészt több statisztikát vegyít össze, úgy fűszerezve, hogy a HOF tagságot prediktálja minél jobban. Ehhez pl az AP1-et felülértékelik, hogy pl Gales Sayers és Terrell Davis is HOFer legyen náluk.
Másrészt, szintén az AP1nél maradva, az hogy ez benne van a képletben máris alkalmatlanná teszi, hogy WR-t hasonlíts QB-val. Ők nem is teszik ezt meg!
QB-ból pontosan 1db lehet AP1, ha valaki 20 éven át a 2. legjobb QB a ligában az semmit nem ér, de aki 10 éven át top2-3 WR, nem is kell a legjobbnak lennie, az egy csomó NEMgoat pontot begyűjt vele.
Ez van, Brady csak 3× AP1, de azt nem a PFR osztja, hanem az AP...

Bármilyen kimutatást le tudok járatni, ha szándékosan hülye vagoyk. Nem csak sportban. Bármelyik döntéstámogató rendszert lehet szarul használni.

Aki veszi a fáradtságot és megnézi, hogy az adott csakis pozíciónkénti listán vannak-e olyanok, akiket HOF közelébe nem lenne szabad engedni (pályán mutatott teljesítmény maitt, most a gyilkosokat hagyjuk), és mégis az elején van, vagy olyan HOF várományos aki nagyon hátul, az azzal a meglepetéssel találkozhat, hogy a lista ennek prediktálására meglepően alkalmas. Másra meg nem is reklámozzák.
Azt már nem is mondom, hogy esetleg el lehet olvasni azt is, hogy hogyan kalkulálják, mit miért úgy paramétereztek ahogy, stb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 fuzovelkifele.com/2021/02/a-pro-football-reference-formulaja-szerint-nem-tom-brady-a-goat/?fbclid=IwAR3E14F5ihmXj5JLzXva4Eilbh6R3GFNw3kungtYEALR6ijB5GJpCKaX9oI
steelwolf
Pff...
iktriad
Jogos, hát mennyi vesztes szezonja volt, amikor nem nyert semmit 😊

Van olyan spíler, aki minden nfl szezonjában nyert? Konkrétan aki újonc szezonban nyert és visszavonult, ezt tudom elkepzelni 😊

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 fuzovelkifele.com/2021/02/a-pro-football-reference-formulaja-szerint-nem-tom-brady-a-goat/?fbclid=IwAR3E14F5ihmXj5JLzXva4Eilbh6R3GFNw3kungtYEALR6ijB5GJpCKaX9oI
steelwolf
Pff...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
 fuzovelkifele.com/2021/02/a-pro-football-reference-formulaja-szerint-nem-tom-brady-a-goat/?fbclid=IwAR3E14F5ihmXj5JLzXva4Eilbh6R3GFNw3kungtYEALR6ijB5GJpCKaX9oI
steelwolf
Vagy Usain Bolt, esetleg Michael Phelps.
Ennyi értelme van számok, statok, osztályzatok alapján összevetni egy elkapót egy irányítóval.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 fuzovelkifele.com/2021/02/a-pro-football-reference-formulaja-szerint-nem-tom-brady-a-goat/?fbclid=IwAR3E14F5ihmXj5JLzXva4Eilbh6R3GFNw3kungtYEALR6ijB5GJpCKaX9oI
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
Ez ám a köménymag 😀


dande
Matt Ryan az utolsó ilyen QB még 2008-ból
Willie Parker
Rodgerst 2005-ben draftolták (bár csak 2008-ban lett kezdő).
Sőt Big Ben is Pittsburghben van még a 2004-es évjáratból.
Kampman
Nem úgy értettem, hanem, h Ryan a legutoljára húzott jelenlegi kezdő az eredeti csapatban.