NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
@MikeReiss

Patriots workouts (2 of 2): LS Tyler Ott (Harvard), K Matt Wile (Michigan), WR Wendall Williams (Cumberlands).

 www.kappit.com/img/pics/201603_0928_diedh_sm.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...
kolok1972

Ha nem feltételezzük azt hogy BB szándékosan gyengítené a csapatát egy szaros 3. vagy 4. körös cetlivel, akkor sok másabb egyértelműbb dolog nem lehet..nem szoktunk csak úgy elcserélni senkit hóbortból, vagy mert rosszat álmodott az öreg..
topin
Egyetértek,azért biztos nem. Itt van privát elméletem,amit viszont már le sem merek írni,mert már így is a lincselés/bannolás határán vagyok. De hogy egy kicsit ellépjünk a témától,tényleg érdekelne,hogy Boston vagy Zero szerint ki fog itt lb-t játszani,ha ne adj isten HT térde nem bírja? És coverben Ő is elég használhatatlan.
Szerk: megint csak Igor utolsó mondatában van vsz a lényeg.
kolok1972
azért nem kell túldramatizálni, máshogy látjuk a helyzetet ezért vitatkozunk/beszélünk, de erre való ez a felület

nyilván baromira nagy szarban leszünk ha HT kiesik, de ugyan olyan nagy szarban lennénk ha Gronk (Bennett nem tűnik 100-asnak sajnos) vagy Butler kiesne, ettől még nem kell szenttehénként kezelni őket és többet megengedni nekik

én azért feltételezni merem, hogy megvan Collins pótlására a terv és nem a "sok lb közül az egyik csak beválik" jelleggel, lehet ez nem idén hanem csak jövőre csúcsosodik ki (ahogy Mayo pótlására is jött HT, ő sem 1 év alatt robbant be a csapatba)

most már sosem fogjuk megtudni, mi lett volna ha Collins-szal (és azzal az öltözővel) fejezzük be a szezont, de szerintem megint hibás mindent a SB győzelem tükrében értékelni, de ez ebben a topicban lassan már világszemléleti kérdés

megint kaptunk egy ellenértéket és a cap sapce-t is másra fordíthatjuk, ezt kell úgy felhasználni az offseason-ben, hogy a csapat előrébb jusson a jelenlegi állapotáról
(bár nyilván egy bajnoki címmel a szurkoló is elnézőbb az FO-al szemben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
S abban is biztos vagyok, hogy ha normálisan tudomásul veszi, hogy nem fogja itt megkapni a nagy pénzt, akkor maradhatott volna év végéig minden további nélkül.
tomi-tomi
Pont ez a lényeg, hiszen nem lett volna okunk elcserélni. Nem gondolhatja senki, hogy úgy indultunk az évnek majd félévkor kirakjuk Collins barátunkat. Bár BB-nél nem tudni..pont bye week előtt😊
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Igor
Amúgy sem értem abban mi a ráció, hogy van egy problémás Collins..kitartok mellette Jones kárára, hogy aztán szezon közben lábon lőjem magam vele majd kirakjam a csapatból a legígéretesebb embereim egyikét, az évben már hozzáadott érték nélkül.

Vagy abban mi a ráció, hogy nem is volt karakterproblémás, csak most épp eltradeltük csak úgy és generáltunk kis problémát magunknak?

Ezért szerintem totál egyértelmű a helyzet, mi miért volt..
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem egyáltalán nem használhatatlan. Például az agyondicsért Collins coverben azért az RB-kel tudott szép dolgokat művelni... Eközben HT-nek azért több szép védekezésére is emlékszem
Wyatt
Igen. Collins zónában jó. RB wheel route nála 20 yard körül játszott. SB-on egyszer letesztelték - működött. A majdnem GW drive azzal kezdődött, hogy 30 yard Lynch elkapásából. S idén sem lett jobb.

Nagyon jó játékos - sajnálom is, hogy nincs itt. De azért az érezhető volt, hogy vele lesz nehezebb megegyezni. HT megkapta az szimbolikusnak számító öltözői szekrényt és csak Collins típusú LB-eket gyűjtött BB (Mingo, Van Noy). Rá helyezték a nagyobb nyomást, hogy engedjen az igényeiből, őt vélték könnyebben pótolhatónak.

S abban is biztos vagyok, hogy ha normálisan tudomásul veszi, hogy nem fogja itt megkapni a nagy pénzt, akkor maradhatott volna év végéig minden további nélkül.


Szerintem nem a penz okozza a mentalis/magatartasbeli valtozasokat (mar ha volt egyaltalan ilyen valtozas) Szerinted eddig jo munkasember es jo csapattars volt az oltozoben, aztan hirtelen most azert mert 8 millaval tobbet akar ezentul, emiatt hirtelen ellustult? Ugyanmar
Igor
Nagyjából vég nélkül lehetne sorolni az olyan játékosokat, akik pontosan így viselkedtek ilyen helyzetben. Évi 8 (összességében 40) millió dollár virtuális elvesztése kihozza/kihozhatja az emberből a barmot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...
kolok1972

Ha nem feltételezzük azt hogy BB szándékosan gyengítené a csapatát egy szaros 3. vagy 4. körös cetlivel, akkor sok másabb egyértelműbb dolog nem lehet..nem szoktunk csak úgy elcserélni senkit hóbortból, vagy mert rosszat álmodott az öreg..
topin
Egyetértek,azért biztos nem. Itt van privát elméletem,amit viszont már le sem merek írni,mert már így is a lincselés/bannolás határán vagyok. De hogy egy kicsit ellépjünk a témától,tényleg érdekelne,hogy Boston vagy Zero szerint ki fog itt lb-t játszani,ha ne adj isten HT térde nem bírja? És coverben Ő is elég használhatatlan.
Szerk: megint csak Igor utolsó mondatában van vsz a lényeg.
kolok1972
Fogalmam sincs. Nem vagyok a csapat edzői stábjának a tagja (sajnos/szerencsére) 😉
Lehet, hogy látványosan visszaesik majd a védelem, de bízok a liga valahova volt egyik, ha nem a legjobb edzőjében (Téged idéztelek), hogy ok nélkül nem válik meg a csapat egyik legtehetségesebb védőjátékosától. És abban is, hogy mindent meg fog tenni azért, hogy megoldja.
Mellesleg idén Collins egyáltalán nem lógott ki ebből a védelemből felfelé. Hogy ez miért van (sérülés, hozzáállás) nem tudom, de inkább legyen rend és fegyelem egy csapatban, mint egy elégedett Jamie Collins....

Do your job
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Szerintem nem a penz okozza a mentalis/magatartasbeli valtozasokat (mar ha volt egyaltalan ilyen valtozas) Szerinted eddig jo munkasember es jo csapattars volt az oltozoben, aztan hirtelen most azert mert 8 millaval tobbet akar ezentul, emiatt hirtelen ellustult? Ugyanmar.
Igor
Igen én ezt feltételezem, hogy nyáron még jó munkásembercollins volt, most meg nehogyjobbanlesérüljekcollins lett amiért egy centet nem közeledtek az álláspontok..aki ráadásul szembe ment az edzőkkel ezért..

Én nem látom mi oka lett volna most elcserélni őt, ha ezek már nyáron vagy tavaly is érzékelhetőek lettek volna? Akkor vélhetően CH.Jones marad és ő megy..szóval én hiszek abban a teóriában hogy a tárgyalások elakadása váltotta ki ezt, hogy ilyen lett, amit nem tolerálhatott BB..nem nagyon látom más értelmes magyarázatát, amikor nekünk ellenértékben kb mindegy hogy most vagy nyáron megy el..egykutya..viszont az idén hozzáadott értéke meg ismert..miért mondana le róla?
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
ki fog itt lb-t játszani,ha ne adj isten HT térde nem bírja? És coverben Ő is elég használhatatlan.

kolok1972
Szerencsére ezt nem nekünk kell megfejteni, abból sok jó nem sülne ki..és biztosan létezik opció a mágus fejében, amit majd láthatunk is..de a legjobb az lenne ha HT térde bírná végig! De ha nem bírja, Collinsnak akkor is mennie kellett, nálunk nincs maradása az efféle magatartást bemutatóknak..és ez akkor is igaz lenne, ha a szezonba kerülne, mert akkor is kiállt az elvek, a filozófia mellett..ami fontosabb mint egy adott év..de amúgy sztem nem lesz gond a LB sorral, megoldják. A lényeg hogy kevesebb pontot kapjanak mint amit az O szerez..ahhoz meg előbb TB féle offense ellen kell orvosságot találni, nem a Collinsszal vagy nélküle felálló D ellen.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem egyáltalán nem használhatatlan. Például az agyondicsért Collins coverben azért az RB-kel tudott szép dolgokat művelni... Eközben HT-nek azért több szép védekezésére is emlékszem

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...
kolok1972

Ha nem feltételezzük azt hogy BB szándékosan gyengítené a csapatát egy szaros 3. vagy 4. körös cetlivel, akkor sok másabb egyértelműbb dolog nem lehet..nem szoktunk csak úgy elcserélni senkit hóbortból, vagy mert rosszat álmodott az öreg..
topin
Egyetértek,azért biztos nem. Itt van privát elméletem,amit viszont már le sem merek írni,mert már így is a lincselés/bannolás határán vagyok. De hogy egy kicsit ellépjünk a témától,tényleg érdekelne,hogy Boston vagy Zero szerint ki fog itt lb-t játszani,ha ne adj isten HT térde nem bírja? És coverben Ő is elég használhatatlan.
Szerk: megint csak Igor utolsó mondatában van vsz a lényeg.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szerintem a penznek semmi koze az egeszhez...
Igor
Amiatt lettek problémák vele, tehát az volt a gerjesztő tényező..az okozatokért pedig cserélve lett..
topin
Szerintem nem a penz okozza a mentalis/magatartasbeli valtozasokat (mar ha volt egyaltalan ilyen valtozas) Szerinted eddig jo munkasember es jo csapattars volt az oltozoben, aztan hirtelen most azert mert 8 millaval tobbet akar ezentul, emiatt hirtelen ellustult? Ugyanmar.

Sztem ez siman csak az oltozo sajat spinje, de mint mondtam, szvsz igazabol mellekes.. most arra jo, hogy kicsit jobb szinezetet kap a dolog Pats oldalrol, de a puding probaja ugyis a rajatszas lesz.
Ha ott a csapat pofara esik mert mondjuk van Noy csak coverhez ert, Roberts meg csak futas ellen jo, es szetdobalja valaki TE-kel Robertset, akkor ugyis mindenki elo fogja venni a sztorit.. ha meg SB-t nyer a Pats, akkor meg egy ujabb strigula a "BB egy zseni" mantrazok kopenyere.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Többen is leírták már a lényeget itt.
Az ok nem a pénz volt, hanem Collins viselkedése.
Megtartani egy ilyen embert, akit már semennyire se tudsz kontrollálni (mert nem hiszem, hogy ez most jött mint derült égből a villámcsapás), az már káros és rossz.
Láthattuk a Bills elleni meccsen is, annál a bizonyos 12 emberes esetnél, hogy mennyire főtt Patricia és BB feje is. Valszeg az volt az utolsó csepp.
Nem tudva a teljes hátteret, Collins csinálhatta volna okosabban is, bár érthető ő is, így, hogy sérült, plusz elég sokat áldozott be ő is a csapatért. Viszont a csapat elveit is ismerte.

Lehetséges, hogy az egyéni döntései elsülhettek jól is, de ha nincs megengedve, akkor ne menjen szembe az edzői utasítással. Lehet, hogy rossz a játék amit hív az edző, de simán lehet, hogy el akarnak adni valamit az ellenfélnek.

Mindegy, ami történt, megtörtént, tovább kell lépni, meglátjuk milyen lesz a mostani D.
Pozitív hatása is bőven lehet, egy ilyen húzás szezon közben felér egy hidegzuhannyal a csapat többi tagjának is és segíthet fejben összeszedni magukat, a brigádot.

Ahogy BB is nyilatkozta korábban, a legnehezebb dolga az, hogy olyan embereket találjon akik beleillenek a csapatba, akik teljes mértékben magukévá teszik a csapat filozófiáját.

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...
kolok1972

Ha nem feltételezzük azt hogy BB szándékosan gyengítené a csapatát egy szaros 3. vagy 4. körös cetlivel, akkor sok másabb egyértelműbb dolog nem lehet..nem szoktunk csak úgy elcserélni senkit hóbortból, vagy mert rosszat álmodott az öreg..
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Nálunk a karakterproblémák mindig utólag derülnek ki..ez az öltöző nem a blikk, hogy jönnek-mennek az ilyen hírek.
Az hogy visszafogottan játszott, nem azt amit kértek, a Patriciás incidens mind önmagában is azonnali trade szvsz..és úgy jön ide a megállapodás , vagyis hogy mennyit kért, mert mivel ezt nem szándékoztunk megadni, ő nem szándékozott lesérülni, hogy más megadhassa neki, amikor pedig szóvá tették akkor "nekiment" a DC-nek. Tehát minden azon múlt, hogy ő fejben hogy kezelte hogy itt nem kap annyit amennyit kitalált magának.

Ezek fényében jó döntés hogy elcseréltük..baszódjon meg, hogy keresztbe rakott nekünk idén! Ezt eljátszhatta volna az offseasonben is..
topin
Már ha ez így történt... Mert ahogy Igor írja,azért mi ismerjük az irányított szivárogtatás fogalmát...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezért írtam Stez,hogy nem mindegy,hogy milyen jellegű fegyelmi probléma volt vele,mert én is úgy gondolom,hogy bizonyos eseteknél nincs más lehetőség. Csak akkor minek idekeverni,hogy mennyit kért?
kolok1972
Mert ezek a problémák (általában) akkor jönnek elő, amikor elkezdenek a pénzről tárgyalni. A játékos elégedetlen a kínált pénzzel, s a reakciója nem csapatbarát.

Szerződés tárgyalásig a két fél érdeke pontosan ugyanaz: minél jobb legyen a pályán nyújtott teljesítmény. Ilyenkor azonban az érdekek külön válnak, vannak olyan játékosok/ügynökök, akik
ilyenkor a kiélezésben hisznek.

Úgy tűnik - sajnos!, - hogy Collins ide tartozik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Szerintem a penznek semmi koze az egeszhez...
Igor
Amiatt lettek problémák vele, tehát az volt a gerjesztő tényező..az okozatokért pedig cserélve lett..
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 955
Nálunk a karakterproblémák mindig utólag derülnek ki..ez az öltöző nem a blikk, hogy jönnek-mennek az ilyen hírek.
Az hogy visszafogottan játszott, nem azt amit kértek, a Patriciás incidens mind önmagában is azonnali trade szvsz..és úgy jön ide a megállapodás , vagyis hogy mennyit kért, mert mivel ezt nem szándékoztunk megadni, ő nem szándékozott lesérülni, hogy más megadhassa neki, amikor pedig szóvá tették akkor "nekiment" a DC-nek. Tehát minden azon múlt, hogy ő fejben hogy kezelte hogy itt nem kap annyit amennyit kitalált magának.

Ezek fényében jó döntés hogy elcseréltük..baszódjon meg, hogy keresztbe rakott nekünk idén! Ezt eljátszhatta volna az offseasonben is..
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nos ha igaz az, hogy balhèzott a DCvel, nem jàtszott ott ahol kellett volna neki, önfejű döntèseket hozott, lazàbban jàtszott mert nem akart megsèrülni ès e mellè visszadobott egy 11 millàs szerződèst mert ő 18at akart, akkor miről is beszèlünk? Nàlunk ez nem fèr bele. Ezt egy Brady egy Gronk nem engedi meg magànak, pedig ők tettek màr annyit. Akkor egy Collins se tegye meg főleg, hogy idèn messze alul teljesít.
FViktor93
Szerintem a penznek semmi koze az egeszhez... az csak mellebeszeles. Ha kulcsember lett volna, es BB meg akarja tartani, akkor megegyeznek 14-15 millio korul. Teljesen normalis es bevett dolog az alkudozas, minden poszton/embernel zajlik, s ennel joval nagyobb kulonbsegeknel is tortentek mar megegyezesek.

Szerintem a valodi ok, inkabb a Patricias dolog lesz itt a hatterben, es a penz meg egy jo gumicsont a sajtonak, hogy mondjuk ne azon csamcsogjanak, hogy gond van/volt az oltozoben.
Vajon miert tudta mar minden beat writer a trade utan fel oraval azt az infot, hogy Collins mennyit akart... a Pats oltozo is tudja hasznalni a mediat, ahogy azt kell. 😊

Rovid es hosszutavon is aprobb vesztesegnek erzem (majd 1 honap mulva visszaterhetunk ra, hogy mennyire is volt felaldozhato Collins, ha latjuk hogy nez ki Roberts/van Noy kicsit nagyobb minta utan), de ha az oltozobeli osszhang volt az ok, akkor nem nagyon van mit tenni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Harmonnak is új szerződés kell idén. Nem hiszem, hogy túl zsíros lenne, de remélem megtartjuk őt is. Nem egy fontos meccset döntött már el, meg szerintem egyébként is alapember BB rendszerében. Bocs az OFFért 😀
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Jobb lett volna, ha egy contender csapathoz küldik? Azért magunkkal már csak nem baxunk ki.
Boston
Úgy értettem,hogy ha kisebb súlyú a karakterprobléma,akkor azért van más lépés is mint a trade teszem azt lehet padoztatni egy-két meccset. Egyébként azért az furcsa,hogy egész idaig semmiféle karakterproblémáról nem lehetett hallani Collinsnál,csak most a trade után kerültek elő
Válasszuk ketté a dolgot: az hogy Collins sokat kért az csak annyit jelent ,hogy oké kisfiam, ezt majd másik csapatnál megkapod,nálunk kizárt es ha Stez gondolatmenetét viszem tovább ,akkor uúgy megvan az üzenet,senkit nem fizetünk túl,de nem tradelem el akkor sem a SB contender csapatom védelmének egyik legjobbját szezon közben,hanem a szezon végén érzékeny búcsút veszünk egymástól mint mondjuk a Denver Malik Jacksontól. Volt más prioritás,sok pénzt kértél ,ennyi. Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Ellenben ha megnézed a másik oldalt? meg vannak számlálva az óráid és mindeközben van itt egy hülye gyerek, aki cirkuszol, balhézik, gerjeszti a negatív hangulatot, ráadásul a szerződéséért sír, irreális összeget akar.

Mindeközben pedig itt van egy csapat, ami brutális idén, igazából kb. nincs az NFL-ben senki sem, amelyik meg tudná állítani. Most minden jó, azonban ha Collins itt sokáig szórakozott volna, simán kihathatott volna az egész keretre. Papíron egy fecske nem csinál nyarat, de hányszor láttunk már hasonlót, hogy mégis mekkora trutyi lett egy-egy ilyen balhéból, ami nem indult nagynak.

Belichick nem szarozott, sosem szokott. Ő megelőzte a bajt. Mert ő valószínűleg tudta, hogy itt nem lesz megegyezés hosszú távon, és ebből csak baj lehet

Tökéletesen megértem Belichicket, sőt mi több, amennyiben igazak a pénz és züllesztéssel kapcsolatos pletykák, akkor egyenesen zseniális húzásnak vélem. Érték és mentális szempontból is. Igenis a New England az a csapat, ahol nem tűrik a balhézást, ahol bárkitől megválnak, ha átlép egy határt. Ezekért a húzásaiért tart ott Belichick, ahol, és pont ugyanilyen váratlan dolgai vannak a pályán belül is.
Stez
Ezért írtam Stez,hogy nem mindegy,hogy milyen jellegű fegyelmi probléma volt vele,mert én is úgy gondolom,hogy bizonyos eseteknél nincs más lehetőség. Csak akkor minek idekeverni,hogy mennyit kért?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Jobb lett volna, ha egy contender csapathoz küldik? Azért magunkkal már csak nem baxunk ki.
Boston
Azt mi zárja ki holnap estig, hogy a Browns eltradelje egy contender csapathoz? Egy magas pickért cserébe?
Burkus
A józan észen kívül semmi 😉

Do your job
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Jobb lett volna, ha egy contender csapathoz küldik? Azért magunkkal már csak nem baxunk ki.
Boston
Azt mi zárja ki holnap estig, hogy a Browns eltradelje egy contender csapathoz? Egy magas pickért cserébe?
Burkus
Common sense

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Válasszuk ketté a dolgot: az hogy Collins sokat kért az csak annyit jelent ,hogy oké kisfiam, ezt majd másik csapatnál megkapod,nálunk kizárt es ha Stez gondolatmenetét viszem tovább ,akkor uúgy megvan az üzenet,senkit nem fizetünk túl,de nem tradelem el akkor sem a SB contender csapatom védelmének egyik legjobbját szezon közben,hanem a szezon végén érzékeny búcsút veszünk egymástól mint mondjuk a Denver Malik Jacksontól. Volt más prioritás,sok pénzt kértél ,ennyi. Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Ellenben ha megnézed a másik oldalt? meg vannak számlálva az óráid és mindeközben van itt egy hülye gyerek, aki cirkuszol, balhézik, gerjeszti a negatív hangulatot, ráadásul a szerződéséért sír, irreális összeget akar.

Mindeközben pedig itt van egy csapat, ami brutális idén, igazából kb. nincs az NFL-ben senki sem, amelyik meg tudná állítani. Most minden jó, azonban ha Collins itt sokáig szórakozott volna, simán kihathatott volna az egész keretre. Papíron egy fecske nem csinál nyarat, de hányszor láttunk már hasonlót, hogy mégis mekkora trutyi lett egy-egy ilyen balhéból, ami nem indult nagynak.

Belichick nem szarozott, sosem szokott. Ő megelőzte a bajt. Mert ő valószínűleg tudta, hogy itt nem lesz megegyezés hosszú távon, és ebből csak baj lehet ilyenformán.

Meghúzta, nem szórakozott, és szerintem nagyon jól tette. Azt kell mondjam, hiába jó játékos Collins, de BB emiatt emelkedik ki a ligából, ő neki van töke bármilyen kemény lépést, döntést meghozni (az sem véletlen, hogy a Steelers FO is olyan, amellyel nemigen szoktak próbálkozni a játékosok, mert van egy elve a vezetőségnek, és ha egy húzás nem fér bele, senkit sem sajnálnak kivágni/eladni).

Az egy másik kérdés, hogy ez mennyire volt szemét lépés, de azért ez a háttérben általában úgy szokott történni, hogy felhívnak egy tucat csapatot, felajánlják a playát, aztán jöhet az alkudozás. Nem vagyok biztos abban, hogy ez nem pusztán véletlen, hová került Collins. Egy 4-3-as LB-ért – aki nem Kuechly és nem elit pass rusher, ráadásul contract yearben van és egyértelmű, hogy nagyon meg kell fizetni – szerintem abszolút nem meglepő, hogy az egyébként is feszes GM-ek nem adnak többet harmadik körnél.

A Patsnél sem hülyék, ezt jól tudták, mint ahogy azt is, hogyha Collins maradt volna a szezonra, majd kimegy a piacra, akkor is legjobb esetben harmadik kört kapott volna a csapat, ami szintén kondíciós pick. Ellenben a Patsnek most óriási esélye van Super Bowlt nyerni, ezen egy játékos, aki az öltözőben rontja a hangulatot, zülleszt, csak ronthatott. Túl nagy volt a rizikó.

Szerintem abszolút akceptálható csere, noha persze, fájna a szívem, hisz jó playáról van szó, de vannak fontosabb tényezők is ennél.

Tökéletesen megértem Belichicket, sőt mi több, amennyiben igazak a pénz és züllesztéssel kapcsolatos pletykák, akkor egyenesen zseniális húzásnak vélem. Érték és mentális szempontból is. Igenis a New England az a csapat, ahol nem tűrik a balhézást, ahol bárkitől megválnak, ha átlép egy határt. Ezekért a húzásaiért tart ott Belichick, ahol, és pont ugyanilyen váratlan dolgai vannak a pályán belül is.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Jobb lett volna, ha egy contender csapathoz küldik? Azért magunkkal már csak nem baxunk ki.
Boston
Azt mi zárja ki holnap estig, hogy a Browns eltradelje egy contender csapathoz? Egy magas pickért cserébe?
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ha karakter problémák voltak,az már más tészta,azt meg kell fogni,de akkor sem az az első,hogy rögtön eltradeled egy ligautolsó csapatba,annak azért abszolút kibaszás szaga van. Az pedig nem profi dolog! Nyilván ott lehet szerepe a fegyelmezetlenség súlyosságának,de ebben az esetben meg annak nincs semmi köze,hogy mennyit kért. Szerintem...
kolok1972
Jobb lett volna, ha egy contender csapathoz küldik? Azért magunkkal már csak nem baxunk ki.

Do your job