New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Bocsi..Nem vitatkozni akarok, de pont most olvastam az Espn-en egy cikket a hétvégi QB teljesítményekről..
Nekünk sincs nagyon mosolyogni valónk, mert a Texans D-line és secondary is keményen megkeserítette Brady életét és kifejezetten pocsék játékot produkált a TD-k ellenére, 60,5-es QBR-t ért el, így lett ötödik a listán a 8 irányítóból.

BigBen még nála is rosszabbul játszott. 36.0-ás QBR-el. 31 passzából 21 volt sikeres, s neki is össze jött egy int.
Nála rosszabb csak Brocki gyerek volt. 😉

Értem én, hogy előnyben voltatok, meg jobb volt futtatni Bellt, mert ez volt a terv. Ki akar dobálgatni a Chiefs secondary ellen? De akkor sem volt élete meccse BigBennek. Legalábbis szerintem..
kyobalu
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz. Lehet, hogy most meg mindkét QB passzol 400 yardot 120-as ratinggel.
gabokocka
Persze, hogy nincs. Egyik QB se tudta azt játszani amit tud. Vasárnap teljesen más meccs lesz.
A Steelers D-line erősebb mint a Pats-é, azonban a secondary gyengébb.
A mi futás elleni és RZ védekezésünk szerintem erősebb, mint a Steelers-é..Az ő blitz csomagjaik meg erősebbek.
Meglátjuk mi lesz belőle. Lehet akár egy pontháború is. De nem hiszem, hogy most ez lesz.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami aggaszt, amit Soldi is írt, hogy az alapszakaszban nem BigBen dobálgatott...
NB2
Ez inkább őket kell, hogy aggassza! 😊
BigBen ebben a PO-ban árnyéka önmagának. Két meccsen összekapart 420 yardot (ebből 100, amit a Phins D ajándékozott Brown két TD-jénél), ezt a két TD-t és 3 INT-et.
Persze, minek annyit passzolni, ha Bell 170 yard környékén futkorászik. De én akkor sem látom azt az ijesztően hatékony passzjátékot. Így meg eléggé terméketlen a Steelers offense: ~800 yard kellett 48 ponthoz, liga közepe-hátsó harmada.
tomi-tomi
Ahogy Te is írtad, minek dobni, ha futunk 170 yardot 5 feletti átlaggal? Semmi értelme. A Chiefs ellen, azaz a legnagyobb ball hawk védelem ellen nem vállaltunk semmilyen kockázatot, egyetlen mély labdával sem próbálkoztunk, miközben az idényt nézve asszem 2. legtöbbször próbáltunk mély bombát. Egyszerűen elég volt biztonsági játék. Folyton 5-8 ponttal mögöttünk volt a Chiefs, így nem csináltunk semmit, csak futott Bell, ami kb rendre elég volt FG-ig és ezzel is végig biztonságban volt a meccs. Szóval engem ez a 800 yard kellett a 48 ponthoz sem aggaszt. A Chiefs-nek amúgy is a RZ D-je erős, mi ráadásul semmit nem kockáztattunk, a meccs biztonságban volt, így jött ki ez a szám.

Igazándiból érdekes akkor lett volna a helyzet, ha megvan a Chiefs kétpontosa, hogy akkor mit csinálunk, vállunk-e kockázatot. De nem volt meg. 😊

Amikor kellett, akkor Ben nagyon is jó volt. Érdemes megtekinteni a Ravens elleni GW-drive-ot.
Soldados
Bocsi..Nem vitatkozni akarok, de pont most olvastam az Espn-en egy cikket a hétvégi QB teljesítményekről..
Nekünk sincs nagyon mosolyogni valónk, mert a Texans D-line és secondary is keményen megkeserítette Brady életét és kifejezetten pocsék játékot produkált a TD-k ellenére, 60,5-es QBR-t ért el, így lett ötödik a listán a 8 irányítóból.

BigBen még nála is rosszabbul játszott. 36.0-ás QBR-el. 31 passzából 21 volt sikeres, s neki is össze jött egy int.
Nála rosszabb csak Brocki gyerek volt. 😉

Értem én, hogy előnyben voltatok, meg jobb volt futtatni Bellt, mert ez volt a terv. Ki akar dobálgatni a Chiefs secondary ellen? De akkor sem volt élete meccse BigBennek. Legalábbis szerintem..
kyobalu
Egy felpattanó labdából volt egy INT. Na bumm. Nem volt élete meccse, de nem is arra játszottunk, hogy az legyen. Egész egyszerűen semmi szükség nem volt rá.

És mint mondtam, inkább legyen rettenetesen szar a ratingje (mint most a Chiefs ellen), de amikor le kellett zárni a meccset, akkor 2/2 passzt sikeresen megcsinált. Nekem ez a fontos. Vagy a Ravens ellen sem volt jó, dobott 2 picket, de amikor kellett végig ment a pályán, így most nem otthon ücsörög, hanem az AFC Champ Game-re készül. Most épp abban jó, amiben karrierje elején volt. Akkor csinálja meg a fontos playeket, amikor igazán szükség van rá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy Te is írtad, minek dobni, ha futunk 170 yardot 5 feletti átlaggal? Semmi értelme. A Chiefs ellen, azaz a legnagyobb ball hawk védelem ellen nem vállaltunk semmilyen kockázatot, egyetlen mély labdával sem próbálkoztunk, miközben az idényt nézve asszem 2. legtöbbször próbáltunk mély bombát. Egyszerűen elég volt biztonsági játék. Folyton 5-8 ponttal mögöttünk volt a Chiefs, így nem csináltunk semmit, csak futott Bell, ami kb rendre elég volt FG-ig és ezzel is végig biztonságban volt a meccs. Szóval engem ez a 800 yard kellett a 48 ponthoz sem aggaszt. A Chiefs-nek amúgy is a RZ D-je erős, mi ráadásul semmit nem kockáztattunk, a meccs biztonságban volt, így jött ki ez a szám.

Igazándiból érdekes akkor lett volna a helyzet, ha megvan a Chiefs kétpontosa, hogy akkor mit csinálunk, vállunk-e kockázatot. De nem volt meg. 😊

Amikor kellett, akkor Ben nagyon is jó volt. Érdemes megtekinteni a Ravens elleni GW-drive-ot.
Soldados
Bocsi..Nem vitatkozni akarok, de pont most olvastam az Espn-en egy cikket a hétvégi QB teljesítményekről..
Nekünk sincs nagyon mosolyogni valónk, mert a Texans D-line és secondary is keményen megkeserítette Brady életét és kifejezetten pocsék játékot produkált a TD-k ellenére, 60,5-es QBR-t ért el, így lett ötödik a listán a 8 irányítóból.

BigBen még nála is rosszabbul játszott. 36.0-ás QBR-el. 31 passzából 21 volt sikeres, s neki is össze jött egy int.
Nála rosszabb csak Brocki gyerek volt. 😉

Értem én, hogy előnyben voltatok, meg jobb volt futtatni Bellt, mert ez volt a terv. Ki akar dobálgatni a Chiefs secondary ellen? De akkor sem volt élete meccse BigBennek. Legalábbis szerintem..
kyobalu
Tehát a mesterterv az volt, hogy 3-7-es állásnál (gyengébbek kedvéért: 5-8 pontos előnynél) baszunk mi TD-t csinálni, mert biztonságban vagyunk úgyis.

Azt hiszem, az oldal számomra legfontosabb fejlesztése, hogy a némított fórumozót még idézve se olvashassam.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Bocsi..Nem vitatkozni akarok, de pont most olvastam az Espn-en egy cikket a hétvégi QB teljesítményekről..
Nekünk sincs nagyon mosolyogni valónk, mert a Texans D-line és secondary is keményen megkeserítette Brady életét és kifejezetten pocsék játékot produkált a TD-k ellenére, 60,5-es QBR-t ért el, így lett ötödik a listán a 8 irányítóból.

BigBen még nála is rosszabbul játszott. 36.0-ás QBR-el. 31 passzából 21 volt sikeres, s neki is össze jött egy int.
Nála rosszabb csak Brocki gyerek volt. 😉

Értem én, hogy előnyben voltatok, meg jobb volt futtatni Bellt, mert ez volt a terv. Ki akar dobálgatni a Chiefs secondary ellen? De akkor sem volt élete meccse BigBennek. Legalábbis szerintem..
kyobalu
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz. Lehet, hogy most meg mindkét QB passzol 400 yardot 120-as ratinggel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ami aggaszt, amit Soldi is írt, hogy az alapszakaszban nem BigBen dobálgatott...
NB2
Ez inkább őket kell, hogy aggassza! 😊
BigBen ebben a PO-ban árnyéka önmagának. Két meccsen összekapart 420 yardot (ebből 100, amit a Phins D ajándékozott Brown két TD-jénél), ezt a két TD-t és 3 INT-et.
Persze, minek annyit passzolni, ha Bell 170 yard környékén futkorászik. De én akkor sem látom azt az ijesztően hatékony passzjátékot. Így meg eléggé terméketlen a Steelers offense: ~800 yard kellett 48 ponthoz, liga közepe-hátsó harmada.
tomi-tomi
Ahogy Te is írtad, minek dobni, ha futunk 170 yardot 5 feletti átlaggal? Semmi értelme. A Chiefs ellen, azaz a legnagyobb ball hawk védelem ellen nem vállaltunk semmilyen kockázatot, egyetlen mély labdával sem próbálkoztunk, miközben az idényt nézve asszem 2. legtöbbször próbáltunk mély bombát. Egyszerűen elég volt biztonsági játék. Folyton 5-8 ponttal mögöttünk volt a Chiefs, így nem csináltunk semmit, csak futott Bell, ami kb rendre elég volt FG-ig és ezzel is végig biztonságban volt a meccs. Szóval engem ez a 800 yard kellett a 48 ponthoz sem aggaszt. A Chiefs-nek amúgy is a RZ D-je erős, mi ráadásul semmit nem kockáztattunk, a meccs biztonságban volt, így jött ki ez a szám.

Igazándiból érdekes akkor lett volna a helyzet, ha megvan a Chiefs kétpontosa, hogy akkor mit csinálunk, vállunk-e kockázatot. De nem volt meg. 😊

Amikor kellett, akkor Ben nagyon is jó volt. Érdemes megtekinteni a Ravens elleni GW-drive-ot.
Soldados
Bocsi..Nem vitatkozni akarok, de pont most olvastam az Espn-en egy cikket a hétvégi QB teljesítményekről..
Nekünk sincs nagyon mosolyogni valónk, mert a Texans D-line és secondary is keményen megkeserítette Brady életét és kifejezetten pocsék játékot produkált a TD-k ellenére, 60,5-es QBR-t ért el, így lett ötödik a listán a 8 irányítóból.

BigBen még nála is rosszabbul játszott. 36.0-ás QBR-el. 31 passzából 21 volt sikeres, s neki is össze jött egy int.
Nála rosszabb csak Brocki gyerek volt. 😉

Értem én, hogy előnyben voltatok, meg jobb volt futtatni Bellt, mert ez volt a terv. Ki akar dobálgatni a Chiefs secondary ellen? De akkor sem volt élete meccse BigBennek. Legalábbis szerintem..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami aggaszt, amit Soldi is írt, hogy az alapszakaszban nem BigBen dobálgatott...
NB2
Ez inkább őket kell, hogy aggassza! 😊
BigBen ebben a PO-ban árnyéka önmagának. Két meccsen összekapart 420 yardot (ebből 100, amit a Phins D ajándékozott Brown két TD-jénél), ezt a két TD-t és 3 INT-et.
Persze, minek annyit passzolni, ha Bell 170 yard környékén futkorászik. De én akkor sem látom azt az ijesztően hatékony passzjátékot. Így meg eléggé terméketlen a Steelers offense: ~800 yard kellett 48 ponthoz, liga közepe-hátsó harmada.
tomi-tomi
Ahogy Te is írtad, minek dobni, ha futunk 170 yardot 5 feletti átlaggal? Semmi értelme. A Chiefs ellen, azaz a legnagyobb ball hawk védelem ellen nem vállaltunk semmilyen kockázatot, egyetlen mély labdával sem próbálkoztunk, miközben az idényt nézve asszem 2. legtöbbször próbáltunk mély bombát. Egyszerűen elég volt biztonsági játék. Folyton 5-8 ponttal mögöttünk volt a Chiefs, így nem csináltunk semmit, csak futott Bell, ami kb rendre elég volt FG-ig és ezzel is végig biztonságban volt a meccs. Szóval engem ez a 800 yard kellett a 48 ponthoz sem aggaszt. A Chiefs-nek amúgy is a RZ D-je erős, mi ráadásul semmit nem kockáztattunk, a meccs biztonságban volt, így jött ki ez a szám.

Igazándiból érdekes akkor lett volna a helyzet, ha megvan a Chiefs kétpontosa, hogy akkor mit csinálunk, vállunk-e kockázatot. De nem volt meg. 😊

Amikor kellett, akkor Ben nagyon is jó volt. Érdemes megtekinteni a Ravens elleni GW-drive-ot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ami aggaszt, amit Soldi is írt, hogy az alapszakaszban nem BigBen dobálgatott...
NB2
Ez inkább őket kell, hogy aggassza! 😊
BigBen ebben a PO-ban árnyéka önmagának. Két meccsen összekapart 420 yardot (ebből 100, amit a Phins D ajándékozott Brown két TD-jénél), ezt a két TD-t és 3 INT-et.
Persze, minek annyit passzolni, ha Bell 170 yard környékén futkorászik. De én akkor sem látom azt az ijesztően hatékony passzjátékot. Így meg eléggé terméketlen a Steelers offense: ~800 yard kellett 48 ponthoz, liga közepe-hátsó harmada.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Sztyopa 306
Most fog a legjobban hiányozni Gronk. Bennett nagyon gyér önmagához képest is, nemhogy Gronkhoz mérten. Pedig TE ellen gyengén muzsikált a Steelers.

Why so serious?
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ami aggaszt, hogy a Miaminak a PO-ban ugyanez már nem sikerült és amit Soldi is írt, hogy az alapszakaszban nem BigBen dobálgatott...
O fronton nyugodtabb lennék ha Gronk is lenne, eddig azért sok csapattal szemben előnyben voltunk ezen a téren...
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Rich Hill a patspulpit.com szerkesztője írt egy jó cikket, a Steelers meccs kapcsán..
Elsődleges terv Bell semlegesítése kell, hogy legyen.
Idén ezt csak 3 csapat tudta megoldani. A Miami, a Ravens és a Patriots.
Amennyiben limitálva van és valahogy 100 yard alatt lehet tartani, akkor valószínűleg megvan a meccs..
A másik kulcsjátékos Brown. De vele picit vigyázni kell..Mert lehet, hogy simán hozhat 100 yardot TD nélkül, azonban vele való"foglalkozás", double cover miatt nagyon élhetnek a középső zónában a többi WR-ek, TE-ek. Nagy napja lehet emiatt Rogersnek, James-nek, Hamiltonnak..Ezért vélhetően Butler fogja egy az egyben Brown-t, Ryan-Rowe pedig a többieket.
A védelmük főleg a blitz csomagokra épül. Viszonylag erős front7 van, ami főleg az irányító siettetésben erős, valamint futások ellen is jól működik. Azonban coverben a Steelers LB sor annyira nem elit.
Blitz csomagok olvasásában Brady élen jár. Edelman, Bennett, Lewis, White segítségével pedig mehetnek a screen, slot, slant játékok a fal mellé, mögé. A passz elleni védekezése a Steelers secondarynek nem erőssége. Elvileg élhet, lubickolhat néha Hogan, Floyd és Mitchell is a pálya szélén emiatt.
Véleményem alapján a meccs főleg az O# fal munkáján fog múlni. Mennyire tudják majd tartani Harrisont, Timmonst és Shaziert. Ha ezt megoldják Solderék, akkor a pálya közepét és szélét szétszedi Brady.
Bellt szerintem 100 yard alatt fogja tartani a D-line. HT és Roberts nagy napja lesz.
Kemény meccs lesz, egy igen erős csapat ellen.
Méltó AFC döntő lesz, a konferencia két legerősebb csapatával.
De remélem mi nyerünk. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Steelers O vs Pats D kérdésben ugyanaz a véleményem, mint tomi-tominak.

Viszont a másik matchupról még nem esett szó. Ha jól emlékszem a Chiefs inkább a középsó zónáit támadta a Steelersnek, illetve volt egy pár deep útvonal, amiből születhetett volna big play.

Hogan ha egészséges lesz, akkor a deep játék benne lehet a játékunkban, illetve Bennettre is nagyobb szerep hárulhat, mert Kelcevel akadt gondja a Pittsburg D-nek,

Solder - Harrison párharc érdekes lesz és sajnos ez nem felénk billen előzetesen. Dupree pedig szintén pusztíthat. Scar papának lesz dolga.

Jó meccs lesz na, már nagyon várom 😊
ervinator
Bízom benne, hogy Mitchell is visszatér, szintén jó középtávoli, illetve mélységi célpontként.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
A Steelers O vs Pats D kérdésben ugyanaz a véleményem, mint tomi-tominak.

Viszont a másik matchupról még nem esett szó. Ha jól emlékszem a Chiefs inkább a középsó zónáit támadta a Steelersnek, illetve volt egy pár deep útvonal, amiből születhetett volna big play.

Hogan ha egészséges lesz, akkor a deep játék benne lehet a játékunkban, illetve Bennettre is nagyobb szerep hárulhat, mert Kelcevel akadt gondja a Pittsburg D-nek,

Solder - Harrison párharc érdekes lesz és sajnos ez nem felénk billen előzetesen. Dupree pedig szintén pusztíthat. Scar papának lesz dolga.

Jó meccs lesz na, már nagyon várom 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vettem leszólásnak, csupán kijavítottam, mert elég messze áll a valóságtól.

Az a része igaz, hogy a 4 SB-győzelem fényesebb, mint a 4 SB-ből csak 2 győzelem, de soha rosszabb időszakot. 😊
Soldados
Ez még mindig nem az az értelmezés, amire gondoltam. A Patriots ugyanis tényleg rettenetesen csóró csapat volt. A saját közvetlen környezetében pedig leginkább lenézték és kinevették. A '80-as évek közepéig pedig hol a ny-iak, hol a Miami lábtörlője volt. Egészen Kraft belépésig folyamatosan kétséges volt, hogy a régió el tud-e/akar-e tartani egy football csapatot.
Kollega
Ugyanez volt a Steelers 72-ig. A Steelers 39 év alatt egy, azaz 1 PO-szereplést tudott felmutatni, amelyen első meccsén lenullázta a Philly. Noll 69-es kinevezése változtatta meg a franchise-t. A Steelers addig közröhej tárgya volt. Pittsburgh pedig sosem volt egy gazdag város, ezáltal big market. Nem is pénzből lett erős csapat. Hanem a saját draftból és a Noll által meghonosított mentalitásból és tradíciókból. Amelyek jó része ma is érvényben van. Például hogy megtartjuk az értékeinket. Ezen nem változtatott a free agency bevezetése.

Valóban egy karriert játszott le nálunk az a korszakos védelem (LC Greenwood, Ernie Holmes, Mean Joe, Ham, Lambert, Blount, Donnie Shell) a 70-es években, amikor nem volt FA. Csakhogy szintén egy pályafutást játszott le nálunk Aaron Smith-Hampton-Keisel, Troy, Ike Taylor, Timmons, Harrison (egy év kivétellel), Gay (egy év kivétellel). Ez szinte a komplett védelmünk ugyanúgy, amelyik uralta a ligát 04 és 11 között. De Farrior is lehúzott nálunk egy laza 10 évet. Semmin nem változtatott a free agency bevezetése.

Szóval nem a pénz, vagy a free agency hiánya miatt jött össze a 70-es években az a csodacsapat, amelyik 6 év alatt 4 SB-t nyert. Én ezt az utalást javítottam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BB képlete egyszerű lesz megint. Vedd ki Bell-t és Brown-t. Aztán ha tudnak verjenek meg a többiek. Persze ilyen szintű játékosokat szerintem csak limitálni lehet. Ryan/Rowe megy Brown-al safety segítséggel. Butler pedig figyel Rogers-re. Roberts és HT pedig támadja a gap-eket és darálja Bell-t.
Röviden. Leegyszerűsítve.
Pat most szerezhet pár dicső oldalt a CVjébe.
gordon
Részben egyetértek, de pár dolog

A lényeg Bell limitálása és csak nagyon sokkal később bármi más.

Und, ha Rowe-t ráállítjuk Brownra, akkor megfejelem az asztalomat. Az előző két meccsen végig Butler fogta, semmi okát nem látom, hogy ne így legyen megint, pláne, hogy az alapszakaszban parádés munkát végzett (az előző idénybeli meccsen állat volt Brown, de volt két totál nonszensz elkapása, aminél olyan cover volt, aminél nem lehet jobb, mégis meglett, na azzal most mit csinálsz. Meg a TD 2 másodperccel a vége előtt volt, közte 14-nél, nem osztott). Safetybesegítést adom.

Általában ugye megpróbáljuk kivenni az ellenfél erősségét, és próbáljon meg a gyengeséggel nyerni. Na most itt Big Ben a gyengébb opció, hát köszi 😀 De szerencsére annyira tényleg nincs formában, hátha ellenünk is jó intike 😊
Wyatt
Bell limitálását én úgy értem, hogy ha 100 futott yard alatt tartjuk, akkor fáklyás felvonulást tartunk. Magát a tényt nagy nehezen el tudom képzelni, a hogyant egyáltalán nem. Hál'isten, nem az én tudásomhoz van mérve a feladat.
Rowe-Brown esetnél megyek én is az asztalhoz, és szétrugdalom a maradékot. 😊 Butler lesz az, személyes sértésnek venné, ha nem ő kapná meg. 😊 Ryan/Rowe futkározzon DHB-vel/Hamiltonnal, Három elkapónál Ryan meg radírozza le Rogers fiút. A balladai Jesse James (hogy neki is miért pont most kellett jól játszania??) remélem, nem talál üres helyet HT-Van Noy-Chung között.
Szerintem tényleg BigBen pillanatnyilag a leggyengébb láncszem - ezért is kéne Bell-t közepes takarékra állítani.
Bár nekem a tegnapi is megfelel. Flangáljanak fel-alá 400 yardot, rúgjanak be hat FG-t, és csókolom! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem vettem leszólásnak, csupán kijavítottam, mert elég messze áll a valóságtól.

Az a része igaz, hogy a 4 SB-győzelem fényesebb, mint a 4 SB-ből csak 2 győzelem, de soha rosszabb időszakot. 😊
Soldados
Ez még mindig nem az az értelmezés, amire gondoltam. A Patriots ugyanis tényleg rettenetesen csóró csapat volt. A saját közvetlen környezetében pedig leginkább lenézték és kinevették. A '80-as évek közepéig pedig hol a ny-iak, hol a Miami lábtörlője volt. Egészen Kraft belépésig folyamatosan kétséges volt, hogy a régió el tud-e/akar-e tartani egy football csapatot.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 twitter.com/ryanhannable/status/821104415398621184

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!
Kollega
Hmm. Azért a Steelers minden volt a 70-es évekig, csak sikeres csapat nem, mindenki menekült onnan. (0, azaz nulla PO-győzelem, részvétel is csak egy, kb mai Browns-szint, ahova ugye senki nem akar menni) Az a csapat nem összevásárlásból épült, hanem a draftból és a sajátjaink megtartásából. Ez pedig a free agency bevezetése óta sem változott a csapatnál. A 2004-2011 közötti védelem is így épült fel és ott is megtartottuk a sarokköveket. Szóval nem hinném, hogy a free agency ezen bármit változtatott volna. továbbá a Steelers ma sem számít big market csapatnak.

Amúgy az FA-bevezetése óta is volt a Steelers-nek 4 SB-je 2 győzelemmel.
Soldados
Ez pont nem akart leszólás lenni. Inkább csak arról szólt, hogy a Steelers régmúltja fényesebb és van még mit behoznunk.
Kollega
Nem vettem leszólásnak, csupán kijavítottam, mert elég messze áll a valóságtól.

Az a része igaz, hogy a 4 SB-győzelem fényesebb, mint a 4 SB-ből csak 2 győzelem, de soha rosszabb időszakot. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abszolút Bellt kell limitálni. Ha nem sikerül, a Steelers győzelmi esélye 50% felett lesz. Így viszont AB-re nem mindig jut majd duplázás. De nem is feltétlen kell, ahogy Wyatt is írta, amennyire lehet Butler jól megoldotta. Ha csak ugyanannyit elér (pl 100-120 yardon tartja), akkor az bőven elég nektek.

Ami érdekes lesz. Asszem az egész idényben talán a Pats limitálta legjobban Bellt. csakhogy akkor ugye ezt simán meg lehetett tenni, ugyanis a passzjátéktól nem kellett félni tekintve, hogy akkor Landry Jones irányított nálunk.

BigBen formája pedig érdekes kérdés. Statisztikailag nem jó az elmúlt hetekben. Ahogy a 2008-as idénye is szar statisztikailag. De amikor kellett, akkor megcsinálta a playeket. Tehát az én szememben jobb az összképe, mintha 120-as ratinget hozna, de a GW-drive nem sikerülne. Megcsinálta a Bengals, a Ravens ellen. A Chiefs ellen, amikor le kellett zárni a meccset egyetlen 1st downnal, akkor két sikeres passzal megtette. Én ezt a Bent akarom látni, nem a sziporkázót, amelyik viszont nem nyert semmit néhány meccsen kívül (az elmúlt években). Szóval nekem tetszik Ben. Főleg, hogy amíg Bell 5-ös átlaggal futkorászik, addig bőven elég menedzselnie a meccset és néhány kulcspasszt megdobnia.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!
Kollega
Hmm. Azért a Steelers minden volt a 70-es évekig, csak sikeres csapat nem, mindenki menekült onnan. (0, azaz nulla PO-győzelem, részvétel is csak egy, kb mai Browns-szint, ahova ugye senki nem akar menni) Az a csapat nem összevásárlásból épült, hanem a draftból és a sajátjaink megtartásából. Ez pedig a free agency bevezetése óta sem változott a csapatnál. A 2004-2011 közötti védelem is így épült fel és ott is megtartottuk a sarokköveket. Szóval nem hinném, hogy a free agency ezen bármit változtatott volna. továbbá a Steelers ma sem számít big market csapatnak.

Amúgy az FA-bevezetése óta is volt a Steelers-nek 4 SB-je 2 győzelemmel.
Soldados
Ez pont nem akart leszólás lenni. Inkább csak arról szólt, hogy a Steelers régmúltja fényesebb és van még mit behoznunk.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Igen, igazad van! Ilyen szavak csak egy Pats drukker szájából hangzik el, más drukkerek ilyet soha sem mondanának, írnának le...
batyu
Ilyet nem mondtam, de mégis mást se látok a csapatfórumotokban, hogy áldozatnak állítjátok be magatokat, körítve néhol az álszentséggel néhol pedig a nagyképű felsőbbrendűségtudattal.
(Tisztelet a kivételnek!)

Mondjuk ezt tőlük kérdezném inkább, amiért ide is látogattam tulajdonképpen, hogy hogyan latolgatjátok a vasárnapi esélyeket, mik lehetnek a meccs buktatói, győzelmi faktorai....
flzoli
BB képlete egyszerű lesz megint. Vedd ki Bell-t és Brown-t. Aztán ha tudnak verjenek meg a többiek. Persze ilyen szintű játékosokat szerintem csak limitálni lehet. Ryan/Rowe megy Brown-al safety segítséggel. Butler pedig figyel Rogers-re. Roberts és HT pedig támadja a gap-eket és darálja Bell-t.
Röviden. Leegyszerűsítve.
Pat most szerezhet pár dicső oldalt a CVjébe.

UI: Kösz Sobri a telefonról fórumozók nevében a kommentedet...
gordon
Részben egyetértek, de pár dolog

A lényeg Bell limitálása és csak nagyon sokkal később bármi más.

Und, ha Rowe-t ráállítjuk Brownra, akkor megfejelem az asztalomat. Az előző két meccsen végig Butler fogta, semmi okát nem látom, hogy ne így legyen megint, pláne, hogy az alapszakaszban parádés munkát végzett (az előző idénybeli meccsen állat volt Brown, de volt két totál nonszensz elkapása, aminél olyan cover volt, aminél nem lehet jobb, mégis meglett, na azzal most mit csinálsz. Meg a TD 2 másodperccel a vége előtt volt, közte 14-nél, nem osztott). Safetybesegítést adom.

Általában ugye megpróbáljuk kivenni az ellenfél erősségét, és próbáljon meg a gyengeséggel nyerni. Na most itt Big Ben a gyengébb opció, hát köszi 😀 De szerencsére annyira tényleg nincs formában, hátha ellenünk is jó intike 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Igen, igazad van! Ilyen szavak csak egy Pats drukker szájából hangzik el, más drukkerek ilyet soha sem mondanának, írnának le...
batyu
Ilyet nem mondtam, de mégis mást se látok a csapatfórumotokban, hogy áldozatnak állítjátok be magatokat, körítve néhol az álszentséggel néhol pedig a nagyképű felsőbbrendűségtudattal.
(Tisztelet a kivételnek!)

Mondjuk ezt tőlük kérdezném inkább, amiért ide is látogattam tulajdonképpen, hogy hogyan latolgatjátok a vasárnapi esélyeket, mik lehetnek a meccs buktatói, győzelmi faktorai....
flzoli
BB képlete egyszerű lesz megint. Vedd ki Bell-t és Brown-t. Aztán ha tudnak verjenek meg a többiek. Persze ilyen szintű játékosokat szerintem csak limitálni lehet. Ryan/Rowe megy Brown-al safety segítséggel. Butler pedig figyel Rogers-re. Roberts és HT pedig támadja a gap-eket és darálja Bell-t.
Röviden. Leegyszerűsítve.
Pat most szerezhet pár dicső oldalt a CVjébe.

UI: Kösz Sobri a telefonról fórumozók nevében a kommentedet...
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Nem vagyok itt régóta de Sobri már nem tud semmivel meglepni, ezzel sem. 😊 Ezt most támogatom is.
Amúgy teljesen feleslegesnek érzem a vitát mert :
1. Mindenkinek a saját csapata az első és ez igy van jól, nem gondolom hogy gátló tényezőnek kell lennie az önkifejezésben vagy a vélemények kinyilvánitásában annak , hogy mit gondolnak az ellenfél szurkolói, főleg saját topicon belül.
2. Azt eleve, hogy innen utálunk egy csapatot, pár ezer km távolságról erősen túlzónak érzem, de elfogadom. Megkaptam már én is, hogy miképpen lehet számomra a Pats mellett a Raiders is szimpatikus csapat, hiszen ők kint útálják egymást. És ?
3. Az meg hogy dögöljön meg a szomszéd tehene ha már az enyém is megdöglött hozzáállással találkozunk a Pats irányába a többi szurkolótól nem új 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!
Kollega
Hmm. Azért a Steelers minden volt a 70-es évekig, csak sikeres csapat nem, mindenki menekült onnan. (0, azaz nulla PO-győzelem, részvétel is csak egy, kb mai Browns-szint, ahova ugye senki nem akar menni) Az a csapat nem összevásárlásból épült, hanem a draftból és a sajátjaink megtartásából. Ez pedig a free agency bevezetése óta sem változott a csapatnál. A 2004-2011 közötti védelem is így épült fel és ott is megtartottuk a sarokköveket. Szóval nem hinném, hogy a free agency ezen bármit változtatott volna. továbbá a Steelers ma sem számít big market csapatnak.

Amúgy az FA-bevezetése óta is volt a Steelers-nek 4 SB-je 2 győzelemmel.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀