NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az elso ket korben nem huzunk, igy azert azokrol a nagy nevekrol lemaradunk. Kozepen meg azert lutrisabbsk vannak. Mixont nem huzzuk, ugyhogy en nem is banom

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Örülök Gillislee érkezésének,de szokás szerint nem nagyon értem BB logikáját. Az okosok szerint az utóbbi 10 év legjobb RB draftclassa jön,mi viszont FA-ról hozunk futókat,nem is két zacskó szotyiért. Mindegy,mindkét futó személye kifejezetten tetszik,így a többi része nem nagyon érdekel,főleg mert nagyon komoly offseasont tolunk. Az Öreg nagyon jól kavarja.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.
Sinisa
White a hosszabbítást választotta:
 twitter.com/AdamSchefter/status/854469267600920576

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...
Sinisa
Szerintem sem 😉
Elhatározta, hogy újra olyat tesz, mint eddig még senki...
SB győzelem után vagy nem draftol és ugy lesz megint SB favorit, vagy max. az 1/1-t akarja behúzni 😁😁😁
FunHun
Lewist tuti megpróbáljuk hátsó körösre cserélni, ha nem jön össze és nem tudja megcsípni a 4. RB helyet csak akkor cut. Azért a Gilislie-White-Burkhead trió nem nézne ki rosszul. Viszlát Blount😊

Én még azzal várnék, hogy idén nem draftolunk. Butler simán várhatott volna az aláírással draft utánig, lehet hogy olyan csere van a háttérben amire ő is rábólintott. A Browns meg elkeseredésében lehet, hogy tesz egy visszautasíthatatlan ajánlatot JimmyG-ért, ugyanis nem ebből a classból fogják kihúzni a jövő irányítóját, ennél sokkal erősebb QB draftokon is mellélőttek...

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...
Sinisa
Idén nem a draft lesz a fontos, hanem az irtózatos UDFA kukázás, hogy feltöltsék 90 főre a keretet...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Patriots waived OG Tre' Jackson.

Ez azért nem kicsit meglepő számomra... 😮

Közben Butler aláírta a tendert, kérdés hogy lesz-e csere...
Castleai01
úgy látszik akkor nem sikerült olyan jól a felépülés, annyira nem meglepő

(Érik a Moton pick 😛 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Patriots waived OG Tre' Jackson.

Ez azért nem kicsit meglepő számomra... 😮

Közben Butler aláírta a tendert, kérdés hogy lesz-e csere...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
Gillislie röhögve is ér 5-dik kört... ha a Bills nem meccseli

Kovács Sanyi mondaná rohadj meg Bill
ThundersNFL
Na és ilyenkor a többi GM hol van és mit csinál ? Pedig nagy részük már januártól ráér és senkinek sem jutott eszébe Cooks vagy éppen Gilmore és most Gillislie?
Na ezért undorító az amikor irigykednek erre a csapatra ! Minden GM előtt ott a lehetőség és még csak megközelítőleg sem hozzák BB és a FO szintjét!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Gillislie röhögve is ér 5-dik kört... ha a Bills nem meccseli

Kovács Sanyi mondaná rohadj meg Bill

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lewist sajnálnám, de hát ilyen a biznisz 😕
Viszont elmondhatná, hogy vele tökéletesek voltunk 😀
Gillislee óriási! Anno akartam draftolni, ellenünk is jó volt, ez mindig plusz pont az öregnél 😊
Azért a Gillislee, White és Burkhead már nem olyan vészes

több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...
Sinisa
Szerintem sem 😉
Elhatározta, hogy újra olyat tesz, mint eddig még senki...
SB győzelem után vagy nem draftol és ugy lesz megint SB favorit, vagy max. az 1/1-t akarja behúzni 😁😁😁
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Amendola idén is belement egy fizetéscsökkentésbe hogy maradhasson, tisztelet érte... 😊

Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Csodálatos 😊
Ráadásul Amendola belement a fizucsökkentésbe is.

 twitter.com/RapSheet/status/854387810991837184

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Amendola idén is belement egy fizetéscsökkentésbe hogy maradhasson, tisztelet érte... 😊

Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Valaki betudna azt linkelni ahol a Super bowlon mutatja az esélyeket hogy melyik percben mennyi százalék volt.
fodi91
Tessék:
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/828459362737852416/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.sportingnews.com%2Fnfl%2Fnews%2Fsuper-bowl-51-2017-score-mvp-highlights-stats%2F1q2ya5azlbi5y162wakk9gv96v
több mint 7 éve
fodi91 196
Valaki betudna azt linkelni ahol a Super bowlon mutatja az esélyeket hogy melyik percben mennyi százalék volt.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Butler ér egy első kört, JimmyG meg egy elsőt és legalább még egy harmadikat. Az 1/1 remek Jimmy-ért, Butlerért meg jöhet még egy első kör.
Ha Gordon értékét nullára tesszük akkor ez bizony kevés ellenérték egy franchise irányítóért és egy top CBért. Gyakorlatilag két kipróbált játékosért kapnánk egy Garett-et, aki most valóban állatnak tűnik, de egyetlen snapet sem tolt még a ligában. Clowney pl. hasonlóképpen érkezett és csak a harmadik évére tudott értékelhetőt alkotni. Garrett mellé kapnánk egy kondicionális negyediket ahol már csak kb 3ból 1 szokott beválni nfl szinten. Nálam ez kevés. Gordon helyett még egy első kör és akkor értéken vagyunk.
Maniac84
Butler ér mondjuk egy 1/11-et, meg mondjuk, hogy Jimmy is egy 1/10-et kb, de vegyük 1/5-nek. Na ez esetben ketten kb érnek egy 1/1-et a value chart szerint, és azért nézzük azt is, hogy mindkettőnek csak egy éve van hátra, szóval kicsit nehezebb helyzetben vagyunk, mintha lenne még 2-3

Butlert persze sajnálnám, de Garrett lehetne olyan pass rusher, amitől az egész védelem vadállat lesz, és bőven javulunk. Garoppolót is sajnálnám, de reményeim szerint ő amúgy sem fog nálunk játszani már 😊 Akkor meg ez így bőven jó biznisz

Gordon is jó lenne, hátha lesz valami vele, és ha nem kuka, akkor máris nagyot lépünk előre 😊

De tök mindegy, ilyen az életben nem lesz 😀

(aztán ha Jimmyt eladjuk az 1/1-ért, nem szólok egy rossz szót sem 😀)

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Jól van, most már komolyodjunk inkább egy kicsit

ESPN all trades mock draft 😀
Patriots get: 1-1, 2018 conditional fourth-round pick, WR Josh Gordon (from Browns)
Saints get: CB Malcolm Butler (from Patriots); 2-53, QB Cody Kessler (from Browns)
Browns get: QB Jimmy Garoppolo, 2018 conditional fifth-round pick (from Patriots); 1-11, 3-76, LB Stephone Anthony (from Saints)

 www.espn.com/nfl/draft2017/story/_/id/19157025/bill-barnwell-2017-all-trades-mock-nfl-draft-first-round-deals-all-32-teams

Nyilván az életben nincs ilyen, de Garrett meg Gordon mondjuk elég malac lenne 😀
Wyatt
Gordon ritka nagy tehetség, de pályán kívűl képtelen rendbe rakni az életét. Amit a sokszoros eltiltás és szintén sokszoros elvonó jellemez. Ilyen áron ő nem kéne, inkább még egy első körös pick, úgy részemről deal. 😊
Maniac84
Milyen áron? Szerintem itt Gordon értéke a nulla felé konvergál 😊
Butlerért és Garoppolóért jönne egy 1/1, ami teljesen korrekt is lenne már
Wyatt
Butler ér egy első kört, JimmyG meg egy elsőt és legalább még egy harmadikat. Az 1/1 remek Jimmy-ért, Butlerért meg jöhet még egy első kör.
Ha Gordon értékét nullára tesszük akkor ez bizony kevés ellenérték egy franchise irányítóért és egy top CBért. Gyakorlatilag két kipróbált játékosért kapnánk egy Garett-et, aki most valóban állatnak tűnik, de egyetlen snapet sem tolt még a ligában. Clowney pl. hasonlóképpen érkezett és csak a harmadik évére tudott értékelhetőt alkotni. Garrett mellé kapnánk egy kondicionális negyediket ahol már csak kb 3ból 1 szokott beválni nfl szinten. Nálam ez kevés. Gordon helyett még egy első kör és akkor értéken vagyunk.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak a linket láttam az értesítésben, de bármit felraktam volna rá, hogy ez lesz 😀
Nyilván nem lesz ilyen trade, bár vicces lenne, ha az ESPN mókolása bejönne

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól van, most már komolyodjunk inkább egy kicsit

ESPN all trades mock draft 😀
Patriots get: 1-1, 2018 conditional fourth-round pick, WR Josh Gordon (from Browns)
Saints get: CB Malcolm Butler (from Patriots); 2-53, QB Cody Kessler (from Browns)
Browns get: QB Jimmy Garoppolo, 2018 conditional fifth-round pick (from Patriots); 1-11, 3-76, LB Stephone Anthony (from Saints)

 www.espn.com/nfl/draft2017/story/_/id/19157025/bill-barnwell-2017-all-trades-mock-nfl-draft-first-round-deals-all-32-teams

Nyilván az életben nincs ilyen, de Garrett meg Gordon mondjuk elég malac lenne 😀
Wyatt
Gordon ritka nagy tehetség, de pályán kívűl képtelen rendbe rakni az életét. Amit a sokszoros eltiltás és szintén sokszoros elvonó jellemez. Ilyen áron ő nem kéne, inkább még egy első körös pick, úgy részemről deal. 😊
Maniac84
Milyen áron? Szerintem itt Gordon értéke a nulla felé konvergál 😊
Butlerért és Garoppolóért jönne egy 1/1, ami teljesen korrekt is lenne már

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Jól van, most már komolyodjunk inkább egy kicsit

ESPN all trades mock draft 😀
Patriots get: 1-1, 2018 conditional fourth-round pick, WR Josh Gordon (from Browns)
Saints get: CB Malcolm Butler (from Patriots); 2-53, QB Cody Kessler (from Browns)
Browns get: QB Jimmy Garoppolo, 2018 conditional fifth-round pick (from Patriots); 1-11, 3-76, LB Stephone Anthony (from Saints)

 www.espn.com/nfl/draft2017/story/_/id/19157025/bill-barnwell-2017-all-trades-mock-nfl-draft-first-round-deals-all-32-teams

Nyilván az életben nincs ilyen, de Garrett meg Gordon mondjuk elég malac lenne 😀
Wyatt
Gordon ritka nagy tehetség, de pályán kívűl képtelen rendbe rakni az életét. Amit a sokszoros eltiltás és szintén sokszoros elvonó jellemez. Ilyen áron ő nem kéne, inkább még egy első körös pick, úgy részemről deal. 😊