NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Emlékszem még, ezért is milyen oltást kaptunk,hogy azt mertük írni,hogy orbitális bust volt…
kolok1972
Pedig micsoda választék volt még ott, milyen wr-ek voltak még bent. Nekünk meg a kutya kihúzta harry pottert.
goboston
Szerintem kevered az évet.
gdavid
Deebo, AJ Brown, DK, Diontae, Scary Terry, Renfrow
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
2019-ben nem a kutya draftolt, hanem a házvezetőnő

 www.nbcsports.com/boston/patriots/wrs-taken-after-nkeal-harry-2019-nfl-draft-will-upset-patriots-fans
több mint 1 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Emlékszem még, ezért is milyen oltást kaptunk,hogy azt mertük írni,hogy orbitális bust volt…
kolok1972
Pedig micsoda választék volt még ott, milyen wr-ek voltak még bent. Nekünk meg a kutya kihúzta harry pottert.
goboston
Szerintem kevered az évet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 1 éve
goboston New England Patriots 221
Emlékszem még, ezért is milyen oltást kaptunk,hogy azt mertük írni,hogy orbitális bust volt…
kolok1972
Pedig micsoda választék volt még ott, milyen wr-ek voltak még bent. Nekünk meg a kutya kihúzta harry pottert.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Emlékszem még, ezért is milyen oltást kaptunk,hogy azt mertük írni,hogy orbitális bust volt…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Meki elég rendesen kipattintotta magát az offseasonban. Nem rossz előjel…
Azért ezt a Judge-Patricia duó viszi az offense-t ötletet még mindig nem tudom hova tenni. Tavaly hivatalos DC nem volt,idén már se DC,se hivatalos OC… Hát,nem tudom

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Offseason vol 2

Ha nem is csontvázak, de azért kis csont darabkák hullanak ki a szekrényből

Így visszagondolva vicces, hogy hányan meg voltak győzödve Jimmy lesz a jövő, Brady bármikor bezuhanhat, rá már nem lehet alapozni, aztán...

Még érdekesebb, hogy vajon BB mennyire gondolta komolyan, mennyire valós infó volt ez az inkább Jimmyt kell választani hosszabbtávon.
ZERO_L
Szerintem a Patsben lehetett volna Jimmy opció, itt azért elég jó edzők vannak ahhoz, hogy levegyék a válláról a terhet és ne neki kelljen megnyerni a meccseket.

Az, hogy BB még úgy-ahogy követi azt, hogy mi történik JG-vel, mutatja, hogy mennyire bízott benne, függetlenül attól, hogy a sérülésekor nem akart pályára lépni.
Bár lehet, hogy ez is egy faktor volt BB döntésénél, de az inkább Kraft nyomása lehetett.

több mint 1 éve
goboston New England Patriots 221
Offseason vol 2

Ha nem is csontvázak, de azért kis csont darabkák hullanak ki a szekrényből



Így visszagondolva vicces, hogy hányan meg voltak győzödve Jimmy lesz a jövő, Brady bármikor bezuhanhat, rá már nem lehet alapozni, aztán...

Még érdekesebb, hogy vajon BB mennyire gondolta komolyan, mennyire valós infó volt ez az inkább Jimmyt kell választani hosszabbtávon.
ZERO_L
Én akkortól kezdtem hanyagolni a pats.hu-t. A sok "szakértő" között még szerkesztők is voltak, akik nagyon szurkoltak egy Brady trade-ért. Örülök, hogy Tom (és persze Jimmy) szépen beárazta a "szakértelmüket".
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Offseason vol 2

Ha nem is csontvázak, de azért kis csont darabkák hullanak ki a szekrényből



Így visszagondolva vicces, hogy hányan meg voltak győzödve Jimmy lesz a jövő, Brady bármikor bezuhanhat, rá már nem lehet alapozni, aztán...

Még érdekesebb, hogy vajon BB mennyire gondolta komolyan, mennyire valós infó volt ez az inkább Jimmyt kell választani hosszabbtávon.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Az Offseason híre:


ZERO_L
Egy Corey Dillon lóg is a szekrényben ebből.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Az Offseason híre:




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 954
Nem tudom pl MacJ. állati villanása az edzések során az Ő zsenije vagy a cb sorunk "fantasztikus" munkája. Kíváncsi vagyok nagyon az első 4 meccsre ott nagyon sok ki fog derülni. Addig viszont marad a veled való szájkarate 😀
ParadSEC
MAc végigdolgozta az offseasont, átalakult a teste, a dobási mechanizmusa javult, a robbanékonysága szintén, látszik House munkája rajta. Szűk ablakokba, jó védekezés mellett dobta a mély labdát zömét, szóval ezekből nem 50-50 a kérdés. Egyértelműen javult Jones és nem a sec miatt.

Az első négy meccsen mi fog kiderülni? Mert szeptemberben még a TB féle csapattal is szoktunk döglődni, elöl-hátul egyaránt.
topin
Hijááá karate... Az fog kiderülni miben vagyunk igazán gyengék, a különbség az hogy tud-e majd az Öreg változtatni vagy nem. Ehhez elég 4 meccs kb ott már nagyjából kiadja a minta miben lehetünk powerek és mi lehet a szopóroller, ezt persze felülírhatja egy trade vagy IR
ParadSEC
Gilmore féle D-nek 8 meccs kellett abban az évben, addig elég ramatyul festettek. Nem hiszem, hogy 4 meccs után sokkal okosabbak lehetnénk. Ha szarok leszünk szeptemberben, akkor sem biztos, hogy végig az lesz.

Mindenben powerek lehetünk.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Nem tudom pl MacJ. állati villanása az edzések során az Ő zsenije vagy a cb sorunk "fantasztikus" munkája. Kíváncsi vagyok nagyon az első 4 meccsre ott nagyon sok ki fog derülni. Addig viszont marad a veled való szájkarate 😀
ParadSEC
MAc végigdolgozta az offseasont, átalakult a teste, a dobási mechanizmusa javult, a robbanékonysága szintén, látszik House munkája rajta. Szűk ablakokba, jó védekezés mellett dobta a mély labdát zömét, szóval ezekből nem 50-50 a kérdés. Egyértelműen javult Jones és nem a sec miatt.

Az első négy meccsen mi fog kiderülni? Mert szeptemberben még a TB féle csapattal is szoktunk döglődni, elöl-hátul egyaránt.
topin
Hijááá karate... Az fog kiderülni miben vagyunk igazán gyengék, a különbség az hogy tud-e majd az Öreg változtatni vagy nem. Ehhez elég 4 meccs kb ott már nagyjából kiadja a minta miben lehetünk powerek és mi lehet a szopóroller, ezt persze felülírhatja egy trade vagy IR

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha atlagolunk 40 pontot, akkor az, hogy idény eleji formában is mocsok elitek vagyunk 😁

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 954
Nem tudom pl MacJ. állati villanása az edzések során az Ő zsenije vagy a cb sorunk "fantasztikus" munkája. Kíváncsi vagyok nagyon az első 4 meccsre ott nagyon sok ki fog derülni. Addig viszont marad a veled való szájkarate 😀
ParadSEC
MAc végigdolgozta az offseasont, átalakult a teste, a dobási mechanizmusa javult, a robbanékonysága szintén, látszik House munkája rajta. Szűk ablakokba, jó védekezés mellett dobta a mély labdát zömét, szóval ezekből nem 50-50 a kérdés. Egyértelműen javult Jones és nem a sec miatt.

Az első négy meccsen mi fog kiderülni? Mert szeptemberben még a TB féle csapattal is szoktunk döglődni, elöl-hátul egyaránt.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Mókás lenne, ha Julian visszatérne valami kis szerepre 😊
Wyatt
Nagyon adnám! Jól jönne egy szív ember a csapatba

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mókás lenne, ha Julian visszatérne valami kis szerepre 😊

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Csak annyit az egészről hogy BB sosem elégedett, azért tart ott ahol...Amúgy pont szereti a világvége időjárásos edzéseket, bár lehet ez már neki is sok volt
ParadSEC
Csak annyit az egészről, hogy végül 26 fok napsütés volt. Az OTA meg ezen a héten lett volna. A tájékozódás segít ilyen esetekben.. 😉
topin
oké megyek is meglesem Boston időjárását... Ja pont leszarom csak arra reflektáltam az időjárás miatt biztos hogy nem halasztana BB, de az hogy Ő elégedett lenne a csapat munkájával ebben az időszakban háááááát nem tudom. Nem tudom pl MacJ. állati villanása az edzések során az Ő zsenije vagy a cb sorunk "fantasztikus" munkája. Kíváncsi vagyok nagyon az első 4 meccsre ott nagyon sok ki fog derülni. Addig viszont marad a veled való szájkarate 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
London, soho, jd, pofás Pats-mez, mondom csak megnezem közelebbről.

Newton 😊

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 954
Csak annyit az egészről hogy BB sosem elégedett, azért tart ott ahol...Amúgy pont szereti a világvége időjárásos edzéseket, bár lehet ez már neki is sok volt
ParadSEC
Csak annyit az egészről, hogy végül 26 fok napsütés volt. Az OTA meg ezen a héten lett volna. A tájékozódás segít ilyen esetekben.. 😉
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Csak annyit az egészről hogy BB sosem elégedett, azért tart ott ahol...Amúgy pont szereti a világvége időjárásos edzéseket, bár lehet ez már neki is sok volt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
peterkkel sem szoktam ebben a topicban egyetérteni, de elsősorban csak Pats ügyekben látjuk máshogy a dolgokat, és még soha nem fordult meg a fejemben, hogy hülye lenne, vagy én jobban értenék hozzá, Sőt épp ellenkezőleg gondolom, ha már kiragadtam egy konkrét egyént.
topin
Ejj, baj van, ha már Pats ügyekben engem kell kiragadni. 😊

(Egyébként NFL szerte népszerű, hogy az urolsó OTA-t vagy annak az utolsó napját elengedik. Vagy - csapata válogatja - valamilyen csapatösszetartást csinálnak belőle. Jópár csapat golfozni szeret menni.

A Colts tavaly egyszerűen csak elengedte, ahogy most Belichick is. Wentz annyira fantasztikusan érezte a csapat ütőerejének minden dobbanását, hogy feleslegesnek érezték még egy napig dobálgatni. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 954
Kíváncsi vagyok topin mikor jön rá hogy itt kb. mindenki ugyanazokat a Patriots beat writerek követi és személyes ízléstől függően választja ki a hozzá legközelebb álló véleményeket a csapatot illetően...
Vannak akik tökéletesen elégedettek a csapattal és vannak akik kritikát fogalmaznak meg egyes területeken...
Szezon közben fog majd csak kiderülni ki/kik jártak közelebb a valósághoz de lehet hogy még akkor sem...
Ettől függetlenül kijelenteni hogy "itt mindenki más hülye csak én vagyok helikopter" komolyan megmosolyogtató... 😛
Castleai01
Ha így olvasod az insidereket is, hogy nem a lényegét fogod fel, hanem a saját valóságodat, mint pl "itt mindenki más hülye csak én vagyok helikopter" esetben, akkor érthető hol csúszik félre a dolog.

Én lehetek helikopter, vagy udvari bolond, vagy beképzelt fasz, az szubjektív megítélés, elfogadom. De hogy én nem állítom hogy mindenki hülye az biztos. De aranyos, hogy az a pár hangos ember úgy érzi, aki szereti elhányni magát, hogy ő a mindenki. 😊

peterkkel sem szoktam ebben a topicban egyetérteni, de elsősorban csak Pats ügyekben látjuk máshogy a dolgokat, és még soha nem fordult meg a fejemben, hogy hülye lenne, vagy én jobban értenék hozzá, Sőt épp ellenkezőleg gondolom, ha már kiragadtam egy konkrét egyént.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 530 — Patriots fan
Kíváncsi vagyok topin mikor jön rá hogy itt kb. mindenki ugyanazokat a Patriots beat writerek követi és személyes ízléstől függően választja ki a hozzá legközelebb álló véleményeket a csapatot illetően...
Vannak akik tökéletesen elégedettek a csapattal és vannak akik kritikát fogalmaznak meg egyes területeken...
Szezon közben fog majd csak kiderülni ki/kik jártak közelebb a valósághoz de lehet hogy még akkor sem...
Ettől függetlenül kijelenteni hogy "itt mindenki más hülye csak én vagyok helikopter" komolyan megmosolyogtató... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉