NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

OFF topik

30 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az élet egy moebius szalag:

Megharapta a kutya a tehenet, a rendőr elektrosokkolta a kutyát, a tehén megrúgta a rendőrt


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
 www.youtube.com/watch?v=W5KC71NhYHg

a volt roosevelt ternel eleg szopo a keresztezodes, illetve sok a bambulo
ZoliMP
és a vicc h nem a telefonba bambuló a sok, hanem a nettó hülye 😀
Negritis
a folytatás alatti top komment a kedvencem

"GTA-ban okosabb NPC-k vannak" 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
LoveSobri
Érdemes volt törlést kérni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 077 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=W5KC71NhYHg

a volt roosevelt ternel eleg szopo a keresztezodes, illetve sok a bambulo
ZoliMP
és a vicc h nem a telefonba bambuló a sok, hanem a nettó hülye 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932


a volt roosevelt ternel eleg szopo a keresztezodes, illetve sok a bambulo
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Mennyi kell még, hogy ismét nagyon megsértődj és távozz egy bő évre?
gyeek
Nos a dráma adott, és ha jól értelmeztem JC61G pátosztól dagadó hozzászólását, akkor ismét visszavonul amíg újra rá nem jön, hogy a vidám vasárnapok kevesek a cerebrális rekrációhoz.

Amúgy meg ha már elkezdődött a gángbáng Sobri kárára akkor annyival szállnék be, hogy inkább egy troll aki egyébként képes önálló gondolatokra mint egy másik aki meg teljesen képtelen. Ha fáradt vagyok, nem olvasom el Sobri agymenéseit, ha van kedvem igen. Néha arrogáns és téved, máskor arrogáns és igaza van. Ha annyira baszná a csőrömet, hogy már az avatarja látványa is feltolja a vérnyomásomat akkor csakis saját magamra neheztelnék, mert már évekkel ezelőtt némításra lehetett volna tenni, vagy átugrani azt a pár oldalt amit elfoglal az aktuál vita. Ezen felül tényleg nincs semmi "de", csak további szócséplés.

Ezzel én is befejeztem a dolgot, hagyom hogy az emberiség történelmének egyik legnagyobb jellemének (és keresztény-szektás üldözőjének), Marcus Aureliusnak szavai törjenek utat a felismeréshez:
"Ha valami külső jelenség bánt, voltaképpen nem maga a jelenség nyugtalanít, hanem a róla alkotott ítéleted. Márpedig csak tőled függ, hogy ezt megszüntesd."
gyeek
Kurva bölcs a hozzászólás csak kb. akkora ferdítések vannak bent és annyira nem arról beszél amiről alapból szó volt, hogy kb lajkvadasz bölcseletnek érzem és az alaptémához se nem ad hozza, se nem vesz el mert nem is érti vagy direkt kiforgatja. 😊
Viszont az alapmondandójával egyetértek.
De tényleg lépjünk tovább.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Mennyi kell még, hogy ismét nagyon megsértődj és távozz egy bő évre?
gyeek
Nos a dráma adott, és ha jól értelmeztem JC61G pátosztól dagadó hozzászólását, akkor ismét visszavonul amíg újra rá nem jön, hogy a vidám vasárnapok kevesek a cerebrális rekrációhoz.

Amúgy meg ha már elkezdődött a gángbáng Sobri kárára akkor annyival szállnék be, hogy inkább egy troll aki egyébként képes önálló gondolatokra mint egy másik aki meg teljesen képtelen. Ha fáradt vagyok, nem olvasom el Sobri agymenéseit, ha van kedvem igen. Néha arrogáns és téved, máskor arrogáns és igaza van. Ha annyira baszná a csőrömet, hogy már az avatarja látványa is feltolja a vérnyomásomat akkor csakis saját magamra neheztelnék, mert már évekkel ezelőtt némításra lehetett volna tenni, vagy átugrani azt a pár oldalt amit elfoglal az aktuál vita. Ezen felül tényleg nincs semmi "de", csak további szócséplés.

Ezzel én is befejeztem a dolgot, hagyom hogy az emberiség történelmének egyik legnagyobb jellemének (és keresztény-szektás üldözőjének), Marcus Aureliusnak szavai törjenek utat a felismeréshez:
"Ha valami külső jelenség bánt, voltaképpen nem maga a jelenség nyugtalanít, hanem a róla alkotott ítéleted. Márpedig csak tőled függ, hogy ezt megszüntesd."

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Szerintem lépjünk tovább a témán, viszlát bádog!
 airportal.hu/atadtak-a-budapesti-repuloter-uj-utasmolojat/

A tech topicban meg egy ipad6-ost árulok, ha valakit érdekelne

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 077 — The Mathematician
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Ez az egyik része igen lehet.
A másik része, hogy azt veszem észre, hogy mostanában a normálisabb / érdekesebb beszélgetések is lehalnak a picsába, mert jön Sobri a kurva unalmas ugyanarra a sablonra építő beszólásaival / trollkodásaival és egyszerűen kinyírja a beszélgetést.
Áttudok rajta görgetni, sőt legtöbbször nem is reagálok a baromságaira ami régen mondjuk 50-50%ban még értelmes vagy legalább olyan vélemény volt amin az ember elgondolkozott.
Mostmár csak egy megfáradt szarkeverő és ez kicsit szomorú.
Persze nem kell kitiltani, de azért nem csodálkozom ha van rá igény, hogy valaki megtegye.
Toca
Gigalájk

Pontosan emiatt nem szabad ezt tolerálni, elveszi a kedvét azoknak a normálisaknak a hozzászóláshoz akik adott esetben a témához kapcsolódóan megtennék.
Plusz aki minden témánál felhoz egy teljesen mást csak személyeskedésből azt illene figyelmeztetni, ha meg nem ért belőle bannolni mert közösségromboló.
davemayer
Tudod, szerintem meg én vagyok a normális, és mint láthatod senkinek se vettem el sose a kedvét, te is diskurálsz velem, más is.
Szerintem azt kell figyelmeztetni, aki megtévesztő sportfogadási ostobaságokat ír, gyanútlan fogadóknak ad bizonyítottan mínuszos tippeket. És figyelmeztettem is. De egy fórum olyan, hogy még az ilyen, magát tévedhetetlen vátesznek képzelőt se bannolnám. Szükségtelen. Itt mindenki felnőtt, el tudja dönteni mire költi a pénzét.
Én hiszek a kommunikációban, a saját érveim, a meggyőzés erejében, nem futkoznék picsogva egy “felsőbb igazsághoz”, hogy intézkedjen helyettem.
Dehát így szép színes a világ, hogy ilyen sokfélék az emberek, mindenkit más tesz boldoggá.
Jó futkározást.
Sobri Jóska

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Ez az egyik része igen lehet.
A másik része, hogy azt veszem észre, hogy mostanában a normálisabb / érdekesebb beszélgetések is lehalnak a picsába, mert jön Sobri a kurva unalmas ugyanarra a sablonra építő beszólásaival / trollkodásaival és egyszerűen kinyírja a beszélgetést.
Áttudok rajta görgetni, sőt legtöbbször nem is reagálok a baromságaira ami régen mondjuk 50-50%ban még értelmes vagy legalább olyan vélemény volt amin az ember elgondolkozott.
Mostmár csak egy megfáradt szarkeverő és ez kicsit szomorú.
Persze nem kell kitiltani, de azért nem csodálkozom ha van rá igény, hogy valaki megtegye.
Toca
Gigalájk

Pontosan emiatt nem szabad ezt tolerálni, elveszi a kedvét azoknak a normálisaknak a hozzászóláshoz akik adott esetben a témához kapcsolódóan megtennék.
Plusz aki minden témánál felhoz egy teljesen mást csak személyeskedésből azt illene figyelmeztetni, ha meg nem ért belőle bannolni mert közösségromboló.
davemayer
Tudod, szerintem meg én vagyok a normális, és mint láthatod senkinek se vettem el sose a kedvét, te is diskurálsz velem, más is.
Szerintem azt kell figyelmeztetni, aki megtévesztő sportfogadási ostobaságokat ír, gyanútlan fogadóknak ad bizonyítottan mínuszos tippeket. És figyelmeztettem is. De egy fórum olyan, hogy még az ilyen, magát tévedhetetlen vátesznek képzelőt se bannolnám. Szükségtelen. Itt mindenki felnőtt, el tudja dönteni mire költi a pénzét.
Én hiszek a kommunikációban, a saját érveim, a meggyőzés erejében, nem futkoznék picsogva egy “felsőbb igazsághoz”, hogy intézkedjen helyettem.
Dehát így szép színes a világ, hogy ilyen sokfélék az emberek, mindenkit más tesz boldoggá.
Jó futkározást.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Azt gondolom emögött inkább az a fajta pszichológia húzódik meg, amikor két harmadikos összebalhézik, és aki rendre a rövidebbet húzza, az egy idő után ezt elunva inkább szól az anyukájának, hogy az szóljon a hatodikos bátyjának, hogy verje meg ő az osztálytársát, ha már neki nem megy.
És hát ugye az ilyen hülyegyerekek is felnőnek egyszer, szavazati joggal, véleménnyel és mindössze annyi tanulsággal, hogy ha valami nem megy pacekba, akkor hova sírjanak ríjanak, ki az új anyuci, aki majd helyettük ügyintéz.
Politikai rendszerek, intézmények, munkahelyi közösségek épülnek ezen szerencsétlenekre, merítenek belőlük legitimációt.
Sobri Jóska
ez mennyire egy gusztustalan hozzászólás volt te jó ég

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Ez az egyik része igen lehet.
A másik része, hogy azt veszem észre, hogy mostanában a normálisabb / érdekesebb beszélgetések is lehalnak a picsába, mert jön Sobri a kurva unalmas ugyanarra a sablonra építő beszólásaival / trollkodásaival és egyszerűen kinyírja a beszélgetést.
Áttudok rajta görgetni, sőt legtöbbször nem is reagálok a baromságaira ami régen mondjuk 50-50%ban még értelmes vagy legalább olyan vélemény volt amin az ember elgondolkozott.
Mostmár csak egy megfáradt szarkeverő és ez kicsit szomorú.
Persze nem kell kitiltani, de azért nem csodálkozom ha van rá igény, hogy valaki megtegye.
Toca
Gigalájk

Pontosan emiatt nem szabad ezt tolerálni, elveszi a kedvét azoknak a normálisaknak a hozzászóláshoz akik adott esetben a témához kapcsolódóan megtennék.
Plusz aki minden témánál felhoz egy teljesen mást csak személyeskedésből azt illene figyelmeztetni, ha meg nem ért belőle bannolni mert közösségromboló.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Nem akarok beleszólni de nem lehetne most egy hónapot adni neki...? Jót tett a fórumnak ez a hét.
davemayer
Látod, a diktatúrákra, autoriter, “csakazénhangomszólhat”, “akinemtetszikpöcköljükki” rendszerekre valódi tömegigények mutatkoznak a nagypolitikától kezdve bármilyen apró közösségig,
Ugye te se sírnál soha amiatt, hogy az aktuális kormányfő miként kormányoz?
Sobri Jóska
majd ha én teszek olyat amit te akkor rám is kérhetsz bant, nincs megtiltva.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De én nem is írtam JJ-nek, hogy tiltson ki. Gondolom mások szóltak nemi, hogy túlmentél a végső határon.

Az utóbbi fél évben kétszer jeleztem neki, hogy eleget trollkodtam itt, töröljön, nem tette.

Most így visszagondolva, voltak persze (általam vélt) komoly dolgok, amiket ide írtam, de nagyon, nagyon sok baromság is, kb a 85%-a - bármivel kapcsolatban - mert egyszerűen élveztem hogy kiakadtok.
De egy idő után elfárad az ember, és ennek a fórumozásnak nincs semmi haszna. (Bizonyos része fontos, amikor valaki itt kér segítséget, mert sokan tudnak bizony jó tanácsokkal segiteni).
Csak az időt veszem el másoktól.
Sok reply is komolyan bántott, ami kiült rám, mert nem tudtam hova tenni, hogy egy régen nagyon jó közösségben egyesek, névtelenül, arctalanul, hogy jutottak el oda, hogy olyan sértéseket dobnak oda másoknak, hogy nekem fáj.

Persze, lehet azt mondani, hogy ez egy forum, tudtad mire szamits JC, meg eleve ki az a hülye aki itt éli meg az életet, vadidegen el elött, de akkor is. Ez nem a 444 undorító kommentszekciója vagy a HVG/Origo/NSO szánalmas acsarkodósa, hanem egy normális közösség.

Mondom, ez az én hibám, senkit nem okolok érte.
És ha számít, ha nem - lehet vele élcelődni - látatlanul is elnézést kérek mindenkitől a rengeteg agymenésért.

JJ: ha ezt látod, cselekedj és törölj kérlek. Vagy valaki, akinek van hozzáférése.
Köszönöm!

Legjobbakat srácok! Ismeretlenül is, de őszintén!
#JC6
Normális = itt is mindenki mindenhez ért. Leginkább a politikához, gazdasághoz, energiaszektorhoz, klímához, focihoz, és persze az univerzumhoz.
(Mindezt fotelból.). 😛
Jah, és szarandroid 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Off Topic ráadásul.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 655 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
De mi ez a dráma ? Én komolyan nem értem. Valami régimotoros mesélje el már legyen szives hogy mi ez a Sobri JC6 örökellentét, vagy hogy miért jön fel ez mindig kb 2 hétente újra és újra...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
JJ: ha ezt látod, cselekedj és törölj kérlek. Vagy valaki, akinek van hozzáférése.
Köszönöm!
#JC6
Miért kell mindig törölni? Nem lépsz be és pont. Szerintem az adatbázis nem telik meg ha marad pár használaton kívüli account.
Matthew99
Nem szeretne 2 néven fórumozni.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
JJ: ha ezt látod, cselekedj és törölj kérlek. Vagy valaki, akinek van hozzáférése.
Köszönöm!
#JC6
Miért kell mindig törölni? Nem lépsz be és pont. Szerintem az adatbázis nem telik meg ha marad pár használaton kívüli account.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Biztos még a telihold utóhatása 😁

Nyugodj meg, attól majd megnyugszol 😂😝


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem akarok senkit sem megbantani, de mi folyik itt 😀
miert kell ezt ennyire komolyan venni?
Engem soha nem zavart JC6 se sobri se xy, elolvasom, aztan ennyi.
De lehet en vagyok egyszeru , mint egy faek.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
De én nem is írtam JJ-nek, hogy tiltson ki. Gondolom mások szóltak nemi, hogy túlmentél a végső határon.

Az utóbbi fél évben kétszer jeleztem neki, hogy eleget trollkodtam itt, töröljön, nem tette.

Most így visszagondolva, voltak persze (általam vélt) komoly dolgok, amiket ide írtam, de nagyon, nagyon sok baromság is, kb a 85%-a - bármivel kapcsolatban - mert egyszerűen élveztem hogy kiakadtok.
De egy idő után elfárad az ember, és ennek a fórumozásnak nincs semmi haszna. (Bizonyos része fontos, amikor valaki itt kér segítséget, mert sokan tudnak bizony jó tanácsokkal segiteni).
Csak az időt veszem el másoktól.
Sok reply is komolyan bántott, ami kiült rám, mert nem tudtam hova tenni, hogy egy régen nagyon jó közösségben egyesek, névtelenül, arctalanul, hogy jutottak el oda, hogy olyan sértéseket dobnak oda másoknak, hogy nekem fáj.

Persze, lehet azt mondani, hogy ez egy forum, tudtad mire szamits JC, meg eleve ki az a hülye aki itt éli meg az életet, vadidegen el elött, de akkor is. Ez nem a 444 undorító kommentszekciója vagy a HVG/Origo/NSO szánalmas acsarkodósa, hanem egy normális közösség.

Mondom, ez az én hibám, senkit nem okolok érte.
És ha számít, ha nem - lehet vele élcelődni - látatlanul is elnézést kérek mindenkitől a rengeteg agymenésért.

JJ: ha ezt látod, cselekedj és törölj kérlek. Vagy valaki, akinek van hozzáférése.
Köszönöm!

Legjobbakat srácok! Ismeretlenül is, de őszintén!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Ez az egyik része igen lehet.
A másik része, hogy azt veszem észre, hogy mostanában a normálisabb / érdekesebb beszélgetések is lehalnak a picsába, mert jön Sobri a kurva unalmas ugyanarra a sablonra építő beszólásaival / trollkodásaival és egyszerűen kinyírja a beszélgetést.
Áttudok rajta görgetni, sőt legtöbbször nem is reagálok a baromságaira ami régen mondjuk 50-50%ban még értelmes vagy legalább olyan vélemény volt amin az ember elgondolkozott.
Mostmár csak egy megfáradt szarkeverő és ez kicsit szomorú.
Persze nem kell kitiltani, de azért nem csodálkozom ha van rá igény, hogy valaki megtegye.
Toca
Elnézést, de nekem nem az a foglalkozásom, hogy téged szórakoztassalak. Nem vagyok kötelezve nem unalmas posztok írására. Ahogy te se azok olvasására.
Az emberek változnak, aki nem, az az ő dolga.
Én azt írom, amit én éppen gondolok, és ahogy se te, se más nem azt nézve, hogy ez kinek tetszik, kinek nem. Vagy mondjuk, hogy máshogy gondolom most, mint 10 éve. Vagy mondjuk te is máshogy látsz sok dolgot, mint 10 éve. Na bumm.
Én se olvasok el minden betűt, minden beírást, de nem is zavar ha ott van. Ami pedig megérint, arra reagálok, nem picsogok, hogy XY ne írja ezt, ne linkelje azt.
De evidencia, mások vagyunk.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Azt gondolom emögött inkább az a fajta pszichológia húzódik meg, amikor két harmadikos összebalhézik, és aki rendre a rövidebbet húzza, az egy idő után ezt elunva inkább szól az anyukájának, hogy az szóljon a hatodikos bátyjának, hogy verje meg ő az osztálytársát, ha már neki nem megy.
És hát ugye az ilyen hülyegyerekek is felnőnek egyszer, szavazati joggal, véleménnyel és mindössze annyi tanulsággal, hogy ha valami nem megy pacekba, akkor hova sírjanak ríjanak, ki az új anyuci, aki majd helyettük ügyintéz.
Politikai rendszerek, intézmények, munkahelyi közösségek épülnek ezen szerencsétlenekre, merítenek belőlük legitimációt.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.
eaglesmcnabb
Ez az egyik része igen lehet.
A másik része, hogy azt veszem észre, hogy mostanában a normálisabb / érdekesebb beszélgetések is lehalnak a picsába, mert jön Sobri a kurva unalmas ugyanarra a sablonra építő beszólásaival / trollkodásaival és egyszerűen kinyírja a beszélgetést.
Áttudok rajta görgetni, sőt legtöbbször nem is reagálok a baromságaira ami régen mondjuk 50-50%ban még értelmes vagy legalább olyan vélemény volt amin az ember elgondolkozott.
Mostmár csak egy megfáradt szarkeverő és ez kicsit szomorú.
Persze nem kell kitiltani, de azért nem csodálkozom ha van rá igény, hogy valaki megtegye.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem rosszból, de nincs görgő az egereteken?

Én is át tudom görgetni JC6/O1G -mikor mi éppen- agymenéseit/álszenteskedéseit stb anélkül hogy a tiltását kérném.
Ráadásul még némítani is lehetne ha arról lenne szó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!