Politika

44 feliratkozó

11 napja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 444.hu/2024/05/08/nem-tamogatja-a-fidesz-frakcio-a-gyonasi-titokra-vonatkozo-modositast

gyors volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 napja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 444.hu/2024/05/08/minden-varakozast-alulmul-elemzoi-reakcio-az-ipari-adatra

Erről pofáztam. Semmilyen szinten nem tudnak hatni a gazdaságra. Amíg nem indul meg egy látványos bővülés a világban, addig a magyar gazdaság nem fog tudni semmit csinálni. Ez van, ha 50 éves trendeket akarsz követni, és összeszerelő üzemmé silányítod magad: ki leszel téve a széljárásnak.

Itt vannak a csehek, ők rendszerváltás óta iparosítanak: -2,7% ipari index, -8.3% (!) építőipar.

Szlovákia: -6.8% a rendelésállományban

Nincsenek csodák. Az ipari fejlesztések csak lefelé visznek hosszútávon.
Gyurma Pappa
Csak hát saját farkába harap a kígyó, mivel az összeszerelő üzemnél komolyabb gazdasághoz kreativitás, tehetség, tökösség kell, ezek pedig a nepotizmussal és urambátyámmal antagonisztikus ellentétben állnak.

Valaki megmondhatná az illetékeseknek, hogy ez egy “you problem”.

criminal lawyer or criminal lawyer?
11 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2024/05/08/minden-varakozast-alulmul-elemzoi-reakcio-az-ipari-adatra

Erről pofáztam. Semmilyen szinten nem tudnak hatni a gazdaságra. Amíg nem indul meg egy látványos bővülés a világban, addig a magyar gazdaság nem fog tudni semmit csinálni. Ez van, ha 50 éves trendeket akarsz követni, és összeszerelő üzemmé silányítod magad: ki leszel téve a széljárásnak.

Itt vannak a csehek, ők rendszerváltás óta iparosítanak: -2,7% ipari index, -8.3% (!) építőipar.

Szlovákia: -6.8% a rendelésállományban

Nincsenek csodák. Az ipari fejlesztések csak lefelé visznek hosszútávon.

11 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Én nagyon tájékozatlan vagyok, de tegnap este olvastam, hogy jön a kínai elnök hozzánk.
Ki mer fújolni neki?😊
11 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Erről van valakinek tényleges infója?

"Add tovább! Két napja elkezdte blokkolni a titkosszolgálat az internetet és a mobilelérést a TISZA Párt országjáró körútjának helyszíneinein.
Két nap alatt egyszer tudtunk csak élő közvetítést adni itt a Facebookon. A fényképek Hajdunánáson készültek civil ruhás rendőrökről (titkosszolgálati munkatársakról?) és a feltételezhetően a blokkoláshoz használt eszközről.
Legutoljára Újfehértón ment el a téren mindenkinél az érkezésünkkor minden térerő és a mobilnet, ami a rendezvény végén rögtön helyreállt.
Felszólítjuk Rogán Antalt és Pintér Sándort, hogy állítsák le az orosz és észak-korai módszereket és ne korlátozzák az internet szabadságát és a szabad véleménynyilvánítást!
A BBC tudósítója velem utazik délutántól és mindent dokumentálunk a hazai és a nemzetközi nyilvánosság számára.
Elég volt, nincs hova hátrálnunk!"
NB2
Ha viszonylag sokan gyűlnek össze egy helyen, akkor túlterhelt a hálózat és így nincs/lassú a net. Koncerteken, egyéb tömegrendezvényeken is jellemző, pedig ezeken külön készülnek is erre, míg a demonstrációkon nyilván nem készültek erre.
11 napja
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Erről van valakinek tényleges infója?
NB2
Nekem elég alusisakos. Redditen is nagyot ment tegnap, és több hozzáértőnek tűnő figura elmagyarázta, hogy hogyan működnek a mobilcellák.
Hanni
Egyik haverom aki kint volt Debrecenben azt mondta semmit nem töltött be a telója. Aztán lehet csak térerő nem volt.

Szerkesztette: Nemes samu09
11 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Erről van valakinek tényleges infója?
NB2
Nekem elég alusisakos. Redditen is nagyot ment tegnap, és több hozzáértőnek tűnő figura elmagyarázta, hogy hogyan működnek a mobilcellák.
11 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
No comment

 www.youtube.com/watch?v=2roN__-Xw9k&t=7s
KB23
A másik kommunista brigád 😀

11 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Erről van valakinek tényleges infója?

"Add tovább! Két napja elkezdte blokkolni a titkosszolgálat az internetet és a mobilelérést a TISZA Párt országjáró körútjának helyszíneinein.
Két nap alatt egyszer tudtunk csak élő közvetítést adni itt a Facebookon. A fényképek Hajdunánáson készültek civil ruhás rendőrökről (titkosszolgálati munkatársakról?) és a feltételezhetően a blokkoláshoz használt eszközről.
Legutoljára Újfehértón ment el a téren mindenkinél az érkezésünkkor minden térerő és a mobilnet, ami a rendezvény végén rögtön helyreállt.
Felszólítjuk Rogán Antalt és Pintér Sándort, hogy állítsák le az orosz és észak-korai módszereket és ne korlátozzák az internet szabadságát és a szabad véleménynyilvánítást!
A BBC tudósítója velem utazik délutántól és mindent dokumentálunk a hazai és a nemzetközi nyilvánosság számára.
Elég volt, nincs hova hátrálnunk!"
11 napja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 478
No comment

11 napja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
na ez hány ezer ember lehetett most Nyíregyházán?
deyell
Kicsit csalóka a kép: okosan a főtér arra a részére vitte a szinpadot, ahol egy kicsit beszűkűl a tér, így nagyobbnak tűnik a tömeg. Szerintem amúgy vagy 2 000 emberke lehetett, de én ebben nagyon rossz vagyok. Helyi viszonyokban ez tömeg volt. Magyar azonban számomra kicsit enervált volt, néha túl sok volt nekem a jobbos konteó, de nem volt rossz. A Szparika bajnoki címe azért nagyobbat ütött! 😀
11 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Világi jog mellett egyházjog azért van, mert az államot és az egyházakat elválasztották annak idején. Ez azt jelenti, hogy mind szervezet, mind jogrend tekintetében a kettő egymástól élesen elkülönül. Önálló jogrend, önálló szervezet, a kettő között nincs átjárás jogorvoslat szinten sem. A kánonjog léte szükségképpeni.
Amadeus von Dollárbaloldal
tehát az egyház (mivel emberek alkotják) lényegében világ a világon belül.

"Megrontottam éveken keresztül sok ministránst..."
"Ez rettenetes! És megbántad?"
"Igen, nagyon!"
"Akkor: irgumburgum! De amúgy meg van bocsátva. De többet ne forduljon ám elő!"
slowmotion
Kicsit átírtam.

"Megrontottam éveken keresztül sok ministránst..."
"Ez rettenetes! És élvezted?"
"Igen, nagyon!"
"Akkor meg van bocsátva. De most én gyónok meg neked"
11 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
A TISZA párt több ezer önkéntes önfeláldozó munkájának eredményeként pár nap alatt mind a tizenkilenc megyében összegyűjtötte a megyei közgyűlési helyekért történő induláshoz szükséges sok ezer aláírást. Köszönet a segítők munkájáért és a több tízezer támogató aláírásért!

A közösségünk vezetése vállalva azt, hogy ezzel sok segítőnknek és támogatónknak is csalódást okozunk, úgy döntött, hogy a TISZA Párt tiszta jövője és a magyarok bizalmának megőrzése érdekében nem indul a megyei közgyűlési listákért, nem ad le a Választási Irodákhoz megyei listákat.

Az utolsó napon nagyon sok olyan jelzést kaptunk, hogy a kiválasztott jelöltek között szinte minden megyében vannak álcivil kormánypárti és ellenzéki pártokhoz köthető trójai falovak, olyanok, akiket szándékosan azért küldtek, hogy ártsanak a TISZA Párt hitelességének, ezzel ellehetetlenítve, hogy minél gyorsabban le tudjuk győzni a NER-t és az azt kiszolgáló ellenzéki pártokat.

Sajnos a rendelkezésünkre álló rendkívül rövid idő nem volt elegendő ahhoz, hogy minden jelölt múltját és motivációját tökéletesen fel tudjuk deríteni.

Sajnáljuk, hogy ezzel sokaknak csalódást okozunk, de bízunk benne, hogy a nagyobb cél, hazánk mielőbbi visszavétele érdekében mindenki el tudja fogadni a döntésünket. Köszönjük a rengeteg, hazaszerető, becsületes jelölt jelentkezését! A közös munkát mindenképpen folytatjuk.

A TISZA Párt célja, hogy sok ezer jelentkezőből, a több tízezer támogatónk segítségével, a következő országgyűlési választásáig mind helyi mind országos szinten becsületes, a hazájukért dolgozni kívánó szakembereket találjunk és egy ütőképes és ütésálló csapatot hozzunk létre.

“A haza minden előtt.”
ozibozi
Akkor marad a f@sszal szavazás 🙁
Bruce
Komolyra fordítva azért ez nagyon meh. Vidéken nagyot tarol a Tisza, de most egyszerűen nincs kire szavazni.
Illetve kérdés az, hogy vajon kitart a lendület még 2 évig? Azért jó lett volna esetleg 1-2 önkormányzati várost is behúzni!
11 napja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A TISZA párt több ezer önkéntes önfeláldozó munkájának eredményeként pár nap alatt mind a tizenkilenc megyében összegyűjtötte a megyei közgyűlési helyekért történő induláshoz szükséges sok ezer aláírást. Köszönet a segítők munkájáért és a több tízezer támogató aláírásért!

A közösségünk vezetése vállalva azt, hogy ezzel sok segítőnknek és támogatónknak is csalódást okozunk, úgy döntött, hogy a TISZA Párt tiszta jövője és a magyarok bizalmának megőrzése érdekében nem indul a megyei közgyűlési listákért, nem ad le a Választási Irodákhoz megyei listákat.

Az utolsó napon nagyon sok olyan jelzést kaptunk, hogy a kiválasztott jelöltek között szinte minden megyében vannak álcivil kormánypárti és ellenzéki pártokhoz köthető trójai falovak, olyanok, akiket szándékosan azért küldtek, hogy ártsanak a TISZA Párt hitelességének, ezzel ellehetetlenítve, hogy minél gyorsabban le tudjuk győzni a NER-t és az azt kiszolgáló ellenzéki pártokat.

Sajnos a rendelkezésünkre álló rendkívül rövid idő nem volt elegendő ahhoz, hogy minden jelölt múltját és motivációját tökéletesen fel tudjuk deríteni.

Sajnáljuk, hogy ezzel sokaknak csalódást okozunk, de bízunk benne, hogy a nagyobb cél, hazánk mielőbbi visszavétele érdekében mindenki el tudja fogadni a döntésünket. Köszönjük a rengeteg, hazaszerető, becsületes jelölt jelentkezését! A közös munkát mindenképpen folytatjuk.

A TISZA Párt célja, hogy sok ezer jelentkezőből, a több tízezer támogatónk segítségével, a következő országgyűlési választásáig mind helyi mind országos szinten becsületes, a hazájukért dolgozni kívánó szakembereket találjunk és egy ütőképes és ütésálló csapatot hozzunk létre.

“A haza minden előtt.”
ozibozi
Akkor marad a f@sszal szavazás 🙁
11 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
nyuggerek ott csücsörítenek az első sorban 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 559
na ez hány ezer ember lehetett most Nyíregyházán?


choose life
11 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 telex.hu/valasztas-2024/2024/05/07/gulyas-gergely-magyar-peter-meszaros-lorincs-valasztas

GG nagyon tipor, hogy fazék közelébe maradhasson.
Toca
Szánalmas az egész Fidesz kampány. Ma bedobtak a postaládába egy szórólapot nulla pozitív üzenet, csak a másik szapulása 14 év teljhatalom után, ennyi maradt.
Amikor meghallom már a háború szót is, csak kinomban nevetek. Mindenki háborúpárti, egész Európa is az, de valahogy csak-csak béke van minden háborúpárti eu-s országban. Nálunk meg lassan tíz éve folyamatos vészhelyzet.
Tényleg nehezen értem meg, hogy az aki nem funkcionális analfabéta, az hogyan tud a fideszre szavazni.
zinedine5
Jobb a krumplijuk 😊
Plusz túlsúlyban vannak a funkcionális analfabéták.

11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Huhh én vármegyei listán kire szavazzak?
Bruce
Én is most néztem meg az enyémet, és hát ....
Lehet csak azért fogok a Momentumra mert korrekt nők vannak a listán 😀😀
zacknorb
Úgy tűnik megtette a hatását, hogy láttad őket eleget itt a hsz-eimben a fórumon. 😀
11 napja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
 telex.hu/valasztas-2024/2024/05/07/gulyas-gergely-magyar-peter-meszaros-lorincs-valasztas

GG nagyon tipor, hogy fazék közelébe maradhasson.
Toca
Szánalmas az egész Fidesz kampány. Ma bedobtak a postaládába egy szórólapot nulla pozitív üzenet, csak a másik szapulása 14 év teljhatalom után, ennyi maradt.
Amikor meghallom már a háború szót is, csak kinomban nevetek. Mindenki háborúpárti, egész Európa is az, de valahogy csak-csak béke van minden háborúpárti eu-s országban. Nálunk meg lassan tíz éve folyamatos vészhelyzet.
Tényleg nehezen értem meg, hogy az aki nem funkcionális analfabéta, az hogyan tud a fideszre szavazni.
11 napja
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
 telex.hu/valasztas-2024/2024/05/07/gulyas-gergely-magyar-peter-meszaros-lorincs-valasztas

GG nagyon tipor, hogy fazék közelébe maradhasson.

Szerkesztette: Toca
11 napja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 646 — Egyéb témák lakó
Megvan az emberem, egy szavazatom már biztos. Raiders helyett Packers gear még biztosabbá tette volna.
 vtr.valasztas.hu/onk2024/valasztopolgaroknak/jelolo-szervezetek/jeloltek/6191270?maz=02&taz=217
Kampman
A mentorom fia.

11 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Már így is megégette magát MP 1-2 névvel, ez volt a logikus döntés. Ennyi embert ennyi idő alatt nem tud átvilágítani a kampány közben a jelenleg még nem nagy stábja. Azt meg nem vállalhatja, hogy hozzá kössenek olyan arcokat, akik teljesen vállalhatatlanok.

Jobb lett volna ezt hamarabb felmérni, de még így is épp időben.
11 napja
ozibozi New York Giants 15 560
A TISZA párt több ezer önkéntes önfeláldozó munkájának eredményeként pár nap alatt mind a tizenkilenc megyében összegyűjtötte a megyei közgyűlési helyekért történő induláshoz szükséges sok ezer aláírást. Köszönet a segítők munkájáért és a több tízezer támogató aláírásért!

A közösségünk vezetése vállalva azt, hogy ezzel sok segítőnknek és támogatónknak is csalódást okozunk, úgy döntött, hogy a TISZA Párt tiszta jövője és a magyarok bizalmának megőrzése érdekében nem indul a megyei közgyűlési listákért, nem ad le a Választási Irodákhoz megyei listákat.

Az utolsó napon nagyon sok olyan jelzést kaptunk, hogy a kiválasztott jelöltek között szinte minden megyében vannak álcivil kormánypárti és ellenzéki pártokhoz köthető trójai falovak, olyanok, akiket szándékosan azért küldtek, hogy ártsanak a TISZA Párt hitelességének, ezzel ellehetetlenítve, hogy minél gyorsabban le tudjuk győzni a NER-t és az azt kiszolgáló ellenzéki pártokat.

Sajnos a rendelkezésünkre álló rendkívül rövid idő nem volt elegendő ahhoz, hogy minden jelölt múltját és motivációját tökéletesen fel tudjuk deríteni.

Sajnáljuk, hogy ezzel sokaknak csalódást okozunk, de bízunk benne, hogy a nagyobb cél, hazánk mielőbbi visszavétele érdekében mindenki el tudja fogadni a döntésünket. Köszönjük a rengeteg, hazaszerető, becsületes jelölt jelentkezését! A közös munkát mindenképpen folytatjuk.

A TISZA Párt célja, hogy sok ezer jelentkezőből, a több tízezer támogatónk segítségével, a következő országgyűlési választásáig mind helyi mind országos szinten becsületes, a hazájukért dolgozni kívánó szakembereket találjunk és egy ütőképes és ütésálló csapatot hozzunk létre.

“A haza minden előtt.”
ozibozi
Ez kemény meló lesz.
És nem is a trójai falovak, hanem a jó ütemérzékű opportunisták miatt.
Dzsokijuing
Jó ütemérzékű oppurtunisták nélkül nincs kormányváltás.
MC12
Pozsgay, Horn stb.
Ezért vicces amikor azt mondja a kis csíra, hogy milyen gáz a belülről jött ember.
Neki hiteltelen.
Nekünk is hiteltelen volt a Jogászfórum és Pető Iván, Antall József, de kik is voltak a másik oldalon???
Fejti Gyuri bácsi? Hagyjuk már…
Fiataloknak csak akik ezt nem élték át👀
 merce.hu/2019/03/22/a-harmadik-koztarsasag-tervezoasztala-30-eve-alakult-meg-az-ellenzeki-kerekasztal/

Szerkesztette: ozibozi
11 napja
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk nem értem a TISZA-t. Simán lehet, hogy tényleg kiábrándult Fideszesek mennek át hozzájuk. Nem csak szavazók, hanem ex fideszes vagy jelenlegi képviselők. Simán lehet, hogy nekik is elegük van már.
11 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
TISZA fővárosi lista: Porcher Áron Somervile.
A Communards fanok voksaira hajtanak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)