Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Igen, azt a részét értem, hogy folyamatosan ütni kell őket, csak egy-egy megszólalásából, reakciójából látszik, hogy ennél bőven több van mögötte.MP megragad minden pillanatot, hogy beszóljon a Fideszeseknek és mindenkinek.ez egy politikai termék, annak technikai és pragmatikus értelmében, 0 minősítés nélkül
Fú, milyen harag dolgozhat ebben az emberben.
Lúdas Solymi
Gyurma Pappa
1 hónapja
Ezek tényleg azt gondolják, hogy nem lesz anyag róluk, amivel legalábbis kellemetlenséget okozhatnának nekik? Mert egy-kettő kipenderülhet a pozícióból egy-egy ügy miatt.Igen.
Lúdas Solymi
Ők egy olyan világban szocializálódtak, lettek felnőttek, politikusok, azt tapasztalták, hogy érinthetetlenek.
És erről diskurálunk hetek óta, hogy jól gondolják vagy sem.
MP megragad minden pillanatot, hogy beszóljon a Fideszeseknek és mindenkinek.Belepofátlankodtak a magánéletébe évekig, csicskították, szopatták. Ennél nincs erősebb motiváció.
Fú, milyen harag dolgozhat ebben az emberben.
Lúdas Solymi
Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
MP megragad minden pillanatot, hogy beszóljon a Fideszeseknek és mindenkinek.ez egy politikai termék, annak technikai és pragmatikus értelmében, 0 minősítés nélkül
Fú, milyen harag dolgozhat ebben az emberben.
Lúdas Solymi

1 hónapja
MP megragad minden pillanatot, hogy beszóljon a Fideszeseknek és mindenkinek.Fú, milyen harag dolgozhat ebben az emberben.
1 hónapja
"Orbán..............................................
........................
..........................
.........................
Anitát arra kértem fel ..."
Mekkora troll ez a Peti.
1 hónapja
Na jó, beismerem, szigorú voltam, 30 percet kellett volna írnom.Na, vajon MP befejezi 10Javítottam... 😀percenórán belül a beszédet? 😀
Lúdas Solymi
StormST
Azért az "tetszik", hogy Pócs nevetgél és a többi Fideszes is vigyorog néha-néha.
Ezek tényleg azt gondolják, hogy nem lesz anyag róluk, amivel legalábbis kellemetlenséget okozhatnának nekik? Mert egy-kettő kipenderülhet a pozícióból egy-egy ügy miatt.
1 hónapja
Na, vajon MP befejezi 10Javítottam... 😀percenórán belül a beszédet? 😀
Lúdas Solymi
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Na, vajon MP befejezi 10 percen belül a beszédet? 😀
1 hónapja
Így van, voltak ott többen is, KDNP-s is, fullon volt a bizottság.az sem veletlen, hogy eppen Ruffnal nem tartozkodtak a fideszesek ...??? Mire gondolsz? Tuzsoffot ott oltotta végig.
csebi
Sixo
1 hónapja
az sem veletlen, hogy eppen Ruffnal nem tartozkodtak a fideszesek ...??? Mire gondolsz? Tuzsoffot ott oltotta végig.
csebi
1 hónapja
Amíg nem került nyilvánosságra az infó, addig felesleges volt nekik bármit is válaszolni és most is az, hisz még csak most lettek kinevezve a miniszterek.Én hatalomtechnikai szempontból maximálisan el tudom fogadni ezt a racionális érvelést.
Lúdas Solymi
Ahogy a Fidesznél is el tudtam.
Ezt tették, mert ezt kellett tenniük politikai/hatalmi érdekből.
1 hónapja
az sem veletlen, hogy eppen Ruffnal nem tartozkodtak a fideszesek ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ne mond, hogy ennél kevesebb infó alapján nem volt karaktergyilkosság senki ellenMire? Mi van ebben a cikkben, amit én nem látok? Valakiről jogellenesen nyilvánosságra hozott az átlátszó egy szenzitív adatot, de ezen kívül én nem látom mit mond a cikk.Atlatszo talált valamit (?):fura, hogy Rogánék erre nem építettek semmit
atlatszo.hu/kozugy/2026/05/12/szexkepes-zsarolasert-elitelt-hacker-a-tisza-part-kemelharitoja-megis-fontos-pozicioba-kerulhet
Lúdas Solymi
pedig az adat a kezükben volt
belső ellenállás?
kontraszelekció?
rva
Jughead
lásd:
1 hónapja
Simán.Sose mondtam, hogy nem akar, azt prognosztizálom, hogy nem lesz érdemi elszámoltatás. Óriási különbség.Na akkor én most már felugrok az elszámoltatás vonatodra 10 névvel.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Orbán Viktor
2. Rogán Antal
3. Lázár János
4. Szíjjártó Péter
5. Semjén Zsolt
6. Kósa Lajos
7. Balogh Zoltán
8. Hankó Balázs
9. Tiborcz István
10. Balásy Gyula
11. Mészáros Lölő
Over/undert én 4.5-re rakom, és én simán bemondom az overt.
Két kitétellel
1. Elszámoltatás alatt én azt értem, hogy legkésőbb a kormányzati idő feléig, azaz 2 év múlva, ezen emberekből legalább 5 ellen megindulnak az eljárások, tárgyalásokra fognak járni, többen előzetesben vagy háziőrizetben lesznek.
Azt, hogy 2 év alatt ekkora mértékű ügyekben el lehet-e jutni egy elsőfokú ítéletig, azt nem tudom megítélni, de ha a fórum jogászai azt mondják, hogy megfelelő akarat mellett igen, akkor talán abból is lesz addigra pár, ehhez kérnék valami szakmai segítséget tőletek.
2. Az ha az érintett elmenekül külföldre és nem sikerül bíróság elé ráncigálni kiadatás híján, az is sikeres találatnak számít a részemről.
Be mered-e mondani erre az undert?
A múltbéli kommentjeid alapján, a listán szereplők fajsúlya illetve az over/under határ szerintem több mint méltányos számodra.
Na most jönnek a problémák.
Ha lenne 2000 euróm, én simán ráraknám, de nincs. 😀
Mit szólnál, ha posztolnék majd egy GTA-s Respect + képet ha nyersz?
Én is megelégszem hasonlóval, mert ha 2 év múlva megkövetsz, az többet jelent majd számomra mint szaros 700 pisztolyorrú mátyás. 😀
akdestroyer
Ha bejön a tipped, akkor gta-s nemtudommi helyett boldogan posztolok személyesen neked készült igazadvolt képet, mert az azt jelenti, hogy valami tényleg változik, és nem a cinikus, de valós NLMP szellemében kell a közéletre tekinteni.
De van egy fontos apróság.
Ha 10 névvel ugrasz fel a vonatra az 10 legyen, ne 11.
1 hónapja
Szijj László, Jászai Gellért, Garancsi István, Jelinek Dániel, Széles Gábor, Száraz István, Habony Árpád, Schmidt Mariska,Sose mondtam, hogy nem akar, azt prognosztizálom, hogy nem lesz érdemi elszámoltatás. Óriási különbség.Na akkor én most már felugrok az elszámoltatás vonatodra 10 névvel.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Orbán Viktor
2. Rogán Antal
3. Lázár János
4. Szíjjártó Péter
5. Semjén Zsolt
6. Kósa Lajos
7. Balogh Zoltán
8. Hankó Balázs
9. Tiborcz István
10. Balásy Gyula
11. Mészáros Lölő
Over/undert én 4.5-re rakom, és én simán bemondom az overt.
Két kitétellel
1. Elszámoltatás alatt én azt értem, hogy legkésőbb a kormányzati idő feléig, azaz 2 év múlva, ezen emberekből legalább 5 ellen megindulnak az eljárások, tárgyalásokra fognak járni, többen előzetesben vagy háziőrizetben lesznek.
Azt, hogy 2 év alatt ekkora mértékű ügyekben el lehet-e jutni egy elsőfokú ítéletig, azt nem tudom megítélni, de ha a fórum jogászai azt mondják, hogy megfelelő akarat mellett igen, akkor talán abból is lesz addigra pár, ehhez kérnék valami szakmai segítséget tőletek.
2. Az ha az érintett elmenekül külföldre és nem sikerül bíróság elé ráncigálni kiadatás híján, az is sikeres találatnak számít a részemről.
Be mered-e mondani erre az undert?
A múltbéli kommentjeid alapján, a listán szereplők fajsúlya illetve az over/under határ szerintem több mint méltányos számodra.
Na most jönnek a problémák.
Ha lenne 2000 euróm, én simán ráraknám, de nincs. 😀
Mit szólnál, ha posztolnék majd egy GTA-s Respect + képet ha nyersz?
Én is megelégszem hasonlóval, mert ha 2 év múlva megkövetsz, az többet jelent majd számomra mint szaros 700 pisztolyorrú mátyás. 😀
akdestroyer
1 hónapja
Kezdjük a 2. ponttal:De alapból az, hogy egyszer 18-20 évesen valakit megzsarolt ilyennel (ja csúnya dolog, de nekem is vannak/voltak hacker társaim, nem olyan meglepő, hogy ilyet csinálnak, ennyi idősen) miért fontos? Kapott érte büntetést és már nem is minősül büntetett előéletűnek, nem is lenne szabad ezt lehozni.A cikk utolsó, konklúziót levonó bekezdése:
A többit se látom miben releváns amúgy, pláne hogy semmi konkrétumot nem ír.
Jughead
"Pedig a most felálló új kormánynak elemi érdeke lenne, hogy a közvélemény tisztán láthasson ebben az eléggé zavaros ügyben, mert ha a kormánypárton belüli játszmázásba fullad a vizsgálat, azzal komolytalanná válik a rendszerváltás ígérete. A titkosszolgálatokat felügyelő politikai pozícióra pedig a megújulás jegyében feddhetetlen, vagy legalább a Rogán-korszakban regnáló Farkas Örsnél feddhetetlenebb szakembert illene kiválasztani. A sajtómegkeresések megválaszolására tett ígéretekről nem is beszélve."
Két releváns kérdést vet ez fel:
1) van a csókához köthető rendszerváltást veszélyeztető játszmázás a Tiszában vagy nincs?
2) miért nem válaszolnak hosszú ideig a sajtó ezügyben megfogalmazott kérdéseire?
Őszentsége Sobri Jóska
Amíg nem került nyilvánosságra az infó, addig felesleges volt nekik bármit is válaszolni és most is az, hisz még csak most lettek kinevezve a miniszterek.
Az, hogy állítólag pozícióba juttatnák, az egy dolog, a másik meg h átvilágításon kell átesnie.
Ha ez megtörténik és nem találnak kivetnivalót benne, akkor az előélete ellenére maradhat, hisz bizonyítható az alkalmassága.
Ha meg kiderül, hogy alkalmatlan, akkor meg nem kap szerepet illetve gondolom majd érdemben válaszolnak, hogyha nagyobb lesz a nyomás rajtuk.
Ugyanilyen alapon mondhatnánk azt, hogyha valaki propagandista volt vagy fideszes, de megbűnhődött, akkor nem alkalmas?
1. pont:
Ez azért is érdekes, mert egy korábbi alkalmazottat váltottak le erre a faszira és végigmentek vele, a szivárogtatások ellenére, miközben nem gondolom, hogy ne lett volna opciójuk arra, hogy lecseréljék.
Ergo vagy megbízható vagy nagyon belsős vagy vannak a kezében zsarolóanyagok.
Habár utóbbit nem feltétlenül gondolom reálisnak, mert arra vigyáztak eddig is, hogy bármi ilyen akciót időben megfogjanak vagy egy gyors lépéssel és kommunikációval kezeljék.
Marad az első kettő lehetőség, viszont a második opció magával vonja az elsőt is, szerintem.
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez a cikk csak hangulatkeltés, ködszurkálás, ami egy-két valós információra és több pletykára alapul.
Kérdéseket persze ez felvet, csak nem látom, hogy miért nem ment tovább vele az átlátszó, hogy legyen még konkrétabb adat vagy miért most dobják be a vízbe.
Az oké, hogy kell a figyelem, de épp most? Vagy gyúrnak az adó 1%-ra?
1 hónapja
Tehát kormányzati szervek feltörték a rendszert, amiért elvileg ő felelt? Ez azért nem olyan meglepő dolog, kicsit komolyabb erőforrás van az egyik oldalon, de persze ha nem ezen múlt, hanem ő végezte szarul a munkáját, akkor nem alkalmazzák, szerintem ugyanis a Tisza Pártnak nem az a célja, hogy folyamatosan feltörjék a szervereiket, de lehet tévedek.Nekem ez elég konkrét, és egyben problémás:De alapból az, hogy egyszer 18-20 évesen valakit megzsarolt ilyennel (ja csúnya dolog, de nekem is vannak/voltak hacker társaim, nem olyan meglepő, hogy ilyet csinálnak, ennyi idősen) miért fontos? Kapott érte büntetést és már nem is minősül büntetett előéletűnek, nem is lenne szabad ezt lehozni.Mire? Mi van ebben a cikkben, amit én nem látok? Valakiről jogellenesen nyilvánosságra hozott az átlátszó egy szenzitív adatot, de ezen kívül én nem látom mit mond a cikk.Hát azt mondja, hogy elég zűrös a figura. Egyfelől jogerősen elitélték zsarolásért és hackerkedésért, másfelől a Tiszán belül vannak magyarázatra szoruló dolgai, amikről nem akar beszélni senki.
Jughead
Harmadrészt meg a szakmai kérdések; azaz hogy ő volt a kiberbiztonsági szakértő (vagy felelős vagy mi) a Tiszánál, amikor feltörték az app-ot, és kijutottak az érzékeny adatok. Azaz nem túl jól végezte a munkáját.
Most meg a BM-ben valami vezető beosztásba tervezik, ahol szintén érzékeny adatokkal fog dolgozni.
És ez így együtt nem hangzik jól.
Jan
A többit se látom miben releváns amúgy, pláne hogy semmi konkrétumot nem ír.
Jughead
"M.T. 2024 júliusában bukkant fel a Tisza Pártnál egy kibervédelmi javaslattal, amit az addig ott önkénteskedő informatikai szakértő, aki már készítette a kibervédelmi terveket kiegészítve a kockázatelemzéssel, gyenge minőségűnek minősített, valamint M.T. múltját és referenciáját kockázatosnak ítélte. Radnai Márk alelnök ezután a szervezetben kémnek minősítette az illetőt, aki a félkész kibervédelmi terveket a kollégáinak átadta és távozott.
Ez a forrásunk arra is felhívta a figyelmünket, hogy a Discordos és a Tisza Világ appos adatszivárgások is akkor történtek, amikor „Buddha” felelt az informatikai biztonságért, tehát az általa kiépített kibervédelem finoman fogalmazva sem működött az elvárható szinten."
Jan
1 hónapja
Nekem ez elég konkrét, és egyben problémás:De alapból az, hogy egyszer 18-20 évesen valakit megzsarolt ilyennel (ja csúnya dolog, de nekem is vannak/voltak hacker társaim, nem olyan meglepő, hogy ilyet csinálnak, ennyi idősen) miért fontos? Kapott érte büntetést és már nem is minősül büntetett előéletűnek, nem is lenne szabad ezt lehozni.Mire? Mi van ebben a cikkben, amit én nem látok? Valakiről jogellenesen nyilvánosságra hozott az átlátszó egy szenzitív adatot, de ezen kívül én nem látom mit mond a cikk.Hát azt mondja, hogy elég zűrös a figura. Egyfelől jogerősen elitélték zsarolásért és hackerkedésért, másfelől a Tiszán belül vannak magyarázatra szoruló dolgai, amikről nem akar beszélni senki.
Jughead
Harmadrészt meg a szakmai kérdések; azaz hogy ő volt a kiberbiztonsági szakértő (vagy felelős vagy mi) a Tiszánál, amikor feltörték az app-ot, és kijutottak az érzékeny adatok. Azaz nem túl jól végezte a munkáját.
Most meg a BM-ben valami vezető beosztásba tervezik, ahol szintén érzékeny adatokkal fog dolgozni.
És ez így együtt nem hangzik jól.
Jan
A többit se látom miben releváns amúgy, pláne hogy semmi konkrétumot nem ír.
Jughead
"M.T. 2024 júliusában bukkant fel a Tisza Pártnál egy kibervédelmi javaslattal, amit az addig ott önkénteskedő informatikai szakértő, aki már készítette a kibervédelmi terveket kiegészítve a kockázatelemzéssel, gyenge minőségűnek minősített, valamint M.T. múltját és referenciáját kockázatosnak ítélte. Radnai Márk alelnök ezután a szervezetben kémnek minősítette az illetőt, aki a félkész kibervédelmi terveket a kollégáinak átadta és távozott.
Ez a forrásunk arra is felhívta a figyelmünket, hogy a Discordos és a Tisza Világ appos adatszivárgások is akkor történtek, amikor „Buddha” felelt az informatikai biztonságért, tehát az általa kiépített kibervédelem finoman fogalmazva sem működött az elvárható szinten."
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
1 hónapja
Sose mondtam, hogy nem akar, azt prognosztizálom, hogy nem lesz érdemi elszámoltatás. Óriási különbség.Na akkor én most már felugrok az elszámoltatás vonatodra 10 névvel.
Őszentsége Sobri Jóska
1. Orbán Viktor
2. Rogán Antal
3. Lázár János
4. Szíjjártó Péter
5. Semjén Zsolt
6. Kósa Lajos
7. Balogh Zoltán
8. Hankó Balázs
9. Tiborcz István
10. Balásy Gyula
11. Mészáros Lölő
Over/undert én 4.5-re rakom, és én simán bemondom az overt.
Két kitétellel
1. Elszámoltatás alatt én azt értem, hogy legkésőbb a kormányzati idő feléig, azaz 2 év múlva, ezen emberekből legalább 5 ellen megindulnak az eljárások, tárgyalásokra fognak járni, többen előzetesben vagy háziőrizetben lesznek.
Azt, hogy 2 év alatt ekkora mértékű ügyekben el lehet-e jutni egy elsőfokú ítéletig, azt nem tudom megítélni, de ha a fórum jogászai azt mondják, hogy megfelelő akarat mellett igen, akkor talán abból is lesz addigra pár, ehhez kérnék valami szakmai segítséget tőletek.
2. Az ha az érintett elmenekül külföldre és nem sikerül bíróság elé ráncigálni kiadatás híján, az is sikeres találatnak számít a részemről.
Be mered-e mondani erre az undert?
A múltbéli kommentjeid alapján, a listán szereplők fajsúlya illetve az over/under határ szerintem több mint méltányos számodra.
Na most jönnek a problémák.
Ha lenne 2000 euróm, én simán ráraknám, de nincs. 😀
Mit szólnál, ha posztolnék majd egy GTA-s Respect + képet ha nyersz?
Én is megelégszem hasonlóval, mert ha 2 év múlva megkövetsz, az többet jelent majd számomra mint szaros 700 pisztolyorrú mátyás. 😀
1 hónapja
Ok. Ezek alapján nem csak velem jön szembe majd a valóság, hanem a komplett tiszával, ugyanis ha Ruff ebbe belebukik és feláll, akkor vele együtt feláll majd a tisza szavazók 2/3-a is. Szerintem nem ez fog történni. Meglátjuk kivel jön szembe majd a valóság."És ahogy Orbánnak is megfelelt Gyurcsány nemelszámoltatása és annak a politikai hasznossága, miért lenne ez másképp ezúttal MP esetében."Igen. Ez azt jelenti. Hogy majd szembejön a valóság, ami harmonizálja az akaratot a lehetőségekkel, és nem lesz része a leszamolás a mindennapi ügymenetnek, az megmarad a felszín kapirgálásánál. Ilyen ez a politika.
Jah, hogy ez nálad azt jelenti, h MP akarja, csak beletörődik hogy nem fog sikerülni? mert orbánnak azért nem sikerült, mert ő tényleg nem is akarta, ha akarta volna simán meglett volna akkor is, csak éppen az állt érdekében, h elmaradjon.
Szesze
Ezért mondtam, hogy Ruff lesz az első, aki majd feláll, mert neki ez valóban fontos témája, és őt nem kárpótolja majd a pozíció vagy a státusz azért, ha nem tudja azt és úgy elérni, ahogy szeretné.
Úgy is mondhatom, hogy akar ő érdemi elszámoltatást, de prognózisom szerint nem tud majd olyan eredményeket felmutatni, amiket szeretne.
Remélem most már így tiszta, és nem kell szellemekkel hadakoznod.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: Szesze
1 hónapja
De alapból az, hogy egyszer 18-20 évesen valakit megzsarolt ilyennel (ja csúnya dolog, de nekem is vannak/voltak hacker társaim, nem olyan meglepő, hogy ilyet csinálnak, ennyi idősen) miért fontos? Kapott érte büntetést és már nem is minősül büntetett előéletűnek, nem is lenne szabad ezt lehozni.A cikk utolsó, konklúziót levonó bekezdése:
A többit se látom miben releváns amúgy, pláne hogy semmi konkrétumot nem ír.
Jughead
"Pedig a most felálló új kormánynak elemi érdeke lenne, hogy a közvélemény tisztán láthasson ebben az eléggé zavaros ügyben, mert ha a kormánypárton belüli játszmázásba fullad a vizsgálat, azzal komolytalanná válik a rendszerváltás ígérete. A titkosszolgálatokat felügyelő politikai pozícióra pedig a megújulás jegyében feddhetetlen, vagy legalább a Rogán-korszakban regnáló Farkas Örsnél feddhetetlenebb szakembert illene kiválasztani. A sajtómegkeresések megválaszolására tett ígéretekről nem is beszélve."
Két releváns kérdést vet ez fel:
1) van a csókához köthető rendszerváltást veszélyeztető játszmázás a Tiszában vagy nincs?
2) miért nem válaszolnak hosszú ideig a sajtó ezügyben megfogalmazott kérdéseire?
1 hónapja
"És ahogy Orbánnak is megfelelt Gyurcsány nemelszámoltatása és annak a politikai hasznossága, miért lenne ez másképp ezúttal MP esetében."Igen. Ez azt jelenti. Hogy majd szembejön a valóság, ami harmonizálja az akaratot a lehetőségekkel, és nem lesz része a leszamolás a mindennapi ügymenetnek, az megmarad a felszín kapirgálásánál. Ilyen ez a politika.
Jah, hogy ez nálad azt jelenti, h MP akarja, csak beletörődik hogy nem fog sikerülni? mert orbánnak azért nem sikerült, mert ő tényleg nem is akarta, ha akarta volna simán meglett volna akkor is, csak éppen az állt érdekében, h elmaradjon.
Szesze
Ezért mondtam, hogy Ruff lesz az első, aki majd feláll, mert neki ez valóban fontos témája, és őt nem kárpótolja majd a pozíció vagy a státusz azért, ha nem tudja azt és úgy elérni, ahogy szeretné.
Úgy is mondhatom, hogy akar ő érdemi elszámoltatást, de prognózisom szerint nem tud majd olyan eredményeket felmutatni, amiket szeretne.
Remélem most már így tiszta, és nem kell szellemekkel hadakoznod.
1 hónapja
De alapból az, hogy egyszer 18-20 évesen valakit megzsarolt ilyennel (ja csúnya dolog, de nekem is vannak/voltak hacker társaim, nem olyan meglepő, hogy ilyet csinálnak, ennyi idősen) miért fontos? Kapott érte büntetést és már nem is minősül büntetett előéletűnek, nem is lenne szabad ezt lehozni.Hát azt mondja, hogy elég zűrös a figura. Egyfelől jogerősen elitélték zsarolásért és hackerkedésért, másfelől a Tiszán belül vannak magyarázatra szoruló dolgai, amikről nem akar beszélni senki.Mire? Mi van ebben a cikkben, amit én nem látok? Valakiről jogellenesen nyilvánosságra hozott az átlátszó egy szenzitív adatot, de ezen kívül én nem látom mit mond a cikk.Atlatszo talált valamit (?):fura, hogy Rogánék erre nem építettek semmit
atlatszo.hu/kozugy/2026/05/12/szexkepes-zsarolasert-elitelt-hacker-a-tisza-part-kemelharitoja-megis-fontos-pozicioba-kerulhet
Lúdas Solymi
pedig az adat a kezükben volt
belső ellenállás?
kontraszelekció?
rva
Jughead
Harmadrészt meg a szakmai kérdések; azaz hogy ő volt a kiberbiztonsági szakértő (vagy felelős vagy mi) a Tiszánál, amikor feltörték az app-ot, és kijutottak az érzékeny adatok. Azaz nem túl jól végezte a munkáját.
Most meg a BM-ben valami vezető beosztásba tervezik, ahol szintén érzékeny adatokkal fog dolgozni.
És ez így együtt nem hangzik jól.
Jan
A többit se látom miben releváns amúgy, pláne hogy semmi konkrétumot nem ír.