NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Tetszik, vagy nem. A "kihívó", úgynevezett baloldaról volt kénytelen importálni egy jobbolali miniszterelnökjelöltet, s kitenni az ablakba. :- ) Pikáns.Fungus
Ez nem pikáns, hanem praktikus. Rájöttek, hogy egy balos populista ellen csak jobbos jelölttel van esély nyerni.

A fasisztázás meg olyan, mint amikor a komcsi elkezd piacgazdaságról beszélni. Baleset, a hülye is látja, hogy köze nincs hozzá, fogalma nincs róla.

| sarkasm off |
peterk2005
Számomra elég érdekes hogy ennyivel elintézitek azt amit mondott. Hanyadik ilyen "elszólása" volt ez már?

Klaci te meg teljesen megbízol benne mert tudod hogy hülyeséget mondott. Tehát ha bevall egy ilyet te akkor is inkább annak hiszel amit te gondolsz, mert a felsorolt egyének (khm Jakabbal pl) nem engednének úgysem olyat 🤣 pont arról beszélt, azzal érvelt (!!!) a fidesz ellen hogy amíg a fidesz egybeolvasztotta (szerinte) a jobboldalon levő komcsikat meg nácikat addig mennyivel jobb a helyzet a baloldalon mert ott ugyanezek (!!!) pártokra vannak bontva...
Ez nem egy egyszerű elszólás, az az útelá....gazódás volt, ez egy felépített, több összetett mondatból álló gondolat volt, ezáltal a hitelessége erősen nem megkérdőjelezhető (több mondaton átivelő gondolatmenet nem születik egy kis agyi kihagyásból).

Persze ettől még szavazz rá bátran ha az neked jó de kicsit elgondolhatnál/tok hogy kit szektáztok meg buborékoztok meg vallási áhítatról beszéltek...
davemayer
Kérlek, idézz már be ilyenkor, hogy tudjam válaszolni kellene 😊
Az, hogy valaki gyorsan okosat akar mondani és nem sikerül, mert hülyeség lesz belőle, számomra nem jelent semmit, olykor magam is beleesek ebbe a hibába, amikor előadást tartok. Persze nyilván jobban ki tudok jönni belőle, mert a téma nem ennyire érzékeny. Ha a kérdés az lenne, hogy zavar e, hogy időnként butaságokat mond, a válasz: igen, zavar. Ugyanakkor nem rúgózok ezen, mert tisztában vagyok vele, hogy nincs senki aki fasiszta lenne az ellenzéknél, pláne kommunista. Az ilyen dolgok nem ezekből a beszédekből szoktak kiderülni. Főképp ha valaki elég régóta a politikában van. Szerintem ne is menjünk le a hír tv szintjére, értelmesebbnek gondollak annál, hogy az ilyeneknek túl nagy feneket keríts és elkezdj félni attól, hogy ha nyer az ellenzék akkor itt fasiszta vagy kommunista módszerek jönnek.
Klaci79
Vaó, egy se ? Egyetlen darab se? Bíró László, tudod a tetűcsúszdás, a mai napig ellenzéki színekben képviselő meg az ózdi karlengető lájkolja ezt 😊 Jakab pár éve még bőszen zsidózott-cigányozott Miskolcon, de hát nyilván azóta belátta súlyos tévedéseit és megtért a balliberális mainstream elveihez. Ja nem.

De ha a következő pár hétben kibukik még néhány nácicska a jobbik szárnyai alól akkor a fentebbi mondat hogy lesz? 😊

Mindig a kormánypártiakat basztatod te is meg a többiek is, hogy nem kellemetlen már ez meg az, nem ciki ez meg az? De akkor én is megkérdezném, nem kellemetlen folyton ilyen proli nácikat magyarázni, mentegetni? Azt állítani, hogy nincsenek itten semmiféle fasiszták aztán meg tényszerűen vannak? Nem is úgy volt, nem is azt mondta, nem is úgy értette.

A jobbik a mai napig tele van szeljobbos csürhével alapszervezet szinten, csak az önkori helyek meg az öltöny némi önmérsékletre késztette őket, de óriási tévedés azt hinni, hogy mert felül kitalálták, hogy mi mától konzervatív néppárt vagyunk, akkor a tagság hirtelen az lett. Egy része elment a mi hazánkba de egy jó része a mai napig ugyanolyan ordas eszmékben hisz, csak a pénz miatt - jó esetben - visszafogja magàt.

Nekem doszt mindegy, hogy rájuk szavazol vagy sem, de bemondani, hogy egy darab fasiszta nincs az ellenzéknél az egyszerűen a valóság eltagadása.
MC12
lehet hogy van, de hogy kevesebb van mint a fideszben, abban is biztos vagyok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Petinek van tanári diplomája?😊 Máshogy nem kerülhetett volna kapcsolatba a fiúkkal 😊
NB2
a keresztény értékeket osztotta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
 24.hu/fn/gazdasag/2022/02/18/benzinkut-arstop-benzin-gazolaj-veszteseg-bezaras/
empty taxi
akkor erre is jön egy törvény, hogy a kutasok hogyan sztrájkolhatnak? 😊
NB2
ami a legjobb, hogy a tanarok eseten sem torveny jott hanem eleg volt a rendelet a veszelyhelyzet miatt, mert igy kell vedekezni a COVID ellen, hogy ne legyen sztrajk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/fn/gazdasag/2022/02/18/benzinkut-arstop-benzin-gazolaj-veszteseg-bezaras/
empty taxi
akkor erre is jön egy törvény, hogy a kutasok hogyan sztrájkolhatnak? 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
 24.hu/fn/gazdasag/2022/02/18/benzinkut-arstop-benzin-gazolaj-veszteseg-bezaras/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Petinek van tanári diplomája?😊 Máshogy nem kerülhetett volna kapcsolatba a fiúkkal 😊
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Amikor Peti Malajziában volt, akkor ugye be kellett zárni a COVID-ja miatt egy fiú középiskolát, amit meglátogatott, ahol a hivatalos hírek úgy fogalmaztak, hogy vele kapcsolatba került diákokat karanténba zárták. Ez különösen vicces, a hallott pletykák fényében.

Aki nem érti, annak sem fogom ennél jobban elmagyarázni.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ennyi pletykás vénasszonyt egy rakáson, bazzeg 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Írd be közösbe akkor már 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
Ez egy nagyon régi történet. Petikével kapcsolatban ennél sokkal durvábbakat is hallottam.

Ez az a pletyka, ami ha igaz, akkor tényleg kurva nagy gondok lehettek a számokkal, amikor kitalálták a meleghibáztatást..
Gyurma Pappa
Mik a durvábbak? Jöhet PM-be is, ha ide nem írnád be. 😀
Vrij6
legyen csoportos PM akkor 😊
csebi
Igen, igen. Én is. lécci
zinedine5
kicsi a rakás? csak vigyázzunk nehogy jöjjön a mikulás az ereszen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
Ez egy nagyon régi történet. Petikével kapcsolatban ennél sokkal durvábbakat is hallottam.

Ez az a pletyka, ami ha igaz, akkor tényleg kurva nagy gondok lehettek a számokkal, amikor kitalálták a meleghibáztatást..
Gyurma Pappa
Mik a durvábbak? Jöhet PM-be is, ha ide nem írnád be. 😀
Vrij6
legyen csoportos PM akkor 😊
csebi
Igen, igen. Én is. lécci
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
Ez egy nagyon régi történet. Petikével kapcsolatban ennél sokkal durvábbakat is hallottam.

Ez az a pletyka, ami ha igaz, akkor tényleg kurva nagy gondok lehettek a számokkal, amikor kitalálták a meleghibáztatást..
Gyurma Pappa
Mik a durvábbak? Jöhet PM-be is, ha ide nem írnád be. 😀
Vrij6
legyen csoportos PM akkor 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
Ez egy nagyon régi történet. Petikével kapcsolatban ennél sokkal durvábbakat is hallottam.

Ez az a pletyka, ami ha igaz, akkor tényleg kurva nagy gondok lehettek a számokkal, amikor kitalálták a meleghibáztatást..
Gyurma Pappa
Mik a durvábbak? Jöhet PM-be is, ha ide nem írnád be. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
Ez egy nagyon régi történet. Petikével kapcsolatban ennél sokkal durvábbakat is hallottam.

Ez az a pletyka, ami ha igaz, akkor tényleg kurva nagy gondok lehettek a számokkal, amikor kitalálták a meleghibáztatást..

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
györökre kettesbe járnak tudtommal
Negritis
biztos jo kereszteny emberkent csak qvazni jarnak oda.
csebi
azokkal a kurvákkal nem akarsz kezdeni semmit amik ott vannak 😀
Negritis
en nem, de ezt ki tudod jelenteni mindenkirol?
csebi
jó hát mindenkinek más az izlése 😊

csak arra próbáltam utalni hogy elég sokszor látni őket arra és általában kettesben vannak (én is van hogy haverral lemegyünk ketten itókázni)
és a "felhozatal" az nem túl magas szinvonalú

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
györökre kettesbe járnak tudtommal
Negritis
biztos jo kereszteny emberkent csak qvazni jarnak oda.
csebi
azokkal a kurvákkal nem akarsz kezdeni semmit amik ott vannak 😀
Negritis
en nem, de ezt ki tudod jelenteni mindenkirol?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 006 — The Mathematician
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
györökre kettesbe járnak tudtommal
Negritis
biztos jo kereszteny emberkent csak qvazni jarnak oda.
csebi
azokkal a kurvákkal nem akarsz kezdeni semmit amik ott vannak 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 810
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
pedig az ördög ügyvédje csak Gulyást, Kocsis Mátét és Süli Jánost "nevezte meg"
deyell
Suli nem tenyezo, Kocsis Materol mar regota lehet tudni (per is volt emiatt). Gulyas meg ugysem kap ujabb megbizatast sztem. de ha rola igaz, akkor uj megvilagitasba helyezi a 3 miniszteres tagados valaszat. ezek szerint vagy tobbrol tud vagy magaban felhaborodott, hogy a tobbiek nem vallottak szint neki.
csebi
de akkor a 3 miniszter akiről MZP beszélt Gulyás, Süli és Varga Judit, nem? mert Kocsis Máté nem miniszter. mindenesetre ez így kevés, lehet bedobni a nevüket, de konkrétum nélkül nem tudnak ütni rajtuk.
deyell
Frakcióvezetőként miniszteri jogállású.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Tetszik, vagy nem. A "kihívó", úgynevezett baloldaról volt kénytelen importálni egy jobbolali miniszterelnökjelöltet, s kitenni az ablakba. :- ) Pikáns.Fungus
Ez nem pikáns, hanem praktikus. Rájöttek, hogy egy balos populista ellen csak jobbos jelölttel van esély nyerni.

A fasisztázás meg olyan, mint amikor a komcsi elkezd piacgazdaságról beszélni. Baleset, a hülye is látja, hogy köze nincs hozzá, fogalma nincs róla.

| sarkasm off |
peterk2005
Számomra elég érdekes hogy ennyivel elintézitek azt amit mondott. Hanyadik ilyen "elszólása" volt ez már?

Klaci te meg teljesen megbízol benne mert tudod hogy hülyeséget mondott. Tehát ha bevall egy ilyet te akkor is inkább annak hiszel amit te gondolsz, mert a felsorolt egyének (khm Jakabbal pl) nem engednének úgysem olyat 🤣 pont arról beszélt, azzal érvelt (!!!) a fidesz ellen hogy amíg a fidesz egybeolvasztotta (szerinte) a jobboldalon levő komcsikat meg nácikat addig mennyivel jobb a helyzet a baloldalon mert ott ugyanezek (!!!) pártokra vannak bontva...
Ez nem egy egyszerű elszólás, az az útelá....gazódás volt, ez egy felépített, több összetett mondatból álló gondolat volt, ezáltal a hitelessége erősen nem megkérdőjelezhető (több mondaton átivelő gondolatmenet nem születik egy kis agyi kihagyásból).

Persze ettől még szavazz rá bátran ha az neked jó de kicsit elgondolhatnál/tok hogy kit szektáztok meg buborékoztok meg vallási áhítatról beszéltek...
davemayer
Kérlek, idézz már be ilyenkor, hogy tudjam válaszolni kellene 😊
Az, hogy valaki gyorsan okosat akar mondani és nem sikerül, mert hülyeség lesz belőle, számomra nem jelent semmit, olykor magam is beleesek ebbe a hibába, amikor előadást tartok. Persze nyilván jobban ki tudok jönni belőle, mert a téma nem ennyire érzékeny. Ha a kérdés az lenne, hogy zavar e, hogy időnként butaságokat mond, a válasz: igen, zavar. Ugyanakkor nem rúgózok ezen, mert tisztában vagyok vele, hogy nincs senki aki fasiszta lenne az ellenzéknél, pláne kommunista. Az ilyen dolgok nem ezekből a beszédekből szoktak kiderülni. Főképp ha valaki elég régóta a politikában van. Szerintem ne is menjünk le a hír tv szintjére, értelmesebbnek gondollak annál, hogy az ilyeneknek túl nagy feneket keríts és elkezdj félni attól, hogy ha nyer az ellenzék akkor itt fasiszta vagy kommunista módszerek jönnek.
Klaci79
Vaó, egy se ? Egyetlen darab se? Bíró László, tudod a tetűcsúszdás, a mai napig ellenzéki színekben képviselő meg az ózdi karlengető lájkolja ezt 😊 Jakab pár éve még bőszen zsidózott-cigányozott Miskolcon, de hát nyilván azóta belátta súlyos tévedéseit és megtért a balliberális mainstream elveihez. Ja nem.

De ha a következő pár hétben kibukik még néhány nácicska a jobbik szárnyai alól akkor a fentebbi mondat hogy lesz? 😊

Mindig a kormánypártiakat basztatod te is meg a többiek is, hogy nem kellemetlen már ez meg az, nem ciki ez meg az? De akkor én is megkérdezném, nem kellemetlen folyton ilyen proli nácikat magyarázni, mentegetni? Azt állítani, hogy nincsenek itten semmiféle fasiszták aztán meg tényszerűen vannak? Nem is úgy volt, nem is azt mondta, nem is úgy értette.

A jobbik a mai napig tele van szeljobbos csürhével alapszervezet szinten, csak az önkori helyek meg az öltöny némi önmérsékletre késztette őket, de óriási tévedés azt hinni, hogy mert felül kitalálták, hogy mi mától konzervatív néppárt vagyunk, akkor a tagság hirtelen az lett. Egy része elment a mi hazánkba de egy jó része a mai napig ugyanolyan ordas eszmékben hisz, csak a pénz miatt - jó esetben - visszafogja magàt.

Nekem doszt mindegy, hogy rájuk szavazol vagy sem, de bemondani, hogy egy darab fasiszta nincs az ellenzéknél az egyszerűen a valóság eltagadása.
MC12
Megfogtál, néhány biztos van, elfelejtettem, hogy mennyire pontosan kell fogalmazni, különben rögtön jön az Origo stílus. Akkor szavazzunk inkább a Fideszre, ott legalább azok akik kifeszítik a soha többé baloldalt molinót, büszkén mocskos zsidóznak az MTK-ZTe meccsen. Mert az a mi fasisztánk, nem az ellenzéké..
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
baráti sajtó is lehozta a dolgot (MNemzet stb.) majd SOS-ben fújták le a dolgot, ahogy utolérték OV-t, aki mondta, hogy egy rohadt szó sem lehet róla hogy Borkai visszalépjen, Győrt meg kell tartani mindenáron... és 44%-ot kapott a faszi, nem azt mondom, hogy simán de azért behúzta.
bobi0092
jo h meg kellett tartani. nem olyan regen lattam Kozlonyben, hogy megint atminositettek fold teruleteket ipariva. gondolom, ha vki ennek a hatternek utanamennenek akkor megint lenne 1-2 erdekes dolog.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 452
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
pedig az ördög ügyvédje csak Gulyást, Kocsis Mátét és Süli Jánost "nevezte meg"
deyell
Suli nem tenyezo, Kocsis Materol mar regota lehet tudni (per is volt emiatt). Gulyas meg ugysem kap ujabb megbizatast sztem. de ha rola igaz, akkor uj megvilagitasba helyezi a 3 miniszteres tagados valaszat. ezek szerint vagy tobbrol tud vagy magaban felhaborodott, hogy a tobbiek nem vallottak szint neki.
csebi
de akkor a 3 miniszter akiről MZP beszélt Gulyás, Süli és Varga Judit, nem? mert Kocsis Máté nem miniszter. mindenesetre ez így kevés, lehet bedobni a nevüket, de konkrétum nélkül nem tudnak ütni rajtuk.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
pedig az ördög ügyvédje csak Gulyást, Kocsis Mátét és Süli Jánost "nevezte meg"
deyell
Suli nem tenyezo, Kocsis Materol mar regota lehet tudni (per is volt emiatt). Gulyas meg ugysem kap ujabb megbizatast sztem. de ha rola igaz, akkor uj megvilagitasba helyezi a 3 miniszteres tagados valaszat. ezek szerint vagy tobbrol tud vagy magaban felhaborodott, hogy a tobbiek nem vallottak szint neki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez a baloldalba kódolt messiásvárás, ami olyan kényelmes: Jön majd valaki, aki egy csapásra megváltoztatja az esélyeket, nekünk meg nem kell csinálnunk semmit.
vpi
Az a baj ez az "atombobázás" szintű erős dolgok, már 2018-ban sem működött, aztán 2019-ben amikor a Borkai videó után - amikor a hír és a videó még frissen melegen élt a köztudatban - simán megválasztották polgármesternek a faszit, az én értelmezésemben bebizonyosodott, hogy tényleg jöhet itt akármilyen cucc, nem attól kell várni a csodát...

Egyébként volt itt pár hónapja belinkelve egy interjú cikk, amikor elhangzott, hogy nem vezérelvű az irányítás... nah az a Borkai miatt összehívott sajtótájékoztató volt az állatorvosi lova annak, hogy mi van ha épp baj van... OV kint volt valami nemzetközi tárgyaláson nem tudták elérni telefonon sehogyan sem, Kövér irányításával / utasításával (akinél azért öregebb motorost nehéz találni) meg összehívták a sajtótájékoztatót, ahol Borkai visszalépését bejelenti... baráti sajtó is lehozta a dolgot (MNemzet stb.) majd SOS-ben fújták le a dolgot, ahogy utolérték OV-t, aki mondta, hogy egy rohadt szó sem lehet róla hogy Borkai visszalépjen, Győrt meg kell tartani mindenáron... és 44%-ot kapott a faszi, nem azt mondom, hogy simán de azért behúzta.

Egyébként őszintén kíváncsi lennék arra, hogy OV nélkül mit tudna a NER, mi történne ha kivennénk a személyét az egész rendszerből. Tudom, hogy nincs ilyen, de szerintem egy nagyon érdekes "MI LENNE HA" téma lehet, hogy nélküle milyen módon menne tovább a rendszer, akár választási szinten, akár úgy, hogy mondjuk egy 4 éves ciklus legelején szállna ki. (Nem, nem akarom a halálát, és nem azon van a hangsúly, hogy hogyan lépne le / tűnne el, hanem a következményekről ).

Amúgy ugyanez igaz lenne, ha GYF kiszállna már végre a buliból, de ez annyira nem izgalmas kérdés szvsz, ahogy MZP-re tudnak mindennel lőni a revolvermédia által, úgy GYF nélkül is ki tudnának találni további témákat a meglévők mellé.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 452
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
pedig az ördög ügyvédje csak Gulyást, Kocsis Mátét és Süli Jánost "nevezte meg"

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Mehh, akkor már egy Szíjjártó, Kunhalmi, Demeter Márta, Donáth Anna összegabalyodás sokkal pikánsabb lenne 😀
warr_b
Szijjártó kapcsán egyébként az utóbbi időben többször hallottam h közte és Dzsudzsák között több van, mint barátság 😊
empty taxi
györökre kettesbe járnak tudtommal
Negritis
biztos jo kereszteny emberkent csak qvazni jarnak oda.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.