Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A frusztráció dolgozik keményen. "A NER küldte" 😀 Mi van, ha egyszerűen csak egy pszichológiai PhD-t írok egyes social media felületek csoportdinamikai vetületeiről, különös tekintettel a magyar belpolitika aktuális kérdéseire vonatkozóan?
Gaius
Dobd már át a hipotéziseket! Van 5 évnyi data alapú ismeretem kk-eu szinten, megnézném merre jársz!
Gyurma Pappa
Én csak egy elméleti lehetőségéet vetettem fel.
Gaius
Vicceltem, értettem amit írtál 😊 magas labda volt, én tényleg ezt csibaltam 5 éven át 😄

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A frusztráció dolgozik keményen. "A NER küldte" 😀 Mi van, ha egyszerűen csak egy pszichológiai PhD-t írok egyes social media felületek csoportdinamikai vetületeiről, különös tekintettel a magyar belpolitika aktuális kérdéseire vonatkozóan?
Gaius
Dobd már át a hipotéziseket! Van 5 évnyi data alapú ismeretem kk-eu szinten, megnézném merre jársz!
Gyurma Pappa
Én csak egy elméleti lehetőségéet vetettem fel.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
A frusztráció dolgozik keményen. "A NER küldte" 😀 Mi van, ha egyszerűen csak egy pszichológiai PhD-t írok egyes social media felületek csoportdinamikai vetületeiről, különös tekintettel a magyar belpolitika aktuális kérdéseire vonatkozóan?
Gaius
Dobd már át a hipotéziseket! Van 5 évnyi data alapú ismeretem kk-eu szinten, megnézném merre jársz!

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Idesanyám.

A frusztráció dolgozik keményen. "A NER küldte" 😀 Mi van, ha egyszerűen csak egy pszichológiai PhD-t írok egyes social media felületek csoportdinamikai vetületeiről, különös tekintettel a magyar belpolitika aktuális kérdéseire vonatkozóan?

Hm. Hogy folytatjuk-e a diskurzust, legalább abban egyetért-e a bowl.hu fórumának agórája, hogy a userek a topic alanyai, nem pedig tárgyai? Véleménye mindenkinek van, s mindenkinek joga van ahhoz, hogy eldöntse, milyen véleményeket ismer el, vagy épp lexar. Ez egy ilyen világ (még).

PS: Nem tudom felfigyeltetek-e arra, hogy már a minősíthetetlen szintű "bajszos szaros" vitát megelőzően is "kaptam az ívet", a személyeskedést, direkt nem reagáltam. Csak jelzésképp megemlítem, hogy érzékelem, de átlépek rajta. Felhívnám a baller kollégák figyelmét arra, hogy ilyen faszságokkal nem tudnak kizökkenteni. Pont. Egyetlen pont.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most az hogy nem tetszik a véleménye az egy dolog. De ahogy fogalmaz/fogalmazott nem egy műveletlen 0 iskolával rendelkező egyén benyomását keltette.VvAlekosz
Ne téveszd össze a műveltséget a modorossággal.

De inkább hagyjuk ezt a dolgot már. Nem szoktam magam visszafogni, ha azt érzem, hogy valaki személyeskedő, modoros, nagyképű, stb., bárkiről is legyen szó. De most meg már azt érzem, hogy túl toljuk. Bánom is, hogy hozzászóltam. Egyszerűen a fórum ilyen. Ha csak nekem/neked/egy embernek van "baja" egy másikkal és ezt megmondja, az meg visszamondja az övét, az vita. Esetleg veszekedés, de nem néz ki többnek. De amikor több ember véleménye egyezik, és mind el is mondja hirtelen egymás után, akkor az nagyon könnyen boszorkányüldözésnek néz ki egy ilyen fórumon. Az meg nem lehet cél, hogy elüldözzük a másikat. Szóval szerintem szerencsésebb lenne tovább lépni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Pedig szerintem Gaius kolléga egy értelmes/érzelmes tanult figura legalább is a nyelvezete erre enged következtetni.
VvAlekosz

Duff
Most az hogy nem tetszik a véleménye az egy dolog.
De ahogy fogalmaz/fogalmazott nem egy műveletlen 0 iskolával rendelkező egyén benyomását keltette

De mindegy is mindenki úgy ítéli meg ahogy akarja

+minden ilyesfajta reakció ami ugyebár közvetve újfent személyeskedő hisz a személy értelmi képességeit kérdőjelezi meg csak a véleményemben erősít meg.
VvAlekosz
Segítek.
Aki erőltetett poénkodásnak állítja be a saját frusztrációját, és "nem sértésnek szánva" liberráltoz meg olvtársoz mindenfelé, mint egy jobboldali, álkeresztény, boomer sasjózsi-klón, majd szintúgy modorosan pontozgatva vernyákol tiszteletről és más véleményét magára véve picsog, az biz' egy ostoba pöcs. Iskola ide, választékos megfogalmazás oda. Nem azért mert kormánypárti, hanem pont annak ellenére.
Mondom ezt Orbánt kedvelő deklarált Fidesz-szavazóként.
Az ostobaság nem kötödik politikai oldalhoz.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Pedig szerintem Gaius kolléga egy értelmes/érzelmes tanult figura legalább is a nyelvezete erre enged következtetni.
VvAlekosz

Duff
Most az hogy nem tetszik a véleménye az egy dolog.
De ahogy fogalmaz/fogalmazott nem egy műveletlen 0 iskolával rendelkező egyén benyomását keltette

De mindegy is mindenki úgy ítéli meg ahogy akarja

+minden ilyesfajta reakció ami ugyebár közvetve újfent személyeskedő hisz a személy értelmi képességeit kérdőjelezi meg csak a véleményemben erősít meg.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
Pedig szerintem Gaius kolléga egy értelmes/érzelmes tanult figura legalább is a nyelvezete erre enged következtetni.
VvAlekosz
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
 24.hu/kulfold/2021/11/19/menekultvalsag-13-halott-utan-eltuntek-a-migrans-a-lengyel-hatar/
warr_b
Ha a saját állampolgárait kínoztatta, akkor mi várhat ezekre a szerencsétlenekre...
Gyurma Pappa
az ugye megvan h elkezdtek visszaszallitani oket Irakba pl?
csebi
Az még a jobbik eset, azt hiszem

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Szép
 m.hvg.hu/itthon/20211119_marki_zay_soros_gyorgy_roszke_orban_viktor_menekultek_migransok

Nincs olyan nap a repülőtéren, amikor ne találkoznék olyan magyar útleveles utassal, aki egy mukkot nem beszél magyarul
r.baggio
Kairoban volt olyan palesztinunk akit az egyiptomiak nem engedtek tovabb hiaba magyaraztuk h szuletett magyar allampolgar (vmeik szulo magyar volt) de nem beszel magyarul, szoval ez meg nem jelent semmit.

de nyilvan, ha vki van, akkor en tudom, hogyan lehetseges ez eleg szep szamban, hogy magyar utlevel es nulla nyelvtudas + nem volt felmenojuk magyar.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
 24.hu/kulfold/2021/11/19/menekultvalsag-13-halott-utan-eltuntek-a-migrans-a-lengyel-hatar/
warr_b
Ha a saját állampolgárait kínoztatta, akkor mi várhat ezekre a szerencsétlenekre...
Gyurma Pappa
az ugye megvan h elkezdtek visszaszallitani oket Irakba pl?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Amit én látok itt szinte mindenki(tisztelet a kivételnek) zsigerből rüheli a Fideszt.
Bármit tesz a kormányunk az rossz és pont.Mint ha csak fekete vagy fehér létezne.

VvAlekosz
Ezt csak azért látod így, mert az elmúlt 1,5-2 évben, mióta a COVID tart, sok jót (a keleti vakcinákon kívül, ami szerintem alapvetően jó ötlet volt) a kormányunk nem tett.

Én a nácikat rühellem zsigerből. És a Fidesz meg benácult, szóval 😊

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Azért nagyon durva mit kapnak egyesek ha nem bowl.hu kompatibilis a véleményük.
VvAlekosz
Hópihe riadó! Hópihe riadó! Hópihe riadó!

Attól, hogy más a véleménye, még lehet hogy
1) Nincs igaza
2) Igaza van, de nem jól adja elő
3) Ő kezdte a kötekedést
4) Szándékosan hazudik

Nem állítom, hogy Gaius fórumtárs esetében bármelyik fennáll, de azt sem, hogy nem (nem olvastam vissza a beszélgetést, a retinám épsége miatt).

Szóval elképzelhető, de tényleg elképzelhető, hogy nem a véleménykülönbség az egyetlen egyedül ok, hogy valaki "kapja".

De természetesen könnyebb dolog azt hinni, hogy de, mert akkor nem kell gondolkodni.
Gyurma Pappa
Amit én látok itt szinte mindenki(tisztelet a kivételnek) zsigerből rüheli a Fideszt.
Bármit tesz a kormányunk az rossz és pont.Mint ha csak fekete vagy fehér létezne.
És ha esetleg valaki mást mer megfogalmazni az egyből kapja az ívet innét onnét ahonnét.
Sokszor személyeskedve.
Én ezt tapasztaltam amióta itt vagyok.
Lényegében ez a kis buborék is kicsinálja a máshogy gondolkodókat más véleményen lévőket vagy így vagy úgy.Nem igazán tűrnek/tűrtök meg újakat magatok közt.
Így nem is véletlen hogy régóta nincs új utánpótlás a fórum közösségben.
Ha megnézem kb. mindenhol ugyan az a pár ember ír zömében és ennyi.
Pedig szerintem Gaius kolléga egy értelmes/érzelmes tanult figura legalább is a nyelvezete erre enged következtetni.
Na mindegy többet szerintem nem nagyon fog írni ezek után.Legalább is engem meglepne.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Szép
 m.hvg.hu/itthon/20211119_marki_zay_soros_gyorgy_roszke_orban_viktor_menekultek_migransok

Nincs olyan nap a repülőtéren, amikor ne találkoznék olyan magyar útleveles utassal, aki egy mukkot nem beszél magyarul


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Ha vlk viseli ennek az előnyeit, akkor tűrje a hátrányait. Nem tettek pisztolyt a
Fejéhez, vagy bajszához, hogy asszisztáljon egy ország kirablásához, a jogállam meghekkeléséhez, meg ehhez az egész hagymázas nemzeti köntösbe bújtatott büdös bolsi tempóhoz.
Taníthatna, könyveket is írhatna, polgármesterkedhetne, de ő inkább kiélvezi ennek előnyeit.
Az Ő döntése hogy csak egy bajszos szar lett.
ozibozi
Ezzel együtt mint köztársasági elnök, semmilyen szerepe vagy hozzájárulása nincs ehhez a rendszerhez.
Mint ahogy a korábban itt szintén említett Elnöki Tanácstól meg Losonczy Páltól sem függött semmi, Kádár volt a főnök.

Szóval én értem, ha valakinek nem tetszik Áder, de szerintem a mindenkori köztársasági elnök nincs ott a NER 100 legbefolyásosabb karaktere között.
Kampman
Én nem szoktam O1G-zni meg gyurcsánygecizni (és bajszos szarozni sem), de ha már fél oldalnyit kitesz ez a téma, akkor el kell ismernem, hogy tulajdonképpen mulatságosan találó a kifejezés. Plasztikusan leírja azt a császári/királyi főkurva szerepet, amit leírsz. És amit az emberünk betölt. Közpénzből tartják ki, a palotában lakik, hordják / viszik mint a királynőt, szépen öltöztetik, bejárása van mindenhová, amiért mindössze annyit csinál, hogy esténként ellenkezés nélkül szétrakja a lábát. Ha egy Patyomkin lenne, akkor az O1G univerzumban járna neki a "bajszos geci", de mivel még a fülekbe se duruzsol miközben dugják, így simán csak "bajszos szar". 😀

Gaius meg az aranytollas, öltönyös értelmiségi, akit zavar ha nem adják meg a tiszteletet a pozíciónak, miközben két mondata és a ponthármasai között rendszeresen és könnyedén liberráltazik. Mindannyian cipeljük a saját keresztünket. 😊
peterk2005
Enyhén szórakoztató csak ez a vita, de alapvetően el kell ismerni, hogy 12 év alatt összesen két “jelszó” volt amit az ellenzék ki tudott szenvedni magából és erős, jó szlogen: a “rabszolgatörvény” és a “bajszos szar” az o1g az Simicska, ne írjuk az ellenzékhez 😊 szóval ezek nyilván ízlésem ellen valók, de kommunikációs szemmel nézve telitalálat mind a kettő.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 305
Ha vlk viseli ennek az előnyeit, akkor tűrje a hátrányait. Nem tettek pisztolyt a
Fejéhez, vagy bajszához, hogy asszisztáljon egy ország kirablásához, a jogállam meghekkeléséhez, meg ehhez az egész hagymázas nemzeti köntösbe bújtatott büdös bolsi tempóhoz.
Taníthatna, könyveket is írhatna, polgármesterkedhetne, de ő inkább kiélvezi ennek előnyeit.
Az Ő döntése hogy csak egy bajszos szar lett.
ozibozi
Ezzel együtt mint köztársasági elnök, semmilyen szerepe vagy hozzájárulása nincs ehhez a rendszerhez.
Mint ahogy a korábban itt szintén említett Elnöki Tanácstól meg Losonczy Páltól sem függött semmi, Kádár volt a főnök.

Szóval én értem, ha valakinek nem tetszik Áder, de szerintem a mindenkori köztársasági elnök nincs ott a NER 100 legbefolyásosabb karaktere között.
Kampman
Akkor meg a pozíció sem érdemel tiszteletet... Egyre közelebb vagyunk 😉
Lecsó
A (bármilyen) pozíció önmagában szerintem nem érdemel tiszteletet, az övéhez hasonló látszatpozíció még kevésbé.

Az más kérdés, hogy a kritikát meg lehet fogalmazni kulturáltan, meg DK-s nyuggerek/444-es kommentelők szintjén is.

Ez pl. nekem annak idején nagyon tetszett. Jogos kritikák, maró gúny, de nem kocsmai szintű.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Én továbbra is arra várom a választ a "jobber" kollégától, hogy ugyan minek is kellene tartani azon kormány és párt tagjait, akik járványkezelés miatt köztudottan SZÁZMILLIÁRDOKAT loptak el a közös kasszából.

Mi van a porosodó (vagy lehet nem is létező) lélegeztetőgépekkel, a milliószámra nyilvánvalóan túlárazottan megrendelt, és persze aztán "elajándékozott" kínai vakcinákkal, a cégekkel melyek a semmiből feltűntek aztán egy év után azzal a lendülettel meg is szűntek? Ha már a ner megtisztelte ezt a fórumot is azzal, hogy teszteli az emberek reakcióját a propagandára, igazán kíváncsi vagyok, hogy erre mi a hivatalos kommüniké a pártközpontból?
r.baggio
Ügyesnek. Nagyon ügyesnek. Kár, hogy nem engem kértek fel strómannak mert még a stróman unokája is nagyon jól fog élni. Következő kérdés? (Lehet lassabban tudok válaszolni, mert Gábor meetingen van, de igyekszem)
MC12
De az ügyes, az ugye nem zárja ki a tróger szart? Lehet valaki ügyes tolvaj, attól még tolvaj. Ugye?
Lecsó
Nem nem sőt. Majdnem olyan mint amikor valaki tudatosan elcsal választási évben egy komplett költségvetést, hazudik róla, majd beismeri hogy hazudott zárt körben - aztán amikor kiderül azt mondja hogy igazság beszéd volt 😊 szóval ettől még egy hazudozó csaló, akit nem kéne a hatalom környékére sem engedni, ugye?

Én csupán arra akartam utalni, hogy ahogy nem okoz a fentiek mellett különösebb szorongást a legtöbb ellenzékinek leszavazni az ellenzékre, úgy nem fog a kormánypártiaknak a kormányra sem, ha 100 ezer lélegeztető gépet vettek volna, akkor sem. Tetszettek volna precedenst teremteni.
MC12
Igazad van, teljes mértékben. Amúgy igazságbeszéd volt, mert bevallotta az igazságot. Mármint hogy hazudott. 😊
Nem kellene a hatalom környékére engedni. Ezzel is egyetértek. Csak van pár százezer nyugdíjas szerelme, aki ott tartja. Pont mint OV-t az ő szerelmei. Lásd lentebb.
Szerintem a vallási fanatizmusnál egy veszélyesebb van, a politikai fanatizmus, mert ott az "isten" még interaktív is, meg reflexióra képes.
Lecsó
Abszolút egyetértünk. Hiba a mátrixban. 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Én továbbra is arra várom a választ a "jobber" kollégától, hogy ugyan minek is kellene tartani azon kormány és párt tagjait, akik járványkezelés miatt köztudottan SZÁZMILLIÁRDOKAT loptak el a közös kasszából.

Mi van a porosodó (vagy lehet nem is létező) lélegeztetőgépekkel, a milliószámra nyilvánvalóan túlárazottan megrendelt, és persze aztán "elajándékozott" kínai vakcinákkal, a cégekkel melyek a semmiből feltűntek aztán egy év után azzal a lendülettel meg is szűntek? Ha már a ner megtisztelte ezt a fórumot is azzal, hogy teszteli az emberek reakcióját a propagandára, igazán kíváncsi vagyok, hogy erre mi a hivatalos kommüniké a pártközpontból?
r.baggio
Ügyesnek. Nagyon ügyesnek. Kár, hogy nem engem kértek fel strómannak mert még a stróman unokája is nagyon jól fog élni. Következő kérdés? (Lehet lassabban tudok válaszolni, mert Gábor meetingen van, de igyekszem)
MC12
De az ügyes, az ugye nem zárja ki a tróger szart? Lehet valaki ügyes tolvaj, attól még tolvaj. Ugye?
Lecsó
Nem nem sőt. Majdnem olyan mint amikor valaki tudatosan elcsal választási évben egy komplett költségvetést, hazudik róla, majd beismeri hogy hazudott zárt körben - aztán amikor kiderül azt mondja hogy igazság beszéd volt 😊 szóval ettől még egy hazudozó csaló, akit nem kéne a hatalom környékére sem engedni, ugye?

Én csupán arra akartam utalni, hogy ahogy nem okoz a fentiek mellett különösebb szorongást a legtöbb ellenzékinek leszavazni az ellenzékre, úgy nem fog a kormánypártiaknak a kormányra sem, ha 100 ezer lélegeztető gépet vettek volna, akkor sem. Tetszettek volna precedenst teremteni.
MC12
Igazad van, teljes mértékben. Amúgy igazságbeszéd volt, mert bevallotta az igazságot. Mármint hogy hazudott. 😊
Nem kellene a hatalom környékére engedni. Ezzel is egyetértek. Csak van pár százezer nyugdíjas szerelme, aki ott tartja. Pont mint OV-t az ő szerelmei. Lásd lentebb.
Szerintem a vallási fanatizmusnál egy veszélyesebb van, a politikai fanatizmus, mert ott az "isten" még interaktív is, meg reflexióra képes.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha vlk viseli ennek az előnyeit, akkor tűrje a hátrányait. Nem tettek pisztolyt a
Fejéhez, vagy bajszához, hogy asszisztáljon egy ország kirablásához, a jogállam meghekkeléséhez, meg ehhez az egész hagymázas nemzeti köntösbe bújtatott büdös bolsi tempóhoz.
Taníthatna, könyveket is írhatna, polgármesterkedhetne, de ő inkább kiélvezi ennek előnyeit.
Az Ő döntése hogy csak egy bajszos szar lett.
ozibozi
Ezzel együtt mint köztársasági elnök, semmilyen szerepe vagy hozzájárulása nincs ehhez a rendszerhez.
Mint ahogy a korábban itt szintén említett Elnöki Tanácstól meg Losonczy Páltól sem függött semmi, Kádár volt a főnök.

Szóval én értem, ha valakinek nem tetszik Áder, de szerintem a mindenkori köztársasági elnök nincs ott a NER 100 legbefolyásosabb karaktere között.
Kampman
Én nem szoktam O1G-zni meg gyurcsánygecizni (és bajszos szarozni sem), de ha már fél oldalnyit kitesz ez a téma, akkor el kell ismernem, hogy tulajdonképpen mulatságosan találó a kifejezés. Plasztikusan leírja azt a császári/királyi főkurva szerepet, amit leírsz. És amit az emberünk betölt. Közpénzből tartják ki, a palotában lakik, hordják / viszik mint a királynőt, szépen öltöztetik, bejárása van mindenhová, amiért mindössze annyit csinál, hogy esténként ellenkezés nélkül szétrakja a lábát. Ha egy Patyomkin lenne, akkor az O1G univerzumban járna neki a "bajszos geci", de mivel még a fülekbe se duruzsol miközben dugják, így simán csak "bajszos szar". 😀

Gaius meg az aranytollas, öltönyös értelmiségi, akit zavar ha nem adják meg a tiszteletet a pozíciónak, miközben két mondata és a ponthármasai között rendszeresen és könnyedén liberráltazik. Mindannyian cipeljük a saját keresztünket. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Akkor meg a pozíció sem érdemel tiszteletet... Egyre közelebb vagyunk 😉
Lecsó
a pozíció azért nem érdemel tiszteletet mert nincs értéke-súlya
Negritis
Ez ok, csak van, aki erre hivatkozott.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 892 — The Mathematician
Akkor meg a pozíció sem érdemel tiszteletet... Egyre közelebb vagyunk 😉
Lecsó
a pozíció azért nem érdemel tiszteletet mert nincs értéke-súlya

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Októberben 0,1 százalék volt az infláció - | Japánban 😀 |
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Ha vlk viseli ennek az előnyeit, akkor tűrje a hátrányait. Nem tettek pisztolyt a
Fejéhez, vagy bajszához, hogy asszisztáljon egy ország kirablásához, a jogállam meghekkeléséhez, meg ehhez az egész hagymázas nemzeti köntösbe bújtatott büdös bolsi tempóhoz.
Taníthatna, könyveket is írhatna, polgármesterkedhetne, de ő inkább kiélvezi ennek előnyeit.
Az Ő döntése hogy csak egy bajszos szar lett.
ozibozi
Ezzel együtt mint köztársasági elnök, semmilyen szerepe vagy hozzájárulása nincs ehhez a rendszerhez.
Mint ahogy a korábban itt szintén említett Elnöki Tanácstól meg Losonczy Páltól sem függött semmi, Kádár volt a főnök.

Szóval én értem, ha valakinek nem tetszik Áder, de szerintem a mindenkori köztársasági elnök nincs ott a NER 100 legbefolyásosabb karaktere között.
Kampman
Akkor meg a pozíció sem érdemel tiszteletet... Egyre közelebb vagyunk 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
 24.hu/kulfold/2021/11/19/menekultvalsag-13-halott-utan-eltuntek-a-migrans-a-lengyel-hatar/
warr_b
Ha a saját állampolgárait kínoztatta, akkor mi várhat ezekre a szerencsétlenekre...

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 892 — The Mathematician
Ha vlk viseli ennek az előnyeit, akkor tűrje a hátrányait. Nem tettek pisztolyt a
Fejéhez, vagy bajszához, hogy asszisztáljon egy ország kirablásához, a jogállam meghekkeléséhez, meg ehhez az egész hagymázas nemzeti köntösbe bújtatott büdös bolsi tempóhoz.
Taníthatna, könyveket is írhatna, polgármesterkedhetne, de ő inkább kiélvezi ennek előnyeit.
Az Ő döntése hogy csak egy bajszos szar lett.
ozibozi
Ezzel együtt mint köztársasági elnök, semmilyen szerepe vagy hozzájárulása nincs ehhez a rendszerhez.
Mint ahogy a korábban itt szintén említett Elnöki Tanácstól meg Losonczy Páltól sem függött semmi, Kádár volt a főnök.

Szóval én értem, ha valakinek nem tetszik Áder, de szerintem a mindenkori köztársasági elnök nincs ott a NER 100 legbefolyásosabb karaktere között.
Kampman
Nyilván. De amikor egy csapat bázisdemokratát 16 évest ráengedsz egy ilyen kérdésre, akkor a dolog rém egyszerűnek tűnnek: megakadályozhatta volna? Nem tette? BAJSZOS SZAR BAJSZOS SZAR BAJSZOS SZAR. Könnyűválaszok nehéz kérdésekre.

Bár azzal nem értek egyet, hogy miért nem lehet valakit csak azért bajszos szarnak hívni, mert ő a közt. elnök, nekem sem igazán tetszik, hogy valakit bajszos szarnak hívnak, de mivel engem már hívtak sokkal csúnyábban is, pedig még közjogi méltóság sem vagyok, szóval ¯\_(ツ)_/¯

BTW.: ugye azt mindenki érzékeli, hogy lassan lejutunk arra a szintre, amikor a Fox News legnagyobb problémája az volt Obamával, hogy barna zakót vett fel? vannak szerintem az Áder Jani gúnynevénél komolyabb problémák is 😊

Csak hagytátok, hogy vigyen titeket a tévútra a propaganda, az a baj...
Gyurma Pappa
nekem már csak egy kérdésem van
melyik azt igazi bajszos szar? 😀
a káder vagy a dagadt? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!