Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 index.hu/belfold/2015/07/28/l._simonnak_a_rola_elnevezett_ceg_letagadasa_meg_sem_kottyan/

Erre mit mond vajon egy kitartó fidesz szimpatizáns?Klaci79
Hát a Gyurcsány megazemúttnyócév.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
 index.hu/belfold/2015/07/28/l._simonnak_a_rola_elnevezett_ceg_letagadasa_meg_sem_kottyan/

Erre mit mond vajon egy kitartó fidesz szimpatizáns?
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Hova vezet?
Nem módfelett elrettentő, hogy a legutóbbi 2 labdarúgó világbajnokságra ki se jutottak a svédek, utoljára, több, mint 20 éve szereztek érmet, és az egyetlen használható, értékes játékosuk egy bosnyák ??
Hát azt akarod, hogy nemzeti sportunk ilyen mélyre süllyedjen?!
Nézd meg ezt a menekültet, ezt a látens terroristát, hát kinek kell ez?!
Sobri Jóska
az hagyjan h sved letere bosnyak, de meg cigany szarmazasu is, toled nem vartam vna h ezt a magaslabdat nem veszed bele 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az en kerdesem az hogy a magyar kormany az miből költ reklámra?Janek
Nálunk nem kell az egészségügyre, oktatásra költeni. Szóval van bőven pénz önfényezésre.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Az en kerdesem az hogy a magyar kormany az miből költ reklámra?

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mondjuk nekem az u 19-esSVÉD lány focicsapat így tetszik

A pl. libanoni meg így


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Érdekes olvasmány, érdemes rászánni egy kis időt és végigolvasni (különösen a multi-kulti barátainak és a nagy tolerancia világbajnokoknak ajánlom, hova vezetett mindez a nálunk történelmileg sokkal szerencsésebb svédeknél):
 mandiner.hu/cikk/20150721_santha_hanga_interju_bevandorlas_migracio_svedorszagDub
Tegyük fel én a multi-kulti barátja vagyok. Mit kellene szerinted ebből kiolvasnom, ami miatt ajánlod? Mert elolvastam, és nem jövök rá. 😊peterk2005
Olvass a sorok között, ez gyakorlatilag egy modernkori CV.
Minden benne van ami ami a jelenkori vezetés számára érdekessé teszi: Erdélyi magyar, 89ben menekül, svéd egyetem, karierépítés a legalsó fokról, bevándorló ellenesség....együtt van minden, riportként feldobva a netre aztán remélhetőleg addig osztják ameddig valami fideszes is észreveszi...ja és éppen költözik Budapestre..nem lennék meglepve ha pár hét múlva "külpolitikai szakértőként" találkoznánk a nevével 😀gordon
Ennyit én is levettem. 😀 A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy ettől függetlenül is igen erősen prekoncepcióval kell olvasnom a cikket (vagy baromira fogalmatlannak kell lennem azzal kapcsolatban, hogy hogy is néz ki a hétköznapokban - a mindennapi életben - az a rengeteg bevándorlót befogadó Nyugat-Európa), hogy valamiféle ijesztő/elrettentő "hova vezetett" történetet lássak benne.peterk2005
Hova vezet?
Nem módfelett elrettentő, hogy a legutóbbi 2 labdarúgó világbajnokságra ki se jutottak a svédek, utoljára, több, mint 20 éve szereztek érmet, és az egyetlen használható, értékes játékosuk egy bosnyák??
Hát azt akarod, hogy nemzeti sportunk ilyen mélyre süllyedjen?!
Nézd meg ezt a menekültet, ezt a látens terroristát, hát kinek kell ez?!


több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes olvasmány, érdemes rászánni egy kis időt és végigolvasni (különösen a multi-kulti barátainak és a nagy tolerancia világbajnokoknak ajánlom, hova vezetett mindez a nálunk történelmileg sokkal szerencsésebb svédeknél):
 mandiner.hu/cikk/20150721_santha_hanga_interju_bevandorlas_migracio_svedorszagDub
Tegyük fel én a multi-kulti barátja vagyok. Mit kellene szerinted ebből kiolvasnom, ami miatt ajánlod? Mert elolvastam, és nem jövök rá. 😊peterk2005
Olvass a sorok között, ez gyakorlatilag egy modernkori CV.
Minden benne van ami ami a jelenkori vezetés számára érdekessé teszi: Erdélyi magyar, 89ben menekül, svéd egyetem, karierépítés a legalsó fokról, bevándorló ellenesség....együtt van minden, riportként feldobva a netre aztán remélhetőleg addig osztják ameddig valami fideszes is észreveszi...ja és éppen költözik Budapestre..nem lennék meglepve ha pár hét múlva "külpolitikai szakértőként" találkoznánk a nevével 😀gordon
Ennyit én is levettem. 😀 A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy ettől függetlenül is igen erősen prekoncepcióval kell olvasnom a cikket (vagy baromira fogalmatlannak kell lennem azzal kapcsolatban, hogy hogy is néz ki a hétköznapokban - a mindennapi életben - az a rengeteg bevándorlót befogadó Nyugat-Európa), hogy valamiféle ijesztő/elrettentő "hova vezetett" történetet lássak benne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Érdekes olvasmány, érdemes rászánni egy kis időt és végigolvasni (különösen a multi-kulti barátainak és a nagy tolerancia világbajnokoknak ajánlom, hova vezetett mindez a nálunk történelmileg sokkal szerencsésebb svédeknél):
 mandiner.hu/cikk/20150721_santha_hanga_interju_bevandorlas_migracio_svedorszagDub
Tegyük fel én a multi-kulti barátja vagyok. Mit kellene szerinted ebből kiolvasnom, ami miatt ajánlod? Mert elolvastam, és nem jövök rá. 😊peterk2005
Olvass a sorok között, ez gyakorlatilag egy modernkori CV.
Minden benne van ami ami a jelenkori vezetés számára érdekessé teszi: Erdélyi magyar, 89ben menekül, svéd egyetem, karierépítés a legalsó fokról, bevándorló ellenesség....együtt van minden, riportként feldobva a netre aztán remélhetőleg addig osztják ameddig valami fideszes is észreveszi...ja és éppen költözik Budapestre..nem lennék meglepve ha pár hét múlva "külpolitikai szakértőként" találkoznánk a nevével 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
L Simon továbbra is priceless 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Sosem tudtam megérteni azoknak az embereknek az agyszerkezetét, akik este pörögnek egyet egy rave partin, vagy éppen örömlányokkal hemperegnek, másnap reggel pedig ott virítanak a misén az első sorban, délután meg szentbeszédet tartanak a keresztény magyar erkölcsök mellett. Sok ilyen ember van, akiknek a tükör vagy nem működik, vagy valami egész mást láthatnak benne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Második mondat:

"Családja a nyolcvanas évek végén menekült el a kommunista Romániából Svédországba, de ő maga nemrég Budapestre költözött. Sántha Hanga szerint a bevándorlást korlátozni kell, a svédek pedig identitásválságban szenvednek."

Itt hagytam abba az olvasást...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Érdekes olvasmány, érdemes rászánni egy kis időt és végigolvasni (különösen a multi-kulti barátainak és a nagy tolerancia világbajnokoknak ajánlom, hova vezetett mindez a nálunk történelmileg sokkal szerencsésebb svédeknél):
 mandiner.hu/cikk/20150721_santha_hanga_interju_bevandorlas_migracio_svedorszagDub
Tegyük fel én a multi-kulti barátja vagyok. Mit kellene szerinted ebből kiolvasnom, ami miatt ajánlod? Mert elolvastam, és nem jövök rá. 😊peterk2005
Hogy ne legyél soha, de soha svéd!

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes olvasmány, érdemes rászánni egy kis időt és végigolvasni (különösen a multi-kulti barátainak és a nagy tolerancia világbajnokoknak ajánlom, hova vezetett mindez a nálunk történelmileg sokkal szerencsésebb svédeknél):
 mandiner.hu/cikk/20150721_santha_hanga_interju_bevandorlas_migracio_svedorszagDub
Tegyük fel én a multi-kulti barátja vagyok. Mit kellene szerinted ebből kiolvasnom, ami miatt ajánlod? Mert elolvastam, és nem jövök rá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ez kész röhej. Operetthadsereg. 😀
 rtl.hu/rtlklub/hirek/elvennek-es-ingyen-hasznalnak-a-teherautokat-a-keritesepiteshez
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Garabonciás omg 😀 a jó kis csapolt szögedi ászok 450ért 😀Negritis
Garabonciás omg 😀 a jó kis csapolt szögedi ászok 450ért 😀Negritis
Azt a lófaszt, pult alól lehetett ott okosságot venni. Eléggé hc törzsvendégek voltunk ott (is) 😀peach
mi meg bevittük a pálinkámat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Amadeus te mint jogászhallgató, azért még gyakorold pl a katonai büntetőjog személyi hatályát, mielőtt ilyen sületlenségeket írsz ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Garabonciás omg 😀 a jó kis csapolt szögedi ászok 450ért 😀Negritis
Garabonciás omg 😀 a jó kis csapolt szögedi ászok 450ért 😀Negritis
Azt a lófaszt, pult alól lehetett ott okosságot venni. Eléggé hc törzsvendégek voltunk ott (is) 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Garabonciás omg 😀 a jó kis csapolt szögedi ászok 450ért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyik támadót egyébként felismertem, néhányszor láttam a Sellőben mikor még Szegeden laktam, a csávó kb. 2 m és Amerikai História X feelinggel egy horogkerszt van varrva a szíve fölé.empty taxi
Na te is a legjobb helyek egyikén tengetted az idődet 😀peach
Megjártam én minden elit helyet akkoriban: Vár, Kis bajor, Csendes, Zápor, Elixír, Zátony, Teke, Sánta egér, Nyugi, Rongy, Tót, hogy csak az elitebbekről szóljak 😀empty taxi
Zátony, Sánta Egér... Baszdmeg. 😊 A legnagyobb alkesz munkatársaim (50+) jártak az ilyen kemény helyekre. 😀Bazzani
régen két Tót vót meg a Sárkány, Birka, Bárka - de a Tiszavirágba má du. kettőkor ment a helyszínelés. Mindennap hálát adok istennek, hogy mindezeket túléltem....sutianap
ifjú wannabe doktorként jártad ezeket a helyeket? (hol vannak ezek? Szöged?)Amadeus91
kikérem magamnak én próféta vótam, ........nyilván Szöged


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Egyik támadót egyébként felismertem, néhányszor láttam a Sellőben mikor még Szegeden laktam, a csávó kb. 2 m és Amerikai História X feelinggel egy horogkerszt van varrva a szíve fölé.empty taxi
Na te is a legjobb helyek egyikén tengetted az idődet 😀peach
Megjártam én minden elit helyet akkoriban: Vár, Kis bajor, Csendes, Zápor, Elixír, Zátony, Teke, Sánta egér, Nyugi, Rongy, Tót, hogy csak az elitebbekről szóljak 😀empty taxi
Zátony, Sánta Egér... Baszdmeg. 😊 A legnagyobb alkesz munkatársaim (50+) jártak az ilyen kemény helyekre. 😀Bazzani
régen két Tót vót meg a Sárkány, Birka, Bárka - de a Tiszavirágba má du. kettőkor ment a helyszínelés. Mindennap hálát adok istennek, hogy mindezeket túléltem....sutianap
ifjú wannabe doktorként jártad ezeket a helyeket? (hol vannak ezek? Szöged?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
js várj a Sárkány a állomásnál, galamb/bánomkert sarok - ez a sárkány nemaza sárkány


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyik támadót egyébként felismertem, néhányszor láttam a Sellőben mikor még Szegeden laktam, a csávó kb. 2 m és Amerikai História X feelinggel egy horogkerszt van varrva a szíve fölé.empty taxi
Na te is a legjobb helyek egyikén tengetted az idődet 😀peach
Megjártam én minden elit helyet akkoriban: Vár, Kis bajor, Csendes, Zápor, Elixír, Zátony, Teke, Sánta egér, Nyugi, Rongy, Tót, hogy csak az elitebbekről szóljak 😀empty taxi
Zátony, Sánta Egér... Baszdmeg. 😊 A legnagyobb alkesz munkatársaim (50+) jártak az ilyen kemény helyekre. 😀Bazzani
régen két Tót vót meg a Sárkány, Birka, Bárka - de a Tiszavirágba má du. kettőkor ment a helyszínelés. Mindennap hálát adok istennek, hogy mindezeket túléltem....sutianap
A Sárkány még él és virul, csak a fentebb említettekhez képest túl igényes a berendezéseempty taxi
láttad vóna mielőtt vissza vette Fráter rektor, abroszmentes, csak annyit mondok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Egyik támadót egyébként felismertem, néhányszor láttam a Sellőben mikor még Szegeden laktam, a csávó kb. 2 m és Amerikai História X feelinggel egy horogkerszt van varrva a szíve fölé.empty taxi
Na te is a legjobb helyek egyikén tengetted az idődet 😀peach
Megjártam én minden elit helyet akkoriban: Vár, Kis bajor, Csendes, Zápor, Elixír, Zátony, Teke, Sánta egér, Nyugi, Rongy, Tót, hogy csak az elitebbekről szóljak 😀empty taxi
Zátony, Sánta Egér... Baszdmeg. 😊 A legnagyobb alkesz munkatársaim (50+) jártak az ilyen kemény helyekre. 😀Bazzani
régen két Tót vót meg a Sárkány, Birka, Bárka - de a Tiszavirágba má du. kettőkor ment a helyszínelés. Mindennap hálát adok istennek, hogy mindezeket túléltem....sutianap
A Sárkány még él és virul, csak a fentebb említettekhez képest túl igényes a berendezése


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...