GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
A 0-12-es Colts természetesen nyerte az utóbbi 3 meccsét...WTF? 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Minden, ami az utolsó hét előtt izgalmas, a szokott helyen😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kurva életbe már
tenorx
 media3.giphy.com/media/3oEdva9BUHPIs2SkGk/200_d.webp?cid=cafe52e9cf77219ade7e97aaf8aa3e39fa4cfcee9552fc2a&rid=200_d.webp
Klaci79
Mi örülünk, igaz?
megláttam
Én meg csak csendesen! Igor és Beki van hátra, esélyem a győzelemre 0! De ez a madden...
több mint 3 éve
Jón Gunnarson Philadelphia Eagles Purdue Boilermakers 224
Kurva életbe már
tenorx
 media3.giphy.com/media/3oEdva9BUHPIs2SkGk/200_d.webp?cid=cafe52e9cf77219ade7e97aaf8aa3e39fa4cfcee9552fc2a&rid=200_d.webp
Klaci79
Mi örülünk, igaz?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 301 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Már hiányzott hogy csak 3 ponttal kaptunk ki. Az egész szezonunkat leírja ez a meccs. Egyenlőre 1/4 mondjuk nem rossz 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Hehe, az egész NFC Westnek home field advantage-e lenne, ha az AFC-ben játszana :p
adam8
És simán lehet 3 PO csapatunk. 😊

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Semmi meglepő...megcsaptuk a Patset, innentől mélyrepülés lesz nekik. 😀
Beki
És tényleg...
Spigo
PO 1. körében meg úgyis azonnal kizúgok. 😀
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hehe, az egész NFC Westnek home field advantage-e lenne, ha az AFC-ben játszana :p

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Kurva életbe már
tenorx
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kurva életbe már
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Semmi meglepő...megcsaptuk a Patset, innentől mélyrepülés lesz nekik. 😀
Beki
És tényleg...
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
15. fordulót, csoportokat, rájátszást és az 1/1-ért folyó csata állását megtaláljátok a szokott topicban 😊

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Istenem bazdmeg, hogy ez a csapat még a jó draftpicket is elbassza.
tenorx
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/005/393/IKIFEEL.jpg
alatriste
Ala, te így lemondtál a szezonról, úgy hogy benne vagy a 2 wildcard helyért menő 5 darab 7-6-os csapatban?😀 (+Cowboys 6-6)

Nem vagyok a lelkes a hátralévő Cowboys, @49ers, Cardinals schedule-om miatt, dehát kellett nekem kikapni a Bucs, Bears duótól ugye 😀
adam8
Lemondani? Nem, csak realisztikus vagyok. Ez lesz az 6. szezonom. Az első évem eredményessége nem volt fontos, az még az átalakítás jegyében telt, lett is egy 3-13-as szezon.
De azóta:
2016: 7-9
2017: Érdeklődés hiányában elmaradt (Pr volt)
2018: 9-7
2019: 8-8
2020: *7-6

Na most ebből én lennék a legjobban meglepve, ha rekordot jelentő 10 W születne, de a 9-7-es "rekord" beállítást se nagyon látom.
Az idei eredmények:
Detroit Lions (7-6)L - 24-20
at Baltimore Ravens (6-7)L - 17-23
Carolina Panthers (3-10)W - 9-30
Seattle Seahawks (7-6)W - 10-13
at Cincinnati Bengals (12-1)L - 10-31
Atlanta Falcons (10-3)L - 28-14
New York Giants (9-4)L - 28-31
at New Orleans Saints (3-9)W - 24-21
San Francisco 49ers (9-4)W - 18-21
at Tampa Bay Buccaneers (4-8)W - 24-17
at San Francisco 49ers (9-4)W - 35-21
Bye---
Los Angeles Rams (7-6)L - 24-0
Pittsburgh Steelers (1-12)W - 24-30
Cleveland Browns (6-7)TEXT
at Seattle Seahawks (7-6)TEXT
at Los Angeles Rams (7-6)TEXT


Tehát a csapat 7 alkalommal nyert:
- Az elvert NEM csoportrivális csapatok mérlege: 11 - 39 -> Mondjuk úgy, hogy akik gyengék azokat sikerült elkapni
- Csoporton belül remekül állok 3-1-es mérleg, a szezon csúcsa továbbá, hogy a 49-erst (vélhetően csoportgyőztes) sikerült oda-vissza verni, de pont a "fontosabb" riválisokkal szemben van eddig 1 W a Hawks ellen és egy L ellened (Rams). Utcsó 2 fordulóban mindkét csapathoz (mi) látogatunk.

Kikaptunk 6 alkalommal:
- Elvert minket 2db 10+ győzelmes csapat (Atlanta, Bengals) és a Giants aki szintén 10 fölött fog zárni. Belefér, jó lett volna legalább 1 nagyot elcsípni de a 49ers ellen úgy érzem ezt a várt "bravúr" győzelmet már megkaptam.
- Továbbá kikaptam 3db 6-7 v 7-6-os mérlegű csapattól. Ergó a kb velem hasonló eredményességű gárdáktól.

Na most temetni nem temetek, de a maradék 3 meccs mindegyike 50% körüli csapatokkal van, abből 2 idegenbeli csoportmeccs és ma egy hazai a Browns ellen. A Seattle-en kívül nem vert meg a gárda idén még hasonló eredményességű gárdát, inkább kikaptam tőlük, most jön 3 ilyen meccs.

Ebből a 7-6-os mérlegből simán kinéz egy 8-8, ami PO-ra kevés lesz de arra is, hogy legyen normális cetlni, akárcsak az elmúlt 3-(4) évben mindig.

Persze ezen kimutatásnak végkép semmi értelme, hisz a random generátor dobja a győzelmeket és dobta eddig is. Pedig egy 6-10-el, ami nem lenne innen messze ha pl az egyik bravúr 9ers győzelem nincs meg top10-es cetli jöhetne. A rangsorok is amiket csináltunk contentnek tök jók voltak, de kitörölhetem a top2 WR sorral, top8 OL-el, 12. CB sorral.
És most nem a QB-kon múlik a dolog. Mind Darnold mind Big Ben jobb (értsd madden rating) mint a csoportot nyerő Minshew elvileg, sőt a Frisco minden rankingba pl mögöttem volt az RB - sort kivéve. 😀

Bár elég sajnálkozó lett a poszt, nem ez volt a cél. Csupán rávilágítani, hogy amikor 3-al a vége előtt én már nagyjából elengedtem a dolgot annak vannak okai. 😀 És zsinorban 4-(5) szezon után már kissé unalmas, hogy egyszer se jött ki egy PO-se se egy normális földbeállás (mint pl idén a Steelers). De hát én hangoztatom már régóta, hogy a liga Jeff Fisher-e vagyok! 😀

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Amúgy schedule-ok alapján szerintem kinéz egy 10-6-os csapat, és vagy 4 9-7-es a két wildcardra izgi lesz 😀
adam8
Azért ezzel óvatosan. A Pecc elpucsázása után, már szamolgattam, hogy mi lesz az utso két divíziós meccsen, mert a Bills meg a Bears elleni biztos zsebben van. Aztán mindkettő szopó lett.
Kínos.
ljambrik
A Pats elleni meccs itt is mindenkinek Super Bowl, mi? :p
több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 579
Amúgy schedule-ok alapján szerintem kinéz egy 10-6-os csapat, és vagy 4 9-7-es a két wildcardra izgi lesz 😀
adam8
Azért ezzel óvatosan. A Pecc elpucsázása után, már szamolgattam, hogy mi lesz az utso két divíziós meccsen, mert a Bills meg a Bears elleni biztos zsebben van. Aztán mindkettő szopó lett.
Kínos.
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amúgy schedule-ok alapján szerintem kinéz egy 10-6-os csapat, és vagy 4 9-7-es a két wildcardra izgi lesz 😀

több mint 3 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 579
Istenem bazdmeg, hogy ez a csapat még a jó draftpicket is elbassza.
tenorx
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/005/393/IKIFEEL.jpg
alatriste
Ala, te így lemondtál a szezonról, úgy hogy benne vagy a 2 wildcard helyért menő 5 darab 7-6-os csapatban?😀 (+Cowboys 6-6)

Nem vagyok a lelkes a hátralévő Cowboys, @49ers, Cardinals schedule-om miatt, dehát kellett nekem kikapni a Bucs, Bears duótól ugye 😀
adam8
Szerintem amúgy az lesz, hogy téged meg az Eaglest megcsaplak, majd kikapok a Redskinstol, ami így egyikünknek sem lesz jó. Ezzel egy közel 8-8-as rajatszast nem érő mérleggel búcsúztatjuk a Garrett érát, de legalább a Philly is megszivja.
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Istenem bazdmeg, hogy ez a csapat még a jó draftpicket is elbassza.
tenorx
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/005/393/IKIFEEL.jpg
alatriste
Ala, te így lemondtál a szezonról, úgy hogy benne vagy a 2 wildcard helyért menő 5 darab 7-6-os csapatban?😀 (+Cowboys 6-6)

Nem vagyok a lelkes a hátralévő Cowboys, @49ers, Cardinals schedule-om miatt, dehát kellett nekem kikapni a Bucs, Bears duótól ugye 😀

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Garrett ki lesz vágva a picsába. Csak mondom. Mehet a Giants-be koordinátornak, jutalomból nekik az idei évért.
De legalább a Pecc is szar.
ljambrik
Nem kell.
90+% a csoportgyőzelem, győztes csapaton meg ne változtass 😉
empty taxi
A Redskins most 2 év művészi szabadságra ment, addig harcoljatok, mert utána...😀
Chargers LT
2 év művészi szabadság, utána meg rasszista névhasználat miatt betiltják az egész franchise-t 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Felmostuk a padlót a Lolphinsal és még a csoportot is vezetjük.

Beki
Mármit, hogy ...te...vezetsz egy...csoportot? Volt ilyen az elmúlt 10 évben? 😀 😛
Chargers LT
Minden évben, csak nem évente egyszer kellene ránézni GM játékra. 😛
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Garrett ki lesz vágva a picsába. Csak mondom. Mehet a Giants-be koordinátornak, jutalomból nekik az idei évért.
De legalább a Pecc is szar.
ljambrik
Nem kell.
90+% a csoportgyőzelem, győztes csapaton meg ne változtass 😉
empty taxi
A Redskins most 2 év művészi szabadságra ment, addig harcoljatok, mert utána...😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Felmostuk a padlót a Lolphinsal és még a csoportot is vezetjük.

Beki
Mármit, hogy ...te...vezetsz egy...csoportot? Volt ilyen az elmúlt 10 évben? 😀 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Mi ez a csoport te... Csak, hogy a tróger énemet vegyem elő...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Garrett ki lesz vágva a picsába. Csak mondom. Mehet a Giants-be koordinátornak, jutalomból nekik az idei évért.
De legalább a Pecc is szar.
ljambrik
Nem kell.
90+% a csoportgyőzelem, győztes csapaton meg ne változtass 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 301 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amikor végre 6 szoros egylabdabirtoklásos L után nyer a csapat 28-9ről és még a draft picked se lett rosszabb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz