New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?
ThundersNFL
Feltrade 1/25re egy ST only DB-ért.
gordon
ha nem sérülékeny, akkor nem az igazi.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?
ThundersNFL
Feltrade 1/25re egy ST only DB-ért.
gordon
hülye 😊
habár BB-t ismerve Tavon Wilson 2.0 lenne...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?
ThundersNFL
Feltrade 1/25re egy ST only DB-ért.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Milyen posztra kellene költeni az 1/31-et és a 2/11-et akik azonnal fejlődést hozhatnak?

Ha lenne bent fasza LB vagy Passrusher akkor az egyiket tuti arra lőném a másik meg OT vagy TE(csak akkor ha Gronk visszavonul)vagy QB 😊

Tippek?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?
Bazzani
azt a cserét én már a szezon előtt sem értettem, szerintem felesleges volt Cooksot idehozni és drága is volt még ha jól is játszott egész évben
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mindezzel együtt .... azért mert Belichick az, aki, nem jelenti azt, hogy akkor ő by default csak jót csinálhat. A legjobb edző is nyúlhat mellé, és szerintem a Pats-el idén (ill. nem is csak idén) ez történt. Ennek a védelemnek a leggyengébb pontja a passrush és a linebacker sor. És ki távozott ebből a csapatból? Collins és Chandler Jones. Ha egy új gárda érkezett volna, új edzőkkel, új filozófiával, akkor még el tudnám fogadni, hogy el lettek küldve, mert nem passzoltak a rendszerbe, bla-bla-bla. De ez a szakmai stáb ezer éve együtt van. Ők saját maguk draftolták ezeket a játékosokat. Mijazhogy nem passzoltak a rendszerbe? Ha nem passzoltak, akkor tetszettek volna olyanokat draftolni akik passzolnak. Vagy ha nem, akkor tetszettek volna úgy alakítani a rendcört, hogy hatékonyak lehessenek benne, ha már beléjük ment ennyi minőségi draftpick, és kiderült, hogy egyébként kifejezetten tehetséges - sőt elit - játékosok is, ha megfelelően vannak használva.

Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon. (Akkor is, ha a logikát értem. Brady és ilyen offense mögé egy endzone-ban stabil, pont-limitáló defense pont elég, ne legyünk Seattle, hogy túl sokat költünk defense-re és a végén nem lesz Bradynek fala, vagy elkapója. Értem én, de a helyes helyzetelemzés és az ezt követő helyes lépések két külön dolog. A másodikban rengeteg hiba történt az utóbbi időben.) Nyolc-tíz éve a Colts-ról mondták, hogy Manning árnyékában elfelejtkeztek a védelemről. Pedig ott sem akárki igazgatta a roster, hanem Polian, egy egyébként HOF kaliber GM. De ő is belehibázott egy nagyot. Most ti is megtapasztaltátok ugyanezt.
peterk2005
szerintem sem Collins sem Jones esetében nem volt arról szó hogy ne passzoltak volna a rendszerbe, Collins /vagy az ügynöke/ túl sok pénzt akart + összebalhézott az edzőkkel és/vagy Belichickkel, ő egyértelműen ezért lett a Brownsba elküldve, Ch. Jones még előtte lett elcserélve takarékossági okból + kellett a draftpick is /szerintem az nem volt rossz csere alapból, más kérdés hogy Cooper nem vált be a picket viszont két jó játékosra tudtuk felhasználni/
nyilván BB is hibázhat az idei roster managementje például borzalmasan sikerült, Ealy nem került sokba de nálunk nem is vált be, D. Allen a fasorban sem volt Bennetthez képes elkapásokban /blokkolni tud, de csak arra kicsit drága/, D. Harris szinte semmit nem tett hozzá a csapathoz, Dorsett Edelmann pótlására eleve alkalmatlan volt és Cooks miatt mint speedster sem volt rá szükség, Gillislie szintén nagy bukó volt idén; az új emberek közül idén csak Cooks, Burkhead és a szezon végére Gilmore tudott érdemben hozzátenni a csapathoz, L. Guy haszonos csapatember de nem húzójátékos, E. Lee szerintem nem rossz, de még bőven kell fejlődnie, az első két draft pickünk egész idényre lesérült, Wise szerintem jó kis játékos lesz de kell még vele dolgozni;
a lényeg hogy amíg tavaly szinte minden igazolásunk bejött idén ez nagyon nem jött össze, emellett a védelem kulcsjátékosai M. Butler és Branch baromira visszeestek Hightower pedig megsérült, innentől kezdve csak abban lehettett bízni hogy az edzői munka hozzátesz annyi pluszt a védelemhez ami játéktudásban hiányzik ez az SB-ig össze is jött, ott sajna pont nem
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem tudom, ez mennyire hiteles.

 twitter.com/dnelly54/status/960520248586842113
Stez
Matt Florio és Ryan Hannable szerint sem biztos, hogy JMD megy a Coltsba..BB pedig nem akar nyilatkozni a 2018-as terveiről..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, ez mennyire hiteles.

 twitter.com/dnelly54/status/960520248586842113

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?
Bazzani
Másik.
Azért ez a Philly offense a remek Vikings védelemnek is felpakolt egy rakat pontot.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami nekem szembetűnő volt, hogy ez az offense Cooks nélkül is szenzációs. Biztos, hogy rá kellett áldozni a picket? Nem lett volna jobb ez a csapat ha ezt egy passrusher-re költitek?

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
kyobalu
Mutatott igen, de JMD-t legalább annyira illeti a dícséret, mert a nagy játékok többsége olyan play design kapcsán született, hogy az elkapók körül 5-6 méterre nem volt védő, vagy pedig a törpe futónak voltak mesterien felrajzolva a blokkok.

Volt egy statisztika, amely szerint Brady az eddigi 7 SB-ján nem csinált 30+ yardos playt, most meg talán 3. negyedig elért már 3 ilyet. Szvsz a Pats védelem ennyit tudott, ez volt a plafon, a Philly védelem viszont nem talent hiány miatt szívott, hanem jobb volt a coaching.
undisputedly
Ha nem ütik ki Cookiet a meccs elején akkor gondolom más lett volna az összkép..Nem volt egy szép megmozdulás. Valószínűleg nem csak Hogan és Dola kapott volna el hosszúkat. Azért kellett egy negyed míg JMD rendet rakott a fejekben és kitalálják a hogyan továbbot..DE igen. Josh tegnap Bradyvel megmutatta, hogyan is kell szétszedni egy elit védelmet..A PFF szerint marad, mégsem megy a Coltsba.
A tegnapi meccsen úgy tűnt, hogy a csapatunkban Josh>Patricia..
kyobalu
Ja, lehozták ezeket a híreket, bár úgy, hogy „McDaniels TALÁN nem döntötte el, megy-e a Coltshoz”.

 twitter.com/JasonLaCanfora/status/960321895836078080?

De sok helyen olvasni, hogy ezek kamupletykák és nem kérdés, hogy hol folytatja. Hozza magával BB-t a Coltshoz DC-nek.
Stez
Hát a mai mindent vivő aktuális újságírói pletyka az az, hogy BB elfáradt, megviselte a hajlani zakó, leteszi a lantot és marad Josh a fedélzeten..
kyobalu
Az kamu. Az eredeti, igazi verzió, hogy Chuck Pagano átveszi a lantot BB-től, JMD pedig jön Indianapolisba.

Egyébként viccen kívül, azt nem látom, hogy BB most fejezné be, szerintem akkor fogja, amikor Brady is. Jó eséllyel jövőre, bár nyilván sok múlik majd azon, hogy alakul a következő idény.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van egy olyan érzésem/gondolatom, hogy a mi védelmünk alapból, tehetség, és képesség alapján egy közepes védelem, de az edzői kar általában emel rajtuk egy szintet, kihozza belőlük a legjobbat, szinte erőn felül. Pl. tavaly szerintem/számomra ez (a miénk) volt a legjobb védelem, hiszen a legkevesebb pontot kapták (a védelem minőségének ez a legfontosabb mutatója). Idén meg, asszem 5 legjobban voltunk ebben a mutatóban, így az is elég jónak számít.ötös műhold
A Jaguars offense 2017-ben az ötödik legjobb scoring offense volt. Ha levonod a védelem által szerzett pontokat, akkor is a 8. legtöbb pontot szerezték. Komolyan gondolod, hogy valóban a 5. (8.) legjobb offense az NFL-ben? Nyilván nem. Még a 20 közé is csak nagy lauffal lehet őket betenni. De a millió segítség a védelemtől ennyit jelent. Rengeteg rövid yardos drive-ot, gyakran eleve FG távolságon belülről indulva, stb. Onnan egy gyenge offense is elég jól tud termelni. Mint a Jags példája mutatja, akár top 5 szinten is. (A dolog megfordítottja a Broncos defense, ami - bár már nem a legjobb, de még mindig - nagyon jó. Mégis, óriásit estek idénre a listán. Egyszerűen azért, mert a denveri offense önmagával versenyezve meccsről meccsre rekordokat döntött saját térféles labda elvesztésben, folyamatos rövid yardos védekezésre kényszerítve Talibékat. A legjobb defense is kipukkad egy idő után.)

Az idei Pats defense nem volt jó. A seconday most is minőségi, de manapság ha nincs passrush, és nincs mögötte egy legalább jó minőségű linebacker sor, akkor a legjobb secondary is béna kacsa. A jelenlegi Pats front7-ben a legjobb emberek is csak szituációban jók. Van aki jó futás ellen, van aki jól tartja az edge-t, van aki jó coverage-ben, van aki jól támadja a gapeket, stb. Ez egy közepes offense ellen, amelyik meg-megáll, lassabb a tempója, kiszámíthatóbb, stb. működik, mert nincs sarkára állítva a védelem. Lehet cserélni, lehet átállni. De egy jobb offense ellen már kevés. A saját offense-etek meg úgy ette volna meg bármikor reggelire, mint annak a rendje. Ez a defense jelenleg nem jó, bármit is mutat a scoring stat. (Ez nem a scoring stat bűne, szerintem is egy fontos mutató, de az is csak kontextusban értelmezve. Ahogy minden statisztika. A Patriots mint csapat kontextusában - ilyen offense mellett, aki ennyiszer van előnyben, ilyen kevés labdát ad el, ilyen kevés rövid yardos drive-ot ajándékoz az ellenfélnek, stb., stb. - egy kifejezetten gyenge védelem is képes jó statisztikákat termelni.)

Én a tegnapot nem varrnám Patricia nyakába. A tegnapi nap ilyen örült nap lett, mindkét offense brillírozott, és mindkét defense fejreállt. Vannak ilyen napok. Az nagyon ritka, ha mindkét csapatnál egyszerre, de most ez is előfordult, ráadásul nagyon szélsőséges módon. Az egész meccsen összesen 1 punt az már a 22 századi futball előszele. 😀 Mindegy, a lényeg, hogy gyenge meccs benne van a pakliban, és azért nem varrnám Patricia nyakába (ellentétben pl. a Steelers-Jags meccsel amelyiken mindent az edzők nyakába varrtam), mert én nem láttam felkészületlenséget. Patricia mindent megpróbált. A Butler sztorit vegyük ki, az nem tudom miről szólt, de ami azon kívül lehetséges volt, azt megpróbálta. Próbálta cserélgetni a cornereket az elkapókon, de ha így próbálta akkor Jeffery, ha úgy próbálta akkor Agholor csinált hülyét belőlük. Ha felvitte a satefy-t futás ellen akkor Ertz, Clement maradt üresen, ha hátrább vitte, húsz yardokat futott Blount. Ha nincs a pályán olyan játékos aki megcsinálja amit kéne, akkor az edző tehetetlen. Ennyi elrontott tackle-t pl. nem tudom mikor láttam utoljára Pats védelemtől.

Mindezzel együtt .... azért mert Belichick az, aki, nem jelenti azt, hogy akkor ő by default csak jót csinálhat. A legjobb edző is nyúlhat mellé, és szerintem a Pats-el idén (ill. nem is csak idén) ez történt. Ennek a védelemnek a leggyengébb pontja a passrush és a linebacker sor. És ki távozott ebből a csapatból? Collins és Chandler Jones. Ha egy új gárda érkezett volna, új edzőkkel, új filozófiával, akkor még el tudnám fogadni, hogy el lettek küldve, mert nem passzoltak a rendszerbe, bla-bla-bla. De ez a szakmai stáb ezer éve együtt van. Ők saját maguk draftolták ezeket a játékosokat. Mijazhogy nem passzoltak a rendszerbe? Ha nem passzoltak, akkor tetszettek volna olyanokat draftolni akik passzolnak. Vagy ha nem, akkor tetszettek volna úgy alakítani a rendcört, hogy hatékonyak lehessenek benne, ha már beléjük ment ennyi minőségi draftpick, és kiderült, hogy egyébként kifejezetten tehetséges - sőt elit - játékosok is, ha megfelelően vannak használva.

Szóval mondhat nekem akárki akármit, Belichick egy nagy koponya, de ezt ettől még ő kefélte el. Nem kicsit, nagyon. (Akkor is, ha a logikát értem. Brady és ilyen offense mögé egy endzone-ban stabil, pont-limitáló defense pont elég, ne legyünk Seattle, hogy túl sokat költünk defense-re és a végén nem lesz Bradynek fala, vagy elkapója. Értem én, de a helyes helyzetelemzés és az ezt követő helyes lépések két külön dolog. A másodikban rengeteg hiba történt az utóbbi időben.) Nyolc-tíz éve a Colts-ról mondták, hogy Manning árnyékában elfelejtkeztek a védelemről. Pedig ott sem akárki igazgatta a roster, hanem Polian, egy egyébként HOF kaliber GM. De ő is belehibázott egy nagyot. Most ti is megtapasztaltátok ugyanezt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
kyobalu
Mutatott igen, de JMD-t legalább annyira illeti a dícséret, mert a nagy játékok többsége olyan play design kapcsán született, hogy az elkapók körül 5-6 méterre nem volt védő, vagy pedig a törpe futónak voltak mesterien felrajzolva a blokkok.

Volt egy statisztika, amely szerint Brady az eddigi 7 SB-ján nem csinált 30+ yardos playt, most meg talán 3. negyedig elért már 3 ilyet. Szvsz a Pats védelem ennyit tudott, ez volt a plafon, a Philly védelem viszont nem talent hiány miatt szívott, hanem jobb volt a coaching.
undisputedly
Ha nem ütik ki Cookiet a meccs elején akkor gondolom más lett volna az összkép..Nem volt egy szép megmozdulás. Valószínűleg nem csak Hogan és Dola kapott volna el hosszúkat. Azért kellett egy negyed míg JMD rendet rakott a fejekben és kitalálják a hogyan továbbot..DE igen. Josh tegnap Bradyvel megmutatta, hogyan is kell szétszedni egy elit védelmet..A PFF szerint marad, mégsem megy a Coltsba.
A tegnapi meccsen úgy tűnt, hogy a csapatunkban Josh>Patricia..
kyobalu
Ja, lehozták ezeket a híreket, bár úgy, hogy „McDaniels TALÁN nem döntötte el, megy-e a Coltshoz”.

 twitter.com/JasonLaCanfora/status/960321895836078080?

De sok helyen olvasni, hogy ezek kamupletykák és nem kérdés, hogy hol folytatja. Hozza magával BB-t a Coltshoz DC-nek.
Stez
Hát a mai mindent vivő aktuális újságírói pletyka az az, hogy BB elfáradt, megviselte a hajlani zakó, leteszi a lantot és marad Josh a fedélzeten..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Attól függetlenül, hogy JMD marad-e, azért vicces, hogy 2018-ban hazai pályán játszunk a Colts ellen, idegenben meg a Lions ellen. Vajon mennyire kell újratervezni a védelmi hívásokat? 😀

Elég durva menetrend lesz egyébként:

HOME: Kansas City Chiefs, Houston Texans, Indianapolis Colts, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Buffalo Bills, Miami Dolphins, New York Jets

AWAY: Pittsburgh Steelers, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, Detroit Lions, Chicago Bears, Buffalo Bills, Miami Dolphins, New York Jets

Chiefs: Mahomes sötét ló lesz, igaz Matt Nagy nem lesz.

Colts: Ha JMD megy, akkor az offense hívások viccesek lesznek a részünkről.

GB, Vikings, Texans: Nehéz lesz. Sztem a Vikes, Texans verhető a mostani O-val, de a D-nek több szintet kellene javulnia.

Steelers: Ha náluk az edzői stábban nem történik nagy változás és nálunk összerakják a védelmet, akkor ez a meccs nem kellene hogy bukó legyen.

Jags: Itt az irányítókérdésen és a védelmünkön múlik a dolog.

Lion: Stafford, Patricia. Ez se lesz egyszerű, kérdés a szezon melyik szakaszában lesz a meccs, de ez kb. mindegyikre igaz.

Bears: Trubitsky + Matt Nagy, lehet ez is nehézkes meccs.

A csoportellenfelek esetében csak az a kérdéses, hogy nálunk hogy fog állni a védelem.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
kyobalu
Mutatott igen, de JMD-t legalább annyira illeti a dícséret, mert a nagy játékok többsége olyan play design kapcsán született, hogy az elkapók körül 5-6 méterre nem volt védő, vagy pedig a törpe futónak voltak mesterien felrajzolva a blokkok.

Volt egy statisztika, amely szerint Brady az eddigi 7 SB-ján nem csinált 30+ yardos playt, most meg talán 3. negyedig elért már 3 ilyet. Szvsz a Pats védelem ennyit tudott, ez volt a plafon, a Philly védelem viszont nem talent hiány miatt szívott, hanem jobb volt a coaching.
undisputedly
Ha nem ütik ki Cookiet a meccs elején akkor gondolom más lett volna az összkép..Nem volt egy szép megmozdulás. Valószínűleg nem csak Hogan és Dola kapott volna el hosszúkat. Azért kellett egy negyed míg JMD rendet rakott a fejekben és kitalálják a hogyan továbbot..DE igen. Josh tegnap Bradyvel megmutatta, hogyan is kell szétszedni egy elit védelmet..A PFF szerint marad, mégsem megy a Coltsba.
A tegnapi meccsen úgy tűnt, hogy a csapatunkban Josh>Patricia..
kyobalu
Ja, lehozták ezeket a híreket, bár úgy, hogy „McDaniels TALÁN nem döntötte el, megy-e a Coltshoz”.

 twitter.com/JasonLaCanfora/status/960321895836078080?

De sok helyen olvasni, hogy ezek kamupletykák és nem kérdés, hogy hol folytatja. Hozza magával BB-t a Coltshoz DC-nek.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
Keretbe fogalaltak a szezont D# oldalon:
Oh, and the 538 total yards allowed to the Eagles edges out the 537 yards allowed to the Chiefs in the 2017 season opener as the worst performance of the Belichick era.
Sinisa
Neeeee!

Az érdekes ha JMD marad, BB pedig lebegteti a folytatást.
BB Colts vagy retire? 😀
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
kyobalu
Mutatott igen, de JMD-t legalább annyira illeti a dícséret, mert a nagy játékok többsége olyan play design kapcsán született, hogy az elkapók körül 5-6 méterre nem volt védő, vagy pedig a törpe futónak voltak mesterien felrajzolva a blokkok.

Volt egy statisztika, amely szerint Brady az eddigi 7 SB-ján nem csinált 30+ yardos playt, most meg talán 3. negyedig elért már 3 ilyet. Szvsz a Pats védelem ennyit tudott, ez volt a plafon, a Philly védelem viszont nem talent hiány miatt szívott, hanem jobb volt a coaching.
undisputedly
Ha nem ütik ki Cookiet a meccs elején akkor gondolom más lett volna az összkép..Nem volt egy szép megmozdulás. Valószínűleg nem csak Hogan és Dola kapott volna el hosszúkat. Azért kellett egy negyed míg JMD rendet rakott a fejekben és kitalálják a hogyan továbbot..DE igen. Josh tegnap Bradyvel megmutatta, hogyan is kell szétszedni egy elit védelmet..A PFF szerint marad, mégsem megy a Coltsba.
A tegnapi meccsen úgy tűnt, hogy a csapatunkban Josh>Patricia..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Keretbe fogalaltak a szezont D# oldalon:
Oh, and the 538 total yards allowed to the Eagles edges out the 537 yards allowed to the Chiefs in the 2017 season opener as the worst performance of the Belichick era.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
kyobalu
Mutatott igen, de JMD-t legalább annyira illeti a dícséret, mert a nagy játékok többsége olyan play design kapcsán született, hogy az elkapók körül 5-6 méterre nem volt védő, vagy pedig a törpe futónak voltak mesterien felrajzolva a blokkok.

Volt egy statisztika, amely szerint Brady az eddigi 7 SB-ján nem csinált 30+ yardos playt, most meg talán 3. negyedig elért már 3 ilyet. Szvsz a Pats védelem ennyit tudott, ez volt a plafon, a Philly védelem viszont nem talent hiány miatt szívott, hanem jobb volt a coaching.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Picit aludva, talán kicsit higgadtabban..
Lehet itt jönni, hogy nehezen indult Brady és az O# az első félidőben és hagytak fent pontokat a pályán, de a meccs összképét nézve, nincs olyan elit védelem a ligában, akinek felpakolnak 613 net yardot és 33 pontot.
Tom ma hajnalban ismételten MVP formát mutatott!
505 yardot passzolt a méltán hírhedt Eagles védelemnek 3 TD-vel megspékelve.Ott szedte szét őket, ahol akarta. És azért az Eagles védelem nem összehasonlítható a mienkkel.
Tom, Dola, Gronk, Hogan, Lewis, White, Börke és az O# fal nagyot játszott.
613 YARD, 33 pont egy top4 es védelem ellen.
Ilyen teljesítménnyel két meccset szoktak nyerni gyerekek..
Ez a meccs a D#-en ment el..
Mert értjük évek óta, hogy nem kell ide elit D, amikor Brady és barátai játszanak nálunk. DE azért néha 1-2 kulcs stop, labdaszerzés nélkülözhetetlen. Tegnap erre alkalmatlan volt a mi védelmünk..Tudom, hogy talent hiány, középszerű játékosok, meg ecetera.. Ebben a két hétben BB-nek és Patriciának olyan tervet kellett volna kiötlenie, ami limitálja Folest és az RPO-t..Hát nem jött össze..
Ha mi otthonról, a fotelból látjuk, hogy kire, milyen játékot kellene hívni, mert nagyon nagy missmatch-ek vannak, akkor egy Eagles poziciós, vagy vezető edző aki 200.000x többet tud mint mi, hogy a fenébe ne azt játszaná..
Roberts, Rowe, Richards, Bademosi, Lee, Wise, Jean Francois sehol sem kezdő szint..Nálunk meg ezek voltak a pályán. Branch meg Butler egészségesen meg esélyt sem kapott, hogy hozzátegyenek valamit..Szomorú..
A védelem óriásit betlizett, vállalhatatlanul játszott. S lehet itt ekézni, de ebben az edzők is nagyon benne vannak. BB legrosszabb edzői teljesítménye volt a SB-ok történetében.
Kíváncsi leszek, hogy lesz tovább..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Akkor most ellehetne kezdeni elölről amit Wyatt fejtegetett a Steelers fórumon,hogy miért is nem volt bucira verve ez a Philly védelem se. Talán majd offseason egy részében elő is jön ez a téma.

De inkább arra lehet koncentrálni,hogy mit vitt véghez ez a csapat az elmúlt 17 évben. 8 SB,abból 5 győzelem. Ezt bárhogy nézem még mindig több mint ahány vereség. Kezdeti csalódottság után, a legelvetemültebb szurkolók se fognak ezekre az időkre csalódottan visszaemlékezni. Ameddig meg még itt van BB-TB tengely addig még lesz valószínűleg egy két örömötök.
Mr.Breaker
Már előjött szerintem. Sajnos hiába a sok yard, rengeteg volt így is a hiba. Most is azt mondom, hogy a 4. és félnek neki kellett volna ott menni, ehelyett még a long snapet is elcsesztük egy könnyű mezőnygólnál. A 4. és 5-re rúgni kellett volna, erre feldobtuk szélre Gronknak. Pont Amendola passza után, ami ha egy picit pontosabb, a 10-esig elsétálunk.

Az első félidőben hiába haladt jól a támadósor, a 12 pont kevés volt ebből. A másodikban már a pontok is jöttek, de a legfontosabb pillanatban az Eagles védelme kétszer is megállított minket, erre mi egyszer voltunk képesek az egész meccsen, ami tolerálhatatlan.

Bradyt ennek ellenére nem hibáztatom, ha vetődik, lehet megvan az elkapás, de lehet ,megsérül, és Hoyerrel kikapunk közte 20-szal. Cooksnak lehet, hogy izomból bele kellett volna inkább futnia az emberbe. Btw, az egészen szerencsétlen, hogy Edelman kiesik az egész évre, aztán Gronk a főcsoportdöntőre és Cooks a Super Bowlra. Kár érte, talán a kövi szezonban végig bírják.

A második félidőben egy hibája volt, az meccsdöntő volt. Ő sem gép. Bár nagyon közel van hozzá. Az első félidőben túl sok pontot hagytunk benne, a legvégén megint megcsinálta a fontos védekezéseket az Eagles, ezt aligha kell magyarázni.
Wyatt
Valóban. Szerintem a meccs igazából ott ment el, hogy a nagyszünetben közel egál helyett tízzel ment az Eagles. És ebben az offense is saras.
jr79
Valahol szürreális, hogy egy ilyen meccs után elővesszük az O-t, de sajnos tényleg elő kellett. A félidőt minimum X-szel kellett volna zárni.
Mondjuk 13 éve nézek NFL-t, de ilyen védőteljesítményre nem nagyon emlékszem. Egy punt és egy INT, különben MINDEN DRIVE ponttal végződik??? És az a durva, hogy az O 2 és fél perc alatt végigmegy a pályán és TD-t csinál és akkor jön a D és becumizik egy 6 perces drive-ot. Majd jön megint egy 3 perces O TD és jön megint a becumizott D játék. Csodálom azért, hogy TB nem csapta pofán őket meccs közben. (Butler ide v. oda)
NB2
nekem rémlik egy ilyen meccs sajnos Cards-GB 2009-ből,Wild card hétvége 51-45-re nyertek Warnerék 😀
ott se igen volt dolga a punternek 😊
manuszka86
És milyen remekül szórakoztunk 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Szerintem a két védelem nem csinált 10 TFL-t sem.
Janek
Hát szerintem még 5 se volt.
több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Rossz érzésem van nekem is a jövővel kapcsolatban a nyilatkozatok után.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem is az, hogy elő vannak véve, csak hogy azért nem annyira cumiztatás/pofánbaszás/faszrahúzás volt itt a támadók részéről sajna, mint amennyire kellett volna 😊

Brady elővenni valakit? Így látatlanban megtippelem, mit nyilatkozott:

Sajnos nem tudtuk megcsinálni a fontos játékokat, amikor a legjobban kellett. Az első félidőben sok lehetőséget hagytunk ki, a meccs végén pedig a legrosszabbkor veszítettem labdát.

Nem zavarja, hogy egy átlagos védőteljesítménnyel minden bizonnyal meglenne a hatodik bajnoki címe?
Az egész csapat sokat hibázott, nem csináltunk meg elég játékot.

Mi történt Butlerrel?
Erről nem nyilatkozom.

Nagyon mellé?
Wyatt
most a play és a sucks szavakat kb egyenlő arányban használta 😊 de nem nagyon lőttél mellé.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem a két védelem nem csinált 10 TFL-t sem.