Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
tenorx
Jó akkor beszéljünk az offseasonról ! 😀 😀 😀
(az igazi partybreaker)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vót már? 8-D


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm,hogy ennek a csapatnak szurkolok sok sok éve!

Nem találok szavakat mennyire járt már ez nekünk,mennyi balszerencse,szenvedés volt ebben a bő évtizedben amióta követem a csapatot.

Láttam szerencsére Dawkot játszani neki is jár ebből egy kis rész ,ő is pont ezt jelenti :
KÜZDELEM,AKARAT,ERŐ!

A szezon egy álom lett,mindenki tudja,hogy lett az ,semmi nem utalt rá.

Még most is elszorul a torkom pedig már aludtam 4 órát

több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hatalmas gratula srácok, abszolút megérdemeltétek! Ez a ti napotok, ti vagytok a bajnokok! Nagy meccs volt, köszönjük! 😊 Egyik kedves Eagles fan barátommal végre összejött egy közös SB szurkolás, ezt is köszönöm Phily!
World Champs! 😊

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ahogy BigDickDoug és BigDickNick behívták a Pats trükkös játékát Foles elkapásakor .. nem sokan tudták volna megverni ezt a Patriotsot.. extázis & gyógysör
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
úgy látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban
eaglesmcnabb
Makkültetvény, b+! Makkültetvény és ondó. Lakótelepi apokalipszis. Nem lennék ma Márkó padtársa a suliban az biztos!
gyeek
Hagyjátok már, véglény 😊, ennyi telik tőle...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már Ertz sem lesz szégyenben a családi asztalnál, már nem csak a kedves neje világbajnok.
 twitter.com/thecheckdown/status/960367708452790272
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
úgy látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban
eaglesmcnabb
Makkültetvény, b+! Makkültetvény és ondó. Lakótelepi apokalipszis. Nem lennék ma Márkó padtársa a suliban az biztos!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Amúgy DP-nek alapos átvizsgáláson kéne átesnie,mert amekkora tökei vannak az nem lehet emberi. 😀😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
úgy látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amennyiben Foles megy, reméljük a csapat is és ő is fel tudja mérni, hol kap jó coahingot, és oda engedik/tradelik el. Ugye még van szerződése, úgy hogy nem kell ám úgy sietni 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Én nem tudom srácok. Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult. Mit gondoltok arról, hogy ő most a csúcson, élő legendaként fogja magát és szögre akasztja? Mivel ugy gondolom, hogy tutira Wentz lesz a kezdő, sztem ez is benne van.
mustaine
Á, hülye lenne! Gyűrű és SB MVP cím megvan. Innen már minden csak ajándék. Kap egy zsíros szerződést valahonnan, dobál még 2-3 évet, ha máshol mégse megy olyan jól, akkor majd abbahagyja. Az érzelmi dolgokon túl ez a sport azért kőkemény üzlet is. Egy ilyen szezon után ki kell használni a lehetőséget és osweilerkedni egy kicsit!
Pizsama
Igazad van, bár egy SB MVP irányítóról van szó, tehát Osweilerkedni nem fog. Kíváncsi vagyok mi lesz.

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?
Miknar
Na ezt azért kizártnak tartom...😊 Wentz elég jó, olcsó, stb, nyilván marad kezdő, ő a jövő.
De Foles simán kezdene valahol, ha van rá lehetőség...gyűrű már az ujján, biztos nem padozni akar. És látható volt anno is, meg most is, hogy egy tökös valaki, nem elveszett gyerek, karja is van, oda tudja dobni akárhova pontosan. Csak nem szar rendszerbe kell vinni, ami neki nem fekszik...nyilván lenne csapat, aki vinné, pláne most.
Chargers LT
Én nem tudom srácok. Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult. Mit gondoltok arról, hogy ő most a csúcson, élő legendaként fogja magát és szögre akasztja? Mivel ugy gondolom, hogy tutira Wentz lesz a kezdő, sztem ez is benne van.
mustaine
Hát jó kérdés... Szerintem max egy nagy szerződés tarthatja a ligában, de ha nem kap egy visszautasíthatatlan ajánlatot, akkor visszavonul. Nem tudom, milyen más dolog motiválhatná... Valószínüleg a padot sem úgy fogná fel, mint egy megalázó dolgot, így még az is lehet, hogy marad. Nagy kérdés lesz az offseasonban az biztos... Én mindenképp sajnálni fogom, ha elmegy akkor is ha marad, akkor is. Nagyon sokat köszönhetünk neki!
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀
Klaci79
Amugy nekem a Foles elkapott Td-vel ment a mixem..😊😊 Félidő 27,5 pont alatt.
De úgy ordítottam a bódottától, hogy csak halftime show alatt vettem észre.😊😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult.
mustaine
Ha Jeff Fischer edzett volna, én is visszavonulnék baszki!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Én nem tudom srácok. Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult. Mit gondoltok arról, hogy ő most a csúcson, élő legendaként fogja magát és szögre akasztja? Mivel ugy gondolom, hogy tutira Wentz lesz a kezdő, sztem ez is benne van.
mustaine
Á, hülye lenne! Gyűrű és SB MVP cím megvan. Innen már minden csak ajándék. Kap egy zsíros szerződést valahonnan, dobál még 2-3 évet, ha máshol mégse megy olyan jól, akkor majd abbahagyja. Az érzelmi dolgokon túl ez a sport azért kőkemény üzlet is. Egy ilyen szezon után ki kell használni a lehetőséget és osweilerkedni egy kicsit!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Menjél már innen a fenébe, rejszolj sajtreszelővel légyszi.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem mindegy, hogy Foles vagy Wentz, felőlem akár 3, 0-16-s szezon is jöhet 😛
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀
Klaci79
Ő az a nagy megmondó, aki "intelligensen" a tudtunkra adta hogy első meccsen kiesünk a PO-ban és sírunk majd. Hát nem így lett Nostradamus seggfej! 😀
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
😊😊 Megérkezett az idei kémia OKTV győztese is..
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?
Miknar
Na ezt azért kizártnak tartom...😊 Wentz elég jó, olcsó, stb, nyilván marad kezdő, ő a jövő.
De Foles simán kezdene valahol, ha van rá lehetőség...gyűrű már az ujján, biztos nem padozni akar. És látható volt anno is, meg most is, hogy egy tökös valaki, nem elveszett gyerek, karja is van, oda tudja dobni akárhova pontosan. Csak nem szar rendszerbe kell vinni, ami neki nem fekszik...nyilván lenne csapat, aki vinné, pláne most.
Chargers LT
Én nem tudom srácok. Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult. Mit gondoltok arról, hogy ő most a csúcson, élő legendaként fogja magát és szögre akasztja? Mivel ugy gondolom, hogy tutira Wentz lesz a kezdő, sztem ez is benne van.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem ugy volt, hogy Az Eagles a leggyengebb PO csapat, oszt kiesik ugyis?
ulpianus
Csakhogy egy klasszikust idézzek azaz magam: )

"Egy béna egy szerencsétlen egy könnyűsprsolásos semmit érő de kurvára SB győzes csapat vagyunk!!!!'" 😉
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀
Klaci79
Eltipszmikszűte az aputól kapott heti zsebpénzt 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀