Politika

44 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
 index.hu/belfold/2019/05/15/kover_laszlo_forum_normalis_homoszexualisok_pedofilia/

"Egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."

egy normalis orszagban masnapra lemondatnak az illetot...
Borbinho
Talán így 2019-re már be lehetne látni, hogy a normális nem túl egzakt kifejezés, és világnézet, értékrend, szocializáció stb. szerint kinek kinek mást jelent.
Attól, hogy te valamit normálisnak érzel, még nem biztos, hogy valóban az.
És ezt írhatom neked is, Lacinak is.

Én egyébként egy ilyen megnyilvánulást olvasva arra gondolok, hogy milyen szar lehet Lacinak egy ilyen beteg, undorító, veszélyes, abnormális világban, országban élnie, úgy, hogy ő az ország egyik vezetője, top3 közjogi méltósága, és még így se tud semmit tenni a lépten-nyomon mindenhonnan rákacsintgató alsóbbrendű hoimoszexuálisok ellen, miközben 9. éve övé a hatalom. Frusztráló és nyomasztó érzés lehet.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 876 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az esethez hozzatartozik, hogy a nonek mentalis problemai voltak, ismert volt a kornyeken es a rendorok altal is.
A rendor epp jarorozes kozben volt, amikor felismerte a not, aki ellen aktiv elfogatoparancs volt.
A no ellenallt, dulakodni kezdtek, ekkora a rendor hasznalta a taserjet, de a no megszerezte, es ra is lott a rendorre.
Ez utan vette elo a rendor a pisztolyat es lotte le a not.
A rendornek ez volt az elso esete amikor elsutotte a pisztolyat.
Borbinho
Ha így történt a dolog, akkor mi a kérdés?
Amerikában ez akkor így teljesen jogszerű intézkedés, mondhatni szokásos eljárás.
Jó, lehet hogy az öt lövés túlzó, de mondjuk siméán védhető, ha a rendőrnem ez volt az első ilyen komolyabb szituja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2019/05/15/kover_laszlo_forum_normalis_homoszexualisok_pedofilia/

"Egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."

egy normalis orszagban masnapra lemondatnak az illetot...
Borbinho
Ezzel a "normális ország" jelzővel azért vigyázzunk pl az alabamai abortusztörvény után... vagy a svéd agymenések tudatában a másik oldalról
r.baggio
Touche. Akkor irjunk "tokeletes vilagban"-t a "normalis orszag" helyett 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az esethez hozzatartozik, hogy a nonek mentalis problemai voltak, ismert volt a kornyeken es a rendorok altal is.
A rendor epp jarorozes kozben volt, amikor felismerte a not, aki ellen aktiv elfogatoparancs volt.
A no ellenallt, dulakodni kezdtek, ekkora a rendor hasznalta a taserjet, de a no megszerezte, es ra is lott a rendorre.
Ez utan vette elo a rendor a pisztolyat es lotte le a not.
A rendornek ez volt az elso esete amikor elsutotte a pisztolyat.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
 index.hu/belfold/2019/05/15/kover_laszlo_forum_normalis_homoszexualisok_pedofilia/

"Egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."

egy normalis orszagban masnapra lemondatnak az illetot...
Borbinho
Ezzel a "normális ország" jelzővel azért vigyázzunk pl az alabamai abortusztörvény után... vagy a svéd agymenések tudatában a másik oldalról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az egy dolog - nem, az sem csak egy dolog -, hogy ilyen megtörténhet. Ami leginkább elborzaszt, hogy ezt a rendőrt még csak eljárás alá se vonták. Legalább kivizsgálnák tisztességgel az esetet.

Emlékszem, 20 évesen egyszer kb. így rángattak ki a fekete lyukból, ahogy ezt a nőt, és én kb. ugyanígy tiltakoztam, háborogtam, nem akartam hagyni, mert egyrészt be is voltam b*szva rendesen, másrészt abszolút nem csináltam semmit, csak buliztunk a haverpkkal. A rendőrök meg egyszer csak ott voltak a tömegben, elkaptak, kirángattak szó nélkül, azt se tudtam hol vagyok. Én megúsztam két ordas nagy gumibot ütéssel, és egy bordarepedéssel, ami után persze elcsöndesedtem és simán bevittek. Kiderült, hogy a lyuk előtt volt valami késeléses sztori és azért voltak olyan agresszívak, mert az elkövető beszaladt az épületbe és őt kergették, így minden hasonló öltözetű potenciális késelő volt számukra. Én pont hasonlóan néztem ki.

Utólag egyébként tettem panaszt, el is ismerték, de ez lényegtelen. A lényeg, hogy simán életben maradtam. És ha ma ilyen történne, ma is életben maradnék. Bizonyos dolgokban ez a civilizáltabb ország civilizálatlanabb, mint a civilizálatlanabbak.

 twitter.com/tariqnasheed/status/1128311523296677891
peterk2005
Peter nem egészen értelek mi a gond itt ?? (Igaz alig lehet leszűrni mi is történik a videóban sajnos)
Ami nekem lejött az az ,hogy a rendőr intezkedés alá vonta a személyt (ebben az estben tök lényegtelen ,hogy nő meg hogy fekete ) az intézkedés alatt vannak bizonyos normák az USA-ban de ezt szerintem te is tudod hiszen voltál kint.Na már a videóban az tisztán látszik hogy dulakodnak és a nő(bár nekem a videóból az sem jött le kristálytisztán hogy nőről van szó a hatalmas termete miatt plusz a rossz képminőség ) ide oda kapálódzik a rendőr irányába ami azt jelenti derék magasságban is tesz mozdulatott a fegyvere irányába,az mindegy hogy szándékos e a mozdulat vagy sem.Ez itt Amerika mindenki tisztába van vele kint ,hogy ilyen estben a rendőrnek joga van lőni és teljessen jogszerűen is jár el ha esetleg lő.
Számomra az sem derült ki a videobol hogy mivel lőt a rendőr ?Mert szerintem simán csak sokkoloval lőte meg.
Persze értem a felháborodást hisz nő és fekete de vannak szabályok egy igazoltatásnál amit kurvára igen is be kell tartani az USA-BAN !!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
sokkolóval ritkán tudsz öt hangosat lőni, csak szólok

slowmotion
Nálam nem volt hang.
De mea culpa le volt némitva....
Akkor sajnálatos nagyon az eset ,hogy halálal végződött.
De tényeken sajnos nem változtat ez sajnos Amerika a sajátos szabályaival együtt.Ahol a rendőrnek joga van ehez ha úgy ítéli meg a helyzetet.És ameddig a jogszábályok ebben a rendőrök oldalán állnak addig az 5 lövés is "belefér" sajnos...... (Bár azt én sem értem mi szükség volt 5 lövésre??🤔) Ha csak nem volt bedrogozva ??
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2019/05/15/kover_laszlo_forum_normalis_homoszexualisok_pedofilia/

"Egy normális homoszexuális tudja, hogy a világ rendje micsoda, hogy ő így született, ilyenné lett. Próbál ehhez a világhoz alkalmazkodni úgy, hogy nem tartja magát feltétlenül egyenrangúnak."

egy normalis orszagban masnapra lemondatnak az illetot...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Az egy dolog - nem, az sem csak egy dolog -, hogy ilyen megtörténhet. Ami leginkább elborzaszt, hogy ezt a rendőrt még csak eljárás alá se vonták. Legalább kivizsgálnák tisztességgel az esetet.

Emlékszem, 20 évesen egyszer kb. így rángattak ki a fekete lyukból, ahogy ezt a nőt, és én kb. ugyanígy tiltakoztam, háborogtam, nem akartam hagyni, mert egyrészt be is voltam b*szva rendesen, másrészt abszolút nem csináltam semmit, csak buliztunk a haverpkkal. A rendőrök meg egyszer csak ott voltak a tömegben, elkaptak, kirángattak szó nélkül, azt se tudtam hol vagyok. Én megúsztam két ordas nagy gumibot ütéssel, és egy bordarepedéssel, ami után persze elcsöndesedtem és simán bevittek. Kiderült, hogy a lyuk előtt volt valami késeléses sztori és azért voltak olyan agresszívak, mert az elkövető beszaladt az épületbe és őt kergették, így minden hasonló öltözetű potenciális késelő volt számukra. Én pont hasonlóan néztem ki.

Utólag egyébként tettem panaszt, el is ismerték, de ez lényegtelen. A lényeg, hogy simán életben maradtam. És ha ma ilyen történne, ma is életben maradnék. Bizonyos dolgokban ez a civilizáltabb ország civilizálatlanabb, mint a civilizálatlanabbak.

 twitter.com/tariqnasheed/status/1128311523296677891
peterk2005
Peter nem egészen értelek mi a gond itt ?? (Igaz alig lehet leszűrni mi is történik a videóban sajnos)
Ami nekem lejött az az ,hogy a rendőr intezkedés alá vonta a személyt (ebben az estben tök lényegtelen ,hogy nő meg hogy fekete ) az intézkedés alatt vannak bizonyos normák az USA-ban de ezt szerintem te is tudod hiszen voltál kint.Na már a videóban az tisztán látszik hogy dulakodnak és a nő(bár nekem a videóból az sem jött le kristálytisztán hogy nőről van szó a hatalmas termete miatt plusz a rossz képminőség ) ide oda kapálódzik a rendőr irányába ami azt jelenti derék magasságban is tesz mozdulatott a fegyvere irányába,az mindegy hogy szándékos e a mozdulat vagy sem.Ez itt Amerika mindenki tisztába van vele kint ,hogy ilyen estben a rendőrnek joga van lőni és teljessen jogszerűen is jár el ha esetleg lő.
Számomra az sem derült ki a videobol hogy mivel lőt a rendőr ?Mert szerintem simán csak sokkoloval lőte meg.
Persze értem a felháborodást hisz nő és fekete de vannak szabályok egy igazoltatásnál amit kurvára igen is be kell tartani az USA-BAN !!!!!
Rózsa Sándor (betyár)
sokkolóval ritkán tudsz öt hangosat lőni, csak szólok

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az egy dolog - nem, az sem csak egy dolog -, hogy ilyen megtörténhet. Ami leginkább elborzaszt, hogy ezt a rendőrt még csak eljárás alá se vonták. Legalább kivizsgálnák tisztességgel az esetet.

Emlékszem, 20 évesen egyszer kb. így rángattak ki a fekete lyukból, ahogy ezt a nőt, és én kb. ugyanígy tiltakoztam, háborogtam, nem akartam hagyni, mert egyrészt be is voltam b*szva rendesen, másrészt abszolút nem csináltam semmit, csak buliztunk a haverpkkal. A rendőrök meg egyszer csak ott voltak a tömegben, elkaptak, kirángattak szó nélkül, azt se tudtam hol vagyok. Én megúsztam két ordas nagy gumibot ütéssel, és egy bordarepedéssel, ami után persze elcsöndesedtem és simán bevittek. Kiderült, hogy a lyuk előtt volt valami késeléses sztori és azért voltak olyan agresszívak, mert az elkövető beszaladt az épületbe és őt kergették, így minden hasonló öltözetű potenciális késelő volt számukra. Én pont hasonlóan néztem ki.

Utólag egyébként tettem panaszt, el is ismerték, de ez lényegtelen. A lényeg, hogy simán életben maradtam. És ha ma ilyen történne, ma is életben maradnék. Bizonyos dolgokban ez a civilizáltabb ország civilizálatlanabb, mint a civilizálatlanabbak.

 twitter.com/tariqnasheed/status/1128311523296677891
peterk2005
Peter nem egészen értelek mi a gond itt ?? (Igaz alig lehet leszűrni mi is történik a videóban sajnos)
Ami nekem lejött az az ,hogy a rendőr intezkedés alá vonta a személyt (ebben az estben tök lényegtelen ,hogy nő meg hogy fekete ) az intézkedés alatt vannak bizonyos normák az USA-ban de ezt szerintem te is tudod hiszen voltál kint.Na már a videóban az tisztán látszik hogy dulakodnak és a nő(bár nekem a videóból az sem jött le kristálytisztán hogy nőről van szó a hatalmas termete miatt plusz a rossz képminőség ) ide oda kapálódzik a rendőr irányába ami azt jelenti derék magasságban is tesz mozdulatott a fegyvere irányába,az mindegy hogy szándékos e a mozdulat vagy sem.Ez itt Amerika mindenki tisztába van vele kint ,hogy ilyen estben a rendőrnek joga van lőni és teljessen jogszerűen is jár el ha esetleg lő.
Számomra az sem derült ki a videobol hogy mivel lőt a rendőr ?Mert szerintem simán csak sokkoloval lőte meg.
Persze értem a felháborodást hisz nő és fekete de vannak szabályok egy igazoltatásnál amit kurvára igen is be kell tartani az USA-BAN !!!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az egy dolog - nem, az sem csak egy dolog -, hogy ilyen megtörténhet. Ami leginkább elborzaszt, hogy ezt a rendőrt még csak eljárás alá se vonták. Legalább kivizsgálnák tisztességgel az esetet.

Emlékszem, 20 évesen egyszer kb. így rángattak ki a fekete lyukból, ahogy ezt a nőt, és én kb. ugyanígy tiltakoztam, háborogtam, nem akartam hagyni, mert egyrészt be is voltam b*szva rendesen, másrészt abszolút nem csináltam semmit, csak buliztunk a haverpkkal. A rendőrök meg egyszer csak ott voltak a tömegben, elkaptak, kirángattak szó nélkül, azt se tudtam hol vagyok. Én megúsztam két ordas nagy gumibot ütéssel, és egy bordarepedéssel, ami után persze elcsöndesedtem és simán bevittek. Kiderült, hogy a lyuk előtt volt valami késeléses sztori és azért voltak olyan agresszívak, mert az elkövető beszaladt az épületbe és őt kergették, így minden hasonló öltözetű potenciális késelő volt számukra. Én pont hasonlóan néztem ki.

Utólag egyébként tettem panaszt, el is ismerték, de ez lényegtelen. A lényeg, hogy simán életben maradtam. És ha ma ilyen történne, ma is életben maradnék. Bizonyos dolgokban ez a civilizáltabb ország civilizálatlanabb, mint a civilizálatlanabbak.

 twitter.com/tariqnasheed/status/1128311523296677891


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
Kampman
Hitler nevét is többen ismerik, mint egy osztrák politikustól elvárható lenne.
De ha német kancellárként nézzük, akkor is valszeg az ő neve a legismertebb.
Jan
Te most komolyan egyszerűen leosztrákoztad Hitlert? Az Osztrák-Magyar Monarchiában született és nőtt fel, így aztán büszkén nevezhetjük őt hazánk fiának.
Kampman
ez mindent megmagyaráz 😀
cigány volt!!!!!!!!!!!!!!
Negritis
Nem volt, még mindig az. 😕
ozibozi
végülis ha Elvis él akkor Hitler is élhet
a Hold sötét oldalán meg főleg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
Kampman
Hitler nevét is többen ismerik, mint egy osztrák politikustól elvárható lenne.
De ha német kancellárként nézzük, akkor is valszeg az ő neve a legismertebb.
Jan
Te most komolyan egyszerűen leosztrákoztad Hitlert? Az Osztrák-Magyar Monarchiában született és nőtt fel, így aztán büszkén nevezhetjük őt hazánk fiának.
Kampman
ez mindent megmagyaráz 😀
cigány volt!!!!!!!!!!!!!!
Negritis
Nem volt, még mindig az. 😕
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
Kampman
Hitler nevét is többen ismerik, mint egy osztrák politikustól elvárható lenne.
De ha német kancellárként nézzük, akkor is valszeg az ő neve a legismertebb.
Jan
Te most komolyan egyszerűen leosztrákoztad Hitlert? Az Osztrák-Magyar Monarchiában született és nőtt fel, így aztán büszkén nevezhetjük őt hazánk fiának.
Kampman
ez mindent megmagyaráz 😀
cigány volt!!!!!!!!!!!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
Kampman
Hitler nevét is többen ismerik, mint egy osztrák politikustól elvárható lenne.
De ha német kancellárként nézzük, akkor is valszeg az ő neve a legismertebb.
Jan
Te most komolyan egyszerűen leosztrákoztad Hitlert? Az Osztrák-Magyar Monarchiában született és nőtt fel, így aztán büszkén nevezhetjük őt hazánk fiának.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
Kampman
Hitler nevét is többen ismerik, mint egy osztrák politikustól elvárható lenne.
De ha német kancellárként nézzük, akkor is valszeg az ő neve a legismertebb.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Most?!? MINDIG!

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nemzeti Légió.

Azt a kurva.
Amadeus
Kellett a fidesznek, mint egy falat kenyér.

Mostantól ha szélsőjobbnak nevezik őket, van kire mutogatni, hogy azok az igazi szélsőjobb.
Jan
csak az a kérdés, kinek a fizetési listáján vannak?
slowmotion
Domokos Endre János, a Pax Hungarica egykori vezetőjének búcsúlevele tanulságos nagyon arról, hogy a szélsőjobboldali körökben is mennyire a vagyonszerzési szándék dominál. Nézd meg Toroczkait, hirtelen ráraktak egy fasza kis öltönyt, a segge alá került egy normálisabb kocsi - gondolom sofőrrel - egyből meg is pályázta a brüsszeli fizut, a semmiből előrántott egy rakás plakáthelyet, médiamegjelenést, egy egész korrekt tőkét a pártja mögé. Vollner ugyanez.

Te is tudod, én is tudom, hogy Magyarországon ma ez hogyan lehetséges. A Jobbik bűne a fidesz szemében az volt, hogy Vona és még néhány - nem teljesen - retardált jobbikos felfogta, hogy kétpártrendszerre van szabva a Vtv. és csak úgy lehet Orbánt elzavarni a picsába, ha megbontják a centrális erőteret. Orbán ki is végezte őket, az LMP-ből is azokat sikerült kitakarítani, akik a megértés apró jeleit mutatták. Maradt a rendszert fenntartó MSZP, a végtelenül korrumpált Mi Hazánk, az önkritika nélküli Feri által vezetett szekta meg a kiherélt Jobbik és LMP.

Sakkmatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
1 hete a szlovák m.elnökkel dörgölőzött Trump...ha amerikai áruk eladásáról van szó, Trump mindig hajlandó néhány szép szóra...igazi üzletember, aki leszar minden mást...neki aztán nem fáj, hogy Mo-on van e sajtószabadság vagy nincs, az csak őt is zavarja mindig ...ettől még Orbán ugyanaz a tényező, mint korábban az európai szélsőjobb egyik 2. vonalbéli képviselője, se több, se kevesebb
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Nemzeti Légió.

Azt a kurva.
Amadeus
Kellett a fidesznek, mint egy falat kenyér.

Mostantól ha szélsőjobbnak nevezik őket, van kire mutogatni, hogy azok az igazi szélsőjobb.
Jan
csak az a kérdés, kinek a fizetési listáján vannak?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 399
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
dande
Nem, viszont többen ismerik a nevét világszerte, mint azt egy Magyarország szintű állam vezetőjétől egyébként elvárható lenne.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most akkor Orbán világpolitikai tényező? 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nemzeti Légió.

Azt a kurva.
Amadeus
Kellett a fidesznek, mint egy falat kenyér.

Mostantól ha szélsőjobbnak nevezik őket, van kire mutogatni, hogy azok az igazi szélsőjobb.
Jan
Hasznos idióták. 😊 Viktorban azt utálom a legjobban, hogy itthon úgy domináns, hogy uszkve 11 éve a kisujját sem kell mozdítania.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Nemzeti Légió.

Azt a kurva.
Amadeus
Kellett a fidesznek, mint egy falat kenyér.

Mostantól ha szélsőjobbnak nevezik őket, van kire mutogatni, hogy azok az igazi szélsőjobb.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nemzeti Légió.

Azt a kurva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Orbán nem vállalja a vitát Timmermansszal.
Indok: nem akar beleszólni a csúcsjelöltek kampányába. (pár nappal korábban a rádióban: Weber alkalmatlan lol)

Ahhoz képest hogy mennyire nyomatta a kormánymédia az OV világpolitikai tényezővé vált c szöveget, úgy látszik a vezér azért tudja hogy valójában melyik az ő súlycsoportja, és inkább kihagyja a Timmermans meccset. 😊
Jan
Igazából senkivel sem vitázik. Se a súlycsoportja felett, se alatt, se a súlycsoportjában.
zinedine5
Pontosan.
Hiszen a politikai viták sose hoznak, csak visznek.
Majd meg lesz az eredmény május 26 után, és megmondja miről mit gondol ennek fényében.
Vitának helye nincs.
Sobri Jóska
Meg kell nyerni, és akkor nincs ilyen gond.