Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
fölhínnám a figyeljetek, mit vátesz - hogy a piszkálódásban esett egy tű a szívbe...
"Lévai Anikó kérte"
egy jó vastag kötőtű
ezakeménynemakádszéle
sutianap
Amúgy én ezt a teóriát egy mind reformátusként, mind politikailag mélyen bekötött oldalági rokonomtól hallottam, nem tényként, hanem lehetséges eseményként. Érdekes.
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
fölhínnám a figyeljetek, mit vátesz - hogy a piszkálódásban esett egy tű a szívbe...
"Lévai Anikó kérte"
egy jó vastag kötőtű
ezakeménynemakádszéle


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Innen is üzenem a Fideszes fiúknak, hogy ellenzékből is el lehet ítélni egy agresszort, most már nem visznek el benneteket se az ukrán frontra.
Gyurma Pappa
Ok mindig igy szuverenkedtek. Nemzeti kormány Ja persze.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
dawyd728
Lúdas Solymi
Leegyszerűsítem nektek, mert elbeszéltek egymás mellett.
Két valid allítást nem tudtok összefésülni:
Amit a videókon látunk önmagában, építészetileg nem extra, nem luxus.
Amit a videókon láttunk egy csóri kis ország propagandaminisztériumában, belügyminisztériumában luxus.
Szívesen.

Raadasul jó alapanyag az influenszerpolitizáláshoz, így MP jól teszi, hogy ezt nyomatja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ami a vicces az egészben, annyira bepörgött a hívő kolléga, h nem veszi észre, én örülök annak, h ez a luxizás fegyver ennyire hatékony és a Fideszt év végére ilyen ütemben le lehet verni 10% alá. Én csak a népet nem értem, h ez miért ennyire(!) hatékony.
Illetve amit Gyurma is mondott nagyon veszélyes ez az utca, h te lerántod a leplet OV-ról és a megjátszott puritánságáról, de innentől neked tartanod kell magad ahhoz, h nem csak annak kell látszanod, de azzá is kell válnod. Nem csak neked, hanem a piramisban mindenkinek, akik alattad vannak. Innentől meg félek, h a mézeshónapok után jönnek az ebből a szerepből kieső, ebben kényelmetlenül mozgó emberek és megesnek. Erre írtam, h nekem jobban tetszik az, ha az ország vezetésének piramisa inkább jobban ki van emelve. Van költve a piramisra és mindenki a pozíciójának, felelősségének megfelelő anyagi, erkölcsi megbecsültségi szintjén van kezelve és nem kacsingat ki és megy a könnyebb ellenállás felé.
dawyd728
Nem vagyok "hívő".
Észrevettem, hogy örülsz annak, hogy leváltották őket, ezt le is írtad.

De elkezdtél terelni jobbra-balra azzal kapcsolatban, hogy mennyi idő alatt épül fel egy épület, mi van más országokban, mi számít luxusnak, etc.

És leírtam azt is, hogy miért keltett akkora feltűnést az embereknél, pont ugyanazért, amiért Hatvanpuszta vagy a repülők, jachtok (nem a Borkai-féle csöves).
Mert az egy dolog, hogy hallasz egy összeget, de nem tudsz mögé rakni egy képet, hogy ez miben merül ki.

A pénzügyi részéhez meg annyi, hogy a korrupciót, a lopást nem a kiemelten magas fizetés fogja megakadályozni, hanem a jogállamiság, törvények és azoknak betartása, betartatása.

De nézzük meg mit írnak OV fizetéséről, van is egy példa:

"Jó példa a bizonytalanságra Giorgia Meloni. Az olasz miniszterelnök elvileg évi bruttó 115 ezer euró körül kereshetne, de az ottani szokásjog szerint nem veszi fel a kormányfői javadalmazást, hanem megelégszik a képviselői bérével. Ez 2024-ben körülbelül 160 ezer eurónak felelt meg. Közben viszont a Political Salaries adatbázisában csak 80 ezer euróval szerepel egy 2021-es újságcikk alapján. Ehhez képest Orbán Viktor havi bruttó 6,3 milliós fizetésével csak annyi a probléma, hogy ez nem a 2024-es, hanem a 2025. március és július közötti állapot."

Meloni 160k eur éves fizetése, 360-as eur/huffal számolva az havi bruttó 4,8m huf.
OV meg kap br. 6,4m-et.

Megfelelő kompenzáció a pozíciójának, felelősségének és erkölcsileg is meg van becsülve?
Szerinted jó munkát végzett ezért a fizetésért?
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Operatív törzseket akarok!!!
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Csak youtubeon 100k+ aki nézi a különböző csatornákon ezt a sajtótájékoztatót. Ez nagyobb, mint a köztv nézettsége.

1 hónapja
dawyd728 4 267
dawyd728
Lúdas Solymi
Leegyszerűsítem nektek, mert elbeszéltek egymás mellett.
Két valid allítást nem tudtok összefésülni:
Amit a videókon látunk önmagában, építészetileg nem extra, nem luxus.
Amit a videókon láttunk egy csóri kis ország propagandaminisztériumában, belügyminisztériumában luxus.
Szívesen.

Raadasul jó alapanyag az influenszerpolitizáláshoz, így MP jól teszi, hogy ezt nyomatja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ami a vicces az egészben, annyira bepörgött a hívő kolléga, h nem veszi észre, én örülök annak, h ez a luxizás fegyver ennyire hatékony és a Fideszt év végére ilyen ütemben le lehet verni 10% alá. Én csak a népet nem értem, h ez miért ennyire(!) hatékony.
Illetve amit Gyurma is mondott nagyon veszélyes ez az utca, h te lerántod a leplet OV-ról és a megjátszott puritánságáról, de innentől neked tartanod kell magad ahhoz, h nem csak annak kell látszanod, de azzá is kell válnod. Nem csak neked, hanem a piramisban mindenkinek, akik alattad vannak. Innentől meg félek, h a mézeshónapok után jönnek az ebből a szerepből kieső, ebben kényelmetlenül mozgó emberek és megesnek. Erre írtam, h nekem jobban tetszik az, ha az ország vezetésének piramisa inkább jobban ki van emelve. Van költve a piramisra és mindenki a pozíciójának, felelősségének megfelelő anyagi, erkölcsi megbecsültségi szintjén van kezelve és nem kacsingat ki és megy a könnyebb ellenállás felé.
1 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bicskei eset nyilvános kivizsgálása, a kegyelmi ügy aktájának nyilvánosságra hozása.

Szép, kíváncsi vagyok h mi extra fog ebből kiderülni és lesz-e új szereplő ill. lesz-e felelősségre vonás majd Katika meg B. Zolika felé.
Lúdas Solymi
Szerintem Baloggal nem fognak tudni mit kezdeni. Ő egèsz egyszerűen, "jóhiszeműsègből" adott egy "rossz tanácsot" nem nèzte meg alaposan, kinek mit ès mikor ès mivel Katika meg Jucus döntött, ő "moshatja kezeit". Nincs itt látnivaló....

Szerkesztette: dande2
1 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
"...nehogy véletlenül a tv2-es mikrofont vedd el..." 🤣

Ez a faszi, hihetetlen. Ha lesz népszavazás, én biztos a 8 éves maximalizálás ellen fogok szavazni...
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
megnéztem a telexes videot Ruff meghallgatásáról.
nemtom, a levezető elnöknek hogy jött ki az, ha Tuzson, Szűcs, meg mellettük két faszi a "nem támogatja" után emelte a kezét, a szőke picsa meg egyiknél sem, akkor hogy jött ki a 8-3-0 arány?
slowmotion
A szőke csaj nem tagja a bizottságnak, csak valami külsősként kérdezhetett...
StormST
ja vagy úgy. meg akkor gondolom az egyik faszi Tuzsonék mellől szintén.
slowmotion
Tuzsonnak még nem volt szavazati joga tegnap, mert mint igazságügyi miniszter vett részt.
Jughead
és a demokrácia sajnálatos velejárója, hogy egy ekkora arrogáns faszkalapnak, mint amilyen Tuzson, LESZ szavazati joga mint bizottsági tag.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Ha a kormányülések utáni sajtótájékoztatók ettől kezdve ilyenek lesznek, lemondom a Netflixet, HBO-t, mindent is... 🤣
Vitézlő Titoknok tomz
Netflix meg fogja venni.
Sixo
Ááá, HBO Max, ott lesz elérhető a Tavaszi Szél is 😊
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Ha a kormányülések utáni sajtótájékoztatók ettől kezdve ilyenek lesznek, lemondom a Netflixet, HBO-t, mindent is... 🤣
Vitézlő Titoknok tomz
Netflix meg fogja venni.

1 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Ha a kormányülések utáni sajtótájékoztatók ettől kezdve ilyenek lesznek, lemondom a Netflixet, HBO-t, mindent is... 🤣
1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Nemzetbiztonsági Főtanácsadó, tudtam én ,hogy nem fog eltűnni Tóth Péter.
Sixo
Ott volt a minisztériumok éjszakáján is.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
"Nemzetközi bűnöző lerakatott üzemeltetett Orbán Viktor. Jó tett helyébe jót várj."
xD

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Bicskei eset nyilvános kivizsgálása, a kegyelmi ügy aktájának nyilvánosságra hozása.

Szép, kíváncsi vagyok h mi extra fog ebből kiderülni és lesz-e új szereplő ill. lesz-e felelősségre vonás majd Katika meg B. Zolika felé.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nemzetbiztonsági Főtanácsadó, tudtam én ,hogy nem fog eltűnni Tóth Péter.

1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
Minisztériumok Éjszakája 😀

Baszki, ezek mit fognak kapni ebben az évben...
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Kapja a dagadék rendesen, szép öngól volt megint.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
A Leltáros 😀

Szerk.: Fő-leltáros 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Hír TV-t nagyon nem szereti MP.
Sixo
Adjon csak nekik, meg Magyar Nemzet és Origo is sorra került.
1 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hír TV-t nagyon nem szereti MP.

1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Huhh de új nekem ez a fajta sajtótájékoztató h normális szakikat is engednek beszélni.
Beki
Hát Nyunyóka néni neked ennyit ért?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
dawyd728
Lúdas Solymi
Leegyszerűsítem nektek, mert elbeszéltek egymás mellett.
Két valid allítást nem tudtok összefésülni:
Amit a videókon látunk önmagában, építészetileg nem extra, nem luxus.
Amit a videókon láttunk egy csóri kis ország propagandaminisztériumában, belügyminisztériumában luxus.
Szívesen.

Raadasul jó alapanyag az influenszerpolitizáláshoz, így MP jól teszi, hogy ezt nyomatja.
Őszentsége Sobri Jóska
Hogyne lenne már luxus ami Rogánnál vagy Pintérnél volt? Főleg előbbi. Az akár egy jobb luxus hotelnek is elmenne.
1 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Huhh de új nekem ez a fajta sajtótájékoztató h normális szakikat is engednek beszélni.