Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
lehet mellre akarta venni a labdát
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Nem repült olyan hu de nagyot és attól meg hogy rajatszik, a büntető jogos.
Fedezte a labdát felugrottak ra lenyomtak, mellberugtak tökmindegy.A kontakt miatt ami nem a labdára irányult nem tudja megjátszani miközben ő birtokolta / ő volt előnyben a megjatszasaval kapcsolatban.
Ez minden pályán 11-es.
Toca
Ha már tizi inkább azért, mert lendült a láb, de nem sodorta el Benatia a kis taknyot. Ink mellberúgás miatt adhatta meg, de elsodráshoz nem látok elég okot.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fifty-fifty szituáció. Nagyon üres térben volt a két játékos, minimális kontakt megvolt, a Real játékosa pedig remekül játszotta el a faltot. Minden távoli kamerával ez 11-es, de ahogy ráközelítesz... Hát. A baj az, hogy az szép és jó, hogy minden esetet úgy ítélsz meg, ahogy pl. a felezőnél lenne.. Legalábbis ez az álomvilág. De nem így működik. Egy ilyen párharcot egy ilyen 11-essel eldönteni. Nem lennék a bíró helyében. Valószínűleg ha nem adja be a Real drukkerek hasonló reakciója is érthető lenne.

A Real a mai produkciójával nem szolgált rá erre az biztos, ahogy az is, hogy ez 100 méterre arrébb nem lett volna 11-es.

S ennek a Juvenak a Spurs elleni meccsekhez 15 percet leszámítva köze nem volt.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként ez nálam azért nem 11-es, ahogy sok másik se (pl. Robben esései, pedig Bayern szurkoló vagyok), mert nem gólt akart szerezni, hanem 11-est, nem lendült a láb, nem mozdult a labda felé, csak beállt és várta a kontaktust. 6 méterre a kaputól ez nekem nem sportolói hozzáállás. Ez pont ugyanaz, mint az első félidőben, amikor CR kapott egy kis lökést a 16-on belül, ott a bíró mutatta, hogy keljen fel, pedig a szabályok szerint az is lökés volt, csak CR esni akart, akkor a bíró nem akart fújni, itt meg igen...

Most néztem vissza a Sport1-en, rohadtul nem lökte meg Buffon, max mondhatott valamit, de azért meg végképp nem állítok ki CSK-t ebben a helyzetben....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
El volt foglalva Buffonnal aki jobban a szájában ugrált miközben kiordította a dobhartyajat.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Nem repült olyan hu de nagyot és attól meg hogy rajatszik, a büntető jogos.
Fedezte a labdát felugrottak ra lenyomtak, mellberugtak tökmindegy.A kontakt miatt ami nem a labdára irányult nem tudja megjátszani miközben ő birtokolta / ő volt előnyben a megjatszasaval kapcsolatban.
Ez minden pályán 11-es.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
egy hátvédnek ott és akkor nem szabad kézzel hozzáérnie a támadóhoz, mert ha elesik, akkor tízből tizenegy bíró befújja, még ha a támadó dobja is magát.
aztán persze utólag lehet tiltakozni, de ezt több száz meccsel a hátad mögött illik tudni és tudomásul venni.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
Kapott egy sárgát, a piros sok lett volna.
Jughead
Már volt neki sárga.
gabokocka
Ja kimaradt a korábban. 😀 Arra gondoltam, hogy a második sárgánál szoktak ilyenkor mérlegelni, és mivel nem kötelező és nem volt olyan durva szabálytalanság így úgy gondolom, hogy a bíró úgy vélte, hogy túlzás lenne ezért még ki is állítani.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Benatia hülye volt szó mi szó
Amadeus
Visszanézve semmi olyan mozdulatot nem tett, amit másik védő ne tett volna meg.
Beki
mint egy kamion. Nálunk ugyanilyen agyatlan volt, ezért lett elsózva a digókhoz. Szevasz ezt egy Boateng vagy Pique megoldotta volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Full pártatlan vagyok. Imádom Buffont, nincs bajom a Reallal. Sajnos vagy nem, objektíven meg tudom ítélni. Az volt srácok. Nem talált labdát, nem váll-váll kontakt volt, hátulról fellökte, sima fault. 93-ban, vagy 43-ban, nem számít. Buffon még egy pofont is adhatott volna, már úgyis mindegy. Az is sajnos piros volt... Pedig de szép fordítás lehetett volna.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Benatia hülye volt szó mi szó
Amadeus
Visszanézve semmi olyan mozdulatot nem tett, amit másik védő ne tett volna meg.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
mert ha nem ad egyből lapot a bíró, akkor tíz másodperc alatt elfelejti.
szerinted a mezőnybeli előnyszabályoknál milyen százalékban szoktak lapot adni utólag?

én egyre emlékszem, Cakir volt az északír-magyaron, adott egy késleltetett meg egy azonnali sárgát.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.
Igor
Próbálta ugrova kikerülni, valóban.
De nem sikerült.
Ezért lett büntető.
Sobri Jóska
De sikerült neki. Mekkora lendülettel jött a védő, és mekkora lendülettel, milyen szögben esett a csatár? Kb. az energia 5-10% ment át a lökésbe (és/vagy hatalmasat szinészkedett)

Volt fizikai kontakt, tehát egyből tizi? Ez alapján hányat fújnál te egy meccsen? Mert ha ezt befújod, minden szögletnél 3-4-et kéne fújnod körülbelül..
Igor
De azért ez helyzet volt/lett volna. Nem pedig egy lökés a tömegben a szögletnél.
Gorcsev
Ennyi különbség van, ez jogos megállapítás, bár szerintem elsődlegesen a szabálytalanság alapján kellene ítélni... nem az alapján h gólhelyzet/nem gólhelyzet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.
Igor
Próbálta ugrova kikerülni, valóban.
De nem sikerült.
Ezért lett büntető.
Sobri Jóska
De sikerült neki. Mekkora lendülettel jött a védő, és mekkora lendülettel, milyen szögben esett a csatár? Kb. az energia 5-10% ment át a lökésbe (és/vagy hatalmasat szinészkedett)

Volt fizikai kontakt, tehát egyből tizi? Ez alapján hányat fújnál te egy meccsen? Mert ha ezt befújod, minden szögletnél 3-4-et kéne fújnod körülbelül..
Igor
Ha sikerült volna, akkor nincs 11-es.

Én nem vagyok játékvezető.
Ha az lennék, én mindent befújnék, amit a szabályok szerint kell.
És maradnék BLASZ 4-ben.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
Kapott egy sárgát, a piros sok lett volna.
Jughead
a sárga az korábban volt, és ugye úgy tudom kettős büntetés nincs
(vagy az a piros+tizi kombóra vonatkozik?)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Benatia hülye volt szó mi szó

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
Kapott egy sárgát, a piros sok lett volna.
Jughead
Már volt neki sárga.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.
Igor
Próbálta ugrova kikerülni, valóban.
De nem sikerült.
Ezért lett büntető.
Sobri Jóska
De sikerült neki. Mekkora lendülettel jött a védő, és mekkora lendülettel, milyen szögben esett a csatár? Kb. az energia 5-10% ment át a lökésbe (és/vagy hatalmasat szinészkedett)

Volt fizikai kontakt, tehát egyből tizi? Ez alapján hányat fújnál te egy meccsen? Mert ha ezt befújod, minden szögletnél 3-4-et kéne fújnod körülbelül..
Igor
De azért ez helyzet volt/lett volna. Nem pedig egy lökés a tömegben a szögletnél.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
Kapott egy sárgát, a piros sok lett volna.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aki ez után elkezd bírózni. Az lett volna fura ha nem fúják be a 11-est.
Nomac
Azon kívül hogy nem volt szabálytalan a védő, tulajdonképpen igazad van
Jakehomer
Ha ekkora (értsd apró) test-test elleni contactra tizit adnak (nem is értem itt a reakciókat, még az is látszik h próbálja ugorva kikerülni), akkor meccsenként lehet 30-40-et fújni mindkét oldalra...
Szépen el lett adva a dolog.
Igor
Próbálta ugrova kikerülni, valóban.
De nem sikerült.
Ezért lett büntető.
Sobri Jóska
De sikerült neki. Mekkora lendülettel jött a védő, és mekkora lendülettel, milyen szögben esett a csatár? Kb. az energia 5-10% ment át a lökésbe (és/vagy hatalmasat szinészkedett)

Volt fizikai kontakt, tehát egyből tizi? Ez alapján hányat fújnál te egy meccsen? Mert ha ezt befújod, minden szögletnél 3-4-et kéne fújnod körülbelül..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Pedig Buffon irdatlan nagyokat védett, aztán nyomott egy Zidane-féle búcsút...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 962
Közben a másik pályán meglepő dolog is történt. Egy elég hosszú sorozatunk megszakadt.

Madridban csak a szokásos ...
csebi
nem baj, majd megbasszuk őket

criminal lawyer or criminal lawyer?