USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 959 — Egyéb témák lakó
Én még mindig nem temetem Trumpot. Azzal nem foglalkozom, hogy mi lehet az újraszámolással, de Michigan (37 ezer különbség) is nagyon éles és Nevada (7,4 ezer) is. Pennsylvania viszont pont nem elég éles, hiába van ott még sok szavazat. Illetve Georgia (83 ezer) is elúszni látszik.
Klaci79
Nevadát megbeszéltük már, Reno és Las Vegas leveles szavazataiban kéne hoznia Trumpnak, ami garantáltan demokrata szavazatokat hoz majd.

Georgiában is jön majd még kb. 300 ezer szavazat Atlanta környékéről, ami teljesen kék.

Michigan, Pennsy és NC a három toss-up, de ezeket sanszosan elviszi Trump. Persze ez se lenne elég neki.
Maka
Michigant hogy viszi el?
deyell
majd 40e szavazat.. sehogy

a legutóbbi két választáson 300 meg 130 szavazatokat találtak újraszámoláskor... most sem lesz másképp

akármennyire is ezt sugallja Trump, azért itt egy működő demokrácia van... még ha kicsit döcög és bonyolult is...

több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Én még mindig nem temetem Trumpot. Azzal nem foglalkozom, hogy mi lehet az újraszámolással, de Michigan (37 ezer különbség) is nagyon éles és Nevada (7,4 ezer) is. Pennsylvania viszont pont nem elég éles, hiába van ott még sok szavazat. Illetve Georgia (83 ezer) is elúszni látszik.
Klaci79
Nevadát megbeszéltük már, Reno és Las Vegas leveles szavazataiban kéne hoznia Trumpnak, ami garantáltan demokrata szavazatokat hoz majd.

Georgiában is jön majd még kb. 300 ezer szavazat Atlanta környékéről, ami teljesen kék.

Michigan, Pennsy és NC a három toss-up, de ezeket sanszosan elviszi Trump. Persze ez se lenne elég neki.
Maka
Michigant hogy viszi el?
deyell
Na igen, azt se, most nézem, hogy Detroit negyede még hátra van.

Well then.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician
nah akkor pensylvania-wisconsin-michigan már megy a bíróságra elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 569
Én még mindig nem temetem Trumpot. Azzal nem foglalkozom, hogy mi lehet az újraszámolással, de Michigan (37 ezer különbség) is nagyon éles és Nevada (7,4 ezer) is. Pennsylvania viszont pont nem elég éles, hiába van ott még sok szavazat. Illetve Georgia (83 ezer) is elúszni látszik.
Klaci79
Nevadát megbeszéltük már, Reno és Las Vegas leveles szavazataiban kéne hoznia Trumpnak, ami garantáltan demokrata szavazatokat hoz majd.

Georgiában is jön majd még kb. 300 ezer szavazat Atlanta környékéről, ami teljesen kék.

Michigan, Pennsy és NC a három toss-up, de ezeket sanszosan elviszi Trump. Persze ez se lenne elég neki.
Maka
Michigant hogy viszi el?

choose life
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Én még mindig nem temetem Trumpot. Azzal nem foglalkozom, hogy mi lehet az újraszámolással, de Michigan (37 ezer különbség) is nagyon éles és Nevada (7,4 ezer) is. Pennsylvania viszont pont nem elég éles, hiába van ott még sok szavazat. Illetve Georgia (83 ezer) is elúszni látszik.
Klaci79
Nevadát megbeszéltük már, Reno és Las Vegas leveles szavazataiban kéne hoznia Trumpnak, ami garantáltan demokrata szavazatokat hoz majd.

Georgiában is jön majd még kb. 300 ezer szavazat Atlanta környékéről, ami teljesen kék.

Michigan, Pennsy és NC a három toss-up, de ezeket sanszosan elviszi Trump. Persze ez se lenne elég neki.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.
deyell
most akkor mit is mondott Trump? csak én értettem jól?
csebi
A jövőben leglényegesebb ez: major fraud.
Sobri Jóska
miért is lényeges ez?
csebi
Jól mondja sobri, ez lesz a "polgárháborús" (értsd a helyén tematika évekig.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.
deyell
most akkor mit is mondott Trump? csak én értettem jól?
csebi
A jövőben leglényegesebb ez: major fraud.
Sobri Jóska
miért is lényeges ez?
csebi
Mert ez lesz a repi/hazafias attitűd évekig.
Ebbe lehet kapaszkodni, ezzel lehet dobálózni, ezt lehet lobogtatni.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Ez a végjáték pont jó arra, hogy végül akárki is nyer, a másik oldalnak meglegyen az "elcsalták" narratíva, ráadásul legitimen, ami újabb évekre lehetővé teszi, hogy ne kelljen önvizsgálatot tartani.
Sobri Jóska
Ez azért borítékolható volt
davemayer
Én nem gondoltam, hogy ilyen hajszálon fog múlni.
Sima Bident gondoltam, az elmúlt hónapokban minden médiumból a "Trumpnak veszni kell" ömlött, rengetegen szavaztak előre levélben (tudhatóan főként demokraták), illetve a koronavírus-világjárvány közepén egy a faszt tövig szopó demokratikus országban bizonyosra veszem a regnáló hatalom bukását demokratikus választáson.
Ha holnap lenne választás, bukna Merkel, Johnson, Macron, Orbán egyaránt.
Ez az én elméletem, ami az enyém.

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Én még mindig nem temetem Trumpot. Azzal nem foglalkozom, hogy mi lehet az újraszámolással, de Michigan (37 ezer különbség) is nagyon éles és Nevada (7,4 ezer) is. Pennsylvania viszont pont nem elég éles, hiába van ott még sok szavazat. Illetve Georgia (83 ezer) is elúszni látszik.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 445 — Lucas Scott
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.
deyell
most akkor mit is mondott Trump? csak én értettem jól?
csebi
A jövőben leglényegesebb ez: major fraud.
Sobri Jóska
miért is lényeges ez?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ez a végjáték pont jó arra, hogy végül akárki is nyer, a másik oldalnak meglegyen az "elcsalták" narratíva, ráadásul legitimen, ami újabb évekre lehetővé teszi, hogy ne kelljen önvizsgálatot tartani.
Sobri Jóska
Ez azért borítékolható volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.
deyell
most akkor mit is mondott Trump? csak én értettem jól?
csebi
A jövőben leglényegesebb ez: major fraud.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 445 — Lucas Scott
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.
deyell
most akkor mit is mondott Trump? csak én értettem jól?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Ez a végjáték pont jó arra, hogy végül akárki is nyer, a másik oldalnak meglegyen az "elcsalták" narratíva, ráadásul legitimen, ami újabb évekre lehetővé teszi, hogy ne kelljen önvizsgálatot tartani.

több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
...
Maka
Hány jött a 4 tippedből?
Sobri Jóska
Arizona és North Carolina lóg még a levegőben, ami kihozza even stevenre. Reálisabb sajna az 1/4, hacsak be nem jön a NC jóslatom lentebb.

(Raktam még külön is Bident több oddson, úgyhogy veszteséges sehogy nem lesz, ha megválasztják.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress


Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 569
Trump campaign to file law suit to halt vote counting in Michigan.

choose life
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 207 — én ezt meguntam
Bízom az overtime-ban.
Gergőbácsi
Oxigénsátor, meg gyúró kell majd a srácoknak.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
...
Maka
Hány jött a 4 tippedből?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 086 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 892 — Packers Suicide Squad
Bízom az overtime-ban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
A CNN kipipálta Wisconsint is Bidennek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Gratula Bidennek, nem hittem, hogy ennyi csontvazzal, ekkora anti-kampannyal es demenciaval nyerni tudnak, de csak tudtak mit csinalnak. Okosan safarkodtak azzal amijuk volt.

undisputedly
Szerintem ez egyszerűbb.
Demokráciában egy koronavírus világjárványba minden aktuális kormányzat belebukik.



nagyon nagyon kíváncsi leszek mihez kezdenek a demokraták majd a coviddal úgy, hogy ők adják az elnököt, mert nem egy irigylésre méltó helyzetet kapnak rögtön a nyakukba.
rokaur
Négy év múlva ők is belebuknak. 😊



A feleségem gazdag ügyvéd családban nőtt fel Denverben fehér nőként, az van a diplomáján, hogy האורים והתומים , és republikánus szavazó lesz mindaddig, amíg az ancient regime el nem tűnik.
Helmut Zimmer
Miért van a feleséged diplomáján héberül az, hogy "A fények és az ártatlanok"? Legalábbis a google fordító szerint.
Sobri Jóska
Mert a Yale jogi karán végzett.
Helmut Zimmer
Lux et Veritas
zemanla
Összegoogliztam így már, kösz.

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Gratula Bidennek, nem hittem, hogy ennyi csontvazzal, ekkora anti-kampannyal es demenciaval nyerni tudnak, de csak tudtak mit csinalnak. Okosan safarkodtak azzal amijuk volt.

undisputedly
Szerintem ez egyszerűbb.
Demokráciában egy koronavírus világjárványba minden aktuális kormányzat belebukik.



nagyon nagyon kíváncsi leszek mihez kezdenek a demokraták majd a coviddal úgy, hogy ők adják az elnököt, mert nem egy irigylésre méltó helyzetet kapnak rögtön a nyakukba.
rokaur
Négy év múlva ők is belebuknak. 😊



A feleségem gazdag ügyvéd családban nőtt fel Denverben fehér nőként, az van a diplomáján, hogy האורים והתומים , és republikánus szavazó lesz mindaddig, amíg az ancient regime el nem tűnik.
Helmut Zimmer
Miért van a feleséged diplomáján héberül az, hogy "A fények és az ártatlanok"? Legalábbis a google fordító szerint.
Sobri Jóska
Mert a Yale jogi karán végzett.
Helmut Zimmer
Lux et Veritas




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Most akkor ennyi?Kikapott az Donald?
Kenny
Még nem tudni!
Ha Biden megnyeri azokat, ahol most vezet, akkor ő nyer, ha ebből 1-et elveszít és nem nyer másikat, akkor DT
Arizona, Michigan és Nevada kell Bidennek.