NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patricia karrierjéről egy nagyon jó cikk, tengernyi izgalmas apró sztorival fűszerezve:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/11/28/nfl-matt-patricia-bill-belichick-patriots-defense

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.
Solymi
El nem tudom mondani, mekkorára kerekedett a szemem ettől.

Nagyon-nagyon-nagyon fogok örülni a 70 %-ának is.
zinedine5
Jó, hát bocsánat 😊 Nem nagyon értek én hozzá, csak valamiért ő jutott eszembe mikor a játékát néztem.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
#kecske

 twitter.com/PFF_Steve/status/803815336248279041



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
OT Marcus Cannon has agreed to a 5-year extension worth $32.5M, source said. He gets $14.5M guaranteed.
fodi91
Pár éve ez a fórum Hightowert követelte ki a csapatból, bust meg miegymás. Idén októberig Cannont szapulta mindenki... hát én inkább nem kérdőjelezem meg a Chandler Jones és a Jamie Collins döntéseket.
vpi
azért legyünk igazságosak, jogos volt a kritika a két játékos felé mert teljesítményükkel anno maximálisan rászolgáltak

inkább azt a tanulságot vonnám le, hogy 1-2 rossz év miatt még ne temessünk el teljesen játékosokat, teszem azt ne lepődjünk meg, ha Ryan-nel az offseasonben (nem top fizuért) de hosszabbítunk
ZERO_L
free photo hosting
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hightower meg boven azutan is kapta a kritikat, hogy indokolatlanna valt 😊

Amugy ha kiemelkedo RT lesz, ennyiert meg olcso is. Vollmernek pedig eddig is fix volt, hogy veget ert (New England-i) karrierje, igy meg plane

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
OT Marcus Cannon has agreed to a 5-year extension worth $32.5M, source said. He gets $14.5M guaranteed.
fodi91
Pár éve ez a fórum Hightowert követelte ki a csapatból, bust meg miegymás. Idén októberig Cannont szapulta mindenki... hát én inkább nem kérdőjelezem meg a Chandler Jones és a Jamie Collins döntéseket.
vpi
azért legyünk igazságosak, jogos volt a kritika a két játékos felé mert teljesítményükkel anno maximálisan rászolgáltak

inkább azt a tanulságot vonnám le, hogy 1-2 rossz év miatt még ne temessünk el teljesen játékosokat, teszem azt ne lepődjünk meg, ha Ryan-nel az offseasonben (nem top fizuért) de hosszabbítunk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
OT Marcus Cannon has agreed to a 5-year extension worth $32.5M, source said. He gets $14.5M guaranteed.
fodi91
Pár éve ez a fórum Hightowert követelte ki a csapatból, bust meg miegymás. Idén októberig Cannont szapulta mindenki... hát én inkább nem kérdőjelezem meg a Chandler Jones és a Jamie Collins döntéseket.
több mint 7 éve
fodi91 196
OT Marcus Cannon has agreed to a 5-year extension worth $32.5M, source said. He gets $14.5M guaranteed.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Számomra az a kérdés, hogy Scar marad e 5 évig. Ha igen, akkor megéri ennyit fizetnünk neki, ha megint visszavonul rövid időn belül, akkor kérdés, Cannon mire lesz képes nélküle.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Időközben Cannon 5 éves szerződéshosszabbítást kapott.
ervinator
Az idei teljesítménye alapján megérdemli, én örülök neki.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
 twitter.com/FieldYates/status/803687794224861186

ez top 5-ös RT fizunak néz ki

11 jó meccs után... ennyit arról, hogy nem értékelik a kiemelkedő teljesítményeket



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Időközben Cannon 5 éves szerződéshosszabbítást kapott.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.
Solymi
El nem tudom mondani, mekkorára kerekedett a szemem ettől.

Nagyon-nagyon-nagyon fogok örülni a 70 %-ának is.
zinedine5
lehet az idei számaira gondolt... 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.
Solymi
El nem tudom mondani, mekkorára kerekedett a szemem ettől.

Nagyon-nagyon-nagyon fogok örülni a 70 %-ának is.
zinedine5
Szerintem nyugodtan számolhattok a sráccal. Íróként máris lekörözött mindenkit a csapatban 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.
Solymi
El nem tudom mondani, mekkorára kerekedett a szemem ettől.

Nagyon-nagyon-nagyon fogok örülni a 70 %-ának is.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Olyasmiről vitatkoztk, amit még sejteni se nagyon lehet. Inkább nézzetek filmet  www.facebook.com/TomBrady/videos/1331145090259971/
Kollega
Ja van akinek blokkolni sem kell, elég csak odanézni. A szemmel verés tipikus esete 😊
lucas
Itt nagyon csodálkoztam, hogy a Jets védői nem mészárolták le Bradyt 😊
Egon
Fura egy látvány volt. Nagyszerü sportember, de a futása az valami teljesen sportidegen látvány. Ráadásul sérülése miatt óvatosság is látszott a mozgásán, tisztára olyan volt mint egy ügető zsiráf. De nagyon tökösen ment előre, szerencséje volt, hogy a védők inkább Blountra ugrottak és nem foglakoztak vele. Kaphatott volna komolyat is a lábára.
Burkus
Konkrétan szerintem nem tud futni. Mondjuk ezt most én a térdsérülésre fogom, máskor gepárdosabb szokott lenni. Nem óvatos volt, hanem sérült és óvatos.
vpi
Ez tény, de egyébként meg tényleg riszpekt a Jets védőknek, hogy vigyáztak rá. Simán arrébb tessékelhették volna vagy le a földre.

lucas: Bár Mosst nem fogja helyettesíteni, de egy DeAndre Hopkins szintet szerintem Mitchell fog tudni hozni.

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Olyasmiről vitatkoztk, amit még sejteni se nagyon lehet. Inkább nézzetek filmet  www.facebook.com/TomBrady/videos/1331145090259971/
Kollega
Ja van akinek blokkolni sem kell, elég csak odanézni. A szemmel verés tipikus esete 😊
lucas
Itt nagyon csodálkoztam, hogy a Jets védői nem mészárolták le Bradyt 😊
Egon
Fura egy látvány volt. Nagyszerü sportember, de a futása az valami teljesen sportidegen látvány. Ráadásul sérülése miatt óvatosság is látszott a mozgásán, tisztára olyan volt mint egy ügető zsiráf. De nagyon tökösen ment előre, szerencséje volt, hogy a védők inkább Blountra ugrottak és nem foglakoztak vele. Kaphatott volna komolyat is a lábára.
Burkus
Konkrétan szerintem nem tud futni. Mondjuk ezt most én a térdsérülésre fogom, máskor gepárdosabb szokott lenni. Nem óvatos volt, hanem sérült és óvatos.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Olyasmiről vitatkoztk, amit még sejteni se nagyon lehet. Inkább nézzetek filmet  www.facebook.com/TomBrady/videos/1331145090259971/
Kollega
Ja van akinek blokkolni sem kell, elég csak odanézni. A szemmel verés tipikus esete 😊
lucas
Itt nagyon csodálkoztam, hogy a Jets védői nem mészárolták le Bradyt 😊
Egon
Fura egy látvány volt. Nagyszerü sportember, de a futása az valami teljesen sportidegen látvány. Ráadásul sérülése miatt óvatosság is látszott a mozgásán, tisztára olyan volt mint egy ügető zsiráf. De nagyon tökösen ment előre, szerencséje volt, hogy a védők inkább Blountra ugrottak és nem foglakoztak vele. Kaphatott volna komolyat is a lábára.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Olyasmiről vitatkoztk, amit még sejteni se nagyon lehet. Inkább nézzetek filmet  www.facebook.com/TomBrady/videos/1331145090259971/
Kollega
Ja van akinek blokkolni sem kell, elég csak odanézni. A szemmel verés tipikus esete 😊
lucas
Itt nagyon csodálkoztam, hogy a Jets védői nem mészárolták le Bradyt 😊
Egon
Szerintem a meglepetéstől blokkoltak le 😉
Amúgy van olyan játék, ahol a QB-nek kell blokkolni a szélen, az egy double reverse. De ez nem az volt, itt fullbackként, lead blokkal próbálkozott. Ez valami nagyon szép és nagyon spontán megoldás volt. Én mondom, ritka az ilyen ebben a sportágban 😀 😀 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Olyasmiről vitatkoztk, amit még sejteni se nagyon lehet. Inkább nézzetek filmet  www.facebook.com/TomBrady/videos/1331145090259971/
Kollega
Ja van akinek blokkolni sem kell, elég csak odanézni. A szemmel verés tipikus esete 😊
lucas
Itt nagyon csodálkoztam, hogy a Jets védői nem mészárolták le Bradyt 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Gondolom ez az a post lehet,amit nekem írtál választ korábban. Én mégis nagyon örülnék ,ha megosztanád velünk a többi részét is,mert őszintén kiváncsi vagyok a véleményedre,
kolok1972
Nagyon megtisztelő és kedves Tőled. Beletörődtem, hogy a Pats topik a Műkorcsolya Bírók Világszövetségének "A művészi összhatás jelentőségének erősítése full contact sportokban" szekciójává alakult.
tomi-tomi
Akkor tegyél ellene ,hogy ne így legyen! 😉

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom ez az a post lehet,amit nekem írtál választ korábban. Én mégis nagyon örülnék ,ha megosztanád velünk a többi részét is,mert őszintén kiváncsi vagyok a véleményedre,
kolok1972
Nagyon megtisztelő és kedves Tőled. Beletörődtem, hogy a Pats topik a Műkorcsolya Bírók Világszövetségének "A művészi összhatás jelentőségének erősítése full contact sportokban" szekciójává alakult.
tomi-tomi
OFF
Itt ez mennyire van így, ti tudjátok, de ami ennél még nagyobb baj, hogy odaát a zebracsíkos ruhát viselők álláspontját is tökéletesen összefoglalja ez a megfogalmazás 😉 😛 Az egy másik történet, hogy máskor meg MMA-t megszégyenítő dolgokat elengednek (nyilván túlzok)
ON
dande
Jah, kérem a szépség és a művészet is szubjektív.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 522 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom ez az a post lehet,amit nekem írtál választ korábban. Én mégis nagyon örülnék ,ha megosztanád velünk a többi részét is,mert őszintén kiváncsi vagyok a véleményedre,
kolok1972
Nagyon megtisztelő és kedves Tőled. Beletörődtem, hogy a Pats topik a Műkorcsolya Bírók Világszövetségének "A művészi összhatás jelentőségének erősítése full contact sportokban" szekciójává alakult.
tomi-tomi
OFF

Itt ez mennyire van így, ti tudjátok, de ami ennél még nagyobb baj, hogy odaát a zebracsíkos ruhát viselők álláspontját is tökéletesen összefoglalja ez a megfogalmazás 😉 😛 Az egy másik történet, hogy máskor meg MMA-t megszégyenítő dolgokat elengednek (nyilván túlzok)

ON
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gondolom ez az a post lehet,amit nekem írtál választ korábban. Én mégis nagyon örülnék ,ha megosztanád velünk a többi részét is,mert őszintén kiváncsi vagyok a véleményedre,
kolok1972
Nagyon megtisztelő és kedves Tőled. Beletörődtem, hogy a Pats topik a Műkorcsolya Bírók Világszövetségének "A művészi összhatás jelentőségének erősítése full contact sportokban" szekciójává alakult.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Szerinted minden ok most a csapattal?
lucas
Hát, erre írtam egy hosszabbat korábban, de már nincs kedvem betenni; fiókban marad.

Collinsról ezt gondoltam abban:
Érzésem szerint őt nagyon kedvelte, sokra tartotta BB. (Szinte sértődötten kérte ki magának a csere után, hogy nem képzelik (az újságírók), hogy ez egy hirtelen jött döntés volt.) Sok mindent elnézett neki, még a legnagyobb bűnt is: ugyanazt a hibát kétszer elkövetni. (Hawks ellen mindkét félidő végén a Hawks drive egy-egy Collins-on elmenő big play-jel indult. Tavaly PO-ban a Broncos ellen mindkét TE TD Collins-ról jött.) Még az utolsó utáni esélyt is megkapta a Bills ellen - egy 28 yardos futás lett belőle. Ti. az utolsó esélyét akkor játszotta el, amikor egy edzésre két kezén műanyag zacskókkal jelent meg. Ugyanis manikűrje volt, s nem szerette volna, ha a körömerősítő lötty idő előtt lekopna. BB mantra: felelősségvállalás, kiszámíthatóság, következetesség. Az ő világában ezek számítanak igazán, szerinte kezelhetetlenebb sokkot okoz egy csapat dinamikájában, ha egy tag rendszeresen megsérti a csapat normáit, mintha műtéti úton eltávolítom a tagot. S ez nem a személynek szól, a normasértésnek. Az a csapat, amelyik kénytelen visszatérni a normák (szabályok, szokások, elfogadott, támogatott viselkedések) újra kialakításához, az képtelen (magas szinten) teljesíteni. Egy (sok!) játékos elvesztése okozta sokkon pedig úrrá kell lennie a csapatnak, hiszen "egy NFL idény a lemorzsolódás játéka" (ez is egy BB mondás).

Ízlések és pofonok... de legalább azt a meccset ha nem is élveztem, de legalább értékeltem. Ezt viszont egy kínlódás volt nézni is, mert nem az volt az érzésem a végén, hogy megérdemeltük a győzelmet, hanem az, hogy na, húú, na jó, ez csak összejött.
lucas
Look, we’re going to play against good receivers and good quarterbacks every week. That’s what the National Football League is. Quarterbacks in this league make good throws, receivers make good catches.

We don’t play any teams that can’t throw the ball and can’t catch it and can’t execute at a high level. They’re just not on our schedule.

tomi-tomi
Gondolom ez az a post lehet,amit nekem írtál választ korábban. Én mégis nagyon örülnék ,ha megosztanád velünk a többi részét is,mert őszintén kiváncsi vagyok a véleményedre,ahogy már akkor is írtam. | (Tudom hogy én kértem ,hogy tekintsétek tárgytalannak.) |

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.