Politika

44 feliratkozó

több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
gondolkodtam, hogy lassacsként elkezdek majd trollkodni face-en, hogy nem ezeket kéne lelőni, akik menekülnek, hanem azokkal kéne kiállni, akik őket odahaza lövik, és akik elől menekülnek, kíváncsi leszek mi lesz rá a poszterek reakciója...JSanyo
Pont a face-en? Én már jó ideje csak óvatosan merek felmenni, mert nem bírom idővel a moderálgatást. 😀

A kormánynak egyébként jobb ötletei vannak. Sikerült megint telibelőni a szarva között a tőgyit abban a témában, hogy mire is költsük azt a rengeteg pénzt amit a menekültügy megoldására szánunk. 😀
 hvg.hu/itthon/20150812_Plakatokat_allit_a_kormany_Afganisztanban

Amúgy kíváncsi leszek, hogy ki fogja telepíteni a plakátokat az Iszlám Állam területén? Azért a hazai offshore lovag sikervállalkozóink inkább csak itthon merészek. 😀peterk2005
hát, ha egyszer ott csoportosul a hülyeség 😊JSanyo
nyilván addig jó plakátolni míg nem lesz egykét vállalkozó szellemű hentes, akinek fölcseszi a vérnyomását, idejönnek azt elintéziksutianap
Na ja. Ha eddig elkerült bennünket a robbantós változat, most sikeresen felkeltik a figyelmüket. Aztán megint lehet mutogatni: Lássátok-e, megmondtuk hogy terroristák!! És má' megin' igazunk vóót!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
gondolkodtam, hogy lassacsként elkezdek majd trollkodni face-en, hogy nem ezeket kéne lelőni, akik menekülnek, hanem azokkal kéne kiállni, akik őket odahaza lövik, és akik elől menekülnek, kíváncsi leszek mi lesz rá a poszterek reakciója...JSanyo
Pont a face-en? Én már jó ideje csak óvatosan merek felmenni, mert nem bírom idővel a moderálgatást. 😀

A kormánynak egyébként jobb ötletei vannak. Sikerült megint telibelőni a szarva között a tőgyit abban a témában, hogy mire is költsük azt a rengeteg pénzt amit a menekültügy megoldására szánunk. 😀
 hvg.hu/itthon/20150812_Plakatokat_allit_a_kormany_Afganisztanban

Amúgy kíváncsi leszek, hogy ki fogja telepíteni a plakátokat az Iszlám Állam területén? Azért a hazai offshore lovag sikervállalkozóink inkább csak itthon merészek. 😀peterk2005
hát, ha egyszer ott csoportosul a hülyeség 😊JSanyo
nyilván addig jó plakátolni míg nem lesz egykét vállalkozó szellemű hentes, akinek fölcseszi a vérnyomását, idejönnek azt elintézik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
gondolkodtam, hogy lassacsként elkezdek majd trollkodni face-en, hogy nem ezeket kéne lelőni, akik menekülnek, hanem azokkal kéne kiállni, akik őket odahaza lövik, és akik elől menekülnek, kíváncsi leszek mi lesz rá a poszterek reakciója...JSanyo
Pont a face-en? Én már jó ideje csak óvatosan merek felmenni, mert nem bírom idővel a moderálgatást. 😀

A kormánynak egyébként jobb ötletei vannak. Sikerült megint telibelőni a szarva között a tőgyit abban a témában, hogy mire is költsük azt a rengeteg pénzt amit a menekültügy megoldására szánunk. 😀
 hvg.hu/itthon/20150812_Plakatokat_allit_a_kormany_Afganisztanban

Amúgy kíváncsi leszek, hogy ki fogja telepíteni a plakátokat az Iszlám Állam területén? Azért a hazai offshore lovag sikervállalkozóink inkább csak itthon merészek. 😀peterk2005
hát, ha egyszer ott csoportosul a hülyeség 😊

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kiadjak okosba alvalalkozonak...

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
gondolkodtam, hogy lassacsként elkezdek majd trollkodni face-en, hogy nem ezeket kéne lelőni, akik menekülnek, hanem azokkal kéne kiállni, akik őket odahaza lövik, és akik elől menekülnek, kíváncsi leszek mi lesz rá a poszterek reakciója...JSanyo
Pont a face-en? Én már jó ideje csak óvatosan merek felmenni, mert nem bírom idővel a moderálgatást. 😀

A kormánynak egyébként jobb ötletei vannak. Sikerült megint telibelőni a szarva között a tőgyit abban a témában, hogy mire is költsük azt a rengeteg pénzt amit a menekültügy megoldására szánunk. 😀
 hvg.hu/itthon/20150812_Plakatokat_allit_a_kormany_Afganisztanban

Amúgy kíváncsi leszek, hogy ki fogja telepíteni a plakátokat az Iszlám Állam területén? Azért a hazai offshore lovag sikervállalkozóink inkább csak itthon merészek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Mire megérted a helyzetet már késő lesz...NB2
Fox Muldert várják a fórumon, Fox, jelentkezz!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Az ilyenek szerinted képesek olyan bonyolult dolgokra, mint valamit átgondolni? Szerinted képesek bármilyen mértékű empátiát tanúsítani? Akik lelövésre vágynak, többségében végtelenül frusztrált, csalódott, megkeseredett, buta emberek, akik a legállatiasabb ösztönökön képtelenek felülemelkedni: egyél, igyál, basszál, védd a területed a másik vadásztól.dankodavid
és az evolúció őket igazolja! 😉baggio
nemigaz. azokat, akik ebbe a korbe meg a szarast is beleveszik (fennhangon kitargyalva)

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Az ilyenek szerinted képesek olyan bonyolult dolgokra, mint valamit átgondolni? Szerinted képesek bármilyen mértékű empátiát tanúsítani? Akik lelövésre vágynak, többségében végtelenül frusztrált, csalódott, megkeseredett, buta emberek, akik a legállatiasabb ösztönökön képtelenek felülemelkedni: egyél, igyál, basszál, védd a területed a másik vadásztól.dankodavid
és az evolúció őket igazolja! 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
gondolkodtam, hogy lassacsként elkezdek majd trollkodni face-en, hogy nem ezeket kéne lelőni, akik menekülnek, hanem azokkal kéne kiállni, akik őket odahaza lövik, és akik elől menekülnek, kíváncsi leszek mi lesz rá a poszterek reakciója...

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igen
Rajöttem de valahol borzasztóan zavar az ilyen emberi igénytelenség.
Inkább azon agyalnának mi is a jó megoldas.
Én azon gondolkodom sokszor.
Ugye ott a német török megoldas.
Csak ahoz kéne hogy az anyaorszagban rend legyen...
Amit gondolok hogy a kerites es a tovabb passzolas az nem megoldas

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
...yooker
Jó hát, ezt mondtam, hogy a Lovasi alapvetően egy rockzenész, nem egy Kant 😊

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Az ilyenek szerinted képesek olyan bonyolult dolgokra, mint valamit átgondolni? Szerinted képesek bármilyen mértékű empátiát tanúsítani? Akik lelövésre vágynak, többségében végtelenül frusztrált, csalódott, megkeseredett, buta emberek, akik a legállatiasabb ösztönökön képtelenek felülemelkedni: egyél, igyál, basszál, védd a területed a másik vadásztól.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner
Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )Gyurma Pappa
Szerintem ennek a cikknek is a kommentjei a legjobbak. Annyira visszaigazolják Lovasi-t, hogy akár egy számot is írhatna róla. 😊peterk2005
Ja, hogy megint elolvastad ezeket? 😊 Én nem húzom az időmet, de kávé mellé tök jó volt Lovi, aki egyébként tényleg egy ilyen fazon, mint itt kiderült, és ő 5 éve is kb. ugyanezeket mondta (csak nyilván más témában). Aki meg olvasta az autobiográfiáját, az tudja hogy 20 éve is ilyen fazon volt.

De szerintem teljesen rendben van amit mond, még ha nem is értünk egyet egy-két dologban (multikulti esélyei).Gyurma Pappa
azért vannak néha értelmes kommentek is!
pl többen felvetik(teljes joggal) hogy szerinte a házasságból ne csináljunk viccet, aztán meg amit elmond a saját esetével kapcsolatban:

"Na, ugye hogy nem vagyok én olyan nagy libsi! Bár nem olvastam a Gyuri ezen írását, és nem mindenben értünk egyet, de nagyjából tudom mit gondol erről. Szóval éljen mindenki boldogul, ahogy neki tetszik, de a házasságból ne csináljunk már viccet. Még a polgári esküvőt megértem, az amúgy is csak egy jogi aktus, bár nem gondolom, hogy például egy örökbe fogadott vagy háromszülős gyerek ugyanolyan esélyeket-mintákat kap, mint egy normális családban felnövő. De vannak országok, pl. Svédország, ahol a melegek egyházi esküvőt is köthetnek, ami szerintem teljes tévút. Pedig bírom a svédeket. Amúgy nekem nem lesz polgári esküvőm. Olyanom már volt. Csak egyházi.

Olyat lehet?

Nem érdekel. Bemegyek, kijövök...

De kérik a polgári papírt, nem?

Nem tudom. Terveink szerint mindenesetre csak egyházi lesz.

Katolikus?

Nem, mert volt már ugye egy polgári esküvőm, ami miatt egy hosszú egyházjogi procedúrára és némi pénzre lenne szükség. Átúsztunk tehát a reformátusokhoz."

háát.. és mindezt összefűzve egy gondolatban.. 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezek teljesen hulyek.. Sziriaban plakatolni/ujsaghirdetest venni?

Ugye ez csak kacsa, ez a hir... ugye? Ugye???

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner
Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )Gyurma Pappa
Szerintem ennek a cikknek is a kommentjei a legjobbak. Annyira visszaigazolják Lovasi-t, hogy akár egy számot is írhatna róla. 😊peterk2005
Ja, hogy megint elolvastad ezeket? 😊 Én nem húzom az időmet, de kávé mellé tök jó volt Lovi, aki egyébként tényleg egy ilyen fazon, mint itt kiderült, és ő 5 éve is kb. ugyanezeket mondta (csak nyilván más témában). Aki meg olvasta az autobiográfiáját, az tudja hogy 20 éve is ilyen fazon volt.

De szerintem teljesen rendben van amit mond, még ha nem is értünk egyet egy-két dologban (multikulti esélyei).

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Túl sokat hallgatták az emberek ezt a tracket:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Mire megérted a helyzetet már késő lesz...NB2
Igen olvastam,hogy katonak jönnek elfoglalni az országot.
Napi ezer tele pénzel erősek jol kepzettek.
Az időjárást is ők hozták azt nem is tudja még a radikális oldal pedig de.
Felismerték milyen csodás Magyarország ,ők tudjak nem holmi fejlett országot kell elfoglalni hanem ...

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner
Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )Gyurma Pappa
Szerintem ennek a cikknek is a kommentjei a legjobbak. Annyira visszaigazolják Lovasi-t, hogy akár egy számot is írhatna róla. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Mire megérted a helyzetet már késő lesz...
több mint 8 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?Janek
Az ilyenek nagy részének az sem esik le, hogy a szülei/nagyszülei/más rokonai '56 után nem kaptak ilyen támadásokat. Most meg fröcsögnek egy internetes oldalon, hogy micsoda nagy tetteket tudnának megtenni. Persze a szájuk nagy a négy fal között, de amúgy annyira igénytelenek, hogy a házuk előtt a füvet nem hajlandók levágni.
Elnézést az általánosításért.

(Hol vannak most az önkéntes kerítés építők például, rengetegen ajánlkoztak nem is olyan régen erre a nemes, hazafias feladatra...)

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
 mandiner.hu/cikk/20150811_lovasi_andras_interju_mandiner

Lehet a Lovasit utálni, én sem mindenben értek vele egyet, de érdemes megnézni hogy mennyire nem egyértelmű, vagy fekete-fehér egy ember véleménye. Nyilván a Lovasi nem egy óriási filozófus vagy akárcsak egy komoly véleményirányítóként is nehéz tekinteni rá, de az irány, amit ő mondd vagy képvisel nekem szimpatikus, ezzel hogy kb. pártoskodás nélkül is lehet véleményt mondani. (Egyébként pl. a melegházasság kérdésében egyetértek vele 😊 )

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Vajon ez a sok facehuszar aki lelövést emleget bele tud gondolni milyen lehet egy embert megölni?
A többit meg sem kérdem milyen jogon,okon ?
Mit gondolna ha az ő rokonat lőnék le ?

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ugye, Szerbia felől van vonatközlekedés Magyarországra.Na, akkor most mi lesz?laccoo74
valaki csináljon már egy ilyen 444-es képet(kb az a színvonal és itt nem a paint skillre gondolok) a Tiszáról is, azon is ki lehetne akadnichvs
jönnek majd megint a békaemberek meg az ürgebőrbe varrt üzenetek... a nemzetközi helyzet meg még tovább fokozódik...

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...Jan
Lehet, hopgy úgy volt vele, hogy majd te úgy is hozzáteszed. 😀peterk2005
Tegnap egy órán át hallgattam Nógrádit az echo tv-n, azóta úgy érzem hogy mindent tudok a témáról. 😀
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
elég érdekes interjú, kicsit túl hatásvadásznak érzem
 edition.cnn.com/videos/world/2015/08/05/migrants-in-hungary-damon-pkg.cnnNegritis
Nyilván azt elfelejtette egyértelművé tenni a hölgy, hogy ez a menekültáradat az USA által kirobbantott háborúk miatt indult el. Nanáhogy. Pedig ez nem mellékszál az ügyben...Jan
Lehet, hopgy úgy volt vele, hogy majd te úgy is hozzáteszed. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)