Politika

44 feliratkozó

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/nagyot_bukott_a_fidesz.590123.html
Nem semmi bukás egy hónap alatt. Persze jelentősége igazán nincs, hiszen országos választás a közeljövőben nem lesz. Abban azonban biztos vagyok, hogy a fidesz kommunikációs gépezet most nagyon beindul majd. Vajon hogyan mutatja ezt be az esti m1 híradó? (Természetesen a kérdés csak költői)Klaci79
A 2006-os választások után ennél azért nagyobbat zuhant a kormány népszerűsége.
Akkor volt az őszödi beszéd, a tévészékház ostroma, a "nem megyünk el a Kossuth térről, amíg nem mond le a kormány", nagygyűlések naponta, stb.
Aztán a következő választások pont akkor következtek, amikor következniük kellett, 2010-ben.
Vagyis 2014 telének politikájának, pártpreferenciaváltozásainak semminemű jelentősége sincsen a 2018 tavaszi választások viszonylatában.
Majd 2017 őszén indul a kampány, addig kb 3 éve van mindenkinek, hogy gyűjtse a "muníciót".Sobri Jóska
azért nem mind1, hogy a kormány népszerűsége, vagy a fideszé csökken

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/nagyot_bukott_a_fidesz.590123.html
Nem semmi bukás egy hónap alatt. Persze jelentősége igazán nincs, hiszen országos választás a közeljövőben nem lesz. Abban azonban biztos vagyok, hogy a fidesz kommunikációs gépezet most nagyon beindul majd. Vajon hogyan mutatja ezt be az esti m1 híradó? (Természetesen a kérdés csak költői)Klaci79
A 2006-os választások után ennél azért nagyobbat zuhant a kormány népszerűsége.
Akkor volt az őszödi beszéd, a tévészékház ostroma, a "nem megyünk el a Kossuth térről, amíg nem mond le a kormány", nagygyűlések naponta, stb.
Aztán a következő választások pont akkor következtek, amikor következniük kellett, 2010-ben.
Vagyis 2014 telének politikájának, pártpreferenciaváltozásainak semminemű jelentősége sincsen a 2018 tavaszi választások viszonylatában.
Majd 2017 őszén indul a kampány, addig kb 3 éve van mindenkinek, hogy gyűjtse a "muníciót".

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/nagyot_bukott_a_fidesz.590123.html
Nem semmi bukás egy hónap alatt. Persze jelentősége igazán nincs, hiszen országos választás a közeljövőben nem lesz. Abban azonban biztos vagyok, hogy a fidesz kommunikációs gépezet most nagyon beindul majd. Vajon hogyan mutatja ezt be az esti m1 híradó? (Természetesen a kérdés csak költői)Klaci79
egy ötszázast teszek rá, hogy gyurcsányoznak egy kiadósat. Esetleg élőben kapcsolják Bélát, aki a gazdaság mélyrepülését a Fidesz csökkenő népszerűségével magyarázza meg.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Ha el akarnád őket távolítani, akkor csak a forradalom játszik. 4 év múlva meg az emberek nem fognak erre emlékezni mi volt most...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 www.napi.hu/magyar_gazdasag/nagyot_bukott_a_fidesz.590123.html
Nem semmi bukás egy hónap alatt. Persze jelentősége igazán nincs, hiszen országos választás a közeljövőben nem lesz. Abban azonban biztos vagyok, hogy a fidesz kommunikációs gépezet most nagyon beindul majd. Vajon hogyan mutatja ezt be az esti m1 híradó? (Természetesen a kérdés csak költői)
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
 coub.com/view/44onz

Hát ez meg mi???
Elképesztő...Klaci79
 hvg.hu/itthon/20141125_Rubovszky_Maguk_gyilkosok

Fentről szólhattak neki, hogy ez azért egy kicsit sok volt.
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 coub.com/view/44onz

Hát ez meg mi???
Elképesztő...Klaci79
Valószínűleg az előzmények tükrében mondhatta ezt.. Gondolom végig üldözték a halálfolyosón, ötödjére feltéve neki ugyanazt a kérdést, és zokon vette a szerencsétlen.
Attól még elképesztő, de nem kevésbé, mint maga az általános hozzáállás, tudniillik hogy szarnak a sajtóra, a nyilvánosságra.
De hát mit várjon az ember egy droidtól... Erre van programozva.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
 coub.com/view/44onz

Hát ez meg mi???
Elképesztő...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 532
mondjuk abból az országból, ahol Urbán Flóriánt parlamenti képviselővé választják, én másnap kivándorlok. Szeretem én Flórit, de hát lássuk be, hogy egy botsáska véresre verné sakkban.berger90
azt mondod, hogy rosszabb lenne, mint Sneider Tamás és Zagyva György Gyula?

choose life
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Mert ebből kitáncolni már nem lehet. Túl sok a hűbéres, akit etetni kell. Lecsó
gordon
Ha még egyszer Tállait linkelsz, feljelentelek emberkínzásért!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
mondjuk abból az országból, ahol Urbán Flóriánt parlamenti képviselővé választják, én másnap kivándorlok. Szeretem én Flórit, de hát lássuk be, hogy egy botsáska véresre verné sakkban.berger90
szoktál nézni amerikai kampányvideókat? ha esetleg nem, sürgősen pótold lemaradásodat, itt egy kis ízelítő:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mert ebből kitáncolni már nem lehet. Túl sok a hűbéres, akit etetni kell. Lecsó
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
mégis mit vártál?Amadeus91
Most mit kérsz rajtam számon? Hogy nem megyek kaszával a parlamentnek?
Mit kellene tennem? Elmentem nyilatkozni, én is és a feleségem is, mert nem kevés pénzt gyűjtöttünk össze. Aztán vártam, hogy rendezzék a törvényi hátterét, hogy ha esetleg megélem a nyugdíjat, akkor legyen értelme az egésznek. Addig meg szavaztam akire szavaztam, de hogy az nem a mai kormánypárt, az gondolom már kiderült.
Én nem tudom a bűnözőket börtönbe juttatni, az az igazságszolgáltatás dolga (lenne).Lecsó
Nem rajtad kérem számon, és pont nem azt, hogy miért nem (már ami az elégedetlenkedést érinti). Részedről csak a megdöbbenés ami nekem érdekes, de azt sem kérem számon. Általánosságban meg azt nem értem, hogy miért most van megint balhé a parlament előtt meg a hősök terén.


Úgy néz ki, az MSZP nyerte az időközi választást Újpesten.Amador
pedig gondoltam rá, hogy Bazzát fel kéne buszoztatni szervezetten, hogy tudjon Flórira szavazni. (kint állt az öreg mindig a központi metrómegállóban, Boss ingben)Amadeus91
mondjuk abból az országból, ahol Urbán Flóriánt parlamenti képviselővé választják, én másnap kivándorlok. Szeretem én Flórit, de hát lássuk be, hogy egy botsáska véresre verné sakkban.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
De úgy látszik, közben annyira kell a pénz a NER rezsijére, hogy ez sem jön össze. Elfogy lassan minden pénz, amit le lehet nyúlni. Utána lesz csúnya világ. A padlássöprés után. Mindenkinek világos lesz, hogy is működik ez a rendszer. Mert ebből kitáncolni már nem lehet. Túl sok a hűbéres, akit etetni kell. Nem lesz elég a világ pénze sem, nem hogy az országé...
Lecsó
Pontosan.
Én viszont a magam részéről elkezdtem megfogadni Sobri tanácsát; tanulok, dugok és keresem/költöm (már, amikor van mit...) a pénzt, minden mást a 10. sorból a CinemaCityben sztoikusan, unott pofával követek, maximum lepötyögöm a véleményem vetítés közben. | igazad volt Sobri | Ezért is kérdeztem, hogy mit vártál tőlük, mert az van, amit leírtál; kell a lóvé és söprik a padlást, mint anno Nagy Imre. Lesz még ennél cifrább is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Na akkor megmondom mit vártam. Azt, hogy ezt a 60e tagot békén hagyják, mutatóba, hogy lám, aki nem akart, nem jött.
De úgy látszik, közben annyira kell a pénz a NER rezsijére, hogy ez sem jön össze. Elfogy lassan minden pénz, amit le lehet nyúlni. Utána lesz csúnya világ. A padlássöprés után. Mindenkinek világos lesz, hogy is működik ez a rendszer. Mert ebből kitáncolni már nem lehet. Túl sok a hűbéres, akit etetni kell. Nem lesz elég a világ pénze sem, nem hogy az országé...
Csak az szomorít el, hogy még egy Horváth András is OV-nak ír, hogy tegyen már valamit a korrupció ellen. Nooormááális?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
mégis mit vártál?Amadeus91
Most mit kérsz rajtam számon? Hogy nem megyek kaszával a parlamentnek?
Mit kellene tennem? Elmentem nyilatkozni, én is és a feleségem is, mert nem kevés pénzt gyűjtöttünk össze. Aztán vártam, hogy rendezzék a törvényi hátterét, hogy ha esetleg megélem a nyugdíjat, akkor legyen értelme az egésznek. Addig meg szavaztam akire szavaztam, de hogy az nem a mai kormánypárt, az gondolom már kiderült.
Én nem tudom a bűnözőket börtönbe juttatni, az az igazságszolgáltatás dolga (lenne).Lecsó
Nem rajtad kérem számon, és pont nem azt, hogy miért nem (már ami az elégedetlenkedést érinti). Részedről csak a megdöbbenés ami nekem érdekes, de azt sem kérem számon. Általánosságban meg azt nem értem, hogy miért most van megint balhé a parlament előtt meg a hősök terén.


Úgy néz ki, az MSZP nyerte az időközi választást Újpesten.Amador
pedig gondoltam rá, hogy Bazzát fel kéne buszoztatni szervezetten, hogy tudjon Flórira szavazni. (kint állt az öreg mindig a központi metrómegállóban, Boss ingben)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
mégis mit vártál?Amadeus91
Most mit kérsz rajtam számon? Hogy nem megyek kaszával a parlamentnek?
Mit kellene tennem? Elmentem nyilatkozni, én is és a feleségem is, mert nem kevés pénzt gyűjtöttünk össze. Aztán vártam, hogy rendezzék a törvényi hátterét, hogy ha esetleg megélem a nyugdíjat, akkor legyen értelme az egésznek. Addig meg szavaztam akire szavaztam, de hogy az nem a mai kormánypárt, az gondolom már kiderült.
Én nem tudom a bűnözőket börtönbe juttatni, az az igazságszolgáltatás dolga (lenne).
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Úgy néz ki, az MSZP nyerte az időközi választást Újpesten.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
 orulunkvincent.blog.hu/2014/11/22/megint_jonnek_fosztogatnak

Nem akartam sokat káromkodni, így inkább linkeltem, de valahogy hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is.
Nem elég, hogy egy mondvacsinált indokkal most a maradék 200 milliárdot is viszik, de cinikus módon előtte két paragrafussal még megteremtik a lehetőségét a járadék kifizetésnek, amit eddig éveken át, több kormányon keresztül ugye elmulasztottak megtenni. Csak hogy érezzem a törődést.

A 3 évvel ezelőtti zsarolás még úgy, ahogy magyarázható volt, de már az is száz sebből vérzett. Most tényleg kimondhatná a kibaszott Varga, hogy kell a pénzed, és kész. Sokkal jobban esne a lenyúlása.
Egy olyan rendszer maradékát basszák szét mondvacsinált indokkal, ami nélkülük is működik, 0 forint kötelező tagdíj mellett 9% hozammal. Mi köze van hozzá, hogy mennyi tagdíjat fizetek?

Mellesleg ha az én tagdíjam 0 forint (mint ahogy annyi is), akkor hogy értelmezhető a tagok 30 százalékának nemfizetése?Lecsó
mégis mit vártál? Ez már aprópénz így 4 év után, meg sem kottyan az elvétele. | Egyébként nem értem, hogy miért most kell elkezdeni elégedetlenkedni félévvel a választások után? Az elmúlt 4 évben nem egy olyan húzásuk volt amiért egy fokkal normálisabb országban börtön jár, senki nem szólt egy szót sem. Most, hogy belengették a netadót, a barátok közt veszélybe kerülését az rtl-adó miatt, a maradék MANYUP felszámolását, hirtelen mindenki verni kezdte az asztalt. Nem tudom mi abszurdabb, a társadalom és a nem létező ellenzék vagy az amit őfelsége kormánya csinál. Mint egy rossz álom vagy tragikomédia. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 orulunkvincent.blog.hu/2014/11/22/megint_jonnek_fosztogatnak

Nem akartam sokat káromkodni, így inkább linkeltem, de valahogy hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is.
Nem elég, hogy egy mondvacsinált indokkal most a maradék 200 milliárdot is viszik, de cinikus módon előtte két paragrafussal még megteremtik a lehetőségét a járadék kifizetésnek, amit eddig éveken át, több kormányon keresztül ugye elmulasztottak megtenni. Csak hogy érezzem a törődést.

A 3 évvel ezelőtti zsarolás még úgy, ahogy magyarázható volt, de már az is száz sebből vérzett. Most tényleg kimondhatná a kibaszott Varga, hogy kell a pénzed, és kész. Sokkal jobban esne a lenyúlása.
Egy olyan rendszer maradékát basszák szét mondvacsinált indokkal, ami nélkülük is működik, 0 forint kötelező tagdíj mellett 9% hozammal. Mi köze van hozzá, hogy mennyi tagdíjat fizetek?

Mellesleg ha az én tagdíjam 0 forint (mint ahogy annyi is), akkor hogy értelmezhető a tagok 30 százalékának nemfizetése?
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 index.hu/video/2014/11/23/megtalaltuk_orban_es_simicska_facebook-videojat/
😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ez valami m1-es mémsablonra rakott homevideo, vagy komolyan ezt produkálják az adómból? (nem nézek királyit egy jó ideje, azért kérdem)Amadeus91
Ez halálosan komoly. Hihetetlen, mi?ulpianus
Az, hihetetlen. Ironizálás nélkül.Amadeus91
mint kommunikációt tanuló ifjú, viccen kívül mondom, hogy ezt a másfél percet minden elsőévesnek megmutatnám, mit nem csinálunk a tévében. legalább elrettentő példának jó a királyi, ha már egy ideje leszoktak az újságírásról mint olyanrólberger90
Ez nem ama "ellenséges" német gyerek-híradóra adott válasz? Gyerekeknek, gyermeki lelkeknek...
vagy egyszerűen a kretén birkáknak.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
ez valami m1-es mémsablonra rakott homevideo, vagy komolyan ezt produkálják az adómból? (nem nézek királyit egy jó ideje, azért kérdem)Amadeus91
Ez halálosan komoly. Hihetetlen, mi?ulpianus
Az, hihetetlen. Ironizálás nélkül.Amadeus91
mint kommunikációt tanuló ifjú, viccen kívül mondom, hogy ezt a másfél percet minden elsőévesnek megmutatnám, mit nem csinálunk a tévében. legalább elrettentő példának jó a királyi, ha már egy ideje leszoktak az újságírásról mint olyanrólberger90
Miért ne csinálnák? (újságírást mint szakmát hagyjuk, az már rég nem játszik)zinedine5
ezt a Bélát egyébként honnan szalajtották?
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
ez valami m1-es mémsablonra rakott homevideo, vagy komolyan ezt produkálják az adómból? (nem nézek királyit egy jó ideje, azért kérdem)Amadeus91
Ez halálosan komoly. Hihetetlen, mi?ulpianus
Az, hihetetlen. Ironizálás nélkül.Amadeus91
mint kommunikációt tanuló ifjú, viccen kívül mondom, hogy ezt a másfél percet minden elsőévesnek megmutatnám, mit nem csinálunk a tévében. legalább elrettentő példának jó a királyi, ha már egy ideje leszoktak az újságírásról mint olyanrólberger90
Miért ne csinálnák? (újságírást mint szakmát hagyjuk, az már rég nem játszik)
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez valami m1-es mémsablonra rakott homevideo, vagy komolyan ezt produkálják az adómból? (nem nézek királyit egy jó ideje, azért kérdem)Amadeus91
Ez halálosan komoly. Hihetetlen, mi?ulpianus
Az, hihetetlen. Ironizálás nélkül.Amadeus91
mint kommunikációt tanuló ifjú, viccen kívül mondom, hogy ezt a másfél percet minden elsőévesnek megmutatnám, mit nem csinálunk a tévében. legalább elrettentő példának jó a királyi, ha már egy ideje leszoktak az újságírásról mint olyanról

Mindig jövőre