NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Yahoo blog NFL 2013 év emberei:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-2013-pro-team-nfl-awards-160644649--nfl.htmlulpianus
Vesszőparipám továbbra is a guard poszt.
Sitton over Vazquez (vagy Warford)? Ez az a Sitton akin átgyalogolt a Lions DL? Többibe nem tudok és nem is akarok belekötni.Bazzani
én az aqibtalib-tampabay után abbahagytam a kurkászást 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Evans, lol. Élete leggyengébb évén van túl. De azért örülök, hogy kettőjük szerint is szarok leszünk jövőre, ez eddig is bejött.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 743 — Keep pounding
Evans is hasonlóan hányattatott idényen van túl, Grubbs sztem jobb volt a Saints falból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Yahoo blog NFL 2013 év emberei:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-2013-pro-team-nfl-awards-160644649--nfl.htmlulpianus
Vesszőparipám továbbra is a guard poszt.
Sitton over Vazquez (vagy Warford)? Ez az a Sitton akin átgyalogolt a Lions DL? Többibe nem tudok és nem is akarok belekötni.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Yahoo blog NFL 2013 év emberei:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-corner-2013-pro-team-nfl-awards-160644649--nfl.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Szerintem valakit azert utálni mert rámegy egy rekordra az irigység semmi mas. Ha a saját csapatod csinálja akkor persze mindenkinél mas a szitu. Ritkán áll ossze olyan csapat mint a 2007-es Pats vagy idei Broncos. Ki kell ezt használni mert ezek ritka alkalmak. Alexander ráment és? Peyton is és? Mindenki ráment volna Te is Én is bárki, mert emberek vagyunk.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
egy pillanatig nem tagadtam, h nem a rekordra ment volna, csak arra világítottam rá, h nála ez kikurtunszimpatikus Shaun Alexander viszont valamiért nem volt az. Aztán meg hazugságokkal próbálod alátámasztani az álláspontodat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A broncos ezzel szemben végig passzolta az év 2. felét, már akkor is amikor vezettek 20-30 ponttal.braxa88
lol. Erre a szánalmas szemenszedett hazugságra nem is lehet mit írni. Összesen 2× vezettünk 30 ponttal mindkétszer lecseréltük Manninget,
a szezon második felében a meccseink pontkülönbsége
+8
+10
-3
+7
+23 //futott TDvel léptük át a +20as határodat 20 pont fölötti előny birtokában 0 azaz NULLA darab passzkísérletünk volt
-7
+24 //A 20 pont fölötti előny birtokában 0 azaz NULLA darab passzkíséretünk volt
+20 //Manninget félidőben(!) lecseréltük.

Úgyhogy menj a francba!Black_Adder
nylván a 30pontos dolog amit írtam barokkos túlzás.
nemtudom minek kell ezen ennyire fennakadni h el kell küldeni a francba. azt írtam h unszimpatikus a broncos offense. nem lehet mindenkinek szimpi.
és tartom a véleményemet h a rekordokra ment a broncos. de ezt kár is tagadni, mert így van. és a lájkok számábol arra következtetek h más is így gondolja. te broncos fan vagy, szal véded a csapatodat, ami szép, de azért mást nem kéne szidni.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
You misspelled offense 😀 😀

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Bandwagon-keresőknek:  www.sportsonearth.com/article/66245872/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell úgy fennakadni Kelgyó. Mi meccsenként mindig megkaptuk mekkora köcsögök vagyunk, Tibi még a Sport Tv-ben is folyamatosan hangoztatta, hogy így alázzuk az ellenfelet meg úgy, aztán amikor végre kikapott a nép ellensége, akkor jött a sok értelmiségi gyönyörűen egyből kárörvendeni. Ehhez képest ti csak egyszer kaptátok meg ezt (mi már évek óta folyamatosan 😛)
Mondjuk nektek jobb dolgotok volt. A csapat összességében azért gyengébb, mint a 2007-es Pats volt, a védelem miatt sokáig fent lehetett hagyni PM-et, hogy hadd dobálózzon. Nálunk már akkor mindenki sírt, ha véletlenül nagy előnynél is fent volt még Brady a pályán 😛
Én abból a szempontból nem bánom, hogy PM-é a rekord, hogy az alapszakaszban azért túl sokat nem hagyott benne a Broncos, és így is voltak csapatok, amelyek meg tudták verni, nagyon megújulni aligha fog már, persze nem is biztos, hogy szükség lesz rá. Csak a PO-nyomás ne legyen túl sok (faszt, legyen 😀) 😊
Illetve ez jó ómen is nekünk (2004-ben ugye a 49 TD-je után szép kis Super Bowl volt 😊 ), úgyhogy én reménykedem egy hasonló folytatásban, és egy Pats–Eagles döntőben 😀

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A broncos ezzel szemben végig passzolta az év 2. felét, már akkor is amikor vezettek 20-30 ponttal.braxa88
lol. Erre a szánalmas szemenszedett hazugságra nem is lehet mit írni. Összesen 2× vezettünk 30 ponttal mindkétszer lecseréltük Manninget,
a szezon második felében a meccseink pontkülönbsége
+8
+10
-3
+7
+23 //futott TDvel léptük át a +20as határodat 20 pont fölötti előny birtokában 0 azaz NULLA darab passzkísérletünk volt
-7
+24 //A 20 pont fölötti előny birtokában 0 azaz NULLA darab passzkíséretünk volt
+20 //Manninget félidőben(!) lecseréltük.

Úgyhogy menj a francba!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Pontosan.
Csak ha másik csapat csinálja akkor kikurt unszimpatikus, ha saját, akkor mindenki csápol hozzá. Nekem se tetszett amikor a Coltsban csinálta ugyanezt, csak nem hangoztattam, mert a szőlőt nem savanyúan szeretem.Black_Adder
hagyjad rá, braxával pont ennyire lehet vitatkozni, vagy akár csak ellenérveket felhozni bármire is

Shaun Alexander egy 13-2-es mérleggel álló Seahawks-ban érte el egy 1 yardos TD futással Priest 27 futott TD-s rekordját az akkor épp 3-12-es Packers ellen (és állította fel a 28 TD-s csúcsot), de nyilván teljesen más eset a kettő xD

 espn.go.com/nfl/recap?gameId=260101009

Last year, Alexander blamed Holmgren for costing him the NFL rushing title. But despite the Seahawks (13-3) having already clinched home-field advantage throughout the playoffs, Holmgren let Alexander run wild in the first half Sunday.

"I was hoping he didn't need as many yards, quite honestly, but then last night Tiki Barber went for a whole bunch," Holmgren said. "We wanted him to have the record, he wanted to have the record, the linemen wanted the record for him."
baggio
jolvan JJ 😀

sztem azért nincs egysulycsoportban a kettő. Alexander meccsenként 20körül futott az uccsó meccseken. az h 1 yardrol megkapja a labdát h fussa meg a TDt az t nem nevezném rekordhajszhászásnak még akkor sem ha Holmgren ezt nyilatkozta. bármilyen más szituban is ő kapta volna meg a labdát h fusson TDt, akkor is ha abban az évben nem 20+TDt csinált hanem csak pl 8-t.
A broncos ezzel szemben végig passzolta az év 2. felét, már akkor is amikor vezettek 20-30 ponttal.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :pBlack_Adder
Engem a rekorhajhászás annyira nem zavart, viszont, hogy pl. a GB-Bears eredmény követőbe minek kellett megosztani, nah ott már kezdett elegem lenni PMből 😀. Mondjuk erről sem a csapat, sem PM nem tehet.Toca
egészen biztosan nem osztottam meg a GB-Bears eredménykövetőben, egészen biztosan nem írtam Manning rekordhajhászásról a Broncos topicon és Broncos meccsek eredménykövetőjén kívül máshova, de nice try

Black_Adder
Nem is rólad volt szó 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Pontosan.
Csak ha másik csapat csinálja akkor kikurt unszimpatikus, ha saját, akkor mindenki csápol hozzá. Nekem se tetszett amikor a Coltsban csinálta ugyanezt, csak nem hangoztattam, mert a szőlőt nem savanyúan szeretem.Black_Adder
hagyjad rá, braxával pont ennyire lehet vitatkozni, vagy akár csak ellenérveket felhozni bármire is

Shaun Alexander egy 13-2-es mérleggel álló Seahawks-ban érte el egy 1 yardos TD futással Priest 27 futott TD-s rekordját az akkor épp 3-12-es Packers ellen (és állította fel a 28 TD-s csúcsot), de nyilván teljesen más eset a kettő xD

 espn.go.com/nfl/recap?gameId=260101009

Last year, Alexander blamed Holmgren for costing him the NFL rushing title. But despite the Seahawks (13-3) having already clinched home-field advantage throughout the playoffs, Holmgren let Alexander run wild in the first half Sunday.

"I was hoping he didn't need as many yards, quite honestly, but then last night Tiki Barber went for a whole bunch," Holmgren said. "We wanted him to have the record, he wanted to have the record, the linemen wanted the record for him."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :pBlack_Adder
Engem a rekorhajhászás annyira nem zavart, viszont, hogy pl. a GB-Bears eredmény követőbe minek kellett megosztani, nah ott már kezdett elegem lenni PMből 😀. Mondjuk erről sem a csapat, sem PM nem tehet.Toca
egészen biztosan nem osztottam meg a GB-Bears eredménykövetőben, egészen biztosan nem írtam Manning rekordhajhászásról a Broncos topicon és Broncos meccsek eredménykövetőjén kívül máshova, de nice try

a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :pBlack_Adder
teljesen ugyanolyan a két esetbraxa88
Pontosan.
Csak ha másik csapat csinálja akkor kikurt unszimpatikus, ha saját, akkor mindenki csápol hozzá. Nekem se tetszett amikor a Coltsban csinálta ugyanezt, csak nem hangoztattam, mert a szőlőt nem savanyúan szeretem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :pBlack_Adder
teljesen ugyanolyan a két eset
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :pBlack_Adder
Engem a rekorhajhászás annyira nem zavart, viszont, hogy pl. a GB-Bears eredmény követőbe minek kellett megosztani, nah ott már kezdett elegem lenni PMből 😀. Mondjuk erről sem a csapat, sem PM nem tehet.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊csi77
gondolom ugyanennyire kikurtunszimpatikus volt számára, amikor Shaun Alexander ostromolta a rekordokat... :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
a broncos féle rekordhajhászás valami kikurt unszimpatikus. remélem a POban kizugnak rögtön.braxa88
Most mér mondod, a végére lecserélték...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Reporter in the Browns presser asks Jimmy Haslam: "Can you convince the fans that we don't have the three stooges running this organization?"deyell
Ez komoly? xD XD XD
És tényleg, nagy arc ez a Dan DeRoos

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
playoff háttérkép (ide is berakom, gondolom ezt a topikot többen nézik, és sokan használná 😊 )
 imagerz.com/QE4QCktvAwMCBF5OEQVR
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 471
Reporter in the Browns presser asks Jimmy Haslam: "Can you convince the fans that we don't have the three stooges running this organization?"

choose life
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Névnapján (Black Monday) Jim Schwar(t)zot is menesztették.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 012 — Jó ötletnek tűnt!
Schiano és Dominik is menesztve Tampából

Lesz ez még így se!