NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Igaz. Számszerűen nem mondta ki, azt Szekeres Imre kezdte terjeszteni. Matolcsy valami ilyesmit mondott:
...ha valaki 28 500-ból meg tudott élni – ennyi volt korábban az úgynevezett bérpótló juttatás – akkor, annak nagyon jól jön ez a magasabb összeg....
Csakhogy most Zsigáról volt szó. Most a saját ellenzékben művelt tevékenységüket kapják vissza, és úgy látom, nem tudnak vele mit kezdeni.apeszos
Nem kell ennek a genezisét a Fidesz ellenzékiségére kenni, volt előtte már köteles-beszéd is Gyurcsány ötletére tálalva (azelőtt meg fene tudja még ki művelte korábban)

Matolcsy szövege pedig szó szerint így szólt
"Miután például a 28 500 forintos, munkanélküliség esetén járó járandóság helyett, ami most csökkent, 47 000 forintos tényleges bért kap majd a Start munkaprogramban részt vevő 205 ezer ember, ez kifejezetten a szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akik korábban 28 500-ból, rejtélyes módon, de meg tudtak élni."atapapa
azóta Zsiga ugye elmondta, hogy biztosan meglehet...

mi lett ebből? MTV-n nem adták le az interjú részletet, sőt el is határolódtak a súlyosan és durván provokatív kérdéseket feltevő újságírójuktól... egyedül az RTL Klub adta le... vicc.hu

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/belfold/2012/02/15/hocsata_a_corvinuson/
Ez a "lázadás" nagyon vicces. Fél órája röhögök rajtuk. 😂

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
http://hvg.hu/itthon/20120215_schmitt_pal_plagiumugye

Pokorni brutálisan őszinte, Budai Gyula idióta, a többi meg politikus.Dzsokijuing
Budai... 😂 Pokorni az egyetlen (számomra) elfogadható Fideszes politikus. Egyébként én lassan Budait is megpiszkálnám, nagyon védve érzi magát....apeszos
Azért Wittner sem semmi...te Jóisten!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Igaz. Számszerűen nem mondta ki, azt Szekeres Imre kezdte terjeszteni. Matolcsy valami ilyesmit mondott:
...ha valaki 28 500-ból meg tudott élni – ennyi volt korábban az úgynevezett bérpótló juttatás – akkor, annak nagyon jól jön ez a magasabb összeg....
Csakhogy most Zsigáról volt szó. Most a saját ellenzékben művelt tevékenységüket kapják vissza, és úgy látom, nem tudnak vele mit kezdeni.apeszos
Nem kell ennek a genezisét a Fidesz ellenzékiségére kenni, volt előtte már köteles-beszéd is Gyurcsány ötletére tálalva (azelőtt meg fene tudja még ki művelte korábban)

Matolcsy szövege pedig szó szerint így szólt
"Miután például a 28 500 forintos, munkanélküliség esetén járó járandóság helyett, ami most csökkent, 47 000 forintos tényleges bért kap majd a Start munkaprogramban részt vevő 205 ezer ember, ez kifejezetten a szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akik korábban 28 500-ból, rejtélyes módon, de meg tudtak élni."

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://hvg.hu/itthon/20120215_schmitt_pal_plagiumugye

Pokorni brutálisan őszinte, Budai Gyula idióta, a többi meg politikus.Dzsokijuing
Budai... 😂 Pokorni az egyetlen (számomra) elfogadható Fideszes politikus. Egyébként én lassan Budait is megpiszkálnám, nagyon védve érzi magát....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha én fideszes képviselő volnék, akkor vagy nem is válaszolnák erre a kérdésre, vagy azt mondanám, hogy igen, meg lehet élni ennyi pénzből, de csak abban az esetben, ha egy emberről beszélünk és MIUTÁN kifizette minden közüzemi számláját, hitelét, tartozását, akkor meg lehet élni ennyiből.
apeszos
Én meg azt válaszolnám, hogy Matolcsy nem mondott olyat, hogy milyen jól meg lehet élni 47000-ből.
De Zsigának egy ilyen válaszhoz nincs elég esze.atapapa
Igaz. Számszerűen nem mondta ki, azt Szekeres Imre kezdte terjeszteni. Matolcsy valami ilyesmit mondott:
...ha valaki 28 500-ból meg tudott élni – ennyi volt korábban az úgynevezett bérpótló juttatás – akkor, annak nagyon jól jön ez a magasabb összeg....
Csakhogy most Zsigáról volt szó. Most a saját ellenzékben művelt tevékenységüket kapják vissza, és úgy látom, nem tudnak vele mit kezdeni.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
http://hvg.hu/itthon/20120215_schmitt_pal_plagiumugye

Pokorni brutálisan őszinte, Budai Gyula idióta, a többi meg politikus.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://index.hu/belfold/2012/02/15/negy_honapja_porosodik_40_millio_kerdoiv/

én már csak azt kérdezném, hogy addig a mi oktatási intézményeink, közösségünk, addig amíg nem jön ki az eredmény, miután fog akkor az államtól pénzt kapni? Régi 10X éves adatok után? Ez áll persze a többi nemzetiségre is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
ha én fideszes képviselő volnék, akkor vagy nem is válaszolnák erre a kérdésre, vagy azt mondanám, hogy igen, meg lehet élni ennyi pénzből, de csak abban az esetben, ha egy emberről beszélünk és MIUTÁN kifizette minden közüzemi számláját, hitelét, tartozását, akkor meg lehet élni ennyiből.
apeszos
Én meg azt válaszolnám, hogy Matolcsy nem mondott olyat, hogy milyen jól meg lehet élni 47000-ből.
De Zsigának egy ilyen válaszhoz nincs elég esze.atapapa
hülye mind a 2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
ha én fideszes képviselő volnék, akkor vagy nem is válaszolnák erre a kérdésre, vagy azt mondanám, hogy igen, meg lehet élni ennyi pénzből, de csak abban az esetben, ha egy emberről beszélünk és MIUTÁN kifizette minden közüzemi számláját, hitelét, tartozását, akkor meg lehet élni ennyiből.
apeszos
Én meg azt válaszolnám, hogy Matolcsy nem mondott olyat, hogy milyen jól meg lehet élni 47000-ből.
De Zsigának egy ilyen válaszhoz nincs elég esze.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.youtube.com/watch?v=57afSNJy6RA

ez meg már nem is tudom milyen kategória.Amadeus91
Ha azt hiszi, akkor próbálja meg. De nem fogja megpróbálni a kis sz..házi.kittli
"Zsiga Marcell neve onnan lehet ismerős, hogy ő volt az, aki az országgyűléstől és a miskolci önkormányzattól is felvett költségtérítést, pedig ezt még az oly megengedő törvény is tiltja.

Egyébként pedig igen egyenes pályafutást tudhat maga mögött, hiszen „2004-ben államvizsgázik a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán. 2005-től a legnagyobb magyarországi ifjúságpolitikai szervezetnek, a Fidelitasnak az alelnöke. 2006-tól a miskolci közgyűlés tagja, a Fidesz-KDNP-frakcióban a jogi, valamint az ifjúsági ügyek felelőse. 2009. december 14.-étől a Miskolc 2. számú választókerületének elnöke, és országgyűlési képviselő jelöltje”. Aztán képviselő és alpolgármester is lesz belőle, tehát nyilván neki is nagy tapasztalata van arról, hogyan lehet megélni 47 ezerből.

Ahogy az Egyenlítő blogról kiderül, Zsiga Marcell havi 1,6 millió forintot keres, hiszen „Képviselői fizetése 498 ezer 585 forint, amihez 445 ezer 560 forint választókerületi pótlékot és 115 ezer 950 forint lakhatási támogatást kap. Ehhez jön még hozzá 555 ezer forintos alpolgármesteri fizetése, amit Miskolc városától húz.”

Végezetül csak annyit tennék még ehhez az egész ügyhöz, hogy ha én fideszes képviselő volnék, akkor vagy nem is válaszolnák erre a kérdésre, vagy azt mondanám, hogy igen, meg lehet élni ennyi pénzből, de csak abban az esetben, ha egy emberről beszélünk és MIUTÁN kifizette minden közüzemi számláját, hitelét, tartozását, akkor meg lehet élni ennyiből.

De igazából csöndben maradnék, és inkább nem szólnék semmit, ha havi másfél milliót keresnék 33 évesen úgy, hogy soha nem dolgoztam a való világban, csak túljutva az ingyenes jogászképzésen, rögtön a közigazgatásban találtam magam, és nem is az alsó polcon."
1.6-os miskolci Zsiga 47 ezerért eladó
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/02/14/a_folyositasi_arfolyamon_forintositanak_a_devizahiteleket/
Ez teljes őrület...Schleck
Végül is, eddig bejött a bankok szopatása. :/
Mondjuk Steiner szóbűvészkedése is üt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/02/14/a_folyositasi_arfolyamon_forintositanak_a_devizahiteleket/
Ez teljes őrület...

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
http://www.youtube.com/watch?v=57afSNJy6RA

ez meg már nem is tudom milyen kategória.Amadeus91
Ha azt hiszi, akkor próbálja meg. De nem fogja megpróbálni a kis sz..házi.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
http://www.youtube.com/watch?v=57afSNJy6RA

ez meg már nem is tudom milyen kategória.Amadeus91
Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar felnő a Zuschlag ellenpólus. Szarházi kis taknyosok osztják az észt, az élükön a kedvencemmel (Gulyás Gergely).
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.youtube.com/watch?v=57afSNJy6RA

ez meg már nem is tudom milyen kategória.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez azért már érdekes...
Titkos forgatókönyv szerint dőlt be a Malév?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Igen, nem értettük a finom diplomáciai utalásokat, majd késöbb...zinedine5
Kit érdekelnek a finom diplomáciai utalások, paraszt viselkedés és barátai? Mármint abban a vitában milyen jogosultsága van ilyen dolgokról csevegni, amikor arról van szó, hogy megalapozatlan és hamis tényeket, jobb esetben féligazságokat hangoztatnak a rovásunkra vagy az EU szinte minden tagállamában létező negatív jelenségeket állítanak be egyedi magyar ősbűnként? És TÖBBEK KÖZÖTT ilyenek alapján szeretnének egyesek nem politikai, hanem kemény jogi szankciókat életbe léptetni velünk szemben?

Hogy egy hasonlattal éljek, te most olyan ügyész mellett érvelsz a saját országod ellen, aki tudja hogy a vádlottat a vonatkozó jogszabályok alapján legfeljebb pénzbüntetésre lehetne ítélni, de mivel a vádlott lekurvázta a bírónőt, az ügyészt elküldte a picsába, továbbá az ügyész a vádlott ügyvédjét is utálja, mert sokkal jobban néz ki a felesége az övénél, ezért az ügyész a törvények rendelkezései ellenére letöltendő szabadságvesztést indítványoz.atapapa
Köztünk itt van a nézeteltérés. Egyikünk sem állítja, hogy ez jó, viszont én megértem, hogy, ha szorakoznak valakivel, az elöbb-utobb felhúzza magát és visszaüt.
Jó példa erre a jegybanki eskű, ami kurvára nem érdekelt eddig senkit, viszont most ebbe is belekötöttek, mert utálják aki most felel érte. Az előző 20 év legostobább politikai húzása volt hozzámérni a (megjegyzem kissebb) farkunkat az EU-val. Ezért szopunk most, mert ezek arcoskodtak, bemondták az all int egy 2-es párra, de nem jött be.zinedine5
így van.
egyébként ott tart a faszméregetés már, hogy az átlag utcai német ember is lazán vágja, hogy ki az az Orbán meg, hogy mit művel Magyarországon. Lipcsében voltam - ott ért a SuperBowl is - és ott beszélgettem egy egyetemista bnőmmel aki egyből mondta, hogy Orbán mekkora egy pitiáner nacionalista autokrata. Ezzel az a baj, hogy Orbánnal mossák össze Magyarországot is, a magyar embereket is. Titeket is. Már rég nem kommunistázni kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A bíróság megsértésének vétségét többszörösen elkövetve, halmazatiként már kaphat letöltendőt.... 😀apeszos
😀 Ilyenért csak kivezetik, kiutasítják a terheltet, legfeljebb rendbírságot kap.
Nem tudom rémlik-e hogy a Cosma-ügy tárgyalásán hogyan becézte az egyik vádlott az ügyészt 😊 Hamar a tárgyalón kívül találta magátatapapa
😛 Csak vicc volt. A példád meg övön aluli... 😀 Tudod mennyire kedvelem a kisebbséget.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
.......Hogy egy hasonlattal éljek, te most olyan ügyész mellett érvelsz a saját országod ellen, aki tudja hogy a vádlottat a vonatkozó jogszabályok alapján legfeljebb pénzbüntetésre lehetne ítélni, de mivel a vádlott lekurvázta a bírónőt, az ügyészt elküldte a picsába, továbbá az ügyész a vádlott ügyvédjét is utálja, mert sokkal jobban néz ki a felesége az övénél, ezért az ügyész a törvények rendelkezései ellenére letöltendő szabadságvesztést indítványoz.atapapa
A bíróság megsértésének vétségét többszörösen elkövetve, halmazatiként már kaphat letöltendőt.... 😀apeszos
😀 Ilyenért csak kivezetik, kiutasítják a terheltet, legfeljebb rendbírságot kap.
Nem tudom rémlik-e hogy a Cosma-ügy tárgyalásán hogyan becézte az egyik vádlott az ügyészt 😊 Hamar a tárgyalón kívül találta magát
Köztünk itt van a nézeteltérés. Egyikünk sem állítja, hogy ez jó, viszont én megértem, hogy, ha szorakoznak valakivel, az elöbb-utobb felhúzza magát és visszaüt.
zinedine5
Szerintem viszont ez nagyon káros
Hozzáteszem az ellenzék és a média hajlamos bizonyos esetekben már önmagában azt is dramatizálni, ha a kormánnyal szemben valamit mond az EU, és a kormány továbbra is tartja magát az eredeti elképzeléseihez (most nem az egyértelműen kisstílű dolgokra gondolok). Ilyenkor az ellenzék mínusz Jobbik rögtön az EU-ra mutogat az igazság bajnokaként (megjegyzem a fidesz is hasonlót csinált ellenzékben), de aki tanult EU-jogot, az tudja hogy az EU és egy tagállam nézeteltérése mindennapos dolog, és még egyáltalán nem biztos, hogy ilyenkor az EU-nak van igaza. Kis túlzással az EU-s jogi tananyag legvaskosabb része az ilyen, végül a Bíróság előtt végződő döntések ismertetéséből áll, ahogy Magyarország ellen már a szocik alatt is többször indult kötelességszegési eljárás, de összességében a mostani ügyekkel együtt is Magyarországgal viszonylag kevés probléma volt a többiekhez képest.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Igen, nem értettük a finom diplomáciai utalásokat, majd késöbb...zinedine5
Kit érdekelnek a finom diplomáciai utalások, paraszt viselkedés és barátai? Mármint abban a vitában milyen jogosultsága van ilyen dolgokról csevegni, amikor arról van szó, hogy megalapozatlan és hamis tényeket, jobb esetben féligazságokat hangoztatnak a rovásunkra vagy az EU szinte minden tagállamában létező negatív jelenségeket állítanak be egyedi magyar ősbűnként? És TÖBBEK KÖZÖTT ilyenek alapján szeretnének egyesek nem politikai, hanem kemény jogi szankciókat életbe léptetni velünk szemben?

Hogy egy hasonlattal éljek, te most olyan ügyész mellett érvelsz a saját országod ellen, aki tudja hogy a vádlottat a vonatkozó jogszabályok alapján legfeljebb pénzbüntetésre lehetne ítélni, de mivel a vádlott lekurvázta a bírónőt, az ügyészt elküldte a picsába, továbbá az ügyész a vádlott ügyvédjét is utálja, mert sokkal jobban néz ki a felesége az övénél, ezért az ügyész a törvények rendelkezései ellenére letöltendő szabadságvesztést indítványoz.atapapa
Köztünk itt van a nézeteltérés. Egyikünk sem állítja, hogy ez jó, viszont én megértem, hogy, ha szorakoznak valakivel, az elöbb-utobb felhúzza magát és visszaüt.
Jó példa erre a jegybanki eskű, ami kurvára nem érdekelt eddig senkit, viszont most ebbe is belekötöttek, mert utálják aki most felel érte. Az előző 20 év legostobább politikai húzása volt hozzámérni a (megjegyzem kissebb) farkunkat az EU-val. Ezért szopunk most, mert ezek arcoskodtak, bemondták az all int egy 2-es párra, de nem jött be.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.......Hogy egy hasonlattal éljek, te most olyan ügyész mellett érvelsz a saját országod ellen, aki tudja hogy a vádlottat a vonatkozó jogszabályok alapján legfeljebb pénzbüntetésre lehetne ítélni, de mivel a vádlott lekurvázta a bírónőt, az ügyészt elküldte a picsába, továbbá az ügyész a vádlott ügyvédjét is utálja, mert sokkal jobban néz ki a felesége az övénél, ezért az ügyész a törvények rendelkezései ellenére letöltendő szabadságvesztést indítványoz.atapapa
A bíróság megsértésének vétségét többszörösen elkövetve, halmazatiként már kaphat letöltendőt.... 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lehet, hogy ez az én hibám és én látom rosszul, de mintha Orbánék hazudozása annyira nem zavar mint a másiké. Az valahogy mindíg magyarázható és érthető.
zinedine5
Ezt most felesleges belekeverni, de a kedvedért: mint ahogy sokszor említettem már: minden politikus hazudik, oldaltól függetlenül. Nem szokásom még a nézeteimhez közelebb álló politikusok hazugságait sem védeni, talán olyan fordul elő, hogy az itt elhangzott sarkosított, nem teljesen alapos véleményeken finomítok, más nézőpontot adok, amit nem nehéz, lám most is apeszos szájeres linkje után ezeket a szemeteket védem!
De rengeteg indulatos bejegyzéshez nem szólok hozzá, mert inkább egyetértek vele, és tök feleslegesnek tartom 10 szoci, ellenzéki, nem kormánypárti, kinek hogy tetszik hozzászólás mellé tenni a magamét.
Az eltérő véleményem kifejtése nem csak ebben a közegben látványos. Pl. ha elvakult fideszesek között vagyok IRL, nekik ugyanúgy elmondom a különvéleményemet, és nem csak most, hanem akkor is, amikor ellenzékben voltak és könnyű volt mindenre hőbörögni. Ha most itt a politika topikban mindenki fideszes lenne, akkor vélhetően más lenne az "előjelem". De ezt nem akarom bizonygatni, aki ismer innen személyesen és politizál velem, az tudja hogy IRL mostanában egyáltalán nem foglalkozom az ellenzékkel és a kormányt ekézem.
Szerinted a lényeg az, hogy mit mondanak, szerintem meg az, hogy mind a kettő kiabál valamit a másikra, amivel démonizálják. Most komolyan Bajnai, Gyurcsány kommunista? Ha azt mondják, hogy mocskos geci kapitalisták, az ok, de kommunisták?
zinedine5
Ez már teljesen belpolitika, semmi köze az EU-hoz, az ott külföldiek által (feltehetően belföldi sugallatra) végrehajtott hazudozáshoz, csúsztatáshoz, tisztán EU-jogkérdésekből fabrikált külpolitikai csatákhoz.
A kérdés szempontjából tökéletesen lényegtelen hogy kommunisták-e, szerintem felesleges köröket szül idekeverni. Ez alapján rúgózhatnánk azon is, hogy milyen dolog már lekommunistázni Orbánt vagy Kövért azért mert kiszesek voltak, vagy azért mert államosítanak.
Azért lényegtelen, mert ismétlem: az EU-ban nem leszel szalonképtelen, ha kommunista vagy, esetleg rosszindulatúan azt híresztelik rólad a politikai ellenfeleid. Az antiszemitizmus/rasszizmus ennél sokkal ragadósabb vádak és mint látható, a nemzetközi/EU-s színpadon nem is kommunizmussal vádolják Magyarországot, hanem rasszizmussal és antiszemitizmussal.
Igen, nem értettük a finom diplomáciai utalásokat, majd késöbb...zinedine5
Kit érdekelnek a finom diplomáciai utalások, paraszt viselkedés és barátai? Mármint abban a vitában milyen jogosultsága van ilyen dolgokról csevegni, amikor arról van szó, hogy megalapozatlan és hamis tényeket, jobb esetben féligazságokat hangoztatnak a rovásunkra vagy az EU szinte minden tagállamában létező negatív jelenségeket állítanak be egyedi magyar ősbűnként? És TÖBBEK KÖZÖTT ilyenek alapján szeretnének egyesek nem politikai, hanem kemény jogi szankciókat életbe léptetni velünk szemben?

Hogy egy hasonlattal éljek, te most olyan ügyész mellett érvelsz a saját országod ellen, aki tudja hogy a vádlottat a vonatkozó jogszabályok alapján legfeljebb pénzbüntetésre lehetne ítélni, de mivel a vádlott lekurvázta a bírónőt, az ügyészt elküldte a picsába, továbbá az ügyész a vádlott ügyvédjét is utálja, mert sokkal jobban néz ki a felesége az övénél, ezért az ügyész a törvények rendelkezései ellenére letöltendő szabadságvesztést indítványoz.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Most komolyan a komcsizást akarod az antiszemitázással párhuzamba állítani? Miközben az MSZP-kongresszuson még mindig az internacionálét énekelik? Másrészt Európában kommunistaként lehetsz szalonképes, antiszemitaként nem, majdhogynem senkit nem érdekel Európában, ha valakit lekomcsiznak, de még Obamát is naponta komcsizzák a republikánusok. atapapa
Szerinted a lényeg az, hogy mit mondanak, szerintem meg az, hogy mind a kettő kiabál valamit a másikra, amivel démonizálják. Most komolyan Bajnai, Gyurcsány kommunista? Ha azt mondják, hogy mocskos geci kapitalisták, az ok, de kommunisták?

Azt meg kérlek ne add a számba (és főleg ne reagálj rá), hogy a hazugságra hazugsággal történő válaszolás zavar, ugyanis engem már maga az "első" hazudozás is zavar.atapapa
Lehet, hogy ez az én hibám és én látom rosszul, de mintha Orbánék hazudozása annyira nem zavar mint a másiké. Az valahogy mindíg magyarázható és érthető.


Nem értünk a szép szóból, és megkapjuk? Ahogy nem egy kinti elemző leírta, ez a magatartás csak az EU-szkeptikusokat és a széljobbot erősíti itthon. Különösen ilyen EU-biztosoknak nem kellene ideáig alacsonyodnia. A Cohn-Bendit-féle kényszerzubbonyos pedofilokon még elröhög az ember, de egy magas rangú tisztviselőnek illene a tényekre szorítkoznia, különben hamar be fog zárni az EU.
Én EU-párti vagyok, de ha a tárgyilagosságot tényleg ennyire megelőzi a politikai rokonszenv és ezért az egyes tagállamokkal szemben nem a valóság talaján járnak el, akkor zárjon is.atapapa
Igen, nem értettük a finom diplomáciai utalásokat, majd késöbb a nem annyira finomakat sem és most megy a sírás, hogy flegma az EU. Mi milyenek voltunk? Hány példát írjak? Ki mondta, hogy Brüsszel nekünk nem parancsol, amikor éppen ő volt a soros elnök?
Komolyan sosem volt valaki veled paraszt, vagy nyegle vagy bármi olyan ami neked nem szimpi? Az ember ilyenkor nyakon vágná a másikat.
Egyébként leírtam, hogy nem értek egyet sem a hazudozzással, sem a tények elferdítésével, de ahogy értem OV tökegyszerű faszságait, hogy kinek és minek szólnak, úgy ezt is meg lehet érteni.
Az meg különösen megmosolyogtató, hogy te aki azért szimpatizálsz a jobboldallal, leírod, hogy "ha a tárgyilagosságot tényleg ennyire megelőzi a politikai rokonszenv ". Nézz körbe, házon belül.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Abszólute igazad van, csak sajnos a gyufát magunknak húztuk ki. Addig járt a szánk, amíg ez lett. Mint amikor a hülyegyerek, addíg pofázik míg elkapják a nagyobbak és elverik. Akkor már mindegy, hogy jogos vagy nem, mindent elvernek rajta.zinedine5
Mert ugye az antiszemitázás/rasszistázás 2010 előtt nem volt? Mert ugye Gyurcsány miniszterelnökként nem azzal kürtölte tele a nyugati sajtót, hogy a fidesz antiszemita?
Mert ugye Rajna nem írt arról a 2010-es választások előtt, hogy német órán milyen hm... "tévedéseket" felvonultató magyar belpolitikai cikket kellett lefordítaniuk egy kinti lapból?

És összességében kurvára nincs joga senkinek se hazudoznia az itteni állapotokról azért, mert egyes politikusok úgy fogalmaznak, ahogy. Foglalkozzon tárgyszerűen a politikussal és a nyilatkozatával, cselekedetével, de a hazudozásra, ferdítésre nincs mentség.atapapa
Most és elötte meg megy/ment a komcsizás. Valamikor a parlamentben, pont a Harangozó T. mosolygott jót azon, hogy őt lekomunistázzák. Mellesleg senki nem mondta, hogy Gyurcsány mekkora fasza politikus volt.

Fura, hogy számonkéred, hogy hazugsággal reagálnak a hazugságra. Pont azt írom, hogy a végén már leszarják, hogy kinek miben van igaza. Nem értettünk a szép szóból, most megapjuk. (Ez megy, nem állítom, hogy ez jó vagy jogos, de ez van most.)zinedine5
Most komolyan a komcsizást akarod az antiszemitázással párhuzamba állítani? Miközben az MSZP-kongresszuson még mindig az internacionálét énekelik? Másrészt Európában kommunistaként lehetsz szalonképes, antiszemitaként nem, majdhogynem senkit nem érdekel Európában, ha valakit lekomcsiznak, de még Obamát is naponta komcsizzák a republikánusok.

Azt meg kérlek ne add a számba (és főleg ne reagálj rá), hogy a hazugságra hazugsággal történő válaszolás zavar, ugyanis engem már maga az "első" hazudozás is zavar.

Nem értünk a szép szóból, és megkapjuk? Ahogy nem egy kinti elemző leírta, ez a magatartás csak az EU-szkeptikusokat és a széljobbot erősíti itthon. Különösen ilyen EU-biztosoknak nem kellene ideáig alacsonyodnia. A Cohn-Bendit-féle kényszerzubbonyos pedofilokon még elröhög az ember, de egy magas rangú tisztviselőnek illene a tényekre szorítkoznia, különben hamar be fog zárni az EU.
Én EU-párti vagyok, de ha a tárgyilagosságot tényleg ennyire megelőzi a politikai rokonszenv és ezért az egyes tagállamokkal szemben nem a valóság talaján járnak el, akkor zárjon is.