Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
http://orulunkvincent.blog.hu/2012/02/22/the_brother_in_hole?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_02_22&utm_campaign=index&token=02f80b62fe25c12810d8dbb285734d1b

"Mi kerül ezen a Habonyárpin kétmilliárd forintba?
Őt draftolta a New England Patriots az első körben? " 😀

Egyébként a mai Varánusz cikk oriási.

"Nem mondhatja senki, hogy nem volt értelme lenyúlni a MANYUP lóvét: az elherdálható pénznek köszönhetően az idei költségvetés három héttel később dőlt Kusza Szem fejére, mint a tavalyi. Jogos a kiszakított mangalica karámajtót lengetős győzelmi mámor, ha a tendencia így folytatódik jövőre talán a március elsejét is megérhetjük változatlanul hagyott - győzelmi, Európa legjobbja és egyéb ordenáré lúzungok - költségvetéssel."

http://varanus.blog.hu/2012/02/22/manyup_einstad_utan_ket_hettel_kesobb_dolt_be_a_koltsegvetes
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://index.hu/kultur/zene/2012/02/21/osszefogas_koncert/

Sírnak, rínak, hogy nem állt melléjük a kereskedelmi média, de hogyan lehet az, hogy én is csak utólag értesültem az eseményről annak ellenére, hogy nem egy információktól is hermetikusan elzárt atombunkerben töltöttem az elmúlt hónapot, hanem neten lógva, rádiót hallgatva, évét nézve és szanaszét utazva egész Budapesten.
Nem mintha elmentem volna.




több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fideszes "hazaárulók" és Orbánmentő Bokros?
"Ennyit a hazaárulásról, néhány uniós képviselőnk részvételéről, a baloldal árulásáról, a fideszes "hazaárulókról." Persze, ettől Orbánt még saját pártcsaládja alázta le - és hol van még a vége...
Szegény Magyarország..."
Amúgy a békemenet Orbánért az államadósságmentő koncertre már nem ért oda? Ejnye.. 😂apeszos
Az államadósságmentő koncertet fikázó blogbejegyzés legpozitívabb kommentje:
"Legalább nem tapostak agyon senkit!"vadibandi
Valóban. De ez így tényleg elég nagy blama lett. Ha a csarnok bérleti díját és egyéb költségeit befizetik az alapba, előrébb járnának. Politikusainknak javaslom Széchenyit példának. Ha minden politikus aki tenni akar ezért az országért befizetné egy évi jövedelmét (amit olyan nagyon talán nem is érezne meg) azért az már számítana is. A megítélésben mindenképpen. Nem lenne szükség békemenetre, meg hasonló koncertekre. Én fizettem az árvizre, fizettem Kolontárra, a baba mentőkre, de kezd a tököm tele lenni ezekkel. Ha kell egy inkubátor, egy röntgengép, újraélesztő berendezés, új ház meg kaja az árvízmosottaknak, akkor rögvest az adományvonal él először. Ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy el is jut hozzájuk az adomány... Manapság tényleg a levegővételt is megadóztatják, de annak az adóssághalmaznak a csökkentéséért is mi fizessünk aminek gyártásához semmi közünk nincs? A felelősök (vagy az utódaik) meg röhögnek a markukba? Ráadásul a csökkenő bérekből kellene még erre is áldozni....
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
már ott bukik a történet józan észre eső része, hogy a 2012Ft-os belépő és 12 000 fős látogatottság mellett, a költségek óvatos levonása után marad jó 15-18 millió Ft. az államadósság, amire gyűjtöttek, kb 20 ezer milliárd Ft.

:megaötlet:

bár ezzel is csak az a baj, hogy én nem részesülök belőle.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fideszes "hazaárulók" és Orbánmentő Bokros?
"Ennyit a hazaárulásról, néhány uniós képviselőnk részvételéről, a baloldal árulásáról, a fideszes "hazaárulókról." Persze, ettől Orbánt még saját pártcsaládja alázta le - és hol van még a vége...
Szegény Magyarország..."
Amúgy a békemenet Orbánért az államadósságmentő koncertre már nem ért oda? Ejnye.. 😂apeszos
Az államadósságmentő koncertet fikázó blogbejegyzés legpozitívabb kommentje:
"Legalább nem tapostak agyon senkit!"vadibandi
A koncertről a vastagbőrre is felkerült egy nagyon jó írás: http://vastagbor.blog.hu/2012/02/20/osszefogas_producerek
Annyira tipikus példái a magyar "vállalkozóknak", hogy az hihetetlen...

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Fideszes "hazaárulók" és Orbánmentő Bokros?
"Ennyit a hazaárulásról, néhány uniós képviselőnk részvételéről, a baloldal árulásáról, a fideszes "hazaárulókról." Persze, ettől Orbánt még saját pártcsaládja alázta le - és hol van még a vége...
Szegény Magyarország..."
Amúgy a békemenet Orbánért az államadósságmentő koncertre már nem ért oda? Ejnye.. 😂apeszos
Az államadósságmentő koncertet fikázó blogbejegyzés legpozitívabb kommentje:
"Legalább nem tapostak agyon senkit!"




több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fideszes "hazaárulók" és Orbánmentő Bokros?
"Ennyit a hazaárulásról, néhány uniós képviselőnk részvételéről, a baloldal árulásáról, a fideszes "hazaárulókról." Persze, ettől Orbánt még saját pártcsaládja alázta le - és hol van még a vége...
Szegény Magyarország..."
Amúgy a békemenet Orbánért az államadósságmentő koncertre már nem ért oda? Ejnye.. 😂
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Epic fail!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=366198290071856&set=a.167979503227070.40565.100000450653494&type=1&theater




több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
az elmúlt nyolc év a hibászinedine5
Nyilván nem lehet a csórókat ilyen kurva mélyre lökni, ha előtte nem álltak egy mélyre megásott gödör szélén, vagy fél lábbal a gödörben. De ezt a pöcegödröt azért elég sokan ásták elég sokáig. De ugatni nekem/nekünk munka becsületéről, közben akkora a tolvajlás, hogy Suchmann Tamás forogna a sírjában, ha végre-valahára belerohadna egybe, csontig hat a dilettanizmus, ömlik ki a pénz a rendszerből, fizetős a felsőoktatás, mert Navracsics mesternek kibuliztak egy vadiúj egyetemet, amit ki kell fizetni nem győzik kitalálni az új, csilivili adókat, létrehozzák a TEK-et, közben a rendőrök szarnak az egészre, mert benzin sincs a kocsijukban, a NAV-től most fognak leépíteni, röhögve vágják vissza a pénzét a sérült emberekkel foglalkozó intézményeknek, mert egyik kereszténynek sincs akkora fasza, hogy egyszerűen agyonverje a sérülteket, inkább lassan éhendöglesztik őket..... na, ettől olyan magasra felmegy bennem a pumpa, hogy nem látni a tetejét. Ezekre gondolom mindre van egy fidesznyik mantra, amit suttogó propagandával kell terjeszteni.

Amúgy mi lett a magánnyugdíjpénztári pénzekkel? Rég hallottam felőlük. Eltűntek az adósság ellen vívott ütközetben? Mert akkor Chuck Norris se segíthet. Na jó, ő igen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
Beszélgettem tegnap keresztanyámmal. Múlt hónapban 49e forintot kapott kézhez. Napi úgy tíz óra fizikai munkáért. Túlórapénz lófasz, el sincs ugye számolva. Megkérdezték, jár e a bérkompenzáció, hát nem jár. Volt egy balesete a munkahelyén, ráesett valami, aláíratták vele, hogy nem üzemi baleset volt, így kapott fizetett szabit. Nyilvánvalóan szerencsétlen nem tud ugrálni, nulla végzettéseg, két kamasz kölyök a nyakán, prosztó nyírségi falu. A főnök persze nem egy multinacionális zsidó külföldi karvalytőkés, hanem egy tisztességes, magyar kisvállalkozó. Bazmeg. Eddig se éltek túl fényesen, de felépíttek egy házat, neveltek két kölyköt. Nyilvánvalóan rosszul tették, a tisztességes magyar polgár városban él, amyileknek esze van, az albérletet fizet, és nem vállal gyereket, ha nem tudja előre húsz évre kifizetni az eltartását. Höh. Ilyen mocskos rosszul szerencsétlenek büdös életbe nem éltek, mint most, holott a férje is dolgozik. Azt a Fidesznyik Harsona persze nem írja le, hogy ezeknek az embereknek havonta mennyit húztak ki a zsebéből, és milyen kibebaszottul kiszolgáltatott helyzetbe hozták őket, mert eddig csak kibaszott kiszolgáltatott helyzetben voltak. Szeretném hallani a hivatalos fidesznyik álláspontot erre a problémára.füligjimmy
az elmúlt nyolc év a hibás
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Beszélgettem tegnap keresztanyámmal. Múlt hónapban 49e forintot kapott kézhez. Napi úgy tíz óra fizikai munkáért. Túlórapénz lófasz, el sincs ugye számolva. Megkérdezték, jár e a bérkompenzáció, hát nem jár. Volt egy balesete a munkahelyén, ráesett valami, aláíratták vele, hogy nem üzemi baleset volt, így kapott fizetett szabit. Nyilvánvalóan szerencsétlen nem tud ugrálni, nulla végzettéseg, két kamasz kölyök a nyakán, prosztó nyírségi falu. A főnök persze nem egy multinacionális zsidó külföldi karvalytőkés, hanem egy tisztességes, magyar kisvállalkozó. Bazmeg. Eddig se éltek túl fényesen, de felépíttek egy házat, neveltek két kölyköt. Nyilvánvalóan rosszul tették, a tisztességes magyar polgár városban él, amyileknek esze van, az albérletet fizet, és nem vállal gyereket, ha nem tudja előre húsz évre kifizetni az eltartását. Höh. Ilyen mocskos rosszul szerencsétlenek büdös életbe nem éltek, mint most, holott a férje is dolgozik. Azt a Fidesznyik Harsona persze nem írja le, hogy ezeknek az embereknek havonta mennyit húztak ki a zsebéből, és milyen kibebaszottul kiszolgáltatott helyzetbe hozták őket, mert eddig csak kibaszott kiszolgáltatott helyzetben voltak. Szeretném hallani a hivatalos fidesznyik álláspontot erre a problémára.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
http://zsigamarcellmegel47ezerforintbol.tumblr.com/ 😛 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
😊
"Az állítás: „A Start-programban résztvevők 47 000 forintot kapnak, ami szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akiknek korábban 28 500 forintból kellett megélni” – Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter parlamenti bizottsági meghallgatásán.

A tények: A nemzetgazdasági miniszter almát a körtével hasonlít össze. A közmunkáért, amiért most 47 029 forintot fizetnek, korábban 60 236 forint járt. 28 500 forintot a közmunkát nem végzők kaptak, nekik most 22 800 forint jár."
http://index.hu/belfold/igazamiigaz/2012/02/17/47_ezer_forintot_kapnak_akik_eddig_28_5_ezret/?rnd=879apeszos
Épp innen indult a vita. Valaki 8 órát dolgozik, ha ezt közmunkásként teszi, akkor nem kapja meg a minimálbért. Kérdem én, ki lesz, aki nem közmunka keretében fogja foglalkoztatni az embereket? Szépen ki lesznek rugdosva az emberek, majd vissza lesznek véve közmunkásként. Szép összeget lehet így megspórolni. Azt ne felejtsük el, hogy ezzel lehet, hogy megmenekül az adott vállalat a csődtől. De milyen hozzáállás az az államtól, hogy nem adja oda a 8 órát dolgozó embereknek a (törvény szerint meghatározott) minimálbért? De ők a zemberek oldalán állnak...gdavid
közben kisegítőmunkásként Osztrákiában (=mosogató pl) 1000 ajró.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
😊
"Az állítás: „A Start-programban résztvevők 47 000 forintot kapnak, ami szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akiknek korábban 28 500 forintból kellett megélni” – Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter parlamenti bizottsági meghallgatásán.

A tények: A nemzetgazdasági miniszter almát a körtével hasonlít össze. A közmunkáért, amiért most 47 029 forintot fizetnek, korábban 60 236 forint járt. 28 500 forintot a közmunkát nem végzők kaptak, nekik most 22 800 forint jár."
http://index.hu/belfold/igazamiigaz/2012/02/17/47_ezer_forintot_kapnak_akik_eddig_28_5_ezret/?rnd=879apeszos
Van abban valami ironikus, amikor egy hazugságokat leleplezni kívánó blog hazudik.

Kezdjük azzal, hogy Matolcsyt idézőjellel idézik, de nem pontosan.
„A Start-programban résztvevők 47 000 forintot kapnak, ami szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akiknek korábban 28 500 forintból kellett megélni”

Miközben pontosan így szól a dolog
"47 000 forintos tényleges bért kap majd a Start munkaprogramban részt vevő 205 ezer ember, ez kifejezetten a szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akik korábban 28 500-ból, rejtélyes módon, de meg tudtak élni"

Ez hagyján, az igazi probléma nem itt van, hanem a gondolat első felével, amit az index pofátlanul kihagy, és pont annak okán hazugozza le Matolcsyt ("kiderül, hogy Matolcsy György – hogy Selmeczi Gabriella kedves hasonlatát idézzük – almát hasonlított össze körtével. A miniszter nyilatkozatában szereplő 47 000 forint a közmunkáért adható bérre vonatkozik, míg 28 500 forintot eddig a közmunkát nem végzők kaptak")

Ha nem hagyta volna ki Matolcsy gondolatának első felét, akkor nagyjából nem is lett volna értelme a cikknek. Mert Matolcsy ezzel kezdte a mondandóját a Start-programról

"Miután például a 28 500 forintos, munkanélküliség esetén járó járandóság helyett, ami most csökkent, 47 000 forintos tényleges bért kap majd"

Tehát Matolcsy maga mondta ki január 26-án teljesen egyenesen, hogy a tartós munkanélküliségi segély helyett adják a 47000-t a közmunkásoknak, és azt is mondta, hogy a munkanélküliség miatt járó tartós segélyt (ez nem keverendő az álláskeresési járadékkal) csökkentik.

Az igaz, hogy a közmunkáért kevesebb pénz jár most fejenként, mint 2 éve, csakhogy 2 éve volt 15000 közmunkahely, most meg 200000-t fizet majd az állam.
És kiegészítésként megemlítem, hogy a közmunkás nem biztos hogy 47000-t fog keresni, mivel a szakképzettséggel rendelkező és ezt igénylő közmunkásnak bruttó 92000-t kell adni, ami összesen ezer forinttal kevesebb a minimálbérnél.

gdavid: attól én is tartok hogy a közmunkáskölcsönzéssel a cégek vágnak majd a bérköltségeken, ezt már rögtön akkor írtam, amikor tavaly kijöttek az első hírek erről a rendszerről

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
😊
"Az állítás: „A Start-programban résztvevők 47 000 forintot kapnak, ami szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akiknek korábban 28 500 forintból kellett megélni” – Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter parlamenti bizottsági meghallgatásán.

A tények: A nemzetgazdasági miniszter almát a körtével hasonlít össze. A közmunkáért, amiért most 47 029 forintot fizetnek, korábban 60 236 forint járt. 28 500 forintot a közmunkát nem végzők kaptak, nekik most 22 800 forint jár."
http://index.hu/belfold/igazamiigaz/2012/02/17/47_ezer_forintot_kapnak_akik_eddig_28_5_ezret/?rnd=879apeszos
Épp innen indult a vita. Valaki 8 órát dolgozik, ha ezt közmunkásként teszi, akkor nem kapja meg a minimálbért. Kérdem én, ki lesz, aki nem közmunka keretében fogja foglalkoztatni az embereket? Szépen ki lesznek rugdosva az emberek, majd vissza lesznek véve közmunkásként. Szép összeget lehet így megspórolni. Azt ne felejtsük el, hogy ezzel lehet, hogy megmenekül az adott vállalat a csődtől. De milyen hozzáállás az az államtól, hogy nem adja oda a 8 órát dolgozó embereknek a (törvény szerint meghatározott) minimálbért? De ők a zemberek oldalán állnak...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😊
"Az állítás: „A Start-programban résztvevők 47 000 forintot kapnak, ami szerény, de biztonságos megélhetés felé vezeti azokat, akiknek korábban 28 500 forintból kellett megélni” – Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter parlamenti bizottsági meghallgatásán.

A tények: A nemzetgazdasági miniszter almát a körtével hasonlít össze. A közmunkáért, amiért most 47 029 forintot fizetnek, korábban 60 236 forint járt. 28 500 forintot a közmunkát nem végzők kaptak, nekik most 22 800 forint jár."
http://index.hu/belfold/igazamiigaz/2012/02/17/47_ezer_forintot_kapnak_akik_eddig_28_5_ezret/?rnd=879
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Wulff lemondott, bár am sem volt már maradása.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ezt illetően egyezik a véleményünk
atapapa
Ennek örülök. Sajnos gáz ez az egész, ahogy van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
De a Zsiga "provokáció" nem erről szól már régen. A birkanyáj nem gondolkodik, Kétharmados Viktor Király utasításai szerint cselekszik. Ha Matolcsy ezt mondta, akkor az úgy helyes, ergo nem gondolkodom hanem ha erről megkérdezik a véleményemet akkor azt kell mondanom, hogy igen meg lehet élni. Ez a nyikhaj legalább gondolkodott volna picit, vagy a szokásos nem nyilatkozomot nyögte volna be, de nem: szervilisen támogatja a vezért.
diverdoc
Ezt illetően egyezik a véleményünk
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=478548#p478548

Ismét az csapódik le, hogy védem Zsigát, egyetértek a kérdés provokatívvá nyilvánításával, az MTI-t ért felszólítással, stb.
Pedig nem, ezt mind elfogadhatatlannak találom. Igazából egy szót se szóltam volna az ügyhöz, ha a Matolcsy-szöveg nem azt az utat járja be, amit láthattunk az elmúlt 2 hétben és ha Zsiga nyilatkozatát nem ennek a két hétnek a szellemében metszik meg.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ata!
Az a legnagyobb baj, hogy ez a 47000 ft-os balhé és ennek a pici szegmense (Zsiga úr) pontosan rámutat a fideszes totalitárius berendezkedésre. Önmagában a szövegkörnyezetből kiragadott Matolcsy idézet zseniálisan felhasználható hangulatkeltésre. De a Zsiga "provokáció" nem erről szól már régen. A birkanyáj nem gondolkodik, Kétharmados Viktor Király utasításai szerint cselekszik. Ha Matolcsy ezt mondta, akkor az úgy helyes, ergo nem gondolkodom hanem ha erről megkérdezik a véleményemet akkor azt kell mondanom, hogy igen meg lehet élni. Ez a nyikhaj legalább gondolkodott volna picit, vagy a szokásos nem nyilatkozomot nyögte volna be, de nem: szervilisen támogatja a vezért.
Erről az jut eszembe mi az? f-el kezdődik sz-re végződik és sok g@#i van benne?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
csak ami az egyik oldalon bűn az legyen a másikon is.Amadeus91
így van, de most ne melegítsük fel újra a vitát erről. eléggé átrágtuk ezt, legutoljára talán decemberben
Mondjuk aki az RTL hiradóból akar komoly és átfogó képet kapni bármilyen témáról és az nem valamiféle tömegszerencsétlenség vagy egy új állatkerti jövevény...
zinedine5
Szerintem nem a komolyságot és a széleskörű tájékoztatást kértem számon, csupán azt, hogy ha a politikáról informál, azt ne a lényegi mondanivaló kárára vágja meg (a Zsiga-féle mondat összességében kb. egy két és fél perces riportban kapott helyet), tendenciózusan.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Hülyén látod 😛, miután a francia-német haddipari lobbi belerángatta a görögöket egy fegyverkezési versenybe a törökökkel,
...
De ez egy szélsőséges Athén-barát álláspont 😊Dzsokijuing
Én mindig utáltam a görögöket és a törökökkel szimpatizáltam.
Igaz nincsenek kurd vagy örmény ismerőseim.vadibandi
itt nem erről van szó, hanem hogy akkor hol a picsába is nyaraljanak olcsón sajátpénzen németék 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hülyén látod 😛, miután a francia-német haddipari lobbi belerángatta a görögöket egy fegyverkezési versenybe a törökökkel,
...
De ez egy szélsőséges Athén-barát álláspont 😊Dzsokijuing
Én mindig utáltam a görögöket és a törökökkel szimpatizáltam.
Igaz nincsenek kurd vagy örmény ismerőseim.




több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights


mind e közben katonai puccstól tartanak Athénban és azok közt akik nácizzák Merkelt és Németországot több nyiltan antiszemita, kommunista és anarchista van.

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-judenhasser-halb-kriminelle-kommen-diese-radikalen-bald-an-die-macht-22668078.bild.html

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-droht-ein-militaer-putsch-22671206.bild.html

lehet én látom hülyén, de a görögöknek ki kéne nyalni az EU seggét, hogy kapnak még egyáltalán egy kanyi euró centet is. Azok után, hogy behazudták magukat az EUba és folyatták a lóvét. Egy átlag utcai rendőrjárőr fizetés 3000 euró (=881000 ft) volt.Amadeus91
Hülyén látod 😛, miután a francia-német haddipari lobbi belerángatta a görögöket egy fegyverkezési versenybe a törökökkel, most az a legkevesebb, hogy a Merkel-bábok próbálják konszolidálni a helyzetet. Ha létezne valódi európai szolidaritás, Angela nem az amerikai pénzügyi alapok pénzét akarná bevasalni Jorgoszon, hanem létrehozna egy európai hitelminősítőt (ennek már vannak jelei) és elhajtaná őket a f@szba, leírva a veszteséget.

De ez egy szélsőséges Athén-barát álláspont 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678


mind e közben katonai puccstól tartanak Athénban és azok közt akik nácizzák Merkelt és Németországot több nyiltan antiszemita, kommunista és anarchista van.

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-judenhasser-halb-kriminelle-kommen-diese-radikalen-bald-an-die-macht-22668078.bild.html

http://www.bild.de/politik/ausland/griechenland-krise/griechenland-droht-ein-militaer-putsch-22671206.bild.html

lehet én látom hülyén, de a görögöknek ki kéne nyalni az EU seggét, hogy kapnak még egyáltalán egy kanyi euró centet is. Azok után, hogy behazudták magukat az EUba és folyatták a lóvét. Egy átlag utcai rendőrjárőr fizetés 3000 euró (=881000 ft) volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?