Politika

46 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
http://index.hu/belfold/2012/03/08/csak_nevetnek_a_fidesz-kepviselok_szortirozasan/

Na, ez pont passzol is a témához, előválasztás idehaza. 😀somoskovig
Ez 1994 óta így van a fiatalos demokratáknál, Indexék feltalálták a spanyolviaszt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
http://index.hu/belfold/2012/03/08/csak_nevetnek_a_fidesz-kepviselok_szortirozasan/

Na, ez pont passzol is a témához, előválasztás idehaza. 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
A vicc az egészben az, hogy először én azt hittem, hogy ez valami hagyomány, és csak ezért tartották meg, úgyse számít sokat. De Idahóban ez az első kaukusz, eddig más rendszer volt, ergo most találták ki ezt a baromságot, 2012-ben (azaz 2010-ben, de ez mindegy). Körülbelül itt tart a republikánus párt, komolyan röhejes, hogy ez az ország dominálja a világot.Rajna
Amúgy szerintem nem olyan nagy hülyeség ez. Egyrészt nem lehetett akármilyen pénzérmével szavazni, hanem csak külön, erre az alkalomra vert emlékérmekkel, amelyekből minden szavazó egyet kapott. Végül elég volt egy precíziós mérleg és máris nem kellett sokáig a szavazatok számolgatásával bíbelődni. Az emlékérméket pedig a helyi GOP majd eladja, elárverezi és így vissza is jön valami a szavazás lebonyolításának költségeiből. A repubok nem ezért röhejesek.

Ja és persze a USA sem azért dominálja a világot, mert furcsa választási procedúráik vannak; nem azért, mert olyan hülyék, hogy mikrohullámú sütőben melegítik a macskáikat, s aztán még perelnek is érte, (ami persze kamu sztori); nem azért, mert olyan, hülye törvényeik vannak, hogy pl. Kansasban kecskével csak este 10 után lehet közösülni és azt is csak teherautó platóján (ezen sztorik 99 %-a is kamu), hanem azért mert övék a világ legnagyobb gazdasága és annyit költenek hadseregükre, mint az összes többi meghatározó ország együttvéve. 😊Szabler
Szerintem kicsit egyszerűbb meghamisítani a doboz feliratait, mint az összes papírt egyenként, másrészt pedig visszakövethetetlen a dolog, újraszámlálás elő sem fordulhat. De persze ez nem egy kényeges választás, csak vicces.

Amúgy nyilván tudom, hogy az USA akkor is dominálná a világot, ha percenként felakasztanának egy írástudót vagy ilyesmi. Egyébként bírom is őket és pont az előválasztásokat nagyon előnyösnek tartom, pénzérmével vagy anélkül, elférne az idehaza is, Orbán talán már nem lenne vezető szerepben.Rajna
Nyugi, a TEK levenné minden érméről utólag az ujjlenyomatot, és gyorsan kiderülne, hogy ki mert a nagy vezér ellen szavazni párton belül... 😀

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hogy miket tudok meg 😀 Óriási 😀JC6
A vicc az egészben az, hogy először én azt hittem, hogy ez valami hagyomány, és csak ezért tartották meg, úgyse számít sokat. De Idahóban ez az első kaukusz, eddig más rendszer volt, ergo most találták ki ezt a baromságot, 2012-ben (azaz 2010-ben, de ez mindegy). Körülbelül itt tart a republikánus párt, komolyan röhejes, hogy ez az ország dominálja a világot.Rajna
Amúgy szerintem nem olyan nagy hülyeség ez. Egyrészt nem lehetett akármilyen pénzérmével szavazni, hanem csak külön, erre az alkalomra vert emlékérmekkel, amelyekből minden szavazó egyet kapott. Végül elég volt egy precíziós mérleg és máris nem kellett sokáig a szavazatok számolgatásával bíbelődni. Az emlékérméket pedig a helyi GOP majd eladja, elárverezi és így vissza is jön valami a szavazás lebonyolításának költségeiből. A repubok nem ezért röhejesek.

Ja és persze a USA sem azért dominálja a világot, mert furcsa választási procedúráik vannak; nem azért, mert olyan hülyék, hogy mikrohullámú sütőben melegítik a macskáikat, s aztán még perelnek is érte, (ami persze kamu sztori); nem azért, mert olyan, hülye törvényeik vannak, hogy pl. Kansasban kecskével csak este 10 után lehet közösülni és azt is csak teherautó platóján (ezen sztorik 99 %-a is kamu), hanem azért mert övék a világ legnagyobb gazdasága és annyit költenek hadseregükre, mint az összes többi meghatározó ország együttvéve. 😊Szabler
Szerintem kicsit egyszerűbb meghamisítani a doboz feliratait, mint az összes papírt egyenként, másrészt pedig visszakövethetetlen a dolog, újraszámlálás elő sem fordulhat. De persze ez nem egy kényeges választás, csak vicces.

Amúgy nyilván tudom, hogy az USA akkor is dominálná a világot, ha percenként felakasztanának egy írástudót vagy ilyesmi. Egyébként bírom is őket és pont az előválasztásokat nagyon előnyösnek tartom, pénzérmével vagy anélkül, elférne az idehaza is, Orbán talán már nem lenne vezető szerepben.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem értek egyet, a tényfeltáró riportoknak ilyen a természete. Az Origó a hitelességét kockáztatná, ha légből kapott infókkal dobálózna, ráadásul Simicskáról kiderült, hogy kevesebbért is ringbe szállt már. Természetesen, amit alatta linkeltem (a Közgép kibélelése MFB-hitellel) sokkalta fontosabb infó, de ezek az insider-szagú cuccok is kellenek, hogy fellebbentsék a fátylat. A leginkább ezért: http://index.hu/velemeny/2012/03/06/megjelent_a_heti_oligarcha/Dzsokijuing
Nagy probléma,hogy ilyen a természetük, mert ezt én így sajnos nem tudom elhinni. Továbbra sem állítom, hogy nem igaz, amit írnak, de számomra a legkevésbé sem hiteles. Pedig ez a téma tényleg a legfontosabb kérdés a mai demokráciákban.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már hadsereg, akkor Bundeswehr vagy Orosz. 😛Amadeus91
Egy kérdés a személyes szimpátia és egy másik az ütőképesség.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Lesznek azok is, legfeljebb az alelnökjelölttől. Ha tényleg komolyan gondolják a republikánusok (márpedig nevek alapján igen), akkor Romney mellé kell egy klasszikus jobboldali ember.gdavid
Ezt már McCain is megszívta.Dzsokijuing
Palin besorolhatalan kategória volt, talán a segghülye áll a legközelebb az igazsághoz.

Azt meg már nagyon régóta mondogatják, hogy az egyre nagyobb kisebbségi szavazók miatt majd a pártkörökben népszerű fiatal floridai szenátor Mark Rubio lesz az republikánus alelnökjelölt.iktriad
Nem Mark, hanem Marco Rubio, de ha már szóba került most olvastam egy elmés szösszenetet vele kapcsolatban.

"The alacrity with which the GOP is pissing off Latino voters for the next 50 years quite possibly may have Marco Rubio calling himself Mark O'Rubio by St. Patrick's Day." 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Amúgy szerintem nem olyan nagy hülyeség ez. Egyrészt nem lehetett akármilyen pénzérmével szavazni, hanem csak külön, erre az alkalomra vert emlékérmekkel, amelyekből minden szavazó egyet kapott. Végül elég volt egy precíziós mérleg és máris nem kellett sokáig a szavazatok számolgatásával bíbelődni. Az emlékérméket pedig a helyi GOP majd eladja, elárverezi és így vissza is jön valami a szavazás lebonyolításának költségeiből. A repubok nem ezért röhejesek.

Ja és persze a USA sem azért dominálja a világot, mert furcsa választási procedúráik vannak; nem azért, mert olyan hülyék, hogy mikrohullámú sütőben melegítik a macskáikat, s aztán még perelnek is érte, (ami persze kamu sztori); nem azért, mert olyan, hülye törvényeik vannak, hogy pl. Kansasban kecskével csak este 10 után lehet közösülni és azt is csak teherautó platóján (ezen sztorik 99 %-a is kamu), hanem azért mert övék a világ legnagyobb gazdasága és annyit költenek hadseregükre, mint az összes többi meghatározó ország együttvéve. 😊Szabler
like 😛JC6
ebből az egész hosszabb leírásból az jön le, hogy a Republikánusok sehogy sem tudnak megülni nyugodtan...mindig kell nekik valami. Nem?

Ha már hadsereg, akkor Bundeswehr vagy Orosz. 😛

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 304 — Ajmo Vatreni
http://kepfeltoltes.hu/view/120308/ajandek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy szerintem nem olyan nagy hülyeség ez. Egyrészt nem lehetett akármilyen pénzérmével szavazni, hanem csak külön, erre az alkalomra vert emlékérmekkel, amelyekből minden szavazó egyet kapott. Végül elég volt egy precíziós mérleg és máris nem kellett sokáig a szavazatok számolgatásával bíbelődni. Az emlékérméket pedig a helyi GOP majd eladja, elárverezi és így vissza is jön valami a szavazás lebonyolításának költségeiből. A repubok nem ezért röhejesek.

Ja és persze a USA sem azért dominálja a világot, mert furcsa választási procedúráik vannak; nem azért, mert olyan hülyék, hogy mikrohullámú sütőben melegítik a macskáikat, s aztán még perelnek is érte, (ami persze kamu sztori); nem azért, mert olyan, hülye törvényeik vannak, hogy pl. Kansasban kecskével csak este 10 után lehet közösülni és azt is csak teherautó platóján (ezen sztorik 99 %-a is kamu), hanem azért mert övék a világ legnagyobb gazdasága és annyit költenek hadseregükre, mint az összes többi meghatározó ország együttvéve. 😊Szabler
like 😛
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
A Birodalom, 1. rész: http://www.origo.hu/itthon/20120305-a-fidesz-gazdasagi-hatorszaganak-epulese-i-resz.htmlDzsokijuing
2. rész: http://www.origo.hu/itthon/20120306-fellegi-tamas-fejlesztesi-miniszter-tavozasa-kapcsolata-simicska-lajos-es-nyerges.htmlDzsokijuing
Megvártam a második részt, hátha használható lesz, de valójában néhány közismert - valóban felháborító - tényen kívül semmi hasznosat nem tartalmaz. A jól hangzó háttérinfók meg nem nevezett forrásoktól származnak, ergo el se kell őket olvasni, akár a cikk írója is kitalálhatta, vagy a forrás is nyugodtan túlozhatott. Én el tudnám hinni az állításokat, de így ez nagyon gyenge. Az Ángyán-interjú sokkal jelentősebb, ott egy tűzközeli és hiteles politikus nevét vállalva mondta el friss tapasztalatait, bár ott is nyivlán bejátszhat a sértődöttség, de ezerszer fontosabb, mint ez az össze-vissza lövöldözés az origótól. Nem ezt mondom persze, hogy szerintem nincs egy komoly pénzarisztokrácia a Fidesz mögött, csak erről megalapozottabb riportokat kéne összerakni.Rajna
Nem értek egyet, a tényfeltáró riportoknak ilyen a természete. Az Origó a hitelességét kockáztatná, ha légből kapott infókkal dobálózna, ráadásul Simicskáról kiderült, hogy kevesebbért is ringbe szállt már. Természetesen, amit alatta linkeltem (a Közgép kibélelése MFB-hitellel) sokkalta fontosabb infó, de ezek az insider-szagú cuccok is kellenek, hogy fellebbentsék a fátylat. A leginkább ezért: http://index.hu/velemeny/2012/03/06/megjelent_a_heti_oligarcha/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Egyébként ezek a kaukuszok rohadt viccesek. Idahóban pl. pénzérmével szavaznak, bedobálod a megfelelő dobozba, aztán megmérik az érmék súlyát, és ez alapján mennek tovább. Ez aztán a demokrácia teteje 😀Rajna
Hogy miket tudok meg 😀 Óriási 😀JC6
A vicc az egészben az, hogy először én azt hittem, hogy ez valami hagyomány, és csak ezért tartották meg, úgyse számít sokat. De Idahóban ez az első kaukusz, eddig más rendszer volt, ergo most találták ki ezt a baromságot, 2012-ben (azaz 2010-ben, de ez mindegy). Körülbelül itt tart a republikánus párt, komolyan röhejes, hogy ez az ország dominálja a világot.Rajna
Amúgy szerintem nem olyan nagy hülyeség ez. Egyrészt nem lehetett akármilyen pénzérmével szavazni, hanem csak külön, erre az alkalomra vert emlékérmekkel, amelyekből minden szavazó egyet kapott. Végül elég volt egy precíziós mérleg és máris nem kellett sokáig a szavazatok számolgatásával bíbelődni. Az emlékérméket pedig a helyi GOP majd eladja, elárverezi és így vissza is jön valami a szavazás lebonyolításának költségeiből. A repubok nem ezért röhejesek.

Ja és persze a USA sem azért dominálja a világot, mert furcsa választási procedúráik vannak; nem azért, mert olyan hülyék, hogy mikrohullámú sütőben melegítik a macskáikat, s aztán még perelnek is érte, (ami persze kamu sztori); nem azért, mert olyan, hülye törvényeik vannak, hogy pl. Kansasban kecskével csak este 10 után lehet közösülni és azt is csak teherautó platóján (ezen sztorik 99 %-a is kamu), hanem azért mert övék a világ legnagyobb gazdasága és annyit költenek hadseregükre, mint az összes többi meghatározó ország együttvéve. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért, mi a baj Obamával?Amadeus91
Attól függ kit kérdezel? 😊

A repubok szerint ő a felelős a még mindig 8 % fölötti munkanélküliségért, a magas deficitért és üzemanyagárakért. Töketlenkedik Irán kapcsán, viszont háborút indított a vallás ellen. És ezek csak a legfőbb hibái.

Balról is kap olykor hideget-meleget, főként az emberi jogok "sárbatiprása" miatt. Gitmot ígérete ellenére nem zárta be, terroristagyanús személyek likvidálása megfelelő jogi eljárás nélkül, stb.Szabler
Nézzük sorban az érveket.
Magas deficit - szóval a 2 Bush által indított háború (Trillió dollárnyi költségről beszélünk), meg a nagyon gazdagok kb magyar szinten történő adóztatása(szintén W éra) mind Obama hibái voltak(merthogy ebből jön össze a deficit jó része)... Magas olajárak - Nem is tudom melyik párt képviselői szajkózzák állandóan, hogy ugyan bombázzák már Iránt egy jó ideje, ami biztos jót tesz a piacoknak... A munkanélküliség magas, de 1. recesszióból probál kilábalni az ottani gazdaság, 2. nagyon lassan, de kezdenek javulni az adatok. A "háború a vallás ellen" dolog meg tipikus republikánus fantazmagória (mint pl. az "Obama elveszi majd a fegyvereiteket" - miközben még enyhített is a fegyverviselési jogokon az első ciklusban....)

Ami Obamának probléma lehet hogy 1. igen lesznek akik kvázi protest szavazóként otthon maradnak, de 2. vannak olyanok is akik azt hiszik, hogy Obama már meg is nyerte a választást mert a repulikánus jelöltek mind rossz vicc kategória.
Plusz 3. ott van a kampmányfinanszirozás megváltoztatása. Most érvényben van egy bizonyos "Citizens United" nevű dolog, ami lehetővé teszi, hogy 1 ember akár több száz milliót is adjon 1 kampánynak(Gingrich mecénása, a kaszinótulajdonos Sheldon Adelson pl így juttatja az ex-házelnököt kifogyhatalan mennyiségű pénzhez), míg '08ban a max összeg 2300 $ volt fejenként.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Birodalom, 1. rész: http://www.origo.hu/itthon/20120305-a-fidesz-gazdasagi-hatorszaganak-epulese-i-resz.htmlDzsokijuing
2. rész: http://www.origo.hu/itthon/20120306-fellegi-tamas-fejlesztesi-miniszter-tavozasa-kapcsolata-simicska-lajos-es-nyerges.htmlDzsokijuing
Megvártam a második részt, hátha használható lesz, de valójában néhány közismert - valóban felháborító - tényen kívül semmi hasznosat nem tartalmaz. A jól hangzó háttérinfók meg nem nevezett forrásoktól származnak, ergo el se kell őket olvasni, akár a cikk írója is kitalálhatta, vagy a forrás is nyugodtan túlozhatott. Én el tudnám hinni az állításokat, de így ez nagyon gyenge. Az Ángyán-interjú sokkal jelentősebb, ott egy tűzközeli és hiteles politikus nevét vállalva mondta el friss tapasztalatait, bár ott is nyivlán bejátszhat a sértődöttség, de ezerszer fontosabb, mint ez az össze-vissza lövöldözés az origótól. Nem ezt mondom persze, hogy szerintem nincs egy komoly pénzarisztokrácia a Fidesz mögött, csak erről megalapozottabb riportokat kéne összerakni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ezek a kaukuszok rohadt viccesek. Idahóban pl. pénzérmével szavaznak, bedobálod a megfelelő dobozba, aztán megmérik az érmék súlyát, és ez alapján mennek tovább. Ez aztán a demokrácia teteje 😀Rajna
Hogy miket tudok meg 😀 Óriási 😀JC6
A vicc az egészben az, hogy először én azt hittem, hogy ez valami hagyomány, és csak ezért tartották meg, úgyse számít sokat. De Idahóban ez az első kaukusz, eddig más rendszer volt, ergo most találták ki ezt a baromságot, 2012-ben (azaz 2010-ben, de ez mindegy). Körülbelül itt tart a republikánus párt, komolyan röhejes, hogy ez az ország dominálja a világot.Rajna
Kikérem magamnak Rajna, én velük szimpatizálok 😛
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Egyébként ezek a kaukuszok rohadt viccesek. Idahóban pl. pénzérmével szavaznak, bedobálod a megfelelő dobozba, aztán megmérik az érmék súlyát, és ez alapján mennek tovább. Ez aztán a demokrácia teteje 😀Rajna
Hogy miket tudok meg 😀 Óriási 😀JC6
A vicc az egészben az, hogy először én azt hittem, hogy ez valami hagyomány, és csak ezért tartották meg, úgyse számít sokat. De Idahóban ez az első kaukusz, eddig más rendszer volt, ergo most találták ki ezt a baromságot, 2012-ben (azaz 2010-ben, de ez mindegy). Körülbelül itt tart a republikánus párt, komolyan röhejes, hogy ez az ország dominálja a világot.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ezek a kaukuszok rohadt viccesek. Idahóban pl. pénzérmével szavaznak, bedobálod a megfelelő dobozba, aztán megmérik az érmék súlyát, és ez alapján mennek tovább. Ez aztán a demokrácia teteje 😀Rajna
Hogy miket tudok meg 😀 Óriási 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem hiszem, hogy Santorumnak lenne esélye, ha Gingrich nem lép vissza. Viszont az tényleg jó formula lehet a repiknek, ha Santorum alelnökjelöltként küldené a hardcore témákat a redneckeknek, Romney pedig a középen állókat próbálná megszólítani. Bár szerintem ő ritka béna politikus, csak rohadt sok zséje van, ahol nyomatja a reklámokat ezerrel, ott nyer, ahová nem jut el, ott nyernek a keményebb vonalas arcok. Persze ha szarban lesz a jenki gazdaság novemberben akkor majd jöhet keményen azzal, hogy Massachussetts-ben rendbe rakta a költségvetést (az már mindegy, hogy miként). De azért tényleg fura lesz egy olyan jelölt, akit kb. egyik déli állam sem támogatott az előválasztásokon.

Egyébként ezek a kaukuszok rohadt viccesek. Idahóban pl. pénzérmével szavaznak, bedobálod a megfelelő dobozba, aztán megmérik az érmék súlyát, és ez alapján mennek tovább. Ez aztán a demokrácia teteje 😀

több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Így sincs pénze a rendőrségnek.

Elvonás a rendőrségnél, hogy jusson miniszteri autókra

Hihetetlen, hogy miket csinálnak.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Lehet, hogy tévedek, de a zsidó lobbiszervezetek is eléggé megosztottak lettek a két oldal között Obama Izrael-kritikusabb külpolitikája miatt.Dzsokijuing
Nem tévedsz. Pl. a neokon Bill Kristol fémjelezte ECI (Emergency Committee for Israel) a valamelyik nap egészoldalas NYT hirdetésben ment neki vélt Izrael-ellenességük miatt olyan liberális, demokrata irányultságú és így Obamához is köthető szervezeteknek, mint (az állítólag Bajnait is támogató) Center for American Progress, valamint a konzervatív sajtót monitorozó Media Matters.

Bibi látja ezt, és azt is élvezi, hogy a repub elnökjelöltek (Ron Paul kivételével) szinte versenyeznek, hogy melyikük tud hangosabb lenni Izrael támogatásában. Neki nyilván jól jönne, ha rezsimváltás történne a Fehér Házban. Ennek ellenére valóban nem nagy az esélye, hogy egy Irán elleni egyoldalú fellépéssel szándékosan betartson Obamának, hiszen ezt - egy legutóbbi poll szerint - az izraeli közvélemény sem támogatná.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Több esélyt látok arra, hogy a középre húzás helyett az idén hardcore konzervatív témákat szednek elő: megpróbálhatják begyűjteni az összes redneck voksot, bízva abban, hogy az Obamában csalódottak otthon maradnak. Akkor viszont Santorum inkább bejöhet az ájtatosoknál, mint az istentelen mormon Romney.Dzsokijuing
A konzervatív témák előrángatása és napirenden tartása, a culture war felizzítása szerintem csak árthat a GOP-nak. Pl. a fogamzásgátlás kapcsán felvert legutóbbi hajcihő, különösen Rush Limbaugh kirohanásai nem igazán erősítették a repubok pozícióit, kiváltképpen nem a női választók körében.

Az tény, hogy Santorum jobban bejön a evangelical, valamint a nagyon konzervatív választóknak, de ez nem ellensúlyozza Romney előnyét más választói csoportoknál, nem is beszélve arról, hogy a Mittster-nek mekkora fórja van pénz, kampánygépezet és befolyásos támogatók tekintetében. Lefutott meccs ez.

Az általános választásokon meg úgy is az fog dönteni, hogy miként alakulnak addig a makrogazdasági mutatók, leginkább a munkanélküliségi ráta. Persze Netanyahu is bekavarhat még egy Irán elleni "preventív" csapással.Szabler
Bibi biztosan nem robbant ki háborút az USA jóváhagyása nélkül. Lehet, hogy tévedek, de a zsidó lobbiszervezetek is eléggé megosztottak lettek a két oldal között Obama Izrael-kritikusabb külpolitikája miatt.
Azért én nem becsülném le az Obamában csalódottak számát. Sztem sok lesz a szavazási távolmaradó a baloldalon.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Miért, mi a baj Obamával?Amadeus91
Attól függ kit kérdezel? 😊

A repubok szerint ő a felelős a még mindig 8 % fölötti munkanélküliségért, a magas deficitért és üzemanyagárakért. Töketlenkedik Irán kapcsán, viszont háborút indított a vallás ellen. És ezek csak a legfőbb hibái.

Balról is kap olykor hideget-meleget, főként az emberi jogok "sárbatiprása" miatt. Gitmot ígérete ellenére nem zárta be, terroristagyanús személyek likvidálása megfelelő jogi eljárás nélkül, stb.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Több esélyt látok arra, hogy a középre húzás helyett az idén hardcore konzervatív témákat szednek elő: megpróbálhatják begyűjteni az összes redneck voksot, bízva abban, hogy az Obamában csalódottak otthon maradnak. Akkor viszont Santorum inkább bejöhet az ájtatosoknál, mint az istentelen mormon Romney.Dzsokijuing
A konzervatív témák előrángatása és napirenden tartása, a culture war felizzítása szerintem csak árthat a GOP-nak. Pl. a fogamzásgátlás kapcsán felvert legutóbbi hajcihő, különösen Rush Limbaugh kirohanásai nem igazán erősítették a repubok pozícióit, kiváltképpen nem a női választók körében.

Az tény, hogy Santorum jobban bejön a evangelical, valamint a nagyon konzervatív választóknak, de ez nem ellensúlyozza Romney előnyét más választói csoportoknál, nem is beszélve arról, hogy a Mittster-nek mekkora fórja van pénz, kampánygépezet és befolyásos támogatók tekintetében. Lefutott meccs ez.Szabler
A fogadóirodák is veled értenek egyet: http://www.oddschecker.com/specials/politics-and-election/us-presidential-election/republican-candidate

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Több esélyt látok arra, hogy a középre húzás helyett az idén hardcore konzervatív témákat szednek elő: megpróbálhatják begyűjteni az összes redneck voksot, bízva abban, hogy az Obamában csalódottak otthon maradnak. Akkor viszont Santorum inkább bejöhet az ájtatosoknál, mint az istentelen mormon Romney.Dzsokijuing
A konzervatív témák előrángatása és napirenden tartása, a culture war felizzítása szerintem csak árthat a GOP-nak. Pl. a fogamzásgátlás kapcsán felvert legutóbbi hajcihő, különösen Rush Limbaugh kirohanásai nem igazán erősítették a repubok pozícióit, kiváltképpen nem a női választók körében.

Az tény, hogy Santorum jobban bejön a evangelical, valamint a nagyon konzervatív választóknak, de ez nem ellensúlyozza Romney előnyét más választói csoportoknál, nem is beszélve arról, hogy a Mittster-nek mekkora fórja van pénz, kampánygépezet és befolyásos támogatók tekintetében. Lefutott meccs ez.

Az általános választásokon meg úgy is az fog dönteni, hogy miként alakulnak addig a makrogazdasági mutatók, leginkább a munkanélküliségi ráta. Persze Netanyahu is bekavarhat még egy Irán elleni "preventív" csapással.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Ezt már McCain is megszívta.Dzsokijuing
Palin besorolhatalan kategória volt, talán a segghülye áll a legközelebb az igazsághoz.

Azt meg már nagyon régóta mondogatják, hogy az egyre nagyobb kisebbségi szavazók miatt majd a pártkörökben népszerű fiatal floridai szenátor Mark Rubio lesz az republikánus alelnökjelölt.iktriad
Több esélyt látok arra, hogy a középre húzás helyett az idén hardcore konzervatív témákat szednek elő: megpróbálhatják begyűjteni az összes redneck voksot, bízva abban, hogy az Obamában csalódottak otthon maradnak. Akkor viszont Santorum inkább bejöhet az ájtatosoknál, mint az istentelen mormon Romney.Dzsokijuing
Miért, mi a baj Obamával?

criminal lawyer or criminal lawyer?