NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.Sobri Jóska
Két nap... illetve két este. Ha jól emlékszem kedd este/éjjel telepítettem le (ezt, és egy másikat is azzal, hogy próbálják ki és válasszák ki melyik tetszik, melyiket konfiguráljuk be). De még nincs kész, kár volt linkelni a címet. Az első benyomás meg az hogy hogy mutat a browserben az egy dolog, ennél azért több is kell, ami még készül. Pár nap kell már csak, de készül. (Ezzel, hogy belinkelted és jópáran beregisztráltak, egyébként jó kis fejfájást okoztál, mert még nem volt kint privacy policy, stb. Úgyhogy jó eséllyel nekik majd újra kell regisztrálni. 😕 Én meg matathatom majd össze a korábban írt postjaikat az új regjükkel. 😕 )
peterk2005
Pláne.
Nem tudtam, hogy ez titkos, mivel én alapvetően azt szeretném, hogy itt a bowl.hu-n legyen áldás és békesség a baggio/valentinx vonalon.
Az FK-ra reggeltem izibe, próbálgattam a funkciókat, de olyan ergyának láttam, hogy az pláne megerősített abban, hogy az lenne a legjobb, ha itt dobódnának sutba az önérzetek, és szeptemberben ez a mostani 1-2 hét zűrzavar csak múltidőnek, és kellemetlen, de szükséges intermezzonak tűnne visszanézve.
De persze az FD-re is kiváncsi lettem, mert arról az oldalról még soha nem hallottam mielött itt szóba nem került volna.
És bár nem regisztráltam ott, de azt egyből láttam, hogy egy másik évezredben van kinézetre, átláthatóságban, mint az FK-é. Oda tuti még van aki C64-el vagy ZX-el regisztrált...
Nem tudtam, hogy gondot okoz, ha infóként megosztom. :/

Viszont az lenne a kérdésem, hogy ha itt a bowl.hu-val nem születik megállapodás, és ez a fórum kihal, elnéptelenedik, a nagy többség pedig az FK-n kommunikál, akkor azért, hogy ne azon a szuperfos felületen kelljen ezt tenni, segítetek e abban, hogy az ottani srácok (akik nyilvánvalóan kakukkok nem csak a webfejlesztésben, hanem még a webfejlesztés menedzselésében is - ez nyilvánvaló, és pusztán tényközlő megállapítás minősítésmentesen) megvásárolhassák (természetesen piaci alapon) az FD-s fórumot, hogy a néptömegek (a 300 arcnélküli senkik, sobrijóskák, és mindenféle egyéb szervezetlenül, összevissza írogató plebejus) egy kellemes, kényelmes élményhez jussanak, ne ahhoz a szarhoz, ami most ott van?
Tehát a kérdésem nem integrálódásról, ajándékozásról, tagozódásról szól, hanem pusztán arról, hogy "eladó e a cucc, ami már 2 nap alatt is (pláne respect) faszájosabban mutat, mint az FK-é, vagy basszukszájbaanyánkat, hogy nem kapcsoltunk és elitizálódtunk időben a GM-játékba?". 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)
Sobri Jóska
Oké, most jutottam eddig. (K*rvára pörög ez a topic. 😊 ) Akkor tegyünk erre a pénzezés dologra egyszer, s mindenkorra pontot. Mint az előző postban már belekezdtem, ez egy open source engine. BSD licensz alatt. Nem lehet semmilyen formában tovább értékesíteni, a licensz kizárja.

Ha az FK akar magának egy fórumot, akkor:

a) vagy választ egy retail motort és fizet érte (van ilyen is sok féle, lehet válogatni). És ehhez általában megveheti a telepítést, konfigurálást is, mert akik ilyesmi árulnak, azok a supportot is árulják hozzá.
b) letelepíti ezt az open source motort (vagy egy másikat, ebből is van választék bőven) és bekonfigurálja, beüzemeli saját magának. Vagy
c) letelepíti ezt az open source motort (vagy egy másikat) és felkér, vagy megbíz valakit, hogy végezze el számára a telepítést, beüzemelést. Ezt szívességből is kérheti, és fizethet is érte profinak (ezt a licensz megengedi).
d) írhat saját magának egy saját különbejáratú fórum szoftvert,
e) írathat valakivel (egy szoftverfejlesztő céggel nyilván) egy saját külön bejáratú szoftvert.

Olyan opció nincs, hogy elkéri (megveszi) tőlünk. Vagy bárki mástól. Pont. Nincs.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.Sobri Jóska
Két nap... illetve két este. Ha jól emlékszem kedd este/éjjel telepítettem le (ezt, és egy másikat is azzal, hogy próbálják ki és válasszák ki melyik tetszik, melyiket konfiguráljuk be). De még nincs kész, kár volt linkelni a címet. Az első benyomás meg az hogy hogy mutat a browserben az egy dolog, ennél azért több is kell, ami még készül. Pár nap kell már csak, de készül. (Ezzel, hogy belinkelted és jópáran beregisztráltak, egyébként jó kis fejfájást okoztál, mert még nem volt kint privacy policy, stb. Úgyhogy jó eséllyel nekik majd újra kell regisztrálni. 😕 Én meg matathatom majd össze a korábban írt postjaikat az új regjükkel. 😕 )

Egy kérdés: Maximálisan akceptálva, hogy az FK titeket nem érdekel, oda tuti nem mentek, ha úgy alakul, és nem sikerül valami normálisan kinéző és működő fórumot összeeszkábálniuk az FK-n, akkor eladjátok nekik ezt az FD-s motort? Persze üzleti alapon, nem barátilag?Sobri Jóska
Ez egy open source motor, BSD licensz alatt. Nem lehet eladni, a licensz kizárja. Egyéb kérdés? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Szerintem ez az egész a FD részéről nem ott kezdődött, hogy megkapták a levelet és FK!-Bowl fúzió lesz!
FD megalakulásáig kell visszamenni! Ami nyilván azért történt, mert ebből a 40-50 emberből többen írni akartak vagy már írtak is cikkeket blogokra. Gondolom ez azért annyira nem jött be, mert a cikkek egyre ritkábban jöttek, mert az szép és jó, hogy megírunk egy cikket, de az sem árt ha azt sokan elolvassák! Na ez nem volt meg a FD-nál a nagy számú olvasó!

A fórumot pedig nyilván azért nem csinálták meg korábban, mert 40-50 ember 32 csapattal leosztva még ha néhány csapat nem is képviselteti magát köztük, akkor is a csapatok többségében lenne egy 1-2 fórumozó az érdekes lett volna. Saját magatoknak hoztátok volna a híreket! 😀 Eszmecserére FB csoportot alakítani pont elég!

Jött a fúzió és kiderült, hogy nem jó a fórum. Ez egyértelműen a fúziópártiak hibája, hogy nem készítették elő megfelelően és azt hitték, hogy az is jó lesz! Sajnálatos ha nem volt senki aki megmondta volna nekik, hogy az a fórum nagyon nem az amit az emberek használni szeretnének! Az FK! nyilván azért is fogadná be a Bowlosokat, mert eddig volt a Bowl és az FK!, mint a két legnagyobb oldal és ha ezt egyesítik akkor kb. ezer évre bebetonozták volna magukat az első helyre. Pont ez lehetett a fúziópárti adminok célja is létrehozni a legnagyobb oldalt. Szerintem ha jó lett volna a fórum akkor a FD fórum talán el sem készül, mert mint írtam mondjon akárki akármit, de 40-50 embernek FB csoport kell nem fórum.
Szerintem egy jó FK fórum esetén előbb utóbb az FD-sek is írtak volna arra a fórumra, mert mint írtam saját magának írhat az ember a csapatáról csak minek!

Persze az FD-seket sem lehet hibáztatni azért, hogy léptek, mert ha sikerül nekik a Bowl-felhasználók nagy részét magukhoz csábítani akkor egyből komoly tényezővé válnak a magyar NFL közösségben. Csináltak egy jó fórumot így ez könnyen megtörténhet, mert nem mindegy a felület amire írni lehet, mint ez kiderült!
Ha így folytatják akkor sokkal jobb lehet még az itteninél is(csak nem elszállni 😊 fejlesszetek tovább ), már most is nagyon felhasználóbarát.

Nekem csak az a furcsa ahogy ezt kommunikálják, hogy miért jött létre ez a fórum és miért pont ekkor.

Érdekes kijelentés, hogy soha korábban nem hallottak egyesek az FK!-ról . Szerintem a mai világban ahol a Google és az FB személyre szabja a hirdetéseket ezt nehéz elhinni, mint ahogy azt is, hogy van olyan FK olvasó aki még soha nem hallott a Bowlról, az már más kérdés, hogy ki mit csinál ha rátéved valamelyikre! Na mindegy!

Szerintem kár azt felróni a másiknak, hogy lefordít cikkeket, mert itt Magyarországon szerintem senki nem saját interjúkból dolgozik.

Az FD-seknél szerintem úgy kezdődött az egész, hogy mit csináljunk, mert mi nem mennénk az FK!-ra.
Láttátok , hogy szinte senkinek nem jön be az FK! fórum ezért megláttátok a lehetőséget, hogy tényezők legyetek! Ti lehettek az egyik vagy akár a legnagyobb magyar NFL-lel foglalkozó oldal és nyilván a cikkeitek is sokkal olvasottabbak lesznek és így gondolom azért szívesebben írtok ha többen olvassák! És eddig csak felhasználók voltatok többségében a Bowlon, de az FD már szerkesztők lehettek, ez a FK!-Bowl fúziónál nyilván nem lehetne. Arról nem beszélve, hogy az FK! nektek konkurencia méghozzá a legnagyobb ha a cikkírást folytatni akarjátok!

Szerkesztette: Isti81
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ha két helyre kell regisztrálnom, két helyre fogok.
dawyd728
En viszont nem. Es nem azert, mert alapvetoen egy lusta pocs vagyok. Hanem azert, mert nincs idom parhuzamosan kovetni tobb forumot, tobb olyan temaval, ami engem erdekel, de nem is akarok tobb forumot kovetni, egyszeruen ertelmet sem latom, mert baromi sokan elfelejtik, hogy ez NFL, nem sokszaz forumozo, aki imad egy adott csapatot es megvitatja a dolgokat. Megvannak a gerincei az egyes csapatok fanjainak ugymond, es a Pats meg az Eagles talan tele van, de egy Colts-topikban megvan az a 6-7-10 tozsforumozo, aki irogat. Es ne haragudj, de mit fog adni nekem az egyik forum, amikor a Colts-topikba benezek? Mert uj ember nem lesz sok, bemegyek barmelyik forumba, a tarsasag java ugyanaz lelesz. Azert jarjak ket forumra, hogy farkyval es ugyanazzal az 5-6 Colts-szurkoloval elbeszelgessek parhuzamosan? Kosz, ez nekem nem er ennyit.

Es az sem er ennyit, hogy igazabol parhuzamosan ket helyen beszelgessunk ugyanarrol, es a meccsek utan leirjam, szerintem mi volt jo, mi volt szar. Na most lehet ez furcsa, de amig aterek az egyik forumrol a masikra, nem fog megvaltozni a velemenyem. Szoval akkor rohanjak es bofogjem be a masik forumba is ugyanazt, amit egyebkent az elso helyen mar lattak a sracok? De tok jo lenne, mert ket kulon forumon talan ket kulonbozo valaszt kapok ugyanazoktol az emberektol.

Kurva sok ertelme van.

Egyebirant baromira sokan elfeledkeznek arrol is, hogy igen, valoban az egy helyett a ket forum plusz egy perc regisztracio, talan nem egy oriasi es idoigenyes szorakozas, csak eppenseggel ha mar azt nezed, hogy vissza is kell olvasgatni, hogy valahova irsz, hogy az ilyen offtopikok, mint a soccer, eleg jol mennek es rendszeresen idoigenyes a visszaolvasgatas, akkor rajossz, hogy igen, ezek a kis lepesek nehany percben kimerulnek, de osszeadogatva oket mar ott vagy, hogy igenis elmegy napi fel vagy egy ora, ha meg aktivabb vagy es irogatsz tobbet, akkor tobb is az egesszel. Es ez szamomra igenis nyug. Tudok ra idot keriteni, de kurvara nyug. Es most rogton felsorolok itt szaz usert legalabb, aki abszolut ugy van vele, hogy imad feljarni, forumozni, dede igenis megvan az elete, csalad, baratok, baratno, homokosoknak biztos pasi is, a lenyeg az, hogy rengetegen vannak ugy, hogy szamukra a forumozas annyiban merul ki, hogy a „minimumot teszik”, kovetik az erdekes topikokat, a torteneseket, de ennyi, nincsen idejuk kedvuk vagy netan energiajuk arra, hogy este ezen felul azon kelljen agyalni, hogy melyik forumon mi van. Ezek az emberek a kenyelemre vannak kiehezve. Es ugyanugy torzsforumozok es fontos tagok. Es a kenyelem baromira nem lesz mar letezo, amint parhuzamosan tobb helyre kell mennem nezelodni es lekovetni mindent. Mert raadasul mindezt ugy kell tennem, hogy szignifikans kulonbseg nem lesz a ket forum kozott kozosseg teren. A gerinc es a torzs szinte ugyanaz lesz.

Ezt figyelembe veve pedig szamomra igenis teher tobb parhuzamos forum. Ezzel az egesz viaskodassal (hajaj, most mindjart jon shawn es elmeseli, mennyire nincsen szethuzas, ellentetek es egyebek, amikor a hulye is latja, hogy de, van) egyebkent azt fogjatok elerni, hogy a mezei felhasznalok, akik a korabban sokszor emlegetett kenyelemre vagynak, egyszeruen megunjak a kotelhuzast, azt mondjak, kapjatok be, akkor szarok az egeszre, aztan nem mennek egyik forumra sem.

Es meg merem kockaztatni, hogy rengetegen fognak itt maradni, mert amig ti itt a tartalmakon hisztiztek, a fejlesztesek elmaradasan, addig a legtobb mezei felhasznalo baszik rakattintani a cikkeitekre, csak azert jon ide, mert forum, mert megszokta es mert ez az egyszeru. Az o igenyeiket pedig meg ez a fejlesztesmentes bowl.hu is kielegiti majd.
Stez
Ezt simán lehetett volna az idézésem nélkül is. Ugyanis nem rám válaszoltál, hanem 1 mondatot kiragadtál a szövegkörnyezetből és arra. Pont az azt követő mondatokban írtam, h nem örülök neki és csak kezdetben fogom követni mind a kettőt és majd elválik melyik az, ahol a számomra érdekes content gyártódik, oda fogok csapódni. Lehet olyan is, h max egyik fórumon 1-2, a másikon 3-4 topicot fogok csak olvasni.

Viszont abban vitatkoznék veled, ha már nekem válaszoltál, h ennek az oldalnak bármi jövője is lenne. Ha nincs főoldal és azon folyamatos érdekes content, akkor papíron legyen egy fórum bármilyen nyílt, idővel felmorzsolódik a felhasználók köre, mert nincs új felhasználó. Most ez pár hónap, 1-2 év vagy 3-4 az más kérdés, de halálra van ítélve. Persze a legegyszerűbb az lenne, ha a tulaj eladná és fejlődhetne ez itt, de jelenleg szerintem ettől van az egész legtávolabb. Igen, szerintem már az elmúlt években is hanyatlott nem csak az oldal, de a fórum is. Hanyatlás ideje alatt is magasan itt kaptam meg, amire leginkább vágyom. Remélem a továbbiakban nem morzsolódik a közösség, hanem bővül.

Részemről ennyi.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Én pusztán annyit tettem pl., hogy feltettem a Steelers topikban egy általános kérdést a fúzió után - amiről értesülve már beregeltem az FK-ra - arról, hogy a srácok tudnak-e alternatív fórumlehetőséget. Láttam ugyanis annak a fórumnak a kinézetét és elment a kedvem, hogy hónapokig oda írogassak, pusztán - mezei felhasználóként - úgy értelmeztem a felhívást, hogy a bowl-t azonnal lelövik. (Egyébként egy napja a csapattopikunkban megírtam, hogy mi az alternatív lehetőség...)

Azóta regeltem a first down-ra is, szerintem JELENLEG kényelmesebb az a fórum és - kövezzetek meg érte - de nem látok garanciát arra, hogy az FK fórum fejlődik. (Ígéretek elhangzanak, de válaszolják már meg, hogy VAN SZAKEMBER ÉS ERŐFORRÁS A FEJLESZTÉSRE ÉS KB MIKORRA VÁRHATÓ???)

Baggioék jó szándékát megértem, tisztelem, A KÖLTÖZÉS JOGOSSÁGÁT NEM VITATOM, de az eljárást nem tartom fair-nek, mert egyre inkább úgy jön le, hogy egy - bár kétségtelenül az oldalért sokat tett - de kisebbségi csoport határozott a költözésről, amit kész tényként, extra sürgősséggel tálaltak (kb. ezért regeltem én is az FK-ra.), és akár a megkérdezettek véleménye ellenére (?) is. Hogy a kisebbségen belüli többséggel-e, arról fogalmam sincs, nem is érdekel már.

Harag/személyes neheztelés bennem nincsen (hogy jönnék én ehhez?), inkább szomorúság és csalódottság, ettől függetlenül igyekszem az FK fórumot is követni, mert vannak ott is olyan emberek, akiknek az írásait szívesen olvasom. Btw személyesen egy darab embert nem ismerek sehonnan és soha senkivel nem volt nagyobb konfliktusom itt a fórumon sem, tehát tényleg nincs érdekem abban, hogy kit preferáljak.

Nálam pusztán a felhasználói élmény döntött, illetve - ahogy tegnap írtam - bevallom, nem nagyon vonz az FK "társalgási attitűdje" sem (kommentszekciókban van tapasztalatom, hiszen fórum eddig ott nem volt).

Persze jogos felvetés az is, hogy hosszútávon egy fórum színvonalát alakíthatja maga a közösség, csak egy kialakult közösségben (külsős - bowl-on kívüli - ismeretlenek hiányában) talán könnyebb folytatni a "szokott" szintet (magyarul nem hiányzik a kurvaanyázás).

Abba tényleg nem látok bele, hogy a FD-sok (valamennyien bowlosok v ex-bowlosok) felajánlása miért nem tetszett a szerkesztőségnek, de shawn-éknak elhiszem, hogy nyílttá tették volna a fórumot, hiszen végeredményben az lett, engem is minden előítélet/viszolygás/szűrés nélkül meghívtak. (Admin és modijogok elosztása volt-e a vita, pénzügyek v szimplán csak az, hogy a FD mögött jelenleg nincsen weblap, amit ugye megoldható, tekintve, hogy egy hét alatt a GM játéktól külön fórumot is felhúztak, tehát a hozzáértés megvan náluk. Lehet, hogy ez sosem derül ki...)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Lassan összejön itt is a kattintás szám ahhoz, hogy meg legyenek csinálva a fejlesztések 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Most akkor melyik a Júdea Népe Front?

Perception is reality.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?
Coolearie
Akkor legalább lesz valaki a 9-ers topicban, akivel megtárgyalhatjuk a meccseket... ezég zártkörű lesz 😊
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
Helmut Zimmer
Én nem félek tőletek, akkor én maradhatok itt?

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Tőlem félt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha két helyre kell regisztrálnom, két helyre fogok.
dawyd728
En viszont nem. Es nem azert, mert alapvetoen egy lusta pocs vagyok. Hanem azert, mert nincs idom parhuzamosan kovetni tobb forumot, tobb olyan temaval, ami engem erdekel, de nem is akarok tobb forumot kovetni, egyszeruen ertelmet sem latom, mert baromi sokan elfelejtik, hogy ez NFL, nem sokszaz forumozo, aki imad egy adott csapatot es megvitatja a dolgokat. Megvannak a gerincei az egyes csapatok fanjainak ugymond, es a Pats meg az Eagles talan tele van, de egy Colts-topikban megvan az a 6-7-10 tozsforumozo, aki irogat. Es ne haragudj, de mit fog adni nekem az egyik forum, amikor a Colts-topikba benezek? Mert uj ember nem lesz sok, bemegyek barmelyik forumba, a tarsasag java ugyanaz lelesz. Azert jarjak ket forumra, hogy farkyval es ugyanazzal az 5-6 Colts-szurkoloval elbeszelgessek parhuzamosan? Kosz, ez nekem nem er ennyit.

Es az sem er ennyit, hogy igazabol parhuzamosan ket helyen beszelgessunk ugyanarrol, es a meccsek utan leirjam, szerintem mi volt jo, mi volt szar. Na most lehet ez furcsa, de amig aterek az egyik forumrol a masikra, nem fog megvaltozni a velemenyem. Szoval akkor rohanjak es bofogjem be a masik forumba is ugyanazt, amit egyebkent az elso helyen mar lattak a sracok? De tok jo lenne, mert ket kulon forumon talan ket kulonbozo valaszt kapok ugyanazoktol az emberektol.

Kurva sok ertelme van.

Egyebirant baromira sokan elfeledkeznek arrol is, hogy igen, valoban az egy helyett a ket forum plusz egy perc regisztracio, talan nem egy oriasi es idoigenyes szorakozas, csak eppenseggel ha mar azt nezed, hogy vissza is kell olvasgatni, hogy valahova irsz, hogy az ilyen offtopikok, mint a soccer, eleg jol mennek es rendszeresen idoigenyes a visszaolvasgatas, akkor rajossz, hogy igen, ezek a kis lepesek nehany percben kimerulnek, de osszeadogatva oket mar ott vagy, hogy igenis elmegy napi fel vagy egy ora, ha meg aktivabb vagy es irogatsz tobbet, akkor tobb is az egesszel. Es ez szamomra igenis nyug. Tudok ra idot keriteni, de kurvara nyug. Es most rogton felsorolok itt szaz usert legalabb, aki abszolut ugy van vele, hogy imad feljarni, forumozni, dede igenis megvan az elete, csalad, baratok, baratno, homokosoknak biztos pasi is, a lenyeg az, hogy rengetegen vannak ugy, hogy szamukra a forumozas annyiban merul ki, hogy a „minimumot teszik”, kovetik az erdekes topikokat, a torteneseket, de ennyi, nincsen idejuk kedvuk vagy netan energiajuk arra, hogy este ezen felul azon kelljen agyalni, hogy melyik forumon mi van. Ezek az emberek a kenyelemre vannak kiehezve. Es ugyanugy torzsforumozok es fontos tagok. Es a kenyelem baromira nem lesz mar letezo, amint parhuzamosan tobb helyre kell mennem nezelodni es lekovetni mindent. Mert raadasul mindezt ugy kell tennem, hogy szignifikans kulonbseg nem lesz a ket forum kozott kozosseg teren. A gerinc es a torzs szinte ugyanaz lesz.

Ezt figyelembe veve pedig szamomra igenis teher tobb parhuzamos forum. Ezzel az egesz viaskodassal (hajaj, most mindjart jon shawn es elmeseli, mennyire nincsen szethuzas, ellentetek es egyebek, amikor a hulye is latja, hogy de, van) egyebkent azt fogjatok elerni, hogy a mezei felhasznalok, akik a korabban sokszor emlegetett kenyelemre vagynak, egyszeruen megunjak a kotelhuzast, azt mondjak, kapjatok be, akkor szarok az egeszre, aztan nem mennek egyik forumra sem.

Es meg merem kockaztatni, hogy rengetegen fognak itt maradni, mert amig ti itt a tartalmakon hisztiztek, a fejlesztesek elmaradasan, addig a legtobb mezei felhasznalo baszik rakattintani a cikkeitekre, csak azert jon ide, mert forum, mert megszokta es mert ez az egyszeru. Az o igenyeiket pedig meg ez a fejlesztesmentes bowl.hu is kielegiti majd.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Én senki senkije nem vagyok. A szakmai tartalom, ami felhalmozódott itt a bólon, ahhoz sincs sok közöm, hiszen a hozzászólásaim 99%-a egyéb témák és fantasy topicokban születtek. Egyszerű néző vagyok, akinek nem az nfl a fő-fő érdeklődési köre, de ha gyorsan, egyszerűen akarok a kedvenc nfl csapatom sorsáról infót begyűjteni, akkor mindig erre a fórumra kattintottam. Tizenéve vagyok a Boncos topic olvasója 0 hsz-el. Emellett draft idején vagy offseason alatt az általános topicokba is beleolvastam. Mindössze kb 3 éve határoztam el, h legalább regisztrálok és olyan topicokban a lehetőségeimhez mérten próbálok tudást megosztani, vitázni, ahol esetleg hiány van belőle. Egyéb témák lett kb ahol aktív részese lettem a fórumnak.
2007 óta fórumoztam más tematikus oldalon. Úgy 5-6 éve hanyatlani kezdett ez a formátuma az eszmecserék, viták lefolytatásának. Így a korábbi fórumközösségek, ahova írtam idővel elmorzsolódtak, mert új belépők nem jöttek, míg a többiek felnőttek, vagy egyszerűen a másikra untak.. Itt tetejében a tulaj még szart is a közösségre. Így duplán is el lettek zárva a csapok a friss tizenéves rétegek beáramlása elől. Szerintem egy közösségnek az is valahol a célja, h önfenntartó legyen. Ezalatt értem azt, h a bázis átlagéletkora stabil legyen és ne öregedjen. Ezzel megoldható az átmenet, ha minőségi szakmai tartalom előállítói közül 1-1 lemorzsolódik, akkor helyére jön egy fiatalabb. Ez a mozgás kb úgy változott, h morzsolódás megvolt, de utánpótlás alig-alig, így a meglévő nagy tudású embereken még nagyobb teher lett, amire jött még a bowl.hu tulaja, akit csak a kattintásszám érdekelt, ami egy öngerjesztő negatív pályára állította az oldalt így még kevesebb újonc talált rá az oldalra és most meg robbant az egész.
Ettől még a fiatalok sem biztos, h elsőre a legminőségibb cikkeket akarják olvasni a sportról. Számomra abszolút kívülállóként az oldal már nagyon régóta a meglévő bázis igényei és nem új olvasók bevonzására épített. Lehet tévedek, mindenesetre nekem ez az érzésem. Sobri mondott is valahol a napokban olyan megfontolandó tanácsokat, ami már fogalmam sincs hol olvastam, de érdemes lenne megfontolni tartalom gyártás területén.

Vissza oda miért kezdtem bele ebbe az a/4-be. Ha két helyre kell regisztrálnom, két helyre fogok. Nem örülök neki, de kezdetben próbálom mindkettőt követni. Senki ellen nem vagyok. Sok mindenben igazat tudok adni Shawn84-éknek is és Baggioéknak is. Én csak azt szeretném, h olyan fórum/fórumok jöjjenek létre, ahol megmarad a minőség, de új belépők előtt is nyitott. Minőség alatt a fórumra írt tartalom és a fórum használhatóságát is értem. Ehhez szerintem nem csak az kell, h maga a fórum nyitott legyen és ne zárt. Olyan tartalmat is kell készíteni az oldalra, ami nem csak expert felhasználóknak készül. Nem tudom mi az FD-Bowl-osok tervei, de remélem elérik azt, h ne csak egy belterjes közösség maradjatok/junk. Én külső szemlélőként azt látom, h az FK olvasóközössége nagyobb, mint bármilyen magyar nfl-es oldalénak. Ebből gondolom, h onnan nagyobb eséllyel lehetett volna újoncokat szerezni a fórumközösségbe. Én évente 1-2x kattintottam rájuk, nem olvasom őket rendszeresen, így nem tudom összességében milyen cikkeket írnak, de valószínű valamit jól kell csinálniuk, ha ennyi ember követi őket. Jó alatt nem feltétlen minőséget értek. Habár lehet egy 2 perces hír is minőségi, de a lényeg, h olyan tartalom is képződjön, ami felkelti a casual fanok figyelmét. Nyilván őket nem egyből a saját tartalmú mély elemzésekkel lehet bevonzani, ezek az olvasótábor másik részének íródnak. Én komolyan szurkolok azoknak, akik a FD-vel összeálltak, h a későbbiekben sikerüljön olyan tartalmat előállítani a főoldalra, ahol a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. Ezzel akár piacvezetők is lehettek idővel, ha egyáltalán ilyen ambícióitok vannak. Én csak ezt remélem, legyen bármelyik oldal is ennek a "győztese", nem csak és kizárólag a saját érdekek/ellenérdekek alapján, hanem nagyobb távban képesek az illetékesek gondolkodni és ez alatt most a bowl.hu közösség mindkét felére gondolok.

Az utolsó gondolat pedig, az én csőrömet böki azért, mint a topic minden hsz-ét 3 napja folyamatosan elolvasó mezei user, h kevés a tiszta(=/csúnya) beszéd és túl sok a mert, csak érvelés.

Legjobbakat. Peace!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Úgy érzem, hogy ez a szétszakadás nem az igazi.

Szóval redditen nyitok egy 4. opciót, legyünk ott is minél többen. Ha szeretnétek, akkor lehet mosógép plugint is tenni mellé, illetve a csajaitokat is elviszi vacsorázni. Le tudjuk fejlesztetni az integrált passziánszt és nem csak lájkolni, de diszlájkolni is lehet majd!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem. Kuldok hat veroembert, eltoretem kezet-labat a tulajnak, majd felgyujtom a rivalis helyet. 8-)

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nyílik egy új pizzéria a városotokban akkor megkérdezitek a tulajt, hogy miért nyitott hiszen már van kettő (igaz az egyik félig zárva a másikban meg nem ízlik a kaja) és az időpont is érdekes!?

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Valamelyikünket ismerned kell és írni egy üzenetet. Nagyjából ennyit kellett volna korábban.
Shawn84
"ismerlek" kb 10 éve. te vagy shawn én meg peach. 😊 amúgy meg, ja... :
Mondjuk ahhoz tudni is kell, hogy létezik egy ilyen fórum 😀
Solymi
peach
A GM játék meghívásos alapon működöt és működik továbbra is. Ez a fórum nem az, csak az a társaság készíti. Ez nyitott, és erre már bárki írhat, aki csak szeretne.

Részemről én itt befejeztem. Nem szeretném tovább Valentix malmára hajtani a vizet.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Valamelyikünket ismerned kell és írni egy üzenetet. Nagyjából ennyit kellett volna korábban.
Shawn84
"ismerlek" kb 10 éve. te vagy shawn én meg peach. 😊 amúgy meg, ja... :
Mondjuk ahhoz tudni is kell, hogy létezik egy ilyen fórum 😀
Solymi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 404
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Valamelyikünket ismerned kell és írni egy üzenetet. Nagyjából ennyit kellett volna korábban.
Shawn84
Mondjuk ahhoz tudni is kell, hogy létezik egy ilyen fórum 😀

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
Ez a kurva GM játék a rákfenéje mindennek. Be kellene tiltani a gecibe.
Amadeus
Semmi koze hozza. Van nekem is, es van kulon forumom, megkockaztatom, hogy eleg hudefasza. Attol meg a gondolattol is kiraz a hideg, hogy ott lassalak. 8-D
De amug en mar irtam valamelyik nap. Lehet jonni hozzank is. A beugro penz es alkohol. Es minden fajbol egy him es nosteny johet. Aki lemarad, dogoljon meg.
Stez
acmilan.hu nem ér. Kb az fk szintje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 961
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Pontosan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.
peach
Valamelyikünket ismerned kell és írni egy üzenetet. Nagyjából ennyit kellett volna korábban.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nem tudom merre jártál az elmúlt 1-2 napban, de világosan leírta más is, hogy nem akarnak FD-FK kúziót.
Asbee
Ha ez ennyire nyilvánvaló volt már 1 vagy 2 napja, meg a fórumba mindenki be tudta írni a véleményét... szerintem az alapvető udvariassági norma az lett volna, hogy akár 10 másodpercnyi munka befektetésével (akár egy copy-paste-tel), de válaszolunk a megkeresésre.

Annak az X embernek (jóval kevesebb, mint vártam, dehát naiv vagyok..) aki ezt megtette, köszönöm.
Igor
Én speciel nem vagyok/voltam illetékes abban, hogy bármelyik oldal nevében nyilatkozzak egy esetleges részvételről + azt hittem egyértelmű az álláspont. Én lezártam, részemről nincs semmi harag vagy ellentét másokkal szembe.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Nekem az idopont is erdekes, hogy miert pont most jutott eszukbe ujat fejleszteni? Eddig miert nem csinaltak vajon az FD-n? Most van egy valtas itt, szuletik egy terv hogy nezzuk meg a lebeszelt uj helyen hogyan mehetne az itteni forum tovabb ott, es akkor hopp nekik is eszukbe jut hogy pont most fejlesztunk akkor egyet mi is kulon. Erdekes😊
zavi27
Nem most jutott eszünkbe. Már 5 éve van saját fórumunk, Gm játéknak. És még van néhány dolog. Egyszerűen most jutott el sokakhoz ez a kezdeményezés. Ami nem azt jelenti, hogy korábban nem létezett valamilyen formában.
Shawn84
OK, ezt nem tudtam.