New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én jobban félek egy Chandler Jones eltiltástól. Ha jól emlékszem Höri említette a közvetítés során, hogy volt már alkalom, hogy ugyanezért valakit elmeszeltek 1 meccsre. Aztán mint tudjuk Goodell meg inkább valószínű, hogy nem szeret minket, mint hogy igen.

Nézve az ismétlést: Andrews a futott TD-je utáni kisebb csetepaténél Brady-t szinte kitépte a tömegből. Mint egy igazi testőr, mert hát ugye az. 😀
Weskho
Meglepődnék, ha a szezon eleji balhé után bele mernének nyúlni ilyen direkt módon a főcsoportdöntőbe. A bíráskodás útján való befolyásolás sokkal hatékonyabb és de facto balhémentes Goodell számára. Ha eltiltja most Jonest - aki amúgy is sérült - ha kikapunk, mindenki azt mondja, hogy ez volt az oka. Szerintem ezzel már a SB-ig nem fognak foglalkozni.
több mint 8 éve
Weskho New England Patriots 46
Én jobban félek egy Chandler Jones eltiltástól. Ha jól emlékszem Höri említette a közvetítés során, hogy volt már alkalom, hogy ugyanezért valakit elmeszeltek 1 meccsre. Aztán mint tudjuk Goodell meg inkább valószínű, hogy nem szeret minket, mint hogy igen.

Nézve az ismétlést: Andrews a futott TD-je utáni kisebb csetepaténél Brady-t szinte kitépte a tömegből. Mint egy igazi testőr, mert hát ugye az. 😀

Szerkesztette: Weskho
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Pluszba ha visszaolvassuk az alapszakasz meccs utáni bowl.hu fórumot, mindkét szurkolótábor egy AFC döntőbeli visszavágót kívánt, úgyhogy most tele ne fossuk a gatyánkat. 😊
vpi
Igy van,nagyon bizom is benne,hogy megmutatjuk,hogy egyenlő feltetelek mellett,mi vagyunk a jobbak!
kolok1972
A KC ellen egész tisztességes bíráskodás volt. Rengeteg holdingot elengedtek ugyan, de nagyjából egyformán ítélték meg mindkét oldalon. Nekünk adhattak volna többet, mert a mi pass rushunk jobban működött, de úgy vélem amit elengedtek az egyik oldalon, azt a másikon is elengedték.

Abban viszont nem bízok, hogy a Denver ellen is korrekt bíráskodás lesz. De ez is mindegy. Tavaly megmutattuk a Ravens meccsen annak a ... Vinovichnak, hogy még ő sem tud minket megveretni.

Jut eszembe! Azt tudja valaki, hogy miért nyomta Dola azt a látványos fejelést? Valami trash talkra kapta fel a vizet, vagy a QB-jét ért sérelmet gondolta megtorolni? Gondolom majd boldogan szalad a postára, hogy befizesse az 5ezer dolláros csekket, amit a ligától kap ezért.
Kollega
BB szerint is legális hit volt..Dola szemből szerelt vállal..Megakadályozta szabályosan, hogy ne az ellen kapja el a labdát az egy yardoson.. Keményre sikeredett az ütközés, de szabályos volt.. Ráadásul Fleming is úgy nyilatkozott meccs után, hogy látta Dolát, hogy érkezni fog, s várta is az ütközést..Így blinde side-os szerelésről hülyeség beszélni is.. BB és Dola is azt mondta, hogy amennyiben ezért megbüntetik, akkor fellebbeznek..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jut eszembe! Azt tudja valaki, hogy miért nyomta Dola azt a látványos fejelést? Valami trash talkra kapta fel a vizet, vagy a QB-jét ért sérelmet gondolta megtorolni? Gondolom majd boldogan szalad a postára, hogy befizesse az 5ezer dolláros csekket, amit a ligától kap ezért.
Kollega
Már előre közölte, hogy lószart fog ő csekket feladni a postán, fellebbezést, azt igen.

Miért nyomta? PO van nem? Nem tiltott a blokk ilyen esetben, ő ezt a (szabályos) formáját választotta. Eddig mindig az volt a baj, hogy túl fineszes a Pats, nincs bennük fizikalitás, még a safety se tud igazán büntetni. Legalább a Chiefs tudja, hogy ebből mennyi az igaz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Pluszba ha visszaolvassuk az alapszakasz meccs utáni bowl.hu fórumot, mindkét szurkolótábor egy AFC döntőbeli visszavágót kívánt, úgyhogy most tele ne fossuk a gatyánkat. 😊
vpi
Igy van,nagyon bizom is benne,hogy megmutatjuk,hogy egyenlő feltetelek mellett,mi vagyunk a jobbak!
kolok1972
A KC ellen egész tisztességes bíráskodás volt. Rengeteg holdingot elengedtek ugyan, de nagyjából egyformán ítélték meg mindkét oldalon. Nekünk adhattak volna többet, mert a mi pass rushunk jobban működött, de úgy vélem amit elengedtek az egyik oldalon, azt a másikon is elengedték.

Abban viszont nem bízok, hogy a Denver ellen is korrekt bíráskodás lesz. De ez is mindegy. Tavaly megmutattuk a Ravens meccsen annak a ... Vinovichnak, hogy még ő sem tud minket megveretni.

Jut eszembe! Azt tudja valaki, hogy miért nyomta Dola azt a látványos fejelést? Valami trash talkra kapta fel a vizet, vagy a QB-jét ért sérelmet gondolta megtorolni? Gondolom majd boldogan szalad a postára, hogy befizesse az 5ezer dolláros csekket, amit a ligától kap ezért.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Egészen mást emelnék ki. Jó, amíg néztem a tegnapi meccset, mindkét O inkább röhejes volt.
De ami nekem feltűnt, hogy a mieink szombaton bemutatták a max. 40 perc footballt. Azt is úgy, hogy csináltuk ami ment, nem variáltunk semmit. Az első drive úgy ment végig, hogy szándékot se mutattunk futásra. Később például a saját 5 yardunkra feláltunk empty backfielddel. Brady unott fejjel: hiába van kiemelkedő pass rushotok, én akkor is megcsinálom, ha tudjátok mi jön. Egész meccsen nem csináltunk egyetlen trükkös felállást, vagy playhívást sem.

Ennél ez a csapat sokkal jobban is tud küzdeni, ha kell és rákényszerítik. Sok jelentősége nincs, hogy most a Denver jön. BigBen is jobb lett volna a jövő héten, mint amit most mutatott, Brown is visszatért volna. Manning is biztosan jobban belelendül, de remélem a Jones - HT - Ninko trio alaposan megfuttatja majd.

Egy konferencia döntő persze sohasem lefutott. Tavaly a Colts ellen sem volt, most sem adnám előre oda a mieinknek a Lamar Hunt Trophyt. Nagy-nagyon komolyan kell venni a meccset. De én nem aggódom a matchupok miatt. Van miért elszámolni a Denverrel, itt az ideje, hogy lezárjuk a kiöregedő reklámszínész karrierjét!
Kollega
Pluszba ha visszaolvassuk az alapszakasz meccs utáni bowl.hu fórumot, mindkét szurkolótábor egy AFC döntőbeli visszavágót kívánt, úgyhogy most tele ne fossuk a gatyánkat. 😊
vpi
Igy van,nagyon bizom is benne,hogy megmutatjuk,hogy egyenlő feltetelek mellett,mi vagyunk a jobbak!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
Egészen mást emelnék ki. Jó, amíg néztem a tegnapi meccset, mindkét O inkább röhejes volt.
De ami nekem feltűnt, hogy a mieink szombaton bemutatták a max. 40 perc footballt. Azt is úgy, hogy csináltuk ami ment, nem variáltunk semmit. Az első drive úgy ment végig, hogy szándékot se mutattunk futásra. Később például a saját 5 yardunkra feláltunk empty backfielddel. Brady unott fejjel: hiába van kiemelkedő pass rushotok, én akkor is megcsinálom, ha tudjátok mi jön. Egész meccsen nem csináltunk egyetlen trükkös felállást, vagy playhívást sem.

Ennél ez a csapat sokkal jobban is tud küzdeni, ha kell és rákényszerítik. Sok jelentősége nincs, hogy most a Denver jön. BigBen is jobb lett volna a jövő héten, mint amit most mutatott, Brown is visszatért volna. Manning is biztosan jobban belelendül, de remélem a Jones - HT - Ninko trio alaposan megfuttatja majd.

Egy konferencia döntő persze sohasem lefutott. Tavaly a Colts ellen sem volt, most sem adnám előre oda a mieinknek a Lamar Hunt Trophyt. Nagy-nagyon komolyan kell venni a meccset. De én nem aggódom a matchupok miatt. Van miért elszámolni a Denverrel, itt az ideje, hogy lezárjuk a kiöregedő reklámszínész karrierjét!
Kollega
Pluszba ha visszaolvassuk az alapszakasz meccs utáni bowl.hu fórumot, mindkét szurkolótábor egy AFC döntőbeli visszavágót kívánt, úgyhogy most tele ne fossuk a gatyánkat. 😊
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egészen mást emelnék ki. Jó, amíg néztem a tegnapi meccset, mindkét O inkább röhejes volt.
De ami nekem feltűnt, hogy a mieink szombaton bemutatták a max. 40 perc footballt. Azt is úgy, hogy csináltuk ami ment, nem variáltunk semmit. Az első drive úgy ment végig, hogy szándékot se mutattunk futásra. Később például a saját 5 yardunkra feláltunk empty backfielddel. Brady unott fejjel: hiába van kiemelkedő pass rushotok, én akkor is megcsinálom, ha tudjátok mi jön. Egész meccsen nem csináltunk egyetlen trükkös felállást, vagy playhívást sem.

Ennél ez a csapat sokkal jobban is tud küzdeni, ha kell és rákényszerítik. Sok jelentősége nincs, hogy most a Denver jön. BigBen is jobb lett volna a jövő héten, mint amit most mutatott, Brown is visszatért volna. Manning is biztosan jobban belelendül, de remélem a Jones - HT - Ninko trio alaposan megfuttatja majd.

Egy konferencia döntő persze sohasem lefutott. Tavaly a Colts ellen sem volt, most sem adnám előre oda a mieinknek a Lamar Hunt Trophyt. Nagy-nagyon komolyan kell venni a meccset. De én nem aggódom a matchupok miatt. Van miért elszámolni a Denverrel, itt az ideje, hogy lezárjuk a kiöregedő reklámszínész karrierjét!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Itt sokan nem optimisták (mondjuk a szezon közepe óta), de elnézve a tegnapi Denvert illetve a tegnapelötti Pats-t semmi okot nem látok, hogy miért nekünk kéne tartani ettől az összecsapástól.
vpi
Nyilván minden meccs más, de a játéknak minden elemében jobb a jelenlegi Pats (gyors passzjáték, védelem), mint a tegnapi sérülésektől sújtott Steelers, és ott sem sokon múlt a meccs. Ezek után én úgy látom, hogy jelen állás szerint ezt a meccset csak Ti bukhatjátok el. Persze aztán alakulhat minden másképp, jöhetnek turnoverek, közbeszólhat a ST, de jelenleg nehezen tudom elképzelni, hogy ne a Pats képviselje az AFC-t a Superbowlban.
gabokocka
Az újonnan összerakott O-nk szvsz felpakolhat nekik 20-25 pontot, de ha nem tudjuk megfogni a futást, akkor ez édeskevés lehet. Szvsz Manning is valamivel olajozottabban fogja nyomni, első egész meccsét játszotta a Steelers ellen...

Mondjuk az is biztos, hogy ez a tegnapi meccs sokkal többet vett ki a Denverből, mint belőlünk + van egy plusz napunk, ami ilyenkor sokat számíthat.

A front sevenből Collins, Mayo, Chandler Jones, Hightower és Ninkovich is sérülésekkel küszködik. Nagy kérdés, hogy vajon Collinst, Mayot és Jonest vissza tudtuk volna küldeni, ha szükség van rájuk - a beugrók egész jól muzsikáltak, 21-6ra mentünk...Ha jól emlékszem, csak Mayo kapcsán jelezték, hogy "out"...

Egy viszonylag egészség front7-el, max 1 kieső mellett (Mayo) valóban mi lennénk az esélyesek, így azért sok a kérdőjel...
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Szerintem is verhetőnek tűnt mindkét csapat.
Azonban ha az LB sorunk nem tud megfelelően kiállni, vagy sérülten nem tudnak hatékonyan játszani, akkor a futás ellen bajban lehetünk.
Továbbá sajnos arra sem számíthatunk, hogy még egy meccsen ennyit fognak tiszta helyzetben droppolni (tudom-tudom JE sem 😊).

Szóval nem lesz egy sétagalopp, de hát végül is egy AFC döntő miért lenne az!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
kiesik HT+Collins és megint letolt gatyával fogjuk várni a Denvert, hogy átfusson rajtunk

teljesen felesleges előzetes esélyesekről beszélni, ebben az Ofalban is bármikor benne van egy betli, arra viszont kíváncsi leszek ezekre a gyors labda osztogatásokra, hogyan fog felkészülni a Denver
ZERO_L
Jelenlegi hírek szerint Collins és Chandler Jones is játszik hétvégén, Mayo-ról nincs hír. A Steelers O-fallal sem tudott nagyon mit kezdeni a Denver védelem, a mienket pedig kifejezetten jól összerakta az edzői kar, Tamba Hali, Houston, Poe sem gyengébb mint a Denver D front7 és mégis simán helytálltak a fiúk, egyszer ütötték meg Bradyt, az is late hit volt, sacket meg nem is értek el.

Én jobban fáztam ettől a meccstől mint a most következőtől. A Chiefs 11 meccses győzelmi sorozatból jött, nagyon jó védelme van, 12,8 pontot kapott az utolsó 10 meccsen átlagban. Ehhez képest nem voltak meccsben egy percig sem és simán nyertünk.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azt valahol ma olvastam, hogy mi még nem vertük meg a Broncost Denverben 2011. óta, az még a Tebow-vezette csapat volt.
Burkus
Majd Brady megint összezavarja őket egy punttal és jók leszünk.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Én nem vagyok annyira optimista.
Kétlem, hogy a Denver még egyszer ilyen gyengén játsszon (értem itt azt, hogy nem használtak ki több nagy lehetőséget). Jó a futójátékuk, ami a szeles Mile Highon nagy fegyvertény, Patsnél futójátékról gyakorlatilag nem lehet beszélni.
Brady 6 megnyert AFC döntője közül 4 hazai pályán történt (a 2 idegenbeli a Heinz Fielden) és mióta Manning Denverben játszik még nem nyertünk a Mile Highon (utolsó győzelem 2011-ben, amikor még Tebow irányított). Ha Collins és HT nem lesz a helyén, akkor nagy bajban leszünk. A Steelersnek SOKKAL jobban örültem volna.
DE fogjuk fel úgy, hogy a tavalyi győztes szezon után kellett ennyi nehezítés! 😊
seal
A Denver egész évben így játszott..Több, mint nyögvenyelős a passzjáték, pedig minőségi elkapóik vannak, s futásra támaszkodnak inkább..Főleg game manager játékot játszik Manning papa és Oswi fiú is..Amennyiben Collins és HT tud játszani akkor a D# front7ünknek meg kell oldania a futás megállítását, limitálását, valamint nyomás gyakorlást az irányítóra..Szerintem meg is tudjuk oldani, Manninget terrorizálni fogják Ninko-ék..
A Steelers nagyon jól haladt a kereszt route-os WR passzokkal, néha TE játékkal megspékelve..A ő játékunknál a mienk legalább 1 szinttel előrébb van..Amennyiben tudjuk hozni azt a játékot passzokban, mint amit a Kansas ellen, akkor akár sima meccs is lehet..De rohadt mákos csapat a Denver, mindig úgy pattan a labda, hogy ők jönnek ki jobban a dolgokból általában a végén..Remélem vasárnap ez a sorozat megszakad..
Engem az ő D# front7-jük nem ijeszt meg, s láthattuk, hogy jó csapat tud haladni ellenük passzokkal..Így is lesz.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
kiesik HT+Collins és megint letolt gatyával fogjuk várni a Denvert, hogy átfusson rajtunk

teljesen felesleges előzetes esélyesekről beszélni, ebben az Ofalban is bármikor benne van egy betli, arra viszont kíváncsi leszek ezekre a gyors labda osztogatásokra, hogyan fog felkészülni a Denver



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Itt sokan nem optimisták (mondjuk a szezon közepe óta), de elnézve a tegnapi Denvert illetve a tegnapelötti Pats-t semmi okot nem látok, hogy miért nekünk kéne tartani ettől az összecsapástól.
vpi
Nyilván minden meccs más, de a játéknak minden elemében jobb a jelenlegi Pats (gyors passzjáték, védelem), mint a tegnapi sérülésektől sújtott Steelers, és ott sem sokon múlt a meccs. Ezek után én úgy látom, hogy jelen állás szerint ezt a meccset csak Ti bukhatjátok el. Persze aztán alakulhat minden másképp, jöhetnek turnoverek, közbeszólhat a ST, de jelenleg nehezen tudom elképzelni, hogy ne a Pats képviselje az AFC-t a Superbowlban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Itt sokan nem optimisták (mondjuk a szezon közepe óta), de elnézve a tegnapi Denvert illetve a tegnapelötti Pats-t semmi okot nem látok, hogy miért nekünk kéne tartani ettől az összecsapástól.
vpi
Én valóban nem szoktam optimista lenni, de most egyetértek Veled. A két tegnapi csapat közül bármelyik verhető a szombati formánkkal/csapattal. Azért jobb lett volna a Steelers, mert akkor hazai pályán lettünk volna és a szeles idő nem kedvez a passzjátéknak, nekünk meg nincs futásunk gyak., nekik inkább van. Meg egyébként is jutalomjáték van 😊 Azt valahol ma olvastam, hogy mi még nem vertük meg a Broncost Denverben 2011. óta, az még a Tebow-vezette csapat volt.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
Itt sokan nem optimisták (mondjuk a szezon közepe óta), de elnézve a tegnapi Denvert illetve a tegnapelötti Pats-t semmi okot nem látok, hogy miért nekünk kéne tartani ettől az összecsapástól.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én örülök, hogy Denver lesz az ellenfél, így az igazi, plusz valószínűleg az utolsó Brady- P. Manning meccs is lesz egyben.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Fog hiányozni a hazai pálya de nagyon. Remélem kitalálunk vmit mert ha lemegy a rozsdaaz öreg Big Headről leszünk bajban.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
seal New England Patriots 222
Én nem vagyok annyira optimista.
Kétlem, hogy a Denver még egyszer ilyen gyengén játsszon (értem itt azt, hogy nem használtak ki több nagy lehetőséget). Jó a futójátékuk, ami a szeles Mile Highon nagy fegyvertény, Patsnél futójátékról gyakorlatilag nem lehet beszélni.
Brady 6 megnyert AFC döntője közül 4 hazai pályán történt (a 2 idegenbeli a Heinz Fielden) és mióta Manning Denverben játszik még nem nyertünk a Mile Highon (utolsó győzelem 2011-ben, amikor még Tebow irányított). Ha Collins és HT nem lesz a helyén, akkor nagy bajban leszünk. A Steelersnek SOKKAL jobban örültem volna.
DE fogjuk fel úgy, hogy a tavalyi győztes szezon után kellett ennyi nehezítés! 😊

Szerkesztette: seal

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Ha Manning irányít akkor biztosan fog ! Kérdés hogy az a vörös köcsög ( godell ) nem fogja -e elfújatni a meccset a zebrákkal, mert az már hogy nézne ki ha nekünk kellene átadnia a trófeát ?
Füszer
 twitter.com/WAD1980/status/688884850976231424



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Én a hölgyismerőssel történő meccsnézést favorizálom.
Egyrészt az ember bármit mond, a legjobb, legfelkészültebb szakértő, másrészt teljesen új nézőpontot tehet magáévá, ha a legrelevánsabb kérdések olyanok, hogy Gronknak miért ilyen rövid a pólója, és mi a bírók kezén az a két fekete spárga.
A meccset követő közös ünneplésről/búfelejtésről nem is beszélve.
Ajánlom mindenkinek. 😉
Sobri Jóska
viccen kívül, mi abban a felemelő vagy kielégítő ha vakok közt félszeműként királykodsz?

NFL-t még nem néztem értő közönséggel (sajnos), de soccert már elég sokszor és sokkal jobban élveztem, nem úgy mint mikor itthon leülök egy NFL meccs ismétlése elé és random családtag odajön a szokásos "itt mi a lényeg?" kérdéssel, majd mellé még jön 50-szer az "ez most mi volt?" kérdés...
(persze úgy, hogy kérdéseinek 80%-t már feltette 2 hete és válaszoltam rá)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából a végén belegondolva már nem bánta, hogy a Broncos nyeri meg a meccset. A Steelers ellen sem futottunk volna, talán passzokkal jobban mentünk volna, mint a Denver tette, de ott már lett volna Brown és DeWill, ami nem mindegy azért. Manningéknek lehet, hogy kb ilyen támadójáték lesz a plafon, bár ehhez a mi védelmünk is tehet, hogy sokkal jobban nézzenek ki a jövő héten... A KC elleni gyors, rövid passzos játék, 25 pont környéke, és meglehet a Super Bowl.

Na nem mintha nem fosnám telibe az NFL-t

több mint 8 éve
Füszer New England Patriots 45
Ha Manning irányít akkor biztosan fog ! Kérdés hogy az a vörös köcsög ( godell ) nem fogja -e elfújatni a meccset a zebrákkal, mert az már hogy nézne ki ha nekünk kellene átadnia a trófeát ?
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Fog vajon megint ilyen rosszul játszani a Denver?
Kár, hogy idegenbe megyünk, azért itt nem lesz egyszerű nyerni.