New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
SB!!!

Készüljünk a Seahawks ellen, tegnap a GB megmutatta, hogy nem verhetetlenek, sőt (csak az uccsó 5 percet elcseszték). 110%-os meccset kell hozni!vpi
Meg azt is, hogy van tartása....
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Nagyon fáradt vagyok és nagyon örülök!
Ma minden a helyén volt. Tanári volt, ahogy Arrington és McCourty közösen védekeztek TY Hiltonon.
Nem számítottam ilyen sima meccsre és a Colts Luck-kal fog még SB játszani, de idén nekünk kell megmutatni, hogy fogható a Seahawks!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
SB!!!

Készüljünk a Seahawks ellen, tegnap a GB megmutatta, hogy nem verhetetlenek, sőt (csak az uccsó 5 percet elcseszték). 110%-os meccset kell hozni!
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Stez már az eredménykövetőben leírta hogy csaltunk 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.htmlempty taxi
Tömören a lényeget leírnád magyarul?DeX
Állítólag az után nyomoznak, hogy az AFC-döntőn a labda nem volt felfújva eléggé, a 3. negyedet később is kezdték amiatt, mert a bírók gyanősnak találták a labdákat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
Üdv Mindenkinek!

LaFleur!

Jegyet kérek az EndZone-ba!!!!!

Remélem,változtathatok a nevemen. 10 éve várom!!!!

GOSB4!!!!!!

GOSB6
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.htmlempty taxi
Tömören a lényeget leírnád magyarul?

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyire szidtuk a szezon elején JMD-t a playhívások és a playbook miatt....

Eddig nálam ő nyújtotta a legjobb teljesítményt a PO-ban.Nomac
Szerintem ez Brady 😛 Mondtam, hogy engedjétek szabadjára, vezesse ő a csapatot, JMD jó lesz bábnak. Szerintem olvasták a topicot és utána kezdtetek szárnyalni 😛 😉

Gratula!
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Korai kelés után most indulok melózni, így "csak" a Packers - Seahawks-ot tudtam élőben követni.
A mi meccsünket is Ricsi közvetítette? (a másik kommentártól egyszerűen falra mászok, pl. nagyban elkezdődik a play és még sms-eket olvasgat...) Ha igen, lehet hogy a magyar verzióval pótolom ma az elmaradást.

Előre is köszi.Minitron
Ricsi és Gyula

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Korai kelés után most indulok melózni, így "csak" a Packers - Seahawks-ot tudtam élőben követni.
A mi meccsünket is Ricsi közvetítette? (a másik kommentártól egyszerűen falra mászok, pl. nagyban elkezdődik a play és még sms-eket olvasgat...) Ha igen, lehet hogy a magyar verzióval pótolom ma az elmaradást.

Előre is köszi.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)Burkus
Még csak a gyanúja sem merül fel, hogy Colts szurkoló lennék, de nekem már kellemetlen, amit ma hajnalban alkotsz.

A kicsi f@szomért kell Luck-ot folyamatosan gyalázni? Meg fogod győzni a Colts fanokat, hogy Luck gyenge? Vagy akár csak egyet is közülük?

Miért ne lehetne méltósággal örülni a győzelemnek? SB-ba jutottunk, mert legyőztünk két (nagyon) jó csapatot a PO-ban! Olyan hosszú a holtidény, majd akkor lehet beszélgetni arról, hogy miben kéne fejlődnie a Colts-nak.

(Arról nem is beszélve, hogy elég nagy esélye van, hogy előbb-utóbb Luck el fogja kapni a grabancunkat - még PO meccsen is, ha eljutunk odáig, s akkor majd nézhetünk ki az okos fejünkből, hogy egy Colts fan kire cserélné le/el a Pats irányítóját.)tomi-tomi
Én egész héten ezt éreztem, és nem is értettem egyet, már csak a Höri miatt említettek miatt sem. Győzni is tudni kell, ezt sajnos ezen az oldalon páran ( | dehogysoldi | ) nem mindig tudják normálisan.
De igazából nem is ezért másztam erre, hanem, hogy
SUPER BOWL BABY 😊
Nagyon megérdemeltük, és nagyon megérdemelnénk, hogy végre megint bajnokok legyünk. Kutyanehéz lesz, és az sem baj, ha nem lesz Bradynek újabb homály interceptionje Gronkot erőltetve
Az a Solder-hívás o_o O_O
De Blountnak is egész jól megy a PO-ban a Colts ellen 😊
Ninko mit művelt, atya ég... Collins is azért bőven pluszban zárt, Revis intijének is örülök, a múltkori meccs után nem ártott ez neki
Ami még hatalmas:
Hilton, két meccs 60 yard, az azért elég malac 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)Burkus
Még csak a gyanúja sem merül fel, hogy Colts szurkoló lennék, de nekem már kellemetlen, amit ma hajnalban alkotsz.

A kicsi f@szomért kell Luck-ot folyamatosan gyalázni? Meg fogod győzni a Colts fanokat, hogy Luck gyenge? Vagy akár csak egyet is közülük?

Miért ne lehetne méltósággal örülni a győzelemnek? SB-ba jutottunk, mert legyőztünk két (nagyon) jó csapatot a PO-ban! Olyan hosszú a holtidény, majd akkor lehet beszélgetni arról, hogy miben kéne fejlődnie a Colts-nak.

(Arról nem is beszélve, hogy elég nagy esélye van, hogy előbb-utóbb Luck el fogja kapni a grabancunkat - még PO meccsen is, ha eljutunk odáig, s akkor majd nézhetünk ki az okos fejünkből, hogy egy Colts fan kire cserélné le/el a Pats irányítóját.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.Höri
Én csak az idei szezont néztem végig, másrészt ezzel az erővel felhozhattad volna, hogy Dalton is győzött már a Pats ellen. Az, hogy kijön a lépés az alapszakaszban 1-1 meccsen, nem változtat a (jelenlegi) tendencián. Én a helyedben inkább a Chiefs meccset hoztam volna fel, mert az brilliáns comeback volt. De aztán jött a 43:22 ellenünk.

Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.Burkus
és a tavalyi Denver, Seattle, San Francisco? Vagy rookieként a Green Bay elleni W? Az egy vereség után nullázódik? :p

Mindegy, ünnepeljetek, nem kell válaszolni.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
gyönyörű volt, 10 év böjt után most már tessék nyerni a Parcells Bowlon 😊

baggio
Coughlin ellen(aki szintén Parcells tanítvány)ez nem jött össze a Superbowlban. Kétszer sem....
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
TB Int-jei úgy néz ki menetrendszerűen jönnek, ami baj, hogy simán visszahozta az Indyt a meccsbe azzal😕 (meg egy picit kellett hozzá Wilfork szabálytalansága)

de amúgy a bírók finoman szólva sem fújnak hazait, a védőinket (főleg az elején) sokszor holdingolták, és itt a végén sem tűnt egyik másik védekezés szabályosnak.NB2
Igen, az fordulópont lehetett volna, szerencsére nem volt az. Brady PR-je így is 100,4, Luck ezzel szemben 23,0 (!). Ezért kezelem én fenntartással Luck eredményeit, rekordjait, mert az a kérdés, hogy milyen csapatok ellen éri el. Tőlünk két meccsen kaptuk 87 pontot (ez nem Luck sara okszerűen), de összesen csináltak 27-et. Kikaptak a Denvertől, a Steelerstől, tőlünk, a Dallastól - egy nagy alapszakasz skalpjuk volt, a Ravens, de az még egy másik csapat volt. Szóval jelentős csapat ellen a Kóc - és személy szerint Luck - általában besül.

Én az aggódós típus vagyok, most egy percig sem aggódtam a meccs előtt, azt nem gondoltam, hogy ennyire könnyű lesz.
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Mennyire szidtuk a szezon elején JMD-t a playhívások és a playbook miatt....

Eddig nálam ő nyújtotta a legjobb teljesítményt a PO-ban.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézem vissza a TD-ket, hát amikor Tolert állította a DC Gronkra, akkor vagy nem figyelt oda vagy nem volt magánál! Mint Zoro és Huru, lógott Gronk derekán szegény, aki vele együtt szaladt tovább...
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Gratula a Patriotsnak, teljes joggal képviseli idén a csapat az AFC-t. Ha van olyan gárda ma az NFL-ben akiknek nem szálhat a fejükbe ez a harmatkönnyű győzelem az a New England. Idén komolyabb sérülés nélkül lehet nekivágni, a Super Bowlban pedig méltán lehet újra bizonyítani mind Bradynek mind Belichicknek az igazi rátermettséget az NFL trónjára. Jövőre remélem ugyanitt futunk össze, csak akkor szorosabb eredménnyel. Peace és sok sikert 2 hét múlva!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Yeah Baby!!!!!! Superbowl!!!! 😀 B-) B-) Érik a negyedik!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
We're on to Seattle 😀 Do your job! xD
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Arizonában múltkor nem sikerült, idén MUSZÁJ!!!

iszonyatmocskosbrutál nehéz lesz, de reméljük Fortuna kisasszony vmit visszaad a múltkori grandale-i túrán elvettekből



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
gyönyörű volt, 10 év böjt után most már tessék nyerni a Parcells Bowlon 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Grat a Patsnek, jobbak voltatok, sima volt.
Majd a következő szezonban.